Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Gubro válasza THomas007 (#899) üzenetére


Gubro
senior tag

Megerősíthetem, valóban búg. Mindegyik.

(#902) taylorp


taylorp
senior tag

Hogy lehet így árulni valamit? Főleg 50000 Forintért? Nevetséges. :F

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#903) Gubro válasza taylorp (#902) üzenetére


Gubro
senior tag

Annyira nem zavaró a dolog, simán együtt lehet vele élni. Ez az ára ennek a billentyűzetnek.

(#904) Luser2000


Luser2000
addikt

Nos: kicseréltük a telefont. Az eladó nagyon segítőkész volt, de ő még nem találkozott ilyen panasszal. Elhoztunk egy másik készüléket, sajnos az is zúg!

Az üzletben kipróbáltuk ugyan, de ott olyan rohadt zaj van, hogy nem hallhattuk. A kocsiba beülve észrevettük, de úgy döntött a Kedvesem, hogy megpróbál együtt élni ezzel a ''sajátossággal''.

Köszönöm a hozzászólásokat!

Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#905) Luser2000


Luser2000
addikt

Hogyan tudnám ellenőrizni a készüléken lévő verzió számát? (Valami billentyű kombinációra / kódra gondolok).
A menüben sajnos nincs benne az a menüpont, ami ezt a célt szolgálná! Helyette ''szoftver letöltés'' van. (Azt lehet valamire praktikusan használni?)

Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#906) 5@$


5@$
aktív tag

valaki segitsen:S

a telcsi Vodás, találtam egy progit amivel le tudtam szedni a skineket róla, az elsőt szerettem volna a Vodafonost, ami akkro épp hazsnálatba volt, el is kezdte leszedni, de nem voltam türelmes, és lehuztam közbe a telcsit... naomost nem kapcsol be... a skines progi amivbel elkeztem leszdeni, meg nem láttya a telcsit hogy folytassam, avgy visszategyem, kinek mien ötlete van? addig jut el hogy van bootloaderre megyek, az megy, vagy bekapcsnál moto kép bejön, és utánna fehérdség majd kikapcs....


KÖNYÖRGÖM

Telefon:0670-2094610

(#907) 5@$


5@$
aktív tag

:O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

Telefon:0670-2094610

(#908) bandita001 válasza 5@$ (#907) üzenetére


bandita001
tag

Ez gáz :F

http:// WwW.uNaLoM.CoM

(#909) DeniBoy


DeniBoy
aktív tag

Sziasztok !

Csatlakoztatom a töltőt, akkor olyat ír ki, hogy töltési hiba, a másik pedig, hogy miközben bevan kapcsolva a teló, egyszercsak azt irja ki, hogy tegyen be sim kártyát, és kikapcsol.

Esetleg valakinek valami ötlete ?

Ma irt ki ilyet hibás akku :))) de elmult :))

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#910) Viktor0610 válasza DeniBoy (#909) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vidd szervizbe.

Samsung Galaxy A54

(#911) DDKing válasza 5@$ (#906) üzenetére


DDKing
csendes tag

Szia. Légyszi írd meg h mivel próbáltál rá skint tenni. Nekem is vodás, a gépről elérhető a teló, de a skin mappa nem jelenik meg.
Amúgy remélem sikerül megoldanod.

(#912) Gallardo007


Gallardo007
tag

Eladó egy fekete v3. 1hónapos szalon állapot.további info:apróhirdetéseknél!!!!!!!!!!!!!

(#913) bandita001 válasza 5@$ (#906) üzenetére


bandita001
tag

Na mi van, végleg meghalt a teló?

http:// WwW.uNaLoM.CoM

(#914) DAN04v3


DAN04v3
csendes tag

HI!! nah mostanában szerváltam egy ilyen szép kis v3as. szeretnék rá mindenféle netrőltöltött játékot tölteni, nah me g témákat. VALAKI tudna segíteni h milyen szoftverek kellenek hozzá???de minden amikell hozzá!! motomidman vagymi megvan de az nem látja a telot asszem. p2k kell hozzáá?? segítsen vki!! már nagyon unom a magyarórákat és kéne pár játék a telómra danke sőőőőn

(#915) DAN04v3


DAN04v3
csendes tag

jah és vodás a teló, van hozzá MPT

(#916) Viktor0610 válasza DAN04v3 (#915) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Légy szíves, olvass vissza, használd a keresőt, ill. a hsz.-od öt percig szerkesztheted.

Samsung Galaxy A54

(#917) 5@$ válasza DDKing (#911) üzenetére


5@$
aktív tag

Skinman a progi neve :R :))

Telefon:0670-2094610

(#918) Spidee


Spidee
senior tag

Sziasztok!

Honnan tudok V3-hoz uj szoft-ot letölteni?

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#919) Andris_01


Andris_01
csendes tag

Sziasztok,
múlt héten hozták meg az én V3-as telómat. Rögtön 2 dolog, de már tudom hogy az egyik nem hiba: nyitott állapotban ha a kijelző világít, búg. Eléggé zavaró. A másik, hogy hellyel-közzel vibrál a kijelző, full töltöttségnél is, szabadban is (nem neonfénynél pl.)
Ilyet látott valaki? Rögtön vigyem a szervízbe?

(#920) Petu


Petu
csendes tag

Sziasztok.

Pár napja kaptam egy progit amivel új szoftvert tudok a Motorola V3-ra rakni.Sajna nem sűlt ki belőle jó, mert a telefonomból sűlt ki a bootloader.
Az a kérdésem nincs e valakinek eredeti bootloader ehez a telefonhoz ha van elkűldené vagy hozzáférhetővé tenné nekem.
Ja és a művelet leírását is le tudná valaki írni?
A progi neve FlashBackup 3.
Eredeti flash megvan, lementettem.
De ha visszahúzom rá nem indíl el a bootloader miatt.
Hát ezt elk..tam.
Megköszönném nektek ha segítenétek!!!


[Szerkesztve]

Eszem, fa..om megáll vááóóhh !!!

(#921) ViTToRe


ViTToRe
aktív tag

Sziasztok ... az lenen a kérdésem hogy : mi baja lehet a telefonnak , amikor el akarom indítani a kamerát akkor csak aztírja ki hogy '' busy , wait'' és nem történiksemmi , vagy ujraindítja a szoftvert... házilag lehet otthon egy sima miniusb kábellel SW - t firssíteni ?

(#922) koki44


koki44
csendes tag

Ma reggel magától kikapcsolt a telefonom és amikor vissza akarom kapcsolni akkor ezt írja ki és nem csinál semmit.

Boot Loader
0.6.7.1
SW Version:
R252211LD_U_85
.97.C3P

Battery Ok
Ok to Program
Transfer Mode:
Serial RS-232

Tud valaki segíteni?

(#923) KGR


KGR
csendes tag

Sziasztok!

Kb 2 hete vettem egy motorola V3-at. Elkezdtem vele ''játszadozni'' :) Leszedtem sok sok programot, theme-et, java jatekot. Párat fel is raktam a telefonra.Este kikapcsolatam a telefont és amikor reggel bekapcsoltam, azt vettem észre, hogy kicsit összekavarodtak benne a dolgok: A menü gombra nem a szokásos nagy ikonok jönnek be, hanem egy lista, amiből hiányzik rengeteg menüpont.(hiába állítom be ikonok rendezésre a beállításoknál) A letöltések közül hiányzik a téma választás menü, a videókamerára nem csinál semmit. A billentyűzeten az SMS gombra nem reagál. Sms menüt egyáltalánnem találom a telóba. Csak úgy tudok írni, ha kapok egy sms-t és ott az almenüben választom ki az írás részt. :/ Több dologra gondoltam, hogy mi lehet a hiba.. Felraktama telóra egy TikiWiki nevű themet, aminek alapból 3X3 as menü helyett 3X4 es menüszerkezete volt. Ezt később leszedtem, mert 1.5MBot foglalt. Ezen kívül leszedtem 2 db gyári skint is, csak a Moto nevezetűt hagytam benne. Rengeteg fórumot olvasgattam, hogy mi lehet a probléma és hogy mit tudnék csinálni anélkül, hogy belekezdenék szoftverfrissítésbe, de nem találtam igazi megoldást. Van valakinek ötlete, hgoy mivel tudnám helyrehozni a telóban a ''linkeléseket''?

Teló adatai:
Flex: SE8645MXXR2144
Szoftververzió: R374_G_0E.42.0ER_A
DSP S/W ver.: 62343400

Ha csak szoftverfrissítéssel tudom megcsinálni a telefont, akkor nagyon hálás lennék, ha valaki el tudná nekem ugyanezt a verziót küldeni és segítséget tudna nyújtani, hogy hogyan is kezdjek neki! :)
Előre is kösznöm a segítséget!

(#924) KGR válasza KGR (#923) üzenetére


KGR
csendes tag

Közben találtam egy hasonló problémával rendelkező emberkét az egyik fórumon.
Neki is ugyanez a problémája. Neki azt javasolták, hogy szerezze meg az eredeti mma_ucp menüredndszer filet és rakja fel a telóra.
Nekem gyárilag t-mobilos telóm van. Tud valaki segíteni?

(#925) 5@$


5@$
aktív tag

Lenne egy problémám:) van egy V3am, elkezdtem vele jáccani:) és minden kártya belemegy, beolvassa, hibátlan, de ki van irva hogy nem regisztrált SIM, és nem lehet semmit kezdeni vele, sW sem segit, valakinek ötlet?

Telefon:0670-2094610

(#926) oliba


oliba
őstag

[Nem.
Viktor0610]

(#927) spacepunk


spacepunk
csendes tag

Hali!
Most tervezem, hogy veszek egy V3-at (9.990 Ft) és arra vagyok kíváncsi, hogy használta-e valaki szövegolvasásra ( Read Maniac: [link] ) a telót?

És ha igen, akkor mik a tapasztalatai?

Eddig Nokia 3220-ason (128x128) olvastam el 1-2 regényt, meg jónéhányat egy Clié Palmon (320x320), de az sajna csak kölcsön van nálam.

Szóval használható szövegolvasásra?

Köszi!

**********************

(#928) Viktor0610 válasza spacepunk (#927) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 3220-nál biztos, jobb lesz... ;]

Samsung Galaxy A54

(#929) tsigalko7


tsigalko7
csendes tag

Valaki tudna segiteni mi a teendő akkor ha kicseréltem a telon az mma_ucp fájlt és most nem indul el! nem bootol szoval fel sem ismeri semilyen szofver! A hellomoto feliratnál megáll! ha segiteni nem is tudtok csak mondja el valaki h hallott e rola h valaki igy járt! :F Eddig azt hittem értek hozzá de most megállt a tudomány! valaki segitsen! :O

(#930) lajo


lajo
senior tag

HElló tulajok! A telefonkönyvben tényleg nincs csak telefon memóriája mód? Mert nem találom sehol. :(

(#931) Viktor0610 válasza lajo (#930) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal nincs.
Áthidaló megoldás.
Beteszel minden, a teledonmemóriában lévő nevet egy csoportba és listázáskor szűkítesz ezekre a nevekre, így nem zavar be az esetleg SIM-en lévő névjegyzék.

Samsung Galaxy A54

(#932) ragazzo válasza tsigalko7 (#929) üzenetére


ragazzo
őstag

Ne haragudj,de én soha nem értettem, hogy miért kell bele ba..ni a telefonszoftverébe.Aztán ez lesz belőle.Aztán meg kuka. :(

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#933) tsigalko7 válasza ragazzo (#932) üzenetére


tsigalko7
csendes tag

Bevittem szervizbe 5000ftért csinálják meg azt mondják tutti jo lesz de volt már ugy h tutti jo lesz aztán mégse! Igazábol témát raktam fel és annak a fájlait raktam a megadott helyekre! Talán ez a fájl sérült volt! Ha most jo lesz akkor megtöröm az adatkábelt :) és marad a BT meg a gyári témák!

(#934) oliba


oliba
őstag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Most vettem egy V3-at és nem adtak hozzá CD-t, de van adatkábelem, mert ezt adtak és nem ismeri fel a gépem a telót. Hogyan tudnék zenét átküldeni? Nem is kell progi hozzá és csak én vagyok a...?
Választ nagyon köszi

(#935) motorola77


motorola77
csendes tag

Sziasztok van egy elado motorola a780 -as linux,pda,gps telefon elado.A keszulek nagyon komoly tudasu es ritka darab is.A telefon szep allapotu es nem leharcolt!!Az ara: 55e ft!!Adok hozza plusz egy 512mb-os kartyat is.Erdeklodni a kov. szamon vagy mail cimen: 06-30-5-33-99-44 / motorola77@freemail.hu -n...Lehetoleg csak komoly vasarlok erdeklodnenek!!!Csere nem erdekel!! A keszulekrol tovabbi info a kov. oldalon: www.gsmarena.com :))


[A smiley nem sorminta készítésére való.
A kevesebb több.
Viktor0610]

Nezz mindennek utana!!Hidd el megeri.....

(#937) trodata


trodata
csendes tag

hol van ezen a sza*on az óra beállítás?
Help!

(#938) THomas007 válasza trodata (#937) üzenetére


THomas007
senior tag

Beállítások/Testreszabás/idő és dátum/

(#939) trodata válasza THomas007 (#938) üzenetére


trodata
csendes tag

meg van
a gyári beállítások menü alatt volt...
brr...

(#940) Petu


Petu
csendes tag

Segítsen valaki!!! Hogyan tudom a bootloadert kimenteni.
Lentebb is leírtam a problémámat és arra sem válaszólt senki!
Valaki tud nekem segíteni!

[Szerkesztve]

Eszem, fa..om megáll vááóóhh !!!

(#941) tsigalko7 válasza tsigalko7 (#933) üzenetére


tsigalko7
csendes tag

:o
:O

Szervizben megcsináltattam a végzetes hibának tünő hibát a telomon! 5000Ftért! erre otthon ugyanazt elkövettem rajta! ID-Tox Által készitett Aqua2006 skint tettem fel aminek a menüje 4x3as! a hozzá (vagy talán nem is annyira hozzá vagy talán hibás) tartozo mma_ucp fájlt sajnos ahogy akartam belépni a menübe a telefon megállt! és azota csak a HELLOMOTO feliratig indul el! A windows nem ismeri fel flashelni nem tudom! Szoval nagyjábol semmit nem tok! Ha nem lesz megoldás vihetem megint szervízbe! Probálkoztam olyan programokkal mint motorola repair studio, motorola service software, motorola service tool, pst de egyikkel sem mentem semmire! vagy nem indult, Látni egyik se látta! vagy valami gond volt a telepítéssel!ha valaki pár napon belül tudna segiteni irjon!de iylen hülye hogy lehet valaki azt is magyarázzátok el? :W

:o :O


[A kevesebb több...
A smiley nem kifestőnek való.
Viktor0610]

(#942) Viktor0610 válasza tsigalko7 (#941) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gratulálok... :W
Most keltették életre a telefonod a szervizben (5000 Ft-ert), erre te megint elrontod...
Remélem, ismét hasonló összegbe kerül majd a ''műtét''...
(Már ne haragudj... :U )

Samsung Galaxy A54

(#943) Ricardo válasza tsigalko7 (#941) üzenetére


Ricardo
félisten

:C

(#944) tsigalko7 válasza Viktor0610 (#942) üzenetére


tsigalko7
csendes tag

Sajnos ez van ez a telo kifogott rajtam! mert szeviz cuccom ehhez sajnos nincsen! :( most ezután már vicc kategoriába megy :) h ha valakinek kérdése van irjon bátran azt is tudom mit nem lehet! szivesen segitek!:) mármint ha... na mind1:) hali

(#945) BlackFoxL


BlackFoxL
csendes tag

Hey All!!!

Menreg vettem egy V3 telot.Gondolom unjatok mar ezt a temat de kis help kene a temak es jatekok ''telepitesehez''.Plz vki aki vagja a dolgot vegyen fel msn-re es segitsen nekekm.THX :P

//CrimsonX

(#946) bianca3


bianca3
tag

Ezüst kártyafüggetlen Motorola V3-asom eladó minden tartozékával, dobozban 26eFt. Érdeklődni: bianca3@freemail.hu

(#947) fotel


fotel
aktív tag

Ellopták a V3-am, és ugyanilyet szeretnék helyette, Vodafone-ost. Mennyire piszkálnak bele és ők mit adnak kiegészítőként hozzá? Az előző is tőlük volt, de az még saját dobozában érkezett, bőrtokkal, live-os menü nélkül. Örülnék, ha ez most is így lenne. Valaki, aki a közelmúltban vásárolt, írja le, hogy mi is van pontosan a dobozban ;)

(#948) Gallardo007 válasza tsigalko7 (#944) üzenetére


Gallardo007
tag

hello.én megcsinálom ingyen a telodat.ujraflashelem.csak 7vége felé érek rá.pécsi vok(electroworldnél lakom)

(#949) ragazzo válasza fotel (#947) üzenetére


ragazzo
őstag

Szerintem már csak töltő, kábel headset.teló, akku,cd.Ennyi.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#950) fotel válasza ragazzo (#949) üzenetére


fotel
aktív tag

Végülis a tartozákait nem lopták el. Menü mennyiben más a gyárihoz képest??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.