Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) kavicssli


kavicssli
addikt

Sziasztok! boldog tulaja lettem egy V3nak! Volt már w800,k750,N szériás nokiám is,szinte 3 havonta csere de ennek valami giga jó a dizájna! :C Csajomnak K1 van az is jó de ez valahogy jobban megfogott! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1302) kavicssli


kavicssli
addikt

Az biztos hogy én nem fogom buzerláni ezt a telót!Jó ez így ahogy van! :DDD :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1303) Diego!


Diego!
senior tag

Tényleg szép telefon a V3-as, de tudásra nem nagy szám, bár attól függ kinek milyen igényei vannak.

(#1304) V.Stryker válasza Diego! (#1303) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Az a tapasztalat, amit eddig hallottam,hogy ha megszokod a menüjét, akkor már nincs gond. De ha rövid ideig buzerálod,akkor az agyardra megy. ;)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1305) Diego! válasza V.Stryker (#1304) üzenetére


Diego!
senior tag

Hallottam már mástól is hogy meg kell szokni a motorola menüjét, meg a motorola menüje nem kezelhető....nem értem miért, szerintem semmi gond nincs vele, volt egy pár motorolám és semmi baj nem volt a menü kezelhetőségével.

(#1306) V.Stryker válasza Diego! (#1305) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem még a régi téglám volt. Páromnak van V3-ja és amikor megkapta, akkor három napig csak rosszat mondott róla. Három nap után meg odavolt érte. Engem is meggyőzőtt, az aláírásomban is látszik... :DD

Nekem egy dolog nem tetszik benne, hogy a háttérképeket ha kiteszed, akkor úgy elmosódnak és pixelesek lesznek. Viszont a képek közt mikor megjeleníted , akkor meg szépek. Pedig pont a kijelző méretére kicsinyítettem őket, amennyire tudtam, de ezt sem segített. :F

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1307) Diego! válasza V.Stryker (#1306) üzenetére


Diego!
senior tag

A kijelző mérete és a kijelző felbontása más, ha 176x220-as felbontásút raksz rá annak jónak kell lenni. Nekem az nem volt színpatikus hogy nem lehet külön konfigurálni a külső és belső kijelzőt.

(#1308) V.Stryker válasza Diego! (#1307) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Úgy méreteztem....de valahogy soha nem lett éles. :F

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1310) V.Stryker válasza Fulmi (#1309) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Elég halott ez a topic. Remélem ez a hozzászólás segít valamit,hogy megébredjenek a hozzáértők. :F

[Szerkesztve]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1312) mexel


mexel
veterán

Nem volt időm végigolvasni a topicot, lenne egy gyors kérdésem:
Mob Time Cell Phone Manager programnál a telefonszámoknál nem írja ki a neveket, hanem csak 1-2 kockát, vagy semmit, és utána jönnek a telszámok. Mi lehet ennek az oka? Vagy milyen progival lehetne menteni a számokat, sms-eket, stb?

(#1313) mexel


mexel
veterán

Még egy kérdés lenne: Van ebben a telcsiben erősödő csengés? Nem találom.

(#1314) mexel


mexel
veterán

Úgy látom már kihalt ez a topic, mindenki kidobta ezt a telefont. Ahogy nézegettem a készüléket, nem is nagyon csodálom :)

(#1315) Diego! válasza mexel (#1314) üzenetére


Diego!
senior tag

Miért mi nem tetszik benne?

(#1316) Viktor0610 válasza mexel (#1313) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy emlékszem, nincs benne erősödő csengés.

Szerkeszd úgy az MP3-at, h. az hangosodjon! ;) (Én így hidaltam/hidalom át a problémát a készülékeimen. :) )

Samsung Galaxy A54

(#1317) _cirmos_


_cirmos_
őstag

sziasztok!
V3i-m van, és valamiért nem tudok hangos jegyzetet felvenni, pedig régebben ment. nyomta tartom a jobb oldali gombot, szépen fel is veszi, de lejátszásnál nem hallatszik semmi. volt már valakinek ilyen gondja?

(#1318) Cukorvir


Cukorvir
csendes tag

senki nem tud akkor segíteni nekem az üzenetekkel való problémámban?? :O

Lil

(#1319) Fulmi


Fulmi
senior tag

akit érdekel h jó álapotú motorola razr v3 fekete független az nyugodtan írjon rám árat megbeszéljük :)

(#1320) Viktor0610 válasza Cukorvir (#1300) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal a készüléknek nincs saját SMS-memóriája, ezért lehet, h. kiírja, h. megtelt a memória.
Tudtommal a kimenő/bejövő üzeneteket egyaránt a SIM-en tárolja a készülék.

Samsung Galaxy A54

(#1321) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Hello!

Lenne egy problémám, szeretnék megkérni bárkit, aki tud, hogy segítsen!
Most vettünk egy T-mobilos V3-at és csak 10 sms-t tud tárolni. Találtam egy leírást, hogy a 0032-es seem-ben kell a 6-os bitet 0-ra állítani és akkor a telefonon fogja tárolni az sms-eket, de így is csak 10-et tárol... Van valami tippetek, hogy mit lehetne ezzel csinálni?

Köszi

hey-ho-let's-go

(#1322) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

UP!
Senki? :F :F

hey-ho-let's-go

(#1323) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Ehh, most látom csak, hogy pont az előző oldalon volt ez a probléma...:) Szóval nem csak a sim-en tud sms-t tárolni a telefon, [link]
van megoldás elvileg, csak nekem nem működött eddig. Aztán most rájöttem, hogy a végén a restart the phone nem a ki-bekapcsolást jelenti, hanem van a p2k managerben egy restart phone gomb. Szóval most már nem csak 10et tud tárolni, de 16 után azt mondja, hogy memória 6/5, ugyanennyit mondott 9 sms-nél is... Szóval még rejtély, hogy mennyi az az annyi... Amúgy nekem független V3-asom van (a fent említett nem az enyém, hanem apámé), és én ~100 sms-t tudok tárolni. Szóval érdekes, tényleg lehet, hogy szoftverfüggő, hogy mennyit enged...

hey-ho-let's-go

(#1324) Diego! válasza -=V3rthil=- (#1323) üzenetére


Diego!
senior tag

Nekem is független V3-som volt, semmi baj nem volt vele hibátlanul működött, a függőkről meg annyi próblémát hallottam már...

(#1325) ficsmix


ficsmix
tag

Hello valaki! V3-am van. milyen progival lehet szórabirni, hogy a pc-mmel komunikáljon? Van valami PC suite vagy hasonló mint más telókhoz? meghajtóként sem látom, pedig minden usb-d driverét kipróbáltam már. Mit tegyek??? Privátban válaszoljatok légyszi!! :R :R :R

FICSMIX™

(#1326) Viktor0610 válasza ficsmix (#1325) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A topik első hsz.-ában találhatsz pár linket. Nézd át őket! ;)

Samsung Galaxy A54

(#1327) Meiser


Meiser
tag

Hali!

Új telefont szeretnék venni. V3 és V3i a két jelölt, a nagyobb tudás miatt húz a szívem a V3i felé. Azonban eddig nem találkoztam FEKETE kivitelben a V3i-vel. Az lenne a kérdésem, hogy csak V3 van feketében vagy a V3i-t is lehet kapni ebben a színben? Mindenhol az ezüstöset látom,de nekem sokkal jobban tettszik a fekete V3-as. Vagy szép ezüstben is?

Előre is köszi a válaszokat!

(#1328) (Kolombusz) válasza Meiser (#1327) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem készült fekete V3i.
Irtam a másik topikba.

(#1329) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Üdv mindenki!

Némi segítség kéne.Első Motorolám. :D

-Hogy lehet saját sms hangot beállítani?(Páromnak anno sikerült, de már ő sem tudja hogyan.)

-a sima usb kábel segítségével lehet flashelni? Független a telcsi,de Live menüs és én olyant szeretnék rá, ami gyári,full csupasz, semmi felesleges vacak,mint pl.Mixer,stb. Tanács?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1330) Diego! válasza V.Stryker (#1329) üzenetére


Diego!
senior tag

Szia. Az sms hangot a Beállítások -> Csengetési stílusok ezen belül kiválasztod a stílust pl. hangos és alatta van hogy hangos beállítása és itt mindennek tudsz külön hangot adni, többek között az sms-nek is.

(#1331) V.Stryker válasza Diego! (#1330) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi! :R Egyébként volt pár telefonom, szinte az összes gyártótól, de egyiket sem lehet annyira személyre szabni,mint ezt.

A szoftver frissítésére nem tudsz vmit?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1332) Diego! válasza V.Stryker (#1331) üzenetére


Diego!
senior tag

[kép]



[Szerkesztve]

(#1333) V.Stryker válasza Diego! (#1332) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Lehet,hogy láma kérdés, de töltöttem le leírásokat, skinpack-ot a V3-hoz és ilyen *.7zkiterjesztésiüek. Mivel lehet ezeket megnyitni?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1334) Diego! válasza V.Stryker (#1333) üzenetére


Diego!
senior tag

winrar-al kell kicsomagolni.. :))

(#1335) V.Stryker válasza Diego! (#1334) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Kösszi. :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1336) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Senki nem tud legalább egy linket adni, ahol van fent egy flash folyamat leírás??? :O

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1337) Diego! válasza V.Stryker (#1335) üzenetére


Diego!
senior tag

Igazán nincs mit. :))

(#1338) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Valaki mondjon nekem egy normális flash-t,mert már a negyediket próbálom és mind szar. Vagyis ami most van fennt azzal annyi bajom van,hogy saját mp3-as csengőhangot nem enged hozzárendelni, mert hogy a ''Téma állítja be'' és ott nem tudom a sajátot beállítani. :O

Tettem fel olyant,hogy ki volt szedve a sok hülyeség de ott meg totál ki volt szedve a saját csengés hozzáadása. :O

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1339) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sikeresen megcsináltam. Elég sokszor sok hibával találkoztam, mindet sikerrel meg is oldottam :B Ha valakinek problémája lenne a flasheléssel, akkor mostmár kérdezhet nyugodtan. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1340) Diego! válasza V.Stryker (#1339) üzenetére


Diego!
senior tag

Ügyi vagy.. :C

(#1341) 8x57js


8x57js
tag

Helloka!

Szeretnék segitséget kérni. Már itt naon sokan segitenek, a 6131ben is

itt is azt szeretném megkérdezni, hogy

tesomnak V3-a van. Cdvel, adatkábellal.
HONNAN TUD TÉMÁT TÖLTENI RÁ????

Tudnatok segiteni???

köszönöm!!! :R :R :R :R :R :R

(#1342) (Kolombusz) válasza 8x57js (#1341) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Első hozzászólás. ;)

(#1343) dinka.86


dinka.86
aktív tag

sziasztok. Vistát használok és nem megy az adatkábeles kapcsolat. Xp-n ment simán de most nem akaródzik... :( amikor bedugom a telóba,akkor már nem vált át hangos üzemmódra,míg régebben váltott,most nem is írja ki..
vkinek vmi ötlet?

(#1344) V.Stryker válasza dinka.86 (#1343) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A röpke pillanatig amíg használni akarod, addig használj egy XP-s gépet. Nem igazán tették még kompatibilissá a Vistával...ahogy sajna még egy rakat dolgot sem. :O

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1345) (Kolombusz) válasza V.Stryker (#1344) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Érdekes, nekem a V3i-vel gond nélkül ment.

(#1346) V.Stryker válasza (Kolombusz) (#1345) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Lehet,hogy nem egy fajta Vistát használtok? :D Vagy le kéne szedni a legújabb drivereket a Motorola honlapjáról és nem a hozzá kapott cd-t használni,mert amikor azt kiadták, akkor még a Vista erősen mikrofosos tesztfázisban ketyegett.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1347) (Kolombusz) válasza V.Stryker (#1346) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Szerintem lényegtelen, nála más hiba lehet, ugyanis a telcsi már akkor üzemmódot vált, ha feszültséget kap a miniUSB-n.
Próbáld ki, bekapcsoláskor dugd rá és egyből átvált.

(#1348) balfek


balfek
tag

Motomodders.neten találtam ezt a forumnál:
''Dear MotoModders Members,

There has been a problem, the owners have disappeared. Well, this has been known for a while heh.

We need to let you know that this site is NO longer supported by ANY of the staff. ALL the staff, and the continuation of MotoModders is NOW at

www.maxedmobiles.com

We wish everyone to go there and check it out. It looks similar to MotoModders so we can continue the legacy. Please check it out, and go there for help, content and support.

Thank you,

All Staff''

hack - valós?

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#1349) Mosómedve


Mosómedve
tag

Hellosztok,
csak 1 gyors kérdésem lenne: lehet házilag függetleníteni a V3-at (kábelel, gépről) v. szervízbe kell vinni. Ha utóbbi, akkor kb. mennyiért végzik el a műtétet?

(#1350) Killdog válasza Mosómedve (#1349) üzenetére


Killdog
csendes tag

Hát egy pár ezer. Különben ha megvanak hozzá a dolgaid és ügyes vagy
akkor othonis megmütheted a telodat :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.