Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) kohi


kohi
tag

nem értem mindent úgy csináltam ahogy írtad. systembe letöröl a 2 file felrak a tiéd, skin install, ujraindít, témák, ...gondolkozik aztán nincs csak a 3 alap.....

(#552) kohi


kohi
tag

tényleg azt csináltam amit mondtál de nem látja a teló a skinek között, hiába van a p2k commander szerint is minden a helyén..

(#553) krakkai2 válasza snt (#30) üzenetére


krakkai2
csendes tag

thx
bocs a hülye kérdést hol lehet topikot csinálni?
:F :B

(#554) kohi


kohi
tag

az egészbe az a poén, hogy a gyári 3 skin is ugyanaz a hátteret meg a kímélőt kivéve..szóval mindig ugyanaz a skin.. ez hogy lehet ???

(#555) kohi


kohi
tag

na most szarok be..... a beállításoknál kell átállítani és ott látja az összes skint.... bocs srácok de ezt nem tudtam :) én agyorsmenüben nézegettem....LOL :R

(#556) He-Nike válasza kohi (#555) üzenetére


He-Nike
aktív tag

úúú Hát ez télleg LOL!!!
Nemtudtam hogy ennyire szájbarágossan kell elmagyaráznom...

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#557) kohi


kohi
tag

:)

(#558) csasziga válasza He-Nike (#544) üzenetére


csasziga
csendes tag

Télleg, egy pillanatig a p2k keresi a telcsit amedig nem indul be a 10mp-es töltés de utána bármit is csinálok újraindíthatom a programmot bármi....... a programm csak az alábbi ''AT Device Disconnected.'' hiba üzenetet írja ki! Ha az csatit újra ki-be tolom kezdődik az egész előről! Nem lehet valahogy kiktatni, hogy ne kezdjen el tölteni :) mert már nem tudom mit csináljak!

[Szerkesztve]

(#559) He-Nike válasza csasziga (#558) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Próbáld úgy hogy elindítod a p2k autostart nevű kis progit (A commander mappában megtalálod azt is) rádugod a telcsit az óra mellett meg kell jelenni egy olyannak hogy AT connected ekkor rányomsz arra a csillagra jobb gombal és kiválasztod a ''swich to p2k mode''-t elvileg így mennie kell elindítod a commandert és elvileg látnia kell a tellót...
Esteleg bepipálhatod, hogy auto swich p2k mode ezzel azt éred el hogy nem kelll többé szenvedni vele autómatikusan átkapcsolja a telót ...
többet nem tok segíteni elképzelhető talán, h rossz drivereket adtál meg...

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#560) metaldog


metaldog
aktív tag

Hi v3-hoz szeretnék letölteni játékot és theme-et ti már ahogy látom elég jártasok vagytok ilyen dolgokban légyszi linkeljetek be nekm ilyen oldalakt ahonnan játékot és témát tudok letölteni v3-asra. kössz

(#561) kohi


kohi
tag

motorola.lap.hu (modding) van zene, játék, téma, egyéb :)

(#562) csasziga válasza He-Nike (#559) üzenetére


csasziga
csendes tag

Mégegyszer köszi a segítséget! ! Az egész olyan mintha a telefon nem engedné hogy, elinduljon a progi ahogyan glugyog egyet hogy tölti az akksit (minden usb rácsatakozáskor) úgy jelenik meg a p2k hiba üzenet, de aztán 1-2 mp elteltével a töltés is leáll és onnantól kezdve ''se kép se hang''! Egyszerűen nem értem :F Na mindegy pár dolgot még megpróbálgatok, aztán remélem egyszer csak sikerül! (már lassan cikis hogy itt lököm mióta a siránkozásom, de egyszerűen nem akar összejönni)

(#563) tc2014


tc2014
aktív tag

Motorola linkgyüjtemény: [link]

(#564) Tonyo válasza He-Nike (#559) üzenetére


Tonyo
őstag

szia!
Rányomok az installra és semmi nem történik!Ez miért van?
A 2 fájlt már kicseréltema systemben.Köszi

(#565) He-Nike válasza Tonyo (#564) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Elvileg automatikusan el kéne indulnia a p2k commander-nek és ott feltesz egy kérdést megnyomod az execute gombot asztán csá csinálja az egészet magátol...
Nemlehet, hogy esetleg régi verzió-ú a p2k commander-ed én a 3.2.9-est használom és azzal tökéletesen müxik...

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#566) morphin


morphin
tag

Hali!! Namost azt szeretném kérdezni hogy mondjuk az ölembe hullana egy ilyen telo, akkor simán kóddal is ki lehet ütni vagy kell hozzá kábel????

(#567) He-Nike válasza morphin (#566) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Hali!!!
Hát mitmondjak örűlnék, ha az én ölembe is hullana még egy pár ilyen telló...
Kóddal csak a Sim kártyát tudod ''kiütni''... Egyszerű rontsd el 10szer a PUK kúdot és kész is kivan ütve...
Naná, hogy kell hozzá kábel 2 DB az egyiket dugd a Dugvillaaljzat Nulla a másikat pedig a Fázis pontjára Vigyázz!!! meg ne fogd a kábel másik végét, mert ráz (Ja említettem hogy elötte Blankold meg?)....
Namost, ha eddig megvagy akkor vedd le a teló hátlapját (hacsak le nem esett miközben hullott lefele az égből) majd vedd ki az akkumulátort, hagyd a telefont megfordítva, ha megvagy akkor fogd meg a két lecsupaszolt vezetéket, de figyelj arra, hogy azon a pontján ahol a szigetelés még rajtavan. Látsz a telló hátulján 4 DB arany színű érintkezőt (ehhez érintkezik az aksi), a kezedben lévő vezetéket óvatosan egy határozott mozdulattal érintsd a két szélső érintkezőhöz... Vigyázva arra, hogy a kezedben lévő vezeték ne érjen össze...
A hatás nem marad el a telefon 100 %-osan ki lesz ütve...
Röviden ennyi, ha valami nem menne írj segítek!!!

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#568) Viktor0610 válasza He-Nike (#567) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

;]

Samsung Galaxy A54

(#569) Napalm-gsm válasza morphin (#566) üzenetére


Napalm-gsm
csendes tag

Ha nagyon ügyes vagy, és tudsz szerezni hozzá kódot (nam valószínű) akkor megy kóddal is.

(#570) -Zerg- válasza He-Nike (#567) üzenetére


-Zerg-
tag

:Y és még egy apróság marad: A 220V-os automatát vissza kell kapcsolni a ''beavatkozás'' után. Tehát, ha este csinálja, egy elemlámpát is érdemes odakészíteni! :Y

Napalm: ez azt jelentené, hogy legálisan, pl. szaxervizben nem is használnak kábelt a ''kiütéshez''?
Ilyet mág nem hallottam Motorolánál.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

(#571) lapa


lapa
veterán

üdv. valaki ki tudna segíteni hol állítom be, hogy nyitásra ne vegye fel a hívást? előbb még megvolt, de most az istennek se találom. köszi...

(#572) csasziga válasza lapa (#571) üzenetére


csasziga
csendes tag

Menü--->Beállítások--->Hívás közbeni beállít.--->Fogadási opciók--->Hívásfog. nyitásra

(#573) Napalm-gsm válasza -Zerg- (#570) üzenetére


Napalm-gsm
csendes tag

Ha jól tudom:

eddig a Motorolának volt egy szervere ahonnan a kódokat imei alapján le tudták kérni, annó a T720-amhoz is így kaptam +
Már ezen valamit változtattak, mert túl sokan rájöttek a dologra, így most már nem tudnak imei alapján kódot adni, de a témában már jó ideje nem vagyok otthon. :(

(#574) Alg


Alg
veterán

Sziasztok!

Telócserén gondolkodom, a mostani MC60 valahogy nem az igazi...Nem volt túl jó vétel...na mind1
Szóval néhány kérdésem lenne:

-SMS-es problémát megoldották-e már?(SW frissítés...)
-mennyire hajlamos karcosodásra?(fekete tetszik :) )
-Amit tud,azt mennyire üzembiztosan?Van valamivel probléma?

FM rádiót,mp3 lejáccót nem hiányolom, arra ott az iAudioG3 :C

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#575) csasziga válasza Alg (#574) üzenetére


csasziga
csendes tag

Üdv! Alg!
SMS próblémából adódott több pici hibácska is ha jól tudom lehet őket orvosolni, én személy szerint egyet se tapasztaltam, én már friss szofttal kaptam, tudtommal a mostani V3-asokat már egyébként is friss szofttal kapod!
Szerintem is fekete színben néz ki a legjobban ;) (nekem is olyan színben van), hát, hogy mennyire karcolódik?? jó kérdés! Eddig még a kelleténél jobban védtem a külső hatásoktól a telefont, de véleményem szerint nem hajlamos a karcolódásra ellenben a mocsok és ujjlenyomat összeszedésében nagy király :DDD pláne fekete színben...
Keveset tud de azt üzembiztosan, persze ez az én szubjektív véleményem, de nálam eddig 2hónap alatt semmivel se adódott gondom! A néhol motorolásan fura dolgokkal meg együtt kell tudni élni, de végül is ezt nem számolhatjuk fel hibának elvégre ahogyan nincsen tökéletes ember úgy sincsen tökéletes mobiltelefon márka, tökéletes mobil telefon típus!
Ha az fmrádiót, mp3lejáccót meg társait tényleg tudod mellőzni, csalódás nem érhet ;)

(#576) Alg válasza csasziga (#575) üzenetére


Alg
veterán

Köszönöm a gyors választ!
Na majd meglátom, ha kapok ösztöndíjat akkor biztos csere lesz, ha nem akkor csak valószínű :))

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#577) Napalm-gsm


Napalm-gsm
csendes tag

Na tegnap este eljátszottam egy kicsit a Flash, Flex Fileokkal, és sikerült megcsinálnom a Vodás origi Flexlasht, ill. Fullflasht.
1 problémám van még, a Testreszabás->Kinézet-> menüben a Scarlet skin valamiért szerepel, pedig a telón nincs a skin fent.

Ötletek?

(#578) ragazzo válasza csasziga (#575) üzenetére


ragazzo
őstag

Csak nehogy ő is gyorsan csalódjon benne.Mert van néhány ember a környezetemben akik néhány hét után feladták.Kaptak egy szép,de borzalmas menürendszerrel megáldott telefont. :(

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#579) lapa válasza csasziga (#572) üzenetére


lapa
veterán

:R

(#580) Alg válasza ragazzo (#578) üzenetére


Alg
veterán

Azért előtte megnézem-kipróbálom hogy mi hogy megy vele....

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#581) He-Nike


He-Nike
aktív tag

Sziasztok!!!
Ha valakinek van egy vodafonos tellója és működik rajta az mms és a gprs wap az elküldené nekem a beállításokat... lekértem a motorola honlapjárol de azzal istennek nem akar működni...
konkrétan nekem a tellóból kéne egy file ami ezeket tárolja hátha az felmásolom és akkor jólesz: tehát a file itt található ''telló'':\a\WebSession
a file neve az hogy websession valaki lenne olyan kedves elküldené azt nekem a mail címemre (nevemre kattintva lesz látható)...
Előre is köszi!!!

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#582) _cirmos_


_cirmos_
őstag

sziasztok! meg tudná mondani valaki, hogy a v3/v3i szabványos usb-kábelt használ, vagy vmi spéci motorolást?

(#583) nszb válasza _cirmos_ (#582) üzenetére


nszb
tag

V3 sima szabványost használ.

(#584) _cirmos_ válasza nszb (#583) üzenetére


_cirmos_
őstag

köszönöm!

(#585) Napalm-gsm válasza He-Nike (#581) üzenetére


Napalm-gsm
csendes tag

Megszerezted már, vagy átküldjem?

(#586) ragazzo válasza He-Nike (#581) üzenetére


ragazzo
őstag

Próbáld meg itt is:[link]

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#587) He-Nike válasza Napalm-gsm (#585) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Küldheted...
Sehogy sem tudom életrekelteni az mms-t és a wapot...
Amit küldtek, hogy vodafonos linket ilyen távbeállítás v mi azon pedig nincs Moto v3-as ra beállítás...

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#588) Napalm-gsm válasza He-Nike (#587) üzenetére


Napalm-gsm
csendes tag

Úton van...

(#589) He-Nike válasza Napalm-gsm (#588) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Király!!!!
Működik! :R :R :R
Bár egy kicsit átszerkeztésre szorúlt mert neked vitamaxos beállításaid voltak nekem meg előfizum van, de mostmár tökéletes...
Nagyon szépen köszönöm!!!!

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#590) He-Nike válasza Napalm-gsm (#577) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Sikerült már eltüntetned a scarlet skint a beállításokból?
A te problémád akkor szokott elő fordúlni, ha felraksz egy skint majd késöbb mikor törlöd elöbb a file-okat törlöd a mappából...
Namost mikor kitörlöd a fileokat onnantol a commander nem ''látja'' a mappát, pedig ott van az...
Megoldás: keress egy mások progit (moto4lin, p2ktools) ami ugyanígy látja a telló fileszerkezetét másolj be egy file-t a mappába (amit nem látsz), úgy hogy a parancssorba írod be a másolandó file helyét (jelen estebe: ''telló'':\a\skins\scarlet\) miután bemásoltál egy filet onnantól láthatóvá válik a mappa p2kcommanderben is. ráálsz a mappára jobbgomb majd delete ekkor kitörli a mappát majd a file-t is...
innetől a telló sem fogja mutatni azt a kinézetet...
Remélem ez volt a gondod...
egy próbát megér...

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#591) Napalm-gsm válasza He-Nike (#590) üzenetére


Napalm-gsm
csendes tag

Én is előfizus vagyok, nálam ezekkel megy a WAP, (MMS-t nem használom)
A másik gondot megoldottam, azóta elég sokat variáltam már.
Most már a 42.10R-es legújabb softal megy a telóm ;]

(#592) He-Nike válasza Napalm-gsm (#591) üzenetére


He-Nike
aktív tag

És mivel jobb az a soft?
Estleg vmi újítás van benne, vagy csak gyorsabb?
Link?

Nálam is ment azokkal a beállításokkal a WAP csak egyetlen bibi, h. Adathívásként működött és nem aktíválta a tellóban a gprs-t...
Mostmár van egy teljes flexed (ahogy írtad) ami teljesen olyan, mint ahogy kihozod a vodafone-tól?
Mert akkor azt elküldhetnéd nekem hogy újra garanciállissá tudjam ''varázsolni'' a tellómat...
Előre is köcce!!!

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#593) kohi


kohi
tag

HI tud valaki valamit javasolni az alábbiban : :)
az van, hogy lemerült a telóm az este és nincs nálam a töltő :( általában USB-vel töltöm de mivel nincs bekapcsolva ezért nem tölti a gép. mit lehet tenni?

nekem 2 ötletem van,
-elmegyek valami telefonárus boltba ahol megkérem, hogy egy kicsit tölthessem :)
-bemegyek t-mobileba és megkérem töltsenek
Vagy esetleg ha valaki Debreceni és tudna segíteni egy kis töltéssel akkor megköszönném :)

Nah ez van... :) help me plz !

(egyéb: nem tudom módosítani a csengőhangok beállításait miután lecseréltem a skint és leszedtem pár hangot)

(#594) kohi


kohi
tag

nah mentem boltnézőbe :)

(#595) Napalm-gsm válasza He-Nike (#592) üzenetére


Napalm-gsm
csendes tag

Ujjítás nincs, de a másik a 0FR jobban zabálta az aksit.

Hát a gari dolog mindenképp ugrott hacsak nics egy PDS backupod, még a Flashelgetés elöttről.
nekem van saját, de így semegyszerű, elösször vissza kell Flashelni a telefont az eredeti softra, utánna downgradelni a BL-t 7.d0-ra, utánna PDS-t visszaírni, aztán upgradelni a BL-t 8.26-ra.
Ez viszont kockázatos, én a hétvégén teszteltem, de belefutottam egy Blank Neptune-ba, ami nem túl kellemes...

ha nem így csinálod akkor a Flash History-ben látszik hogy hányszor, mivel flashelted.

Ja én csináltam egy Full Flasht, de egy picit nagy a File...

[Szerkesztve]

(#596) He-Nike válasza Napalm-gsm (#595) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Na jó ezt inkább haggyuk, csak nem lesz baja (kopp-kopp), elég bonyolúltnak tűnik..
Linket tucc adni az új 10R - es szoftról? Simán multiflashflexel mehet rá a régire? Flexelni ugye nem is kell?

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#597) Napalm-gsm válasza He-Nike (#596) üzenetére


Napalm-gsm
csendes tag

[link]

Motox-on fent van, bár én nem ezt tettel fel, én Fullt, és máshonnan, de szerintem ez is OK...

(#598) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Üdv!

Mennyiért lehet egy ilyen telefont elpasszoni?

Black, független, 10 hó gari, mindene megvan...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#599) Viktor0610 válasza Motion_Blur (#598) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az apróneten kb. 40-ért mennek.

Samsung Galaxy A54

(#600) nyul1221


nyul1221
csendes tag

rémes, szörnyű, borzasztó telefon. szoftverhibas, nem lehet letenni, a nem fogadott hívásokat nem jelzi, néha rejtélyes okból az SMSeket nem hajlandó fogadni, aztán egyszerre csobban be 10. nem a zolgáltató miatt. a készülék hülyül meg. a rezgő funkció hang nélkül egyszerűen nem működik. ilyen telefon ne vegyne senki. ja, és olyan ostoba, mint egy szelet kenyér.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.