Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Tonyo válasza tombenson (#250) üzenetére


Tonyo
őstag

neked hány napig bírja az aksi?

(#252) tombenson válasza Tonyo (#251) üzenetére


tombenson
csendes tag

Változó, ha sokat nyaggatom 1nap és kész, idáig úgy tapasztalom hogy átlag használat mellett 4-5-nap max.utána kikapcsol.

az akksi negativ sarka:))

(#253) Sába17


Sába17
csendes tag

Sziasztok!
Két napja vagyok tulajdonosa ennek a fekete szépségnek! - Eddig csak jó tapasztalataim vannak, igaz még csak ismerkedünk!
De lenne egy kérdésem - pár helyen már olvastam hasonló tapasztalatot!
Nyitott állapotban - nem hangos és nem zavaró, de búg ill. sípol egy picit - talán a '' kijelzője''! Ez megengedett vagy valami hiba, lehet e orvosolni illetve hogyan?
Köszi a segítséget - további szép napot!
üdv: Sába17

[Szerkesztve]

(#254) Ricardo válasza Sába17 (#253) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem nem ilyen telefonom van,de szerintem nem normális jelenség ha alap esetben bármilyen hangot ad :(

(#255) Sába17 válasza Ricardo (#254) üzenetére


Sába17
csendes tag

Hali!
Nem vészesen hangos, sőt csak akkor hallani ezt a hangot, ha a fülemhez tartom és csak is nyitott állapotban!
De azért köszi a hozzászólásod!
Szia: Sába17

(#256) Chris82 válasza Sába17 (#255) üzenetére


Chris82
senior tag

Nekem is ilyenem van 1 napja és szintén búg kicsit, ha kinyitod. Remélem nem hibás.

(#257) Chris82


Chris82
senior tag

Megkérdeztem a motorola szervizben, hogy mitől lehet ez a búgó hang. Azt mondták, hogy a billentyűzet alatt lévő fólia csinálja ezt és ez nem hiba, hanem minden motorola V3 sajátsága. Ez van :F

[Szerkesztve]

(#258) Sába17 válasza Chris82 (#257) üzenetére


Sába17
csendes tag

Szió Chris82!
Köszi az infót! Akkor nem görcsölök tovább, hogy mi legyen!
Bár azt nem értem, ha ez sajátja a v3-nak, akkor miért nem mindegyik készülék csinálja!
Van egy ismerősöm - akinek szintén ilyen telója van, és az nem búg, kicsit sem!
Mindegy - ha azt mondták a Motorolánál, hogy nem hiba, akkor jó!
Köszi mégegyszer, szió: Sába17

(#259) Zsoci


Zsoci
tag

Sziasztok !

Lenne egy kérdésem:

Hogy lehet megölni benne a prediktív szövegbevitelt ? Az SMS írásból kigyilkoltam azzal hogy másik szótárat választottam de a névbeíráskor még mindig van !

Egyébként szerintem negyon kellems darab. Még nem volt motorollám de ze megtetszett.
A menüje teljesen logikus.

Ja további kérdés: Lehet valahogy másik menüszineket rátölteni ?

Üdv Zsoci

(#260) vamossi


vamossi
tag

Hello!
nekem is razr black-em van, és nem nagyon ajánlom senkinek sem a ''telcsibuzerálást'', hacsak nem a témakörre teljesen kiterjedő tudásotok van! én is megvettem és egyből mindent át akartam állitgatni rajta, uj sw, uj flex, másik cl logo, skin stb... és mikor már ''darabokra buheráltam'', akkor ébredtem rá, hogy szinte semmi sem működik rajta!
én hülye elmentem vele a zuglói hivatalos szerbizbe, ahol vmi flegma uriember meglehetősen érdekes stilusban szembesitett a ténnyel, hogy bizony ők nem csinálják meg nekem, mert én belenyúltam a sw-be és vmi flash icről beszélt ami lezáródott vagy vmi ilysmi, lényeg: fődarab csere szükségeltetik! nem igazán értettem mit takar a fődarab csere kifejezés, ugyhogy rákérdeztem a válasz az volt, hogy dobjam ki a telefont a köv. kukába (ezt persze burkoltabban mondta). azóta már megcsináltattam a telcsit (rakattam rá egy full gyári motorola swt eredeti játékokkal, csengőhangokkal stb.) és tökéletesen működik, de okoztam magamnak egy kisfejfájást! szoval a cdn mellékelve kapott eredeti motorola progin kivül mást én nem nagyon ajánlok, de ezt csak én mondom...egy tulaj... :)

Néhány tudnivaló:
- a mellékelt motorola progival (mpt): képeket, csengőhangokat, videókat, naptári és telefonkönyv bejegyzésket lehet küldözgetni telefon és szgép között!
- egyebeket, pl skineket különböző nem hivatalos programokkal (+driverek) lehet felrakni a telefonra, ám ezek helytelen alkalmazása, installálása tönkrevághatja a telefont!!!
- különböző (szintén nem hivatalos) progikkal lehet kitörölni rögzített csengőhangokat, képeket illetve lehet előhívni különböző (álatlában felesleges) funkciókat.

ha valaki újabb, vagy jobb sw-t szeretne a mostaniánál akkor vagy a motorola szervizbe menjen ezügyben, illetve ha nem garanciális a telefon akkor felekereshet egyéb szervizeket is a problémával ahol nem árt mondani, hogy nem brand-es sw-t szeretne! (tehát nem cinuglar-os, o2-s vagy vodásat!)

remélem hozzászólásommal 1-2 emeber segítségére tudtam lenni

(#261) vamossi válasza Sába17 (#258) üzenetére


vamossi
tag

a halk sípoló hang valóban nem hibára utal, hanem ''velejárója'', bár én azt hallottam, hogy a kijelzőnél/ben okozza vmi! (nekem a kijelző fölött keletkezik a hang)
dew lényegtelen mi okozza, nem hiba! bár valóban néha nem éppen kellemes

(#262) vamossi


vamossi
tag

skinek és theme-k kapcsán még egy info: a 2 nem ugyanaz!
theme: témák, azaz nem változtatják a menü kinézetét(!) csupán csengőhangokatt állítanak be, illetve hátérképet és képernyővédőt!
skin: ezek változtatják a menű színét, formáját - kinézetét, ám ezeket -mint már említettem-
nem lehet csak úgy wapon letölteni vagy a motorola progival felpakolni! külső, nem hivatalos progi kell hozzájuk, használatuk nem a legegyszerűbb!!
u.i: a neten található legtöbb skin egyébként is ronda -sztem- szoval kár a gőzért! :)

(#263) mergal


mergal
aktív tag

Sziasztok!

Feltettem a V3 hoz kapott mobile phone tools-ot, de sajnos nem működik vagy csak nem tudom megcsinálni!
Végez a telepítéssel elindul a progi, kéri hogy csatlakoztassam a telót, usb-re rákötöm felismeri a win és feltesz egy motorola usb modemet. Ezek után a mobile phone tools végez. Bejön a kis telefon aminek a kinézete nem V3 és folyamatosan initializing van!
Semmit nem tudok tenni mert ha ráklikkelek valamire kiírja hogy nem ismerte fel!
A progit ismerem a régi motorolámmal már használtam de ott minden frankón ment!
winxp sp2 van a gépemen ha ez számít!
Légyszíves segítsetek!

(#264) csanee válasza mergal (#263) üzenetére


csanee
tag

Hali! Egy családtagom E398-asán ugyanez volt. Nem volt fent sp2. Kínlódtam vele egy darabig aztán meguntam :DDD De felismerte a win külső meghajtóként, így a képeket le tudtuk szedni. Jah, és magentás menü volt rajta... Ez nemtom mennyit kavar be.

(#265) Viktor0610 válasza mergal (#263) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én épp' ma lőttem össze egy PC-t és egy V3-at.
A MPT-t feltelepítettem, majd mikor kérte, rádugtam a telcsit. Nem ismerte fel, újraindítottam a gépet, ez megoldotta a problémát, utána már ment a dolog rendesen.
Ezt próbáltad?

Samsung Galaxy A54

(#266) mergal válasza Viktor0610 (#265) üzenetére


mergal
aktív tag

Probáltam a restartot! Idő közben megoldottam a problémát: a gyári MPT 3.11 volt leszedtem a 3.23 deluxot ezzel egyből jó lett! Azért köszi!
Ja és van valahol olyan oldal ahol leírják hogy hogyan tudok gamét feltenni a telefonra mer nekem ilyen sims féle van de az elég gagyi!
Jah és nekem alapból 8mb a memória a telóban vagyis 7,6 a szabad hely! De videot rögzíteni azt nem tud.

(#267) csasziga


csasziga
csendes tag

Sziasztok!
Én most kapok karácsonyra egy ilyen telót, 50e-t már megért és az hogy nincs benne pl.: fm rádió, EDGE kapcsolat, infra, video nem igen érdekel ennél jobban viszont hogy csak 5,5 mb a memója, na de sebaj mp3lejátszóval a másik zsebben elnézzük :D
Egyébként a penge motóval Motorola C385-ös telefonomat nyugdíjazom, nagyon megvoltam vele elégedve ez az egész motorolás ''feeling'' nagyon megtetszett, mellesleg az akksija a C385-nek is az Achilles sarka volt, nálam valamikor 2nap után megadta magát (normál használatkor)!
Ja, és az újabban kiadott készülékekhez nem mellékelnek tokot tartozékként, ennek viszont nem nagyon örülök :(((

(#268) DeepDish


DeepDish
őstag

udv!!

Mi jar pontosan a keszulekhez ha boltban veszem meg vki megtudna modnani?

:F

tHX :DD

(#269) DamonBounce válasza DeepDish (#268) üzenetére


DamonBounce
tag

headset, bőrtok + csipesz, telepítő lemez, töltő, adatkábel
asszem ennyi

(#270) DeepDish válasza DamonBounce (#269) üzenetére


DeepDish
őstag

Thanks!!

(#271) v3


v3
csendes tag

Sziasztok!

Nekem v3-am van!!! Baromi jó a telefon, de aki nem csak villogni akar(én nem ennek szántam...a szerk.), hanem eszköznek is kell az ne vegyen!
...vagy a v3 x-et!!
Kicsi a memó( v3 x-ben bővíthető), így nem lehet mp3- at tőlteni rá, csak csöngésnek és az akku is csak 3 napig bírja, de szerencsére hamar fel lehet tőlteni!
A vga kamera jó képet csinál!
Menü az jó és érthető, de vannak apróbb hibái! (nem jelzi ki a kijelzőn, hogy aktív-e az ébresztés, stb...)
Jók a játékok is :), de a zenekeverő helyett adhattak volna mást is, mert sztem annak semmi érelme!
Összességében jó a teló és igényes!
...megéri!

UI: Eccer elejtették (csúnya volt!) de a háznak köszönhetően nem lett baja, és méga fény sem pattant le! :)
Ja, így télen, ha nagyon hideg van és séta közben telefonálsz, ne lepődj meg ha lefagynak az ujjaid...! :) No nem a hideg miatt, hanem, mert hamar átveszi a külső borítás a minuszokat...

:C

sziasztok

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#272) Deluxe00


Deluxe00
senior tag

Nem tudja valaki, vmi progival vagy bármivel el lehet érni azt h PC-n irjam az SMS-t meg és adatkábelen vagy vmin át teloba és ugy kerüljön az elküldés sorsára?
Most lesz V3-am és sokat irok sms-t és elszeretném kerülni az állandó pötyögést:)

(#273) Ricardo válasza v3 (#271) üzenetére


Ricardo
félisten

Most ne vegyünk csak ha villogni akarunk, vagy vegyünk mert megéri :F

(#274) Calogero válasza Deluxe00 (#272) üzenetére


Calogero
addikt

Motorola Mobile Tools a progi neve

(#275) Deluxe00 válasza Calogero (#274) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Included? Vagy külön kell letölteni?
Amugy köszi :R

(#276) Tonyo


Tonyo
őstag

valaki le tudná írni részletesen,h hogy kell java játékot felrakni?Köszi

Üdv:Tonyo

(#277) jafo85


jafo85
tag

vki tudna segiteni abban, h hogyan lehet letorolni a gyári csengohangokat meg videokat???

koszi

we Ride together, we Die together, Bad Boys for life...

(#278) csasziga válasza DamonBounce (#269) üzenetére


csasziga
csendes tag

Nekem nem adtak tokot :F (akkor valószínű engem ejtettek át)

(#279) atosz válasza Deluxe00 (#272) üzenetére


atosz
őstag

Gyarilag jar hozza (legalabbis a vodanal) adatkabel es program is, amivel tudsz smsezni. Amugy vszeg a szolgaltatodnal is van ilyen szolgaltatas a webrol.

(#280) atosz válasza DamonBounce (#269) üzenetére


atosz
őstag

Fuggetlenul veve? A vodanal (most mar legalabbis) nem jar tok. :(

(#281) DamonBounce válasza atosz (#280) üzenetére


DamonBounce
tag

Vodánál vettem kb 2 hónapja és járt hozzá eredeti moto bőrtok

(#282) valaky válasza DamonBounce (#281) üzenetére


valaky
tag

Én meg PGSM-nél vettem, és szintén van bőrtok (12.18-án).
Egyébként nagyon csilli-villi a kütyü, meg minden, csak telefonálásra éppen nem tudom használni. A munkahelyemen is és otthon is vagy ''csak segélykérésre'', vagy nincs ez a felirat, hanem ha hívni próbálok, akkor ''a hívás nem sikerült''. A hálózatjelző 4-es 5-ösön ugrál... Szerintem gyenge a készülék adója. Ugyanis ha kimegyek a térre, már működik. Ha átteszem a sim kártyát a régi készülékembe, akkor működik...

Soha többé nem veszek feleségül kézilabdás nőt. Bármit vág hozzám, eltalál!

(#283) csasziga


csasziga
csendes tag

Én kártyafüggetlenül vettem az xxlgsm-nél, minden tökéletesen müxik, és a bőrtok kivételével minden meg is van hozzá!

(#284) nnivan


nnivan
tag

Az a baj, hogy most már tényleg csak divatból veszik ezt a tellát! Ugyanakkor nem értenek a motokhoz, csak fikázzák a tella tudását, ami mint tudjuk nem felső kategória!
Nem értik meg, mivel előtte nokiájuk volt, hogy pl. itt az opcióknak a menügomb felel meg, ha nincs ott bal lent az opciók, akkor húúúú, nem tudom kezelni stb. Nem tudják, hogy pl. állítható a hálózatkeresési gyorsaság, nem tudják, hogy az MP3 van gyorstekercselés, hogy kell kezelni a telefonkönyvet stb. stb.stb. Ahelyett, hogy utánanéznének 1-2 dolognak, fikázzák, mert nem olyan , mint a nokia (szerencsére... a szerk).
Érdekes, hogy a telefon felépítése, müködése, nekem OK és egyértelmű és még sok millió amerkainak is, de ez itt az eurázsiai, finnugor, mongoloid embereknek, valahogy nem megy! Nekik csak azt tudom javasolni, hogy maradjanak a nokiánál, hiszen az tényleg a finnugor gondolkodásmódra van tervezve.
Tény, hogy a motokhoz nem adnak részletes használati utasítást, ahol nyomásról nyomásra lerajzolnak minden billentyűt stb.


(#285) valaky válasza nnivan (#284) üzenetére


valaky
tag

Nem tudom, hogy ez nekem szól e vajon, de magamra veszem/vettem. Nem a készülék tudásával van bajom. Ha azzal lenne, nem vettem volna meg. Ban benne BT, ami kell, van benne egyedi csengőhang, naptár, ébresztő. Ennyi kellett nekem. Viszont szerettem volna telefonálásra is használni, nem meglepő módon. Ez a szolgáltatás viszont helyfüggő, tapasztalataim szerint. És ez viszont nem tetszik. Megbántani nem akartalak a negatív véleményemmel. A telefon viszont nagyon tetszik (ezért is vettem meg). Kiskönyveket viszont nem olvasgatok, de a menükbe a végletekig belebújok. A hálózatfrissítést gyorsra állítottam (folyamatosra azért nem akartam), de ez nem segített. De a hálózatot látja (a munkahelyemen), 4-5-ös szint között ingadozik. Ezzel nincs gond. Viszont kapcsolódni nem tud rá. Gondolom. Mivelhogy nem tudok hívást kezdeményezni és fogadni. Ez viszont kis adóteljesítményt jelenthet (mivel más készülék működik az adott helyen). Ez van. Megyek a szervízbe...

[Szerkesztve]

Soha többé nem veszek feleségül kézilabdás nőt. Bármit vág hozzám, eltalál!

(#286) atosz válasza valaky (#285) üzenetére


atosz
őstag

Igy van, vszeg garancias problema lesz...

(#287) atosz válasza nnivan (#284) üzenetére


atosz
őstag

Ezt nem igazan vagom kinek szantad. :) 5 eve hasznalok Motot, sztem kivalo a menurendszeruk, azelott tenyleg hulladek volt. :D Tele van innovativ 5lettel, de persze vannak ertelmetlen hulyesegek is, ez utobbit meg kell szokni.
A telefon tudasa sztem megfelelo, minosege kivalo.

(#288) Ricardo válasza valaky (#285) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez valóban nem normális jelenség.

(#289) atosz válasza DamonBounce (#281) üzenetére


atosz
őstag

Akkor nem tudom. Evvan , vkik kisedik a csomagbol sajnos... :(

(#290) Deluxe00


Deluxe00
senior tag

Még Pár óra és kézhez kapom ezt a telefonyt ;]

(#291) csasziga


csasziga
csendes tag

ma megpróbáltam a telót összehangolni a sz.géppel (usb kábel segítségével), de teljesen sikertelenül a gyári telepítő cd-vel nem ismeri fel a gép! Mit lehetne csinálni? :F

(#292) Viktor0610 válasza csasziga (#291) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

[link]
Ezt próbáltad már?

Samsung Galaxy A54

(#293) Deluxe00


Deluxe00
senior tag

Megvan a teló :D
Nagyon jó:)

(#294) atosz válasza csasziga (#291) üzenetére


atosz
őstag

Szvsz user hiba - ha nem sertelek meg. Az USB driver fent van?

(#295) Deluxe00


Deluxe00
senior tag

Nagyon nem értek a telókhoz de azért az érdekelne, hogy tudok e átvinni a gépröl hanganyagot a telóba h ha hivnak az szolaljon meg?? :U

(#296) atosz válasza Deluxe00 (#295) üzenetére


atosz
őstag

Igen, Midi es MP3 formaumokat kezel a telefon - lehet mast is, de ezek tutik. A telefonhoz jaro szoftverrel lehet fel-le toltogetni.

(#297) Deluxe00 válasza atosz (#296) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Öö mert odáig eljutottam, hogy megjelent a telefon forma a gépben, de nem tudtam h most látja e vagy sem...most töltöm akkor majd megprobálom köszi :R

(#298) atosz válasza Deluxe00 (#297) üzenetére


atosz
őstag

Ha a driver rendben van, akkor latnia kell. De az USBs adatkabel is tolt... Formazni meg termeszetesen nem kell.

(#299) csasziga


csasziga
csendes tag

Na rendben van, laptopon minden prímán müxik, asztali szg.-el rejtélyes okok miatt abszolúte nem áll szóba, a szg. még csak nem is érzékeli, na de az a lényeg működik minden :D

(#300) atosz válasza csasziga (#299) üzenetére


atosz
őstag

Probald meg atdugni egy masik USB portba a kabelt... Lehet csak az a gond.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.