Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) SaSee válasza Lauda (#650) üzenetére


SaSee
csendes tag

Jójó köszi, csak le vagyok fáradva :D
Már értek mindent! :))

(#652) latomas


latomas
csendes tag

Nekem az van V3 ! 1 évet szemeztem vele ! de 45 ért nem bírtam ellenálni ! :D

Előtte Nokia 6310 esem volt ! - amivel akár focizni is lehetett ! Ez meg el sem merem képzelni mi lesz ha leejtem ! :O Ha megszokod elég használható ! A kamerája hiába VGA (640x480) elég szar szerintem ! - de ezt a telefont legalább meg lehet fogni a nagy kezüeknek is ! :C

'' Anyámmal élek macskám van, és ne legyek kemény ? ''

(#653) SaSee válasza latomas (#652) üzenetére


SaSee
csendes tag

És hogy vagy/vagytok megelégedve vele? Mennyi ideje van meg nektek? Nagyon gondolkodom egy ilyen készülék vásárlásán, de hallok róla pozitivumot is negativumot is... Kicsit elbizonytalanodtam. Az aluminiumváz nem védi meg ha leesik?

(#654) ragazzo válasza SaSee (#653) üzenetére


ragazzo
őstag

Negatívumot csak a kezelhetősége miatt hallhattál. Az anyagi minősége kiváló.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#655) SaSee válasza ragazzo (#654) üzenetére


SaSee
csendes tag

Persze csak a kezelhetöségéröl hallottam negatívumor. De hát az is fontos...
Olvastam fórumokon érdekes problémákat, ugyanakkor olyanokat akiknek soha ne mvolt semmi gondjuk vele. Nemtudom...

(#656) orkester válasza SaSee (#653) üzenetére


orkester
senior tag

Nekem mikor volt egy fekete v3mason leejtettem kinyitva és a flip élével leesett a beton járdára. Sajna kicsúszott a kezemből. De azon kívül, hogy lett benne 2db 1mm mély karc semmi baja nem lett szerencsére. Pedig nagyon féltem, hogy meglazítja a flipet, de nem. :) Remekül összerakott darab. :C

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#657) torrente74


torrente74
tag

Szerintem a kezelhetősége sem bonyolult,pedig Nokia 6600 -ról tértem át erre a telcsire.Lehet,hogy azért mert már volt egy Motorola V525-öm.Viszont kiválló minőségű a telcsi és kitünő a kép és hang minősége. :C

Leszbikusok nem léteznek, csak nők akik nem találkoztak még Chuck Noris-szal!

(#658) zootie.x


zootie.x
csendes tag

csocsi.

egy nagyon nagy kérdésem lenne.
tudom hogy óriás láma vagyok, de hol a f@szba kell beállítani az időt?
ugye most 1óra plusz és kéne..
köszike

by zoOtiE | Mac Mini | iPod Mini | Austin Mini 1983 | Vespa Px150 | Mz 250/1

(#659) Viktor0610 válasza zootie.x (#658) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

[kép]

Menü - Beállítás - Gyári beállítás - Idő dátum

Kb. fél perc alatt találtam meg a használatiban.
Soha nem vágom, miért egyszerűbb feltenni a kérdést itt, mint megnézni ott... :F

Samsung Galaxy A54

(#660) TayRol


TayRol
veterán

Üdv. mindenkinek!

Szemezgetek ezzel a telefonnal, s csak az a kérdésem volna, hogy a T-Mobile függőben (mert azt szeretnék venni) milyen a menű? Tehát a magenta 9 ikonnal s 5 színnel, vagy a gyári? Mert ha a magenta, akkor lemondok róla, mégiscsak ki szeretném használni a kijelző erejét:)

Köszi! TayRol

(#661) Viktor0610 válasza TayRol (#660) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell lemondj a telefonról, mert skineket (témákat) lehet rá tenni, innentől kezdve meg tök mindegy, T-Mobile-os vagy sem...

Samsung Galaxy A54

(#662) TayRol válasza Viktor0610 (#661) üzenetére


TayRol
veterán

Oks, de alapból T-Mobile-os van benne? Mert pl. a Samsungokban még a háttér is ilyen gagyi magenta...
Azért köszi, lehet beruházok egyre, nagyon tettszik, igazából a mérete s a bluetooth érdekel benne. Mostanában már azzal a soft.-al lehet kapni, amelyikben alapból 7.7 mega a memóriája?

Üdv.! TayRol

(#663) orkester válasza TayRol (#662) üzenetére


orkester
senior tag

Hello!
Szerintem nagy esély van a magenta menüre, mert láttam, a logójukat rányomatták a készülékre. De ezt talán a Tmobile ügyfelesei biztosra megmondják Neked. Én anno a Vodánál vettem, ott se logó, se live menü nem volt. Gyári dobozban adták, még azon sem volt semmi szolgáltatóra utaló jel.:)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#664) TayRol válasza orkester (#663) üzenetére


TayRol
veterán

Köszi, megkérdem őket...
Azért még mindig reménykedem, hogy nem egy ilyen hülyeség miatt kell lemondanom erről a szuper telóról. :(

Szerintem a Voda ma már Live!-os menüvel adja, szóval Neked akkor anno szerencséd volt! :)

(#665) orkester válasza TayRol (#664) üzenetére


orkester
senior tag

Hú tényleg. Már Live-os. :B Nem néztem, csak tavaly augusztusból indultam ki.
Azért érdemes meggondolni a szolgáltatónál vásárlást, mert pl. itt: [link] nem sokkal drágábban, függetlenül, 2 év garival is megkapod. Érdemes körülnézni pár helyen.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#666) torrente74 válasza TayRol (#664) üzenetére


torrente74
tag

Igen a Voda Live!-os menüvel adja.Sajnos :O

Leszbikusok nem léteznek, csak nők akik nem találkoztak még Chuck Noris-szal!

(#667) TayRol válasza orkester (#665) üzenetére


TayRol
veterán

Körülnéztem már, de a 2 év aláírásához képest (ott 29.900ft) azért nekem kicsit több az adott linken lévő ár, bár mondjuk az 2 év garanciára érvényes.
Hm... alszom egyet rá, s meggondolom. A v3i is tettszik, bár nekem a fényképező része s a mem.kari nem érdekel, szóval nem adok ki érte annyival több pénzt. Remélem az injektoros és a karburátoros verziónak is u.a. az menűje! :D

[Szerkesztve]

(#668) orkester válasza TayRol (#667) üzenetére


orkester
senior tag

Persze, a 2 éves előfizetés áránál sokkal rosszabb. :) Anno én is azzal vettem. Nem mondom, hogy megbántam, de azért vannak számomra hátrányai is. :D

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#669) TayRol válasza orkester (#668) üzenetére


TayRol
veterán

Mondanál nekem párat a hiányosságok közül? :)
Mert a hardver részétől nem félek, azt jól összerakták, de a szoftverrel kapcsolatban vannak fenntartásaim...
Meg hát a T-Mobile is csak 1 év garit vállal rá, pedig az összes többi márkára már 2 év a gari.

(#670) orkester válasza TayRol (#669) üzenetére


orkester
senior tag

Mármint nem a v3mat bánom, hanem néha az előfizetést, ha félreérthetően írtam volna. A szoft szerintem jó. Én kifejezettem szeretem a Motorolák !gyári! szoftvereit. (Most is egy v620asom van) Egy problémám volt csak a készülékkel, hogy nem állt a kezemre...ezért is sikerült egy óvatlan pillanatban leejtenem mikor vettem ki a zsebemből. :( Kicsit talán rövid az üzemideje, de nem vészes, azért nem kell minden este a töltőre dugni.:) A memória sem túl nagy, de ha nem akarod mp3 lejátszóként használni, akkor bőven elég. Egyéb hiányosságot én nem találtam.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#671) TayRol válasza orkester (#670) üzenetére


TayRol
veterán

Sorry a félreértés miatt, én a telefonra hittem a hiányosságokat... :B
Amúgy elég batár kezem van, nem lenne gond a méretével :)
Még mindig a szoft. miatt vacilálok, nemtettszik a magenta cuccos benne...
Mp3 csak a csengőhang lenne, tölteni meg szinte mindenhol lehet. Köszi az infókat, meglátom mi lesz belőle, mert a független v3i árát még sokallom, azt majd egyszer.

Üdv.!

(#672) orkester válasza TayRol (#671) üzenetére


orkester
senior tag

Nem tudom, hogy a magenta szoft engedi-e az mp3mak feltöltését a PCről telefonra?! Ezt is érdemes megkérdezni, feltéve ha nem akarsz pénzt költeni a wapról való letöltésért is. Az infókat szívesen! Hello!

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#673) TayRol válasza orkester (#672) üzenetére


TayRol
veterán

Fúú, ez jó kérdés...
Szerintem engedi, mert T-ék nem szokták az adatátvitelt korlátozni, mint Vodáék, ''csak'' a szoft.-ba nyúlnak bele...
A végén tényleg veszek egyet 2 év garival függetlenül... ;]

(#674) orkester válasza TayRol (#673) üzenetére


orkester
senior tag

Én ezt csak a fórumos hozzászólásokból gondoltam: [link] #303 és #306
Személyesen még nem volt vele tapasztalatom.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#675) TayRol válasza orkester (#674) üzenetére


TayRol
veterán

Hát ma benéztem a T-Mobilehoz, s megkérdeztem a menüt...
Sajna magentás ikonok vannak benne alapból, igaz, hogy van 3 fajta színválaszték, de az ikonok azok nagyon gagyi t-mobileosak. Egyébként az L6 menüje is ilyen :(
Na mind1, meglátom mi lesz, de a végén tényleg gyári független lesz 2 év garival, akkor méf gszerződést sem kell kötnöm. Egyébként megér ez a teló szerintetek 47000 pénzt (csak mert annyi függetlenül, újonnan)?

Üdv.! TayRol

(#676) orkester válasza TayRol (#675) üzenetére


orkester
senior tag

És korlátos a szoftvere?
Ha inkább a belső a fontos akkor nem éri meg szerintem, mert ennyiért, vagy akár olcsóbban is már nagyobb tudásút is kaphatsz. A külső persze sokat számít! :) Nálam az elsődleges az, hogy hogyan néz ki egy telefon.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#677) He-Nike válasza TayRol (#675) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Ha a garancia nem annyira számít (bár ahogy olvasom neked számít), akkor vedd meg a tellót és dobj rá egy stock V3-as szoftot és máris eltüntek ezek a magnetás mizériák...
Ha viszont a gari is fontos akkor még van az a lehetőség, hogy lemented a t-mobile-os szoftot felrakod rá az eredeti motorolásat, és ha esetleg vmi hibát észlelnél a tellóba vissza a régi és mehet a T-hez gariba elvileg észre sem veszik hogy babráltál a szoftban (de ebben a témában inkább Napalm GSM-el konzultálj, ő ezt keni-vágja :D )...
Na jó ez csak egy megszálott telefonbuheráló ötlete volt... :B ha követted a fórum Hsz-eit rájössz nekem volt az a v3-am (azaz még van is és működik töretlenűl :) )amejik a boltbol való kihozatak után köbö 2 nappal már elvesztette a gariját, de hála ég még máig sincs semmi baja...

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#678) TayRol válasza He-Nike (#677) üzenetére


TayRol
veterán

A gari mindenképpen számít, szóval annyira buherálgatni nem merném, bár a tudása nekem megfelel T-sen is, nem kell nekem nagyobb tudású telefon, a külső nagyon bejön, csak éppen bosszantó, hogy a csúcs kijelzőhöz készít a T-Mobile egy ilyen 9 ikonos gagyi főképernyőt... :((
Igazából valószínű, hogy veszek valamelyik boltban[link]függetlenül, s azt használom...
Azért köszi mindenkinek a tanácsokat, jól jöttek, ezek után rajtam a sor:)

Üdv.! mindenkinek

TayRol

[Szerkesztve]

(#679) SaSee


SaSee
csendes tag

SZiasztok! Kéne egy kis segítség!!! Mivel a simen levö telefonszámokhoz nem lehet hozzárendelni semmit sem, átmásoltam a tel.membe mindent. De most mindent kétszer jelenít meg. Megpróbáltam beállítani neki hogy csak az elsödleges kapcsolatokat mutassa, de még úgy sem tünt el!!! Nagyon idegesítö hogy minden kétszer van benne. Hogy lehet ezt megoldani? (most vettem a telefont 2 napja)
Amúgy nagyon meg vagyok vele elégedve, eddig csak a pozitivumait élveztem, semmi gondom nincsen vele. De ezt nem tudom megoldani! Illetve azt még megg tudnátok mondani hogy eredeti gyári programjával témát lehet rá tenni? Vagy azt már ilyen P2K Commanderrel lehet csak megoldani? Segítségeteket nagyon megköszönném!

(#680) orkester válasza SaSee (#679) üzenetére


orkester
senior tag

Szia!
Sajnos tényleg 2szer jelenik meg minden. Ez ellen azt tudod csinálni, hogy a telfonon levő számokat átrakod pl. a Personal kategóriába és utána csak azokat jeleníted meg.
Témát én a p2ktoollal szoktam felrakni, nem olyan bonyolult, de lehet létezik más megoldás is.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#681) biri87


biri87
csendes tag

Hi tudtok vmi oldalt ahol moto v3-asra lehet ingyenesen letölteni csengőhangot, háttérképeket?
légyszi írjátok már meg kösszi

(#682) Ricardo válasza biri87 (#681) üzenetére


Ricardo
félisten

Van egy nagyon jó oldal. A neve: Google :))

(#683) He-Nike


He-Nike
aktív tag

Sziasztok!!!
Arra gondoltam, hogy meglepem magam ill.a tellóm egy v3i előlappal...
kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez kompatibilis a v3-as ''belével'' mert ott ugye valahol ott fexik benne a memó kártya is pontosan nem tom hol még nem láttam szétszedve v3i-t lehet nem pont u.ott van a sim kártya sem...
ha esetleg ezek mind megfelelnének, akkor tudtok egy boltot ahol lehet ilyen előlapot kapni én találtam 1-et a gigatelnél, de a 16E HUF-t kicsit sajálnék egy előlapra ennyi erővel kicsit még gyűjtök eladom a v3-amat és veszek belőle egy v3i-t...
Csak azzal a tellóval az a baj, hogy semmi szükségem nincs a tudására, nekem a sima v3 tudása épp megfelel... azért meg nem akarok kiadni 90E HUF-t , hogy legyen egy szép tellóm amire amúgy semmi szükségem...
Na gondolom értitek a ''problémámat''...
lényeg kéne rá egy olcsó (V3i) előlap!!!

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#684) WolfBlitz


WolfBlitz
csendes tag

Sziasztok!
Én ma vettem egy Motorola V3-as készüléket és az lenne a problémám, hogy nincs meg a hozzá (elméletileg) adott CD. Valaki nem tudna nekem esetleg segíteni?
nagyon nagyon szükségem lenne a CD tartalmára. NAgyon megköszönném, ha valaki MSN-en vagy valahogy el tudná nekem juttatni. Bármilyen megoldás érdekel, mert elméletileg addig nem tudom használni a kábelt sem. NEm nagyon sikerült eddig életet lehelnem a telefon és a kompjúter közötti csevegésbe, és kicsit elvesztettem a lelkesedésem, mivel sztem egy ien telcsinek ezt nyélből kéne vágni.

Elég sürgős lenne a dolog. A segítséget előre is köszönöm.
MSN-re aki tudsegíteni vegyen fel.

Nagyon Köszönöm!

Üdv.: WolfBlitz

[Szerkesztve]

(#685) WolfBlitz


WolfBlitz
csendes tag

Jah, még azt elfelejtettem, hogy magával a kábeles összekapcsolással se vagyok nagyon tisztában, tehát várnék nagyon nagyon egykét, a mozzanatokat egymásutánjában az utolsó sorig szájbarásósan leíró levelet.
Egyáltalán nem vagyok ehhez értő ember.... :F
Mégegyszer nagyn köszönöm...

Üdv.: WolfBlitz

(#686) ragazzo válasza biri87 (#681) üzenetére


ragazzo
őstag

Próbálkozz itt [link] Remélem műxik.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#687) Kinder


Kinder
senior tag

Hali!


A csengetési hangereje milyen a V3-nak? Mármint elég hangos?

(#688) TayRol


TayRol
veterán

Szevasztok!

Ott tartok, hogy megveszem T-nél ezt a telót...
Arra volnék kíváncsi, hogy ha elviszem a Motorolához szoft. frissítésre, akkor a gyári, vagy a T-s szoftot teszik fel rá? Illetve ennek is megfekszik a töltő-csatlakozója, mit az e398-nak, vagy ennek másfajta a töltője?
Thx!

Üdv.! TayRol

[Szerkesztve]

(#689) mahatma válasza TayRol (#688) üzenetére


mahatma
aktív tag

ennek másfajta a töltője mint az E398-nak, azt hogy megfekszik-e, azt nem tudom

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#690) Ricardo válasza TayRol (#688) üzenetére


Ricardo
félisten

A mini usb nek nem szabadna megfeküdnie.
A régi motorola csatlakozó katasztrófa volt :(

(#691) mahatma válasza Ricardo (#690) üzenetére


mahatma
aktív tag

e398 töltés egy rémálom volt, ideje volt váltani motoéknál, ez viszont nagyon pattent kis töltő

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#692) Viktor0610 válasza TayRol (#688) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt, h. milyen szoftvert tesznek rá, szervíze válogatja.
Meg kell tőlük kérdezni, frisítenék-e neked a gyárira. A függőség megmaradna, csak a szoft. változna.

Samsung Galaxy A54

(#693) TayRol válasza Viktor0610 (#692) üzenetére


TayRol
veterán

A függőség nem érdekel, csak a szoft...:)
Köszi a töltő infókat, akkor megnyugodtam, mert az e398-é az valami szörnyű volt... :(
Egyébként T-nél milyen színben van? Mert nekem a fekete jobban tettszik! :DD

Üdv. mindenkinek!

TayRol

(#694) mahatma válasza TayRol (#693) üzenetére


mahatma
aktív tag

én T-nél vettem ilyen telót (mamut1, bp), de nekem a csaj azt mondta elég kevés fekete modeljük maradt, így én egy ezüstre neveztem be, de nem bántam, az is nagyon faintos.

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#695) ragazzo válasza Kinder (#687) üzenetére


ragazzo
őstag

Nekem hangosnak tűnt.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#696) He-Nike válasza TayRol (#693) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Én úgy tom mindhárom szolgáltató (matt)fekete színben árulja ezt a készüléket!
De sajnos olvastam (nemtom hol lehet pont ebben a topicban), hogy szoftverfrissítésnél max csak egy újjabb T-s szoftvert tesznek a tellóra, de nó para a vodafonnál is csak egy újjab live-os szoftvert frissítenek attól függően, hogy milyen szolgáltatónál vetted a tellót...
Pannon az egyetlen amelyik nem túrkál bele a szoftba...

Szerk.: a színnel kapcsolatban az előző hsz-ből ítélve tévedtem... (bocsi)


[Szerkesztve]

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#697) ragazzo válasza He-Nike (#696) üzenetére


ragazzo
őstag

A vodánál valóban csak live szoftverrel frissítik, nem tesznek rá másikat.Amúgy volt már ezüstben is, most feketében áruljuk a telót.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#698) orkester válasza Kinder (#687) üzenetére


orkester
senior tag

Szerintem nem a leghangosabb, csak úgy mint az eddig tapasztalt Motoroláknak.:( Még jó, hogy ezen lehet segíteni.:)

[Szerkesztve]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#699) oettinger01


oettinger01
őstag

netről lehet leszedni szoftvereket amiket az usb-s csatin fel tudok tolni a telóra?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#700) orkester válasza oettinger01 (#699) üzenetére


orkester
senior tag

Letölteni igen sok mindent lehet. Szerintem biztos fel lehet tenni rá kábellel is. Mondjuk én bluetooth adapterrel csináltam.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.