Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) ragazzo válasza TayRol (#750) üzenetére


ragazzo
őstag

Akkor nézz szét itt[link]

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#752) Darla


Darla
tag

#747-re valaki?

(#753) TayRol válasza ragazzo (#751) üzenetére


TayRol
veterán

Köszi! :D

(#754) scs


scs
csendes tag

Sziasztok,

vettem egy ilyen v3-at a pannonnál. A képek között van egy csomó desig-os kép, gondolom az standard tartalom, viszont van egy, amin egy szemlátomást raktárban egy nő fekszik egy
raklapon.
Láttatok már ilyet? Engem némileg zavar. Használt a telefon? Vagy tényleg ennyire komolytalanok a motorolánál?

(#755) Viktor0610 válasza scs (#754) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen a kép minősége?
Amennyiben a többihez hasonló, ne foglalkozz vele, beépített tartalom, viszont, ha szemlátomást életlenebb, homályosabb, az később kerülhetett a telóra -kérdezz rá, hogyan...

Samsung Galaxy A54

(#756) scs válasza Viktor0610 (#755) üzenetére


scs
csendes tag

homályos, életlen, tehát olyan, mintha a telefonnal csinálták volna. Pont ezért idegesít. Megpróbálom feltölteni valahová, egyelőre úgy látom problémám van a bluetooth-szal.

(#757) Viktor0610 válasza scs (#756) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Felesleges.
A vásárlástól számított három napban benne vagy még?
Amennyiben igen: vidd vissza, kérdezz rá, h. került a telefonra a kép....

Samsung Galaxy A54

(#758) scs válasza Viktor0610 (#757) üzenetére


scs
csendes tag

Még benne vagyok, holnap lehet tényleg beviszem. Kösz a gyors reakciót, majd megírom mit mondtak.

(#759) TayRol válasza scs (#754) üzenetére


TayRol
veterán

Fú, ez nem gyenge! Éljen a pannon, bár én w800-assal jártam így a T-nél, azon extra zenék voltak, jó sok:)
Egyébként az sms-eket még mindig nem sierült átmentenem pc-re, ha valaki tud progit, megköszönném! :R

[Szerkesztve]

(#760) Ricardo válasza scs (#756) üzenetére


Ricardo
félisten

Tedd fel a netre :))
Tuti jó lecke lenne nekik ;)

(#761) BaliTHC


BaliTHC
tag

Sziasztok!

Azt tapasztalom, hogy jónéhányszor ''néma'' a telefononom, tárcsázás után nem hallom a kicsöngés hangját, és sokszor az első ''hello''-t sem, néha egyáltalán semmit. Ha kihangosítom, akkor hallatszik a hívott fél.

Ez szoftverhiba, esetleg egy ismert fajta? Vagy hardver hiba (nem hinném...) Szervíz lesz belőle, ha nem mndtok vmi jó ötletet.....

Kösz: Bali

In the ghetto - washing non colour fast synthetics at 60 degrees - could cost you your life! (Ali G)

(#762) BaliTHC


BaliTHC
tag

761 ?

[Szerkesztve]

In the ghetto - washing non colour fast synthetics at 60 degrees - could cost you your life! (Ali G)

(#763) oettinger01 válasza BaliTHC (#761) üzenetére


oettinger01
őstag

el kell adni az a megoldás :DDD

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#764) BaliTHC válasza oettinger01 (#763) üzenetére


BaliTHC
tag

a tied 60k-ért :(((

In the ghetto - washing non colour fast synthetics at 60 degrees - could cost you your life! (Ali G)

(#765) Viktor0610 válasza BaliTHC (#764) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pénteken dolgozom legközelebb, ha addig nem érkezik válasz kérdésedre, megírom a választ.
Asszem, jött egy e-mail a Motok hibáiról és bugnak vehető feature-jeiről...

Samsung Galaxy A54

(#766) oettinger01 válasza BaliTHC (#764) üzenetére


oettinger01
őstag

az enyémet akarod eladni 60-ért vagy te adod el a tiédet nekem annyiért?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#767) BaliTHC válasza Viktor0610 (#765) üzenetére


BaliTHC
tag

Királyság, kösz :)

In the ghetto - washing non colour fast synthetics at 60 degrees - could cost you your life! (Ali G)

(#768) Dig


Dig
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni abban, hogy tudtok e nekem olyan címet mondani ahol V3 menütémák és játok érhetőek el, közvetlen, géprevaló letöltés formájában.
A wap-os megoldás sajnos nem működőképes, több okból sem.
Köszönöm!

(#769) oettinger01


oettinger01
őstag

bekapcsolásnál neketek is villog a kék fog kb. 30 mp-ig?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#770) TayRol válasza oettinger01 (#769) üzenetére


TayRol
veterán

Hm... Nekem nem :(

(#771) oettinger01 válasza TayRol (#770) üzenetére


oettinger01
őstag

érdekes.... nekem bekapcsoláskor állandóan villog kb. 30 mp-ig. tmobilos készülék.

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#772) TayRol válasza oettinger01 (#771) üzenetére


TayRol
veterán

Szintén Trémobil, de nekem nem villog. Bár ha villogna sem venném észre, mert ugye az a külső kijelző jobb felső sarkában van, és én azt nem szoktam figyelni. :)

(#773) THomas007 válasza oettinger01 (#771) üzenetére


THomas007
senior tag

Talán bekapcsolva maradt...

(#774) TayRol válasza THomas007 (#773) üzenetére


TayRol
veterán

Jah, az lehet, mivel nem venni észre, hogy egy-egy adatátvitel után kikapcsolt volna. Csak azt látni (ill. nem látni), hogy inaktív. Menüből próbáld kikapcsolni.

(#776) evasmall


evasmall
csendes tag

Sziasztok!
Most sikerült szert tennem egy ilyen szép telefonre. Van egy pici gondom vele. Nem szoftver, vagy menü tekintetében, hanem van egy apró kontakt hibája a telefonnak. A billentyű nem mindig világít. Mit gondoltok, ez nagyon nagy hiba? Drága egy ilyen szervizeléses játék? Köszi! :Y

''A végtelennek hitt tér egyre rövidül''

(#777) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Kalandor:
Sz.tem nem megoldható a dolog a program közreműködésével (aztán mejd jönnek az okosok és megerősítenek/megcáfolnak).
Amennyiben nincs sok extra infó egy névhez, mentsd el a neveket a SIM-re, aztán másold át a kártyáról a másik teló memóriájába a kontaktokat.

evasmall:
Ez nem bug, ez feature! :D
A billentyűzet energiatakarékosságból világít csak időközönként, mikor a telefon kevesebb fényt érzékel.

Samsung Galaxy A54

(#779) Viktor0610 válasza Kalandor (#778) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben csak számok vannak a nevek mellett, az nem (akkora) gond, ''mindössze'' szétszedi az összeset külön-külön a másoláskor.
A probléma az esetleges egyéb adatokkal van, mint e-mail cím, fénykép, stb...

Samsung Galaxy A54

(#781) atosz válasza Kalandor (#775) üzenetére


atosz
őstag

Sztem mindenkepp probalkozz. Az ekezeketek sajna nem mindig kezeli jol, nekem jellemzoen levagta sok nev egy reszet, de par orat raszanva azert sikerult megoldanom a teljes telkonyv dolgot, es azert kenyelmesebb a PCn buheralni a dolgot.

(#782) Coyote2000


Coyote2000
őstag

baratnom most vett egy v3at, feketet.
A billentyuzet-folia kontakthibas, osszeakad valamelyik ledekkel amikor bekapcsol a vilagitas, es iszonyu zizegesbe kezd. Persze visszavittuk, hogy hibas, de azt mondtak, ez vele jar, ilyen a v3, talan kesobb szoftverfrissitessel megoldodik.

Na most lenne 1-2 hozzafuznivalom:
1. mi az, hogy ez vele jar? Ennyi penzbe kerult, es ez vele jar??? Zizeg a telefon, akarhanyszor kinyitja... Rohadt idegesito, bar bnom szerint megprobalja megszokni... de rohej, hogy ilyen draga telefon kompromisszumokra kenyszerit. Fos motorola.

2. Szoftverfrissites? Annak mi koze van ehhez? Esetleg szoftveresen kikapcsoljak azokat a ledeket? Inkabb legyen sotet a billentyuzet de ne zizegjen? mas megoldast nem tudok elkepzelni.

Lattam mar valaki feldobta ezt a problemat ebben a topikban. Ha valakinek sikerult megoldani, vagy kicsereltek neki tremobilnal garanciaban, akkor legyen szives szoljon!
Koszi


[Szerkesztve]

(#783) Viktor0610 válasza Coyote2000 (#782) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lejött e-mailben, h. ez a ''zizegés'' a telefon velejárója, mert v.milyen alkatrész a hallható tartományba eső rezgéssel dolgozik.
Ezzel legjobb tudásom szerint nincs mit tenni. :(

Samsung Galaxy A54

(#784) He-Nike válasza Coyote2000 (#782) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Minden Moto V3-as ''zizeg''...
Ehhez csak annyi hozzáfőzni valóm van ,hogy a v3-va nem ledek , hanem illuminátor van ami minden kézűlékben hallható, nekem a Sony mp3 lejáccómban is illumonátoros a háttérvilágítás , és abban is zizeg... De szerintem ez annyira nem hallható csak a közel teszed a füledhez...

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#785) Coyote2000 válasza He-Nike (#784) üzenetére


Coyote2000
őstag

sajnos nala eleg hangos :( A hang a mikrofon kornyekerol jon, nem a kijelzotol egyebkent,

(#786) scs válasza scs (#758) üzenetére


scs
csendes tag

Na hát a következő képet kaptam az új v3-mal a Pannonnál:
[kép]
Azt mondták, hogy előttem bontották ki a dobozt, biztosan új a telefon, és hogy a kép akkor kerülhetett rá, amikor tesztelték a raktárban. Ebben maradtunk, mivel tényleg zsír újnak néz ki a cucc egyébként.

Viszont azóta használom. Azért vettem, mert megtetszett a design-ja, most viszont már azt gondolom hogy ezen a telefonon a Motorolánál csak a designerek dolgoztak. Amibe eddig belefutottam, összehasonlítva az előző nokia alsóközép kategóriás telefonommal
- rosszabb a hangja,
- jóval hamarabb lemerül,
- nem olyan érzékeny, ez főleg azért szívás, mert melóhelyen épületben ahol ülök kicsi a térerő, a régi még mindig talált, ez pedig sokszor nem,
- ha elveszti a térerőt vagy megtalálja, csipog. Nem tudom kikapcsolni, csak ha lehallkítom, akkor viszont nem csörög; kávézás közben ezért pl. időnként csipogással boldogít a térerő szempontjából még gázosabb konyhahelységben,
- ha a flippen lévő gombbal akarom csendes üzemmódba kapcsolni (mert mondjuk bementem egy moziba és elfelejtettem), szintén ordít, ez is kikapcsolhatatlan,
- sim kártyáról vagy törlöm a telefonszámaimat (egyébként egyesével lehet), vagy nézhetem duplikálva őket, vagy melózhatok kategóriák kialakításával, amit kikapcsoláskor állítólag elfelejt, mert olyan nincs, hogy csak sim vagy csak telefon memóriát használjon,
- sms-t nem lehet ám elmenteni, csak elküldeni, tegnap fel akartam valamit jegyezni a telefonba, el kellett küldenem egy kamu számra, hogy megjelenjen az elküldöttek között,
- informatikához nem vagyok hülye, de nem sikerült beizzítani a cd-n kapott programot, szerencsére a frissített változat már működik.

Ennyi jut hiretelen eszembe. És tényleg zúg, a hangszóró környékén. A design viszont még mindig tetszik, és egy pozitívum még, hogy tölti magát usb kábelről.
Na mindegy most már egy darabig ez lesz, majd megszokom.



[Szerkesztve]

(#787) cse978 válasza scs (#786) üzenetére


cse978
csendes tag

''akkor kerülhetett rá, amikor tesztelték a raktárban''

ugye nem gondolod hogy a kamera tesz így történik?

Vmi raktárban, melegítő rucis emberek között.

MegaLOL:)

Emléxszem nagyon gyerek voltam, vettem egy kb 1GB-os HDD.
Volt rajta NT rendszerfájlok.

Viszem vissza boltba aszongya eladó ''japánba így tesztelik''
Na ez kb. ilyen.

:)

(#788) ragazzo válasza scs (#786) üzenetére


ragazzo
őstag

Lehet hogy szervízből visszakerült telefonról van szó, és benne maradt a kép.Ezt eltudom képzelni.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#789) n0se válasza scs (#786) üzenetére


n0se
tag

Hali Alz, hát én is egy V3 tulaj vagyok T függő, scs amiket felsorolt engem azok közül 1 zavar a hangja, nem az első telefonom most már zsinorban aminek nem az igazi a hangminősége, nem tudom mintha mostanában a telefon - telefon mivoltát hanyagolnák el a gyártok egy kicsit, nem csak motorolaval jartam igy... mert mégiscsak beszélgetésre talaltak ki ezt az eszközt...ugylátszik ezt ma már nem nagyon veszik ezekszerint figyelembe vagy én nem tom... nem tudom vki esetleg vmi megoldás erre? esetleg sw update vagy vmi hasonló segíthet ezen, hogy jobb legyen? V3 szakértők várom a hozzászólásokat :)

n0se

(#790) #12540160


#12540160
törölt tag

Haliho. Hol tudol progikat ill. java játékokat letölteni a V3-ra!!

(#791) ragazzo válasza #12540160 (#790) üzenetére


ragazzo
őstag

Gugli?

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#792) ufonauta


ufonauta
aktív tag

Sziasztok.

Nem lakik valamelyikőtök Kelenföld környékén?
Megköszönném, ha kisegítene valaki egy akksi feltöltéssel. Szoftfelrakás közben lemerült az akksim és most állandóan a bootloader jön be kiírva, hogy battery low.
Így viszont nem engedi tölteni az akksit.
Most itt vagyok hétvégére meglőve. Itt cinyel az asztalon a teló, mellette a lemerült akksi és én bánatosan bámulom.
Valahogy fel kéne tölteni az akksimat és akkor már fel tudnám tenni a monstert, aztán már remélhetőleg működne.

[Szerkesztve]

(#793) Attis27


Attis27
csendes tag

Hali emberek, ma vettem egy V3-at. Eddig minden szuper és jó, a kijelzője káprázatosan szép, csak egy aprócska kérdésem van: gyárilag egyetlen játék sincs benne?? Amit meg találok letölthetőt, az mind V300-ashoz van ,az meg gondolom nem jó neki.

(#794) oettinger01 válasza Attis27 (#793) üzenetére


oettinger01
őstag

honnan vetted, hogy nincs benne :F :U

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#795) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Attis27:
Sz.tem több-kevesebb átfedéssel jók a V300-játékok a V3-hoz is.

ufonauta:
Mondjuk, felteszed tölteni? :U
Vagy nincs ''normális'' töltőd? :F

Samsung Galaxy A54

(#796) Attis27 válasza oettinger01 (#794) üzenetére


Attis27
csendes tag

Biztos én vagyok figyelmetlen, de eddig egy darabot sem találtam benne.

(#797) ufonauta válasza Viktor0610 (#795) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Viktor0610

A gond az, hogy amint berakom az akksit azonnal bootloader (flash) módban elindul a teló.
Így viszont nem engedi tölteni.
A moto-k már csak ilyen hülyén vannak megkreálva.
Úgynevezett ''flash'' módban nem töltenek, csak ''AT vagy P2K'' üzemmódban. Hogy a franc essen beléjük. Nem hiába írják, minden modder topicban, hogy csak csontra feltöltött akksival kezdjen az ember falsh-elni. Namost én így is tettem, de falsh-elés közben gubanc adódott és leállt az egész. Valószínűleg rossz monstert szedtem le a planetmotox-ról. Mire leszedtem egy újat és újból akartam csinálni az akciót, addigra az akksi modta be az unalmast. :( Így jártam.
A gond csak az volt, hogy lévén hétvége, sehol nem tudtam feltöltetni az akksimat. Gondoltam itt keresek valaki kelenföldit, aki önszorgalomból berakná a tellájába, amíg a vasárnap délutáni bridzspartiját játssza. És én szépen mgoldhatnám a problémát.
Holnap hétfőn már könnyebben ugrálhatok. Hisz elvihetem a Retek utcába, hogy rakjanak rá egy szoftot, vagy a közeli mobilboltban megkérhetem, hogy töltsék fel az akksimat. :)

(#798) Darla


Darla
tag

Sziasztok!

Lécci írja le valaki, hogy hogyan lehet játékot feltenni a telefonra? .jar kiterjesztésű játékokat szeretnék feltenni. Milyen programmal lehet ezt megtenni? Leírná valaki ezt részletesen? Köszi

(#799) Ombi5 válasza Darla (#798) üzenetére


Ombi5
őstag

Gyari cd progi ,majd atmasolod es elinditod,kis talalekonysag emberek!!!! :((

(#800) He-Nike válasza Ombi5 (#799) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Te is csak látatlanban ''okoskodsz''...
Tettél te már valaha fel V3 játékot?
Ez nem olyan egyszerű mintahogy te leírtad:
Elösször is telepíteni kell egy (SP2-es XP-re!!!) a tellóhoz egy p2k drivert, ha ez megvan akkor egy újjabb p2k tools feltelepít Kjava fűlre kattintva megjelenik egy ablak ott install gomb kiválasztod a jar file-t és a progi elkezdi telepíteni a tellóra a gamest...
Sajnos linkeket nemnagyon tok most mutatni mert már nem vok annyira jártas a témában, de a motorola.lap.hu oldalon minden szükséges linket és progit megtalálsz ami kell hozzá...

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.