Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) csasziga


csasziga
csendes tag

Nem tudom biztosan de a telefonommal mintha valami nem stimmelne! Már jó ideje küldözgetek (vagyis inkább fogadok) a ''kékfoggal'' két telefon között adatokat, ami eddig rendben is volna de egyszerűen képtelen vagyok a kicsikét rábírni arra hogy eszközkeressésel eszközt (telefont) találjon, az az érdekes, hogy a dolog visszafele már működik tehát engem megtalálnak és adatokat is tudok fogadni! Egyszerűen nem értem valahol remélem én vok a hülye és valami beállítás felett elsiklottam, és nem a telefon hibája a dolog! Ti észleltetek valami ilyesféle dolgot :F

(#502) Devil Reborn


Devil Reborn
csendes tag

Szerintetek ilyen telót, érdemes, venni, vagy 6230i-t?

Memoria bövithetőség meg oldható benne??

elöre is köszi :R

The future is begining, but where?.................................?

(#503) [Anduriel] válasza Devil Reborn (#502) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

A sima v3-ban nincs memóriabővítési lehetőség, de a v3i-ben van,. Tehát ha ez fontos akkor inkább v3i vs. 6230i. Ezek tudásra kb. egy súlycsoport, 6230i-ben van edge, talán ez az egyetlen fontosabb különbség.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#504) _Alex_ válasza Devil Reborn (#502) üzenetére


_Alex_
csendes tag

Ha frissíted a szoftvert az +2Mbyte memória, az már nem rossz szerintem. Persze ha mp3-ra kell akkor nem szóltam. :)

Tegnap megcsináltattam a frissétést, negyed óra volt, nagyon elégedett vagyok. Annak is érdemes megcsináltatni akinek a BT-al van gondja. Barátnőm E550-eséhez eddig nem tudott kapcsolódni, most ez is megoldódott. ;)

(#505) metaldog


metaldog
aktív tag

Hi v3-hoz szeretnék letölteni játékot és theme-et ti már ahogy látom elég jártasok vagytok ilyen dolgokban légyszi linkeljetek be nekm ilyen oldalakt ahonnan játékot és témát tudok letölteni v3-asra. kössz

(#506) hossa33


hossa33
csendes tag

Sziasztok!

A motox oldalon találtam skineket, a Star Trekes tök jó azt fel is tudtam rakni.
De ott van a motoxos skin amiben van egy külön image könyvtár azt hová tegyem fel?
Vagy egyáltalán hogy kell azt feltenni?

Köszi H.

(#507) He-Nike


He-Nike
aktív tag

Sziasztok mindenki!!!
Van egy jó hírem számotokra két napi javítgatás, tesztelgetés után végre elkészült egy általam fabrikált skin!!!! (Mindenki legnagyobb örömére!!)
egypár apró tulajdonság: 3*4-es ikonszerkezet
módosított ikonok, módosított Óra Dátum Szolgáltató kijelzés elsősorban színben,
próbáltam a színeket úgy kitalálni hogy minél jobban menjen a billentyűzet színéhez...
Remélem ezzel mindenki elégedett lesz! Ja az egészet saját ízlésem szerint csináltam, tehát nem lefikázni...
Igazából ez több létező skinből e398-as lett átalakítva (az ikonokat nem én rajzoltam félreértés ne essék) V3 Razr -ra...
Próbáljátok ki (kötelező :) ) ja és ha még esetleg vmi hibát találtok benne lécci írjátok le magpróbálom orvosolni!!!

[link]

kicsomagolás után találtok majd benne egy system mappát és ebben két file-t ezt a két file-t másoljátok be a telefon a/mobile/system mappába, de elötte az eredeti fileokat mentsétek biztonságos helyre ha esetleg nem teccik visszatudjátok tölteni...

a telepítés egyszerű rákattintotok az installra és kész is
de elötte fontos hogy a gépen rajta legyen a p2kcommander progi is és telepítve legyenek a tellóhoz szükséges driverek...
Véleményeket várok!!!

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#508) _Alex_ válasza He-Nike (#507) üzenetére


_Alex_
csendes tag

Leht hogy hülye kérdés, de tuti nem lesz semmi gáz ha kipróbálom ezt a skint? Eddig még nem mertem új skint felrakni(csak az eredetit módosítottam kicsit) mert több helyen olvastam hogy utána előfordulhatnak mindenféle hibák, lefagy meg ilyenek. Garanciális a telóm és nem örülnék ha valami maradandó baja lenne, ráadásul a gari is elúszna...

edit: Hú most nézem, király lett ez a skin! Előre is gratula!
Kérdés: A soft gombokat alul és is ''átlátszóvá tettem'' hogy ne takarják a háttérképet. Ha belépsz valami menübe pl. a telefonkönyvbe, akkor is ugyanígy néznek ki ezek a gombok vagy megoldható hogy ott ne legyenek ''átlátszóak''?

[Szerkesztve]

(#509) He-Nike válasza _Alex_ (#508) üzenetére


He-Nike
aktív tag

próbáld úgy, hogy átlátszón hagyod csak keretet csinálsz neki (ahogy énis csináltam eredetileg) aminek a színe olyan színű mint a háttérkép...
Namost mivel a háttérkép sötét színű ott nem láccik a gomb de a menüben láccani fog mert sötét színű a kerete a gombnak és ott van olyan halványfehéres háttér...
Jobb most nem jutott eszembe...
szoftverileg nem találtam olyat a szerkesztőprogiban, hogy kívűl másmilyen a szoftgomb mint a menüben...

remélem érthető voltam(már késő van)

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#510) Szab007


Szab007
csendes tag

Sziasztok!
Jo reg nem jartam itt, ennek az az oka, hogy minden rendben van a telon :))
Egy kivetelevel! Nem fuggetlen! Dobtam ra anno egy motox-os monstert, meg magyar pack-ot, de nem lett fuggetlen. A flex error-os udvozlo uzenetet el tudtam tuntetni, de tobbre nem jutottam. Mi lehet a gond? Van valaki aki motox-os monstert tett a gepre es fuggetlen lett?
Pliiiiz
Szab

(#511) _cirmos_


_cirmos_
őstag

sziasztok!
gondolkozom rajta, hogy meglepem magam egy V3i-vel, de lenne néhány kérdésem a telóval kapcsolatban:
1. ha gyárilag nincs rajta magyar nyelv, azért utólag tudok rá dobni?
2. megeszi a teló az 1gb-os sd-kártyát (micro sd ha jól emléxem)?
3. mennyire használható az mp3-lejátszás funkció? milyen a minősége?
4. lehet saját fülest használni a zenehallgatáshoz?

egyelőre ennyi, a válaszokat előre is köszönöm! :R

(#512) Napalm-gsm válasza Szab007 (#510) üzenetére


Napalm-gsm
csendes tag

A lock-ot a flash és a flex alap állapotban nem tudja felülírni, így a Monstertől nem lesz független a telefonod.

(#513) _Alex_ válasza He-Nike (#509) üzenetére


_Alex_
csendes tag

Tuti lett ez a skin, mégegyszer gratulálok. Pont ilyen átlátszó soft gombokat akartam én is csinálni de nem sikerült, úgyhogy felhasználom a tiédet. Remélem nem gond! ;)
Nálam csak annyi gond volt hogy világos a hátterem és emiatt pát helyen rosszul olvashatók a szövegek, illetve néhány helyen a felirat kilóg a neki szánt helyről.

(#514) He-Nike válasza _Alex_ (#513) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Ez igazából nem az én skinem énis, több skinből ollóztam össze...
Feldobtad hozzá a mma_ucp és dcp fileo-kat is?
ha igen akkor a webelérés menüpont alatt kér egy feloldó kódot (direkt raktam be mert eddig akárkinek kezébeadtam a tellómat azvolt az első hogy ''jé ez mi?'' és már csatlakozott is fel a telló a netre...) ez a kód a teló biztonsági kódja (eretileg 1234)...

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#515) _Alex_ válasza He-Nike (#514) üzenetére


_Alex_
csendes tag

Igen, kipróbáltam, a kódra rájöttem. ;) Még egy észrevétel, sms-eket nem tudtam olvasni mert csak egy fehér lapot láttam(valszeg fehér a háttér és a szöveg is).

Megpróbálnék a szövegek színén változtatni hogy passzoljon a hátteremhez, de még nem jöttem rá hogy lehet. A skinner4moto_v026-al próbálkoztam, ebben van ilyen lehetőség? Te melyik progit használod?

(#516) He-Nike válasza _Alex_ (#515) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Igazad van ezt ma reggel én is észrevettem(mikor jött egy sms)...
probléma javítva: [link]

Szerintem van benne ilyen lehetőség bár én 028 ast használok...
Ha csak a a szoft gombokat szeretnéd átszinezniakkor azt megtalálod a felső listában
Soft button Left illetve right majd jobboldat kijönnek a lehetőségek mit lehet velük csinálni!
Köszi, hogy szoltál!!!
Szívesen vennék több véleményt is...
Most ilyen kevés embernek van ilyen tellója vagy csak nem meritek feltőlteni a tellóra?
Szerintem sokkal jobban fog tőle kinézni a teljes menürendszer...
Napalm GSM épp az előző oldalom kérted hogy a stock Moto kinézet elég gagyi nincs-e valami ötlet, gondoltam mért ne feltőltöm nektek erre meg semmi... :F

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#517) _cirmos_ válasza _cirmos_ (#511) üzenetére


_cirmos_
őstag

senki? :U

(#518) He-Nike válasza _cirmos_ (#517) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Helló próbáld itt feltenni a kérdéseidet: [link]
Itt talán kevés embernek van ilyen tellója (vagy nincs is) elég drága telló lehet, tudását tekintve... Biztos jól meggondóltad azt a cserét az a telló már nem az igazi v3 feeling 20mm tehát már nem pengemoto nembeszélve a műanyag búrkolatról nem lebeszélni akarlak... de ha én lecserelném a v3-mamat akkor esetleg egy v3i jöhetne szóba...
de te tudod...

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#519) Tonyo válasza He-Nike (#516) üzenetére


Tonyo
őstag

szia!
Tudsz mutatni egy képet a skinről?Köszi

(#520) [Anduriel] válasza He-Nike (#518) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Asszem _cirmos_ is a v3i-re gondolt.
1.: tudsz rátenni, bármelyik motorola szervízben megcsinálják.
4.: van átalakító, és akkor mini jacket is fogad, de nemsokára megjelenik(ha már nem jelent meg) a gyári stereo füles is.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#521) He-Nike válasza [Anduriel] (#520) üzenetére


He-Nike
aktív tag

úúú tényleg összekevertem a v3x-el bocsi (korán van még ;) )

képek a skinről:
[kép]
[kép]

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#522) csasziga válasza He-Nike (#521) üzenetére


csasziga
csendes tag

Hát ez állati jól nézki, grat hozzá ;) :C
Most megkísérlem rátenni a telóra, remélem összejön!

(#523) He-Nike válasza csasziga (#522) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Mindenképp mentsd el a ''mma'' fileo-kat hogyha bármi geb@sz lenne a tellóddal vissza tudd rá tölteni... nemhiszem hogy úgy hogy módosítva lettek a fileok úgyis elfogadnák mondjuk egy motorola szervízben garanciával...
Más: Nemtom hogy a live os tellókon ez miképp fog alakúlni nemtom nem-e ''piszkít'' bele a live, de elvileg nem kéne..
Valaki nem tudna írni nekem egy privit a Sim lock feloldásáról, de csak akkor ha ki is próbálta és müxik ne szeretnék mégegyszer kisérletezgetni a telómmal egyszer már megjártam... (tényleg a tellóm ma 1,5 hetes fel is köszöntöm :) :D )

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#524) csasziga válasza He-Nike (#523) üzenetére


csasziga
csendes tag

Hát már ott kezdődnek a problémák, hogy a telóm nem áll szóba a p2kcommander progival :(( :((( fogalmam sincs miért, magával a szg.-el és a phonetools progival gond nélkül összehangolódik!

(#525) He-Nike válasza He-Nike (#523) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Kaptam pár levelet gondoltam közzéteszem a válaszokat(hátha másnak is hasonló gondja adódna) :
A Skin letőltésének menete:
A linkre katttintva bejön egy rapidshare oldal ott megkeresed a ''free'' gombot katt majd bejön egy újjabb oldal otpedig szines betűk lesznek egymás után rajzolva azokat beírod az üres mezőbe majd pedig download... ennyi

A Skin feltőltése a tellóra:
1.Letőltőd a p2kcommander nevű progit [link]
2.Feltelepíted a tellóhoz való szükséges drivereket: rádugod a tellód a gépre, a gép új harvdert talál ezeket a menj a haladóra (vagy valami ilyesmi)
ott add meg neki a szükséges driverek könyvtárát (a p2k commander mappában megtalálod)
3.elindítod a p2k commander-t kiválasztod a mobiltelefont ekkor újjabb drivereket talál azokat is telepítsd fel(az ellöbbi ponthoz hasonlóan)
4.miután a commander (végre) ''látja'' a tellónkat keresd meg a a/mobile/system mappát
mentsd el biztonságos helyre az mma_ucp és mma_dcp fileokat majd töröld őket (temészetesen a tellóról) a skinem mappájában találsz egy system mappát abban pedig az mma_ucp és dcp file-okat ezeket másold be a tellóba oda ahonnan az előzőket kitörölted (magyarán kicseréled a file-okat) ha kész vagy zárd be a p2k commandert
5.A skinem mappájába találsz egy install-t katt rá majd kövesd az utasításokat
6. telló újraindít és a telefonnak a beállítások/testreszabás/kinézet menüpontjában megtalálod a He-Nike nevű skint Nyomj rá majd ámúldozz.....

Ennél szájbarágóssabban nem tudtam leírni de ha valami nem menne írj segítek...

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#526) _cirmos_


_cirmos_
őstag

valaki megmondaná még, hogy milyen minőségű az mp3-lejátszó? látom itt többségében sima v3-tulajok vannak, de gondolom a v3i is pont ugyan úgy játsza le a zenére.

(#527) kaller1 válasza He-Nike (#516) üzenetére


kaller1
veterán

Szia,feltettem a skined egy L7-esre,nagyon tetszik... :C Sajna 3 ikon megmaradt gyárínak,de így is nagyon szép... :R

.::> <::.

(#528) He-Nike válasza _cirmos_ (#526) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Hát ha ugyanaz a szoft található abban a tellóban is ami a v3 ban is akkor nem épp a legtutibb a lejáccója, ugyanis ezek a tellók nem igazán erre vannak kitalálva...
egy két ellenérv: nem mutatja hány percnél jár épp a zene ha vége a számnak kezdi elölről nem pedig a következőt jácca, nincs neki beépített hangszínszabályzója (mély magas) nem szól valami szépen...ja és ami a lényeg állandó zenehallgatás mellett max 5-6 órát bír ki aztán már mehet is a töltőre...nembeszélve arról hogynemjácca le a vbr-t... ezek a tapasztalatok inkább az e398-as múltamból vannak, de hidd el ugyanez a szoft van a v3-on is (talán kicsit gyorsabb) nemhiszem hogy olyan nagyot újított volna a motorola a v3i-ben...
Nem lebeszélni akarlak mert nekem is nagyon teccik az a telló csak annyival nem jobb amennyivel többel elkérnek érte, mint a sima v3-ért... de ez csak egy vélemény
A következőt javaslom: 1. vársz míg egy kicsit míg lemegy az ára...
2. veszel egy sima v3-at és egy hordozható mp3 lejáccót (legrosszabb esetben is kibír egy hetet egy sima mini cerka ellemmel,és van EQ)
Énis ezt tettem Fényképezőm meg van...ennyi.
Az az 1 mpx-es kamera ami belevan építve szerintem sosem lesz olyan jó mint egy bármelyik alap digit fényképezőben...

A döntés a tied!!!

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#529) [Anduriel] válasza _cirmos_ (#526) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Szerintem ugyanaz a lejátszó van mint az L7-ben, az kezel filelistákat, és fut a háttérben is, EQ úgy tudom nincs benne. A sima v3-nak az mp3-kezelését nem nevezném lejátszónak, az inkább arra van h. egy zenét meghalgass és betedd csengőhangnak, másra nem jó.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#530) Ricardo válasza [Anduriel] (#529) üzenetére


Ricardo
félisten

A sima V3 már a memoria mérete miatt sem alkalmas mp3 lejátszásra csengőhangon kívűl.
Minek bele rendes lejátszó? A V3i ben már talán van.

(#531) [Anduriel] válasza Ricardo (#530) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Persze, ezért szinte kizárt h. ugyanaz a ''lejátszó'' legyen benne, amúgy külföldön a v3i iTunes-al jelenik meg.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#532) Ricardo válasza [Anduriel] (#531) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt én is hallottam,de hogy itthon mivel azt nem tudom.
Az iTunes nem a kedvencem :(

(#533) _Alex_ válasza csasziga (#524) üzenetére


_Alex_
csendes tag

csasziga: Ha a p2kc nem látja a telót, tedd fel a Motorola PST nevű progit, indítsd el, ekkor feltelepít még 3 drivert. Ezek után nálam már felismerte, de a PST-nek futi kell a háttérben!

(#534) _cirmos_


_cirmos_
őstag

köszönöm az infókat, utánanézek ennek az mp3-dolognak. már van mp3-lejátszóm, de szerettem volna egy eszközt megspórolni. ha a v3i lejátszója használhatatlan, akkor marad a sima v3.

(#535) _cirmos_ válasza _cirmos_ (#534) üzenetére


_cirmos_
őstag

[link]
egyelőre ennyit találtam:
''A music player has been added and there is now an expandable memory card, with storage for up to 150 tracks. Airplane mode lets you use the music player whilst on an aircraft. You may have read that the V3i comes with Apple iTunes® software, but sadly this is not available in the UK version.''
az airplane mode nagyon pozitív, ezt igazából nem néztem ki a motorolából!

(#536) lrigo


lrigo
tag

Üdv mindenkinek!
Egy kicsit egyszerűbb kérdés. Tud valaki egy valóban használható telefonkönyv kezelő programot a V3-hoz? A Motorola Phone Tools sima és deluxe verziója is siralmas szerintem, legfeljebb a telefonszámok lementésére alkalmasak. Olyan tudással rendelkezőt keresek, mint anno a Nokiámnál használt Oxygen. Ötlet, megoldás?

Jó szóval oktasd, játszani is engedd... (JA)

(#537) He-Nike válasza Ricardo (#530) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Szerintem meg nincs benne semmivel sem mássabb lejáccó...
az e398 -amban is volt 256 mb Memókártya és mégis kénytelen voltam beérni ezzel a ''hoki'' lejáccóval...
Ja és idő teltével az 398 ra is fel lehetett tölteni egy itunessal ellátostt szoftvert azzal meg csak annyit értem el, hogy szebb volt... nem lett hangszínszabájzás lassabban másolta fel a cuccokat a tellóra és hamarrabb merűlt az aksi...
Higgyétek el fél éves tapasztalatok vannak mögöttem...
Szerintem nem érimeg mp3 lejáccóként használni..

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#538) kohi


kohi
tag

a Problémám az az, hogy 1 . nincs a telómon , legalábbis nem látok semmi mappát csak soundot talán , mintha hiányoisan olvasná be a telóról a cuccot, és nem is engedi létrehozni a mappát meg semmit sem..... T-mobile a telóm , mi van ilyenkor ? ötlet ?

(#539) He-Nike válasza kohi (#538) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Állítsd így be a p2k commandert:
[kép]

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#540) kohi válasza He-Nike (#539) üzenetére


kohi
tag

közben rájöttem :) thx most épp a skinedet próbálom felrakni :)
de még most sem enged mappát létrehozni... :(

[Szerkesztve]

(#541) csasziga válasza _Alex_ (#533) üzenetére


csasziga
csendes tag

Köszönöm a segítségeteket! :R De most ott tratok, hogy feladom (legalábbis mára), ha a szg-re is rádugom a telefont kereken 10mp.-ig még tölti az akksit aztán automatice rögtön le is kapcsolja magát a gépről! Pedig már értem hogyan kéne csinálni, de így hogy a telefont nem érzékeli már a gép se nehéz lesz :U

(#542) kohi


kohi
tag

lehet az a baj nekem P2kCommander-V3.2.9 van ?

(#543) He-Nike válasza kohi (#540) üzenetére


He-Nike
aktív tag

De-De létrehozta az csak nem látod, csak ha frissíted a listát (re-read gomb)

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#544) He-Nike válasza csasziga (#541) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Az nem gáz hogy nem tölti...ha p2k módban van akkor nem tölti az akksit... ilyenkor kell elindítani a commandert...

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#545) kohi válasza He-Nike (#543) üzenetére


kohi
tag

re-readelem de akkor sem látja. :(

(#546) kohi


kohi
tag

na végre siker :) és akkor most miket is másoljak át atelóra tiédből ?

(#547) He-Nike válasza kohi (#546) üzenetére


He-Nike
aktív tag

ezt most komolyan kérdezted? Olvass vissza!!!!!
Te nem is kellett mappát létrehoznod...
Hova írtam én ilyesmit?
csak másold be a mma ucp és az mma dcp file-t a system könyvtárba
azokat megtalálod a skinem könyvtárában a system mappában
hakész akkor commander bezár asztan a sinem könyvtárában az install... és kész

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#548) kohi


kohi
tag

megcsináltam de a témák közt még most sincs :(

(#549) kaller1 válasza kohi (#548) üzenetére


kaller1
veterán

Csináltál új mappát neki? He-Nike legyen a neve... :)

.::> <::.

(#550) kohi válasza kaller1 (#549) üzenetére


kohi
tag

úgy csináltam ahogy le volt, írva. most ott van mindne a telón de azon kívül, hogy máshol vannak az ikonok meg lett egy IM ikon nem történt más..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.