Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) rep3at válasza Mindy-Lee (#1600) üzenetére


rep3at
őstag

Erre a példányra azért rá fog férni egy szoftverfrissítés ahogy nézem :)

Forward thinking. كرر

(#1602) Mindy-Lee válasza rep3at (#1601) üzenetére


Mindy-Lee
tag

Szerintem is, ezért, ami szükséges volt, azt le is mentettem róla... :) Ha emlékeim nem csalnak, a szoftverfrissítés nem hosszas dolog, hacsak nem halogatják, bár, amikor legutóbb volt ilyen, régen, egy másik telóval, az mindössze egy kb. 3/4 órás sétámba került, és már mehettem is érte vissza.. :)

(#1603) rep3at válasza Mindy-Lee (#1602) üzenetére


rep3at
őstag

Körülbelül 10 perc alatt megvan a megfelelő fájlok birtokában :)

Forward thinking. كرر

(#1604) RidDiCh


RidDiCh
tag

van egy V3-om és nem tudom törölni róla az mp3akat. és nem is tudok rátenni mert azt írja ki hogy sérült a file , pedig 64kbps-es. törölni nem tudom az mp3-at , esetleg valaki? :(

(#1605) DiVaD


DiVaD
senior tag

Sziasztok!
Én hamarosan fogok kapni egy ilyen kis pengét. Viszont van egy kis gond vele... Vodás a telefon, de én mást szeretnék vele használni...Otthon ez megoldható? :U
Az első hozzászólásban lévő linkek sajnos már nem nagyon élnek. :(

(#1606) street.art


street.art
csendes tag

Üdv! Valaki tudna segíteni, hogyan tudom frissíteni a sima V3 szoftverét?

Köszi előre is!

(#1607) luy78


luy78
tag

Hello Urak!
nagy az én bánatom...
Asszony mutatott a telefonjkán egy fotót, amit makészített. Át akartam küldeni Bluetoothon a sajátomra, de addig balf...kodtam, míg a fotót sikeresen tröltem. Szóval a feladat: vissznyerni a fotót a telefonból.
Nyomozok közben én is neten, de nem találok semmi bíztatót!
Remélem itt valaki tud érdemben segíteni!

Üdv!

Luy

BB9900, Playbook.....

(#1608) katy41


katy41
csendes tag

Sziasztok tudna valaki sgíteni honnan tölthetnék le frissítést motorola v3-hoz?

(#1609) <Mateus>


<Mateus>
tag

Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy Vodafono-s motorola V3-ba beleraktam egy turbo sim-et, müködött rendesen kb 1 napig, és utána valamiért nem érzékelte a SIM kártyát,
olyan van még hogy a térerősség mellet kicsivel jobbra kirak egy ilyen kis "lakat" (mások szerint "táska")szerű ikont, és nem tudom hogy mi az, megnéztem a leírást, abba sincs benne! szerintem valahogy összefüggésbe van a kettő :S valakinek valami ötlete hogy lehetne kikapcsolni vagy egyáltalán mi lehet az az ikon???

(#1610) Kvazár


Kvazár
őstag

Sziasztok!

Nagyon tetszik nekem is ez a teló, és ilyet tervezek tartalék telefonnak venni.
Az lenne a kérdésem, hogy turbo sim-et szereti? Mert eddig, csak egy hálózat függőset találtam. :F

És tudnátok tanácsot adni, hogy vásárláskor mire kell oda figyelni, mik a típus hibái?

Thx. Üdv.

Eladó cuccaim: -

(#1611) baloghab


baloghab
csendes tag

Sziasztok!

Némileg kényszerűségből 2 hete egy V3-ast nyúzok, pannon/telenor függőt. Érdekelne, hogy hol találhatnék olyan szájbarágósan részletes leírást, ami elmagyarázza, hogy hogy cserélhetem le a szolgáltató által módosított szoftvert gyárira.

Megnéztem a téma indító hozzászólásban az ajánlott oldalakat, de nem sokra jutottam velük. Lévén még azt sem tudom mi az a monster pack :). A garancia már lejárt a telcsin, szóval max annyi para van a dologban, h. teljesen hazavágom, és használhatatlan lesz. Ezért kéne vmi leírás, hogy mégis hogy áljak neki a moddolásnak. Meg hát milyen szoftver, milyen tools, meg stb...

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!

Üdv:
Bence

(#1612) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tudtok arra mondani valamit, hogy V3i-n mi befolyásolja, hogy a hol a dátum, hol a GPRS van kint a főképernyőn? Teljesen magától hol ez, hol az van kint.

A másik gondom, hogy időnként magától kikapcsol, pl. hívás kezdeményezésekor. Lehet talán az aksi mozog el.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1613) Blazius01


Blazius01
csendes tag

Sziasztok ! Feljelentés tettem ismeretlen tettes ellen. A tag email címe: motorola77@freemail.hu, Telefonszáma: 06305339944, Zsukkos Pál néven szokott bemutatkozni. Akit szintén átvert az adott tag, bármilyen termék vételével ill. eladásával kapcsolatban írjon a blazius01@gmail.com - email címre. És megmondom, hogy hogy tud csatlakozni hozzám és hova kell írni a feljelentést. Meg szeretnék kérni mindenkit, hogy legyen óvatos. Mert lehetséges, hogy a keresett személy más néven hirdeti magát.

Email cím: blazius01@gmail.com

Aki tud valami adatot szolgáltatni az adott személyről megköszönném.

Blazius

(#1614) Djuree


Djuree
félisten

üdv!

vettem egy használt v9-et.
eddig tetszik, igaz a menü kicsit puritán, de ez legyen a legnagyobb baj.

pár kérdés:
1. hogy lehet témákat feltenni?
2. hol lehet változtatni a dátum formátumot? nem találtam ilyet a beállításoknál :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1615) laca730106


laca730106
csendes tag

Üdv mindenkinek !!!
Örülök,hogy találtam egy ilyen közösségi oldalt,ahol az emberkék megpróbálnak egymásnak segíteni. :K

"A munkádat végzed s a munkád végez veled,de jössz majd újra meg újra,ne feledd !"

(#1616) arkades


arkades
aktív tag

Nincs valami tippetek, hogy hol lehetne venni ehhez a típushoz övcsipeszes műanyag tartót?
Csak bele kell állítani a készüléket, tehát az előlapja szabadon van. A régi StarTac modellekhez lehet kapni, de ehhez még nem találtam, pedig létezik.

Каждый дрочит как он хочет.

(#1617) TeChNoRby


TeChNoRby
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy a barátnőmnek 5év után most kezd döglődni a telója,ezért Márciusban lecseréli 1 okostelefonra,viszont a kérdésem az lenne,hogy a telóra mentett telefonszámokat hogy lehetne úgy átmásolni a SIM kártyára,hogy ne egyesével keljen szórakozni,hisz a számok 70%-a a telón van.Adatkábel nincs.

Válaszotokat előre is köszi.

"..The music starts where the end of the words.."

(#1618) oncsi


oncsi
őstag

Üdv mindenki!

5-6 éve rendesen belemerültem a V3 lelkébe, de most a Zasszony vett egy V3XX-et és rá kellett jönnöm, hogy már mindent elfelejtettem a SW frissítéssel kapcsolatban. A LINK-ek már nagyrészt nem működnek amiket annak idején elmentettem. Kérnék valakit, aki ma is foglalkozik V3XX-el, hogy pár használható LINK-et küldjön legyen szíves, vagy esetleg ha van összegyűjtött FW és hozzávaló minden szoft akkor azt szívesen át/meg venném. Köszönöm előre is.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1619) kicsi2


kicsi2
csendes tag

Sziasztok.Nekem egy olyan problémám lenne,hogy motorola v3-ra kellene magyar nyelv.Ha valaki tudna segíteni,megköszönném. bela.feke@gmail.com

(#1620) korcsi


korcsi
veterán

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a V3-asba lehet tölteni a V3i akkumulátorát?

Válaszokat előre is köszi!!

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#1621) forintuser


forintuser
őstag

Az egyik barátom ezt kérte tőlem(és kapott) tavaly karácsonyra.Hiába van itt 2011 a "jövő".Android meg TFT.Neki ezek semmit nem mondtak.Szép telefont akart.És megkapta.

Holnapkészítést vállalok.

(#1622) _seth_


_seth_
veterán

V3i-hez hol találok új gyári szoftvert? A google sem túl nagy barát ebben.... :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1623) yodee_


yodee_
őstag

Üdv!

valaki foglalkozik még v3-al ebben a topicban? adott egy live menüs v3 és gyári fw-t szeretnék rá tenni. kérek valakit segítsen mert nem találok neten semmit :\

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#1624) zabi1978


zabi1978
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!
Hogy lehet magyarosítani a v3-t?

köszi

Üdv: zabi

(#1625) NathanCullen válasza zabi1978 (#1624) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Beállításokban magyar nyelv, vagy szoftver frissítés.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#1626) zabi1978 válasza NathanCullen (#1625) üzenetére


zabi1978
csendes tag

Szia!

Sajnos a menübe nincs magyar nyelv!
Szoftver frissítést házilag tudok csinálni?

köszi

Üdv: zabi

(#1627) NathanCullen válasza zabi1978 (#1626) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Helló! Szerintem megoldható otthon, de ennek nézz utána a Google-ben. A legegyszerűbb egy használt telefonos bolt, ahol megcsinálják 1-2 ezerért.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#1628) boogie84


boogie84
veterán

Sziasztok!

Aki esetleg tudna segíteni hálás lennék: Régi Motorola V3i-met inaktív pannonos kártyával töltögettem (1,5 évig), majd feltettem apróra (pár hete). (T-sként nem tudtam kipróbálni) Az új tulaj nem talál vele hálózatot. Telenoros SIM-el próbálta, és régi pannonos aktív SIM-el is. Minden esetben azt írja Nincs szolgáltatás. Megnézte a tanúsítványokat, azt mondja az egyik érvényessége lejárt. Fekete listára tehették a telefont a Pannon-Telenor rendszerében csak azért mert régi SIM volt benne sokáig? (csak töltögettem az akksit)
Lehet h újra aktiválni kellene? Nem találkoztam még ilyen esettel.
Vagy mitől lehet h nem talál hálózatot? Manuálon sem.

Köszönöm!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1629) andris4


andris4
csendes tag

A VILÁG LEGJOBB MOBILJA!!! :C

andris

(#1630) greggggg


greggggg
aktív tag

hello
lenne egy kérdésem hol tudom változtatni a telon belül h a kontaktok a simről vagy telorol kezelje oket?
mert lenne pár szám a simen amit át kéne tennem.
de nem találom ezt az opciot.
köszi

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#1631) Janix12


Janix12
aktív tag

Sziasztok!
Egy magyar firmware-t tudna nekem valaki linkelni egy v3r-hez? magyar kéne mindenképpen..

üdv jani

(#1632) Midway


Midway
senior tag

Ez jó kihalt topic lett.

(#1633) tgyurcy


tgyurcy
csendes tag

Hello!
Valaki küldj el nekem vagy tegye föl valahova legyen olyan szíves az R374_G_0E.41.C0R_Lang0037_reflash_MOTOX.shx nevű fájlt! Égre földre keresem, de nem tudom letölteni sehonnan, annyira régi ez a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#1634) tgyurcy válasza tgyurcy (#1633) üzenetére


tgyurcy
csendes tag

Nem adtam fel a keresést, és végre megtaláltam lang0037 néven! Magyarítás kész, igaz ráment fél napom! :DDD

(#1635) electroger


electroger
csendes tag

Üdv!
Életre keltettem rég lerakott v3 telómat.Új aksi,függetlenítés,mindenki boldog.Viszont amit nagyon kezdek hiányolni belőle,az a billentyűzet világítás.Bekapcsoláskor világít,tehát működik,viszont üzem közben nem.Gondolom a fény érzékelője mehetett szarrá.Az akkor megnyert egy szalag cserét,vagy lehet mástól is?

(#1636) KelemenUhr


KelemenUhr
aktív tag

Üdv! Én is most készülök életre kelteni egy régi V3-ast, nagyon tetszik a design. Már csak egy aksi hiányzik bele. Szerintetek megfelelő az után gyártott, vagy inkább "gyárit" vegyek bele drágábban?

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#1637) #35438080


#35438080
törölt tag

Üdv Mindenkinek !!
Amennyiben látogatják ezt az oldalt még ????!!!!
Tudna nekem valaki segíteni Magyarosítás ügyében
Motorola V3ROHZ----( v3razr ) telefonomra hogyan tudok Magyar nyelvet varázsolni !
A menüben sajnos nincs !
Minden apró segítséget köszönettel fogadok ,de igazán egy sorról --sorra magyarázó segítséget szeretnék !
A segítségeteket előre is KÖSZÖNÖM

(#1638) quailstorm válasza #35438080 (#1637) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A következőket töltsd le és próbáld meg kihámozni. Magyar leírás lesz.

[link] [link] [link] [link]

Sokféle V3 van tehát vigyázz!!!!!!

(#1639) #35438080 válasza quailstorm (#1638) üzenetére


#35438080
törölt tag

Hello!
Nagyon KÖSZÖNÖM a segítségedet,mindent letöltöttem és rá kellett jönnöm hogy a hiba bennem van !
Sajnos egy fikarcnyit sem tudok erről a pontról elmozdulni.

Ha nem tartod nagyon tolakodónak a kérésem LÉGYSZÍVES segíts innen tovább lépni !
Előre is Köszönöm !

(#1640) #35438080 válasza quailstorm (#1638) üzenetére


#35438080
törölt tag

Hello!
Köszönöm a segítséged --NAGYON hasznos volt mert rávezetett a helyes útra !
Nem kevés kutakodással de megtaláltam a nekem kellő dolgokat--az RSDLite pedig a helyére rakta.
Most úgy tűnik nagyon jó meg érte a ráfordított időt
KÖSZÖNÖM !

(#1641) quailstorm válasza #35438080 (#1640) üzenetére


quailstorm
nagyúr

örülök, hogy sikerült, még előző kommented is most láttam meg csak, mert töröltem az előzményt, hogy ide írtam...

de amúgy se tudtam volna semmit se csinálni, max elolvasom én is
V3-mal user szinten találkoztam mert volt osztálytársamnak, oszt ennyi

viszont a mobile-maniát ledumpoltam

(#1642) onlineair


onlineair
tag

Az ébresztőt minden nap újra aktiválni kell... nagy kár érte :(

(#1643) fulton


fulton
addikt

Sziasztok
Szeretnék beszerezni egy Motorola v3 -at vagy v3i (ez miben másabb?). Az ebay-en látok 8800 ft-ért, ezek eredetiek vajon vagy hamisítványok?
Tudok én ezekre utólag magyar nyelvet varázsolni valahogy?

(#1644) DiVaD


DiVaD
senior tag

Sziasztok!
Használ még valaki V3-at? :)
Nekem van egy, viszont szükségem lenne egy hozzáértő emberre, aki szoftveresen ért hozzá, mert szeretném a bootloader-t lecserélni rajta. :U A stock vodafone van rajta jelenleg. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.