Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Sipi16 válasza Il Dottore (#1450) üzenetére


Sipi16
senior tag

Jó kérdés. Nekem T-s van és azon a háttér van kinnt. Ahogy a Vodát ismerem egy teljes SW csere megoldáa a problémádra.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1452) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok!
Nincs valakinek egy jó állapotú eladó V3-asa vagy V3i-je? Bármilyen megoldás érdekel!
Előre köszi! üdv

[ Szerkesztve ]

(#1453) lakisoft válasza lakisoft (#1452) üzenetére


lakisoft
veterán

Köszönöm a segítséget ... sikerült egyet vennem ...

(#1454) Sipi16


Sipi16
senior tag

Ma kicserélték a "Bill. flexet" ami után eléggé lehalkult a billentyűzet búgása.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1455) Sipi16


Sipi16
senior tag

Ha valaki V3-at szeretne venni: [link]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1456) lakisoft válasza Sipi16 (#1455) üzenetére


lakisoft
veterán

miért adod el?

(#1457) Sipi16 válasza lakisoft (#1456) üzenetére


Sipi16
senior tag

Szeretnék egy laptopot és most eléggé sokmindent eladok. A V3 amúgyis csak második telefon volt. (Ár alatt nem adom el inkább megtartom, mert nagyon megszerettem.)

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1458) lakisoft válasza Sipi16 (#1457) üzenetére


lakisoft
veterán

Sok szerencsét a laptop vásárláshoz! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#1459) Diego! válasza Sipi16 (#1457) üzenetére


Diego!
senior tag

Milyen noti van tervben?

(#1460) Viktor0610 válasza Diego! (#1459) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

No off! ;)
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#1461) lakisoft


lakisoft
veterán

Nem sokára érkezik a V3-om ... és a kollégám kellőképpen megijesztett: szerinte a Motorola V3 dög lassú ... egy másik kollégám is erre panaszkodott ... de nagyon jó kis telefonnak tartják minketten.
Házcserét nehéz kivitelezni házilag? mire kell odafigyelni hogy semmit ne törjek le :B

(#1462) Diego! válasza lakisoft (#1461) üzenetére


Diego!
senior tag

Nekem volt V3-som...imádtam, páromnak most van V3-sa...szintén meg van vele elégedve. Szerintem nem fogsz benne csalódni. Csak abból indulj ki hogy full fém burkolatú. :R

Viktor0610: Bocsánat :B

(#1463) skorBooT


skorBooT
tag

hali

javas játékot hogyan tudok pcről felrakni v3-ra ?

kösz

(#1464) Sipi16 válasza skorBooT (#1463) üzenetére


Sipi16
senior tag

[link] Itt részletesen le van írva minden. (Amúgy ha kékfogon átküldöd akkor egyszerűbb.)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1465) hapapa


hapapa
csendes tag

Hello mindenki!

Segítsetek légyszi mi történhetett a telefonommal. V3v típusú, frissítettem a szoftverét de amikor kiírja a Flash&Backup 3 nevű program, hogy művelet kész, (és semmilyen hiba nincs) utána nem vált vissza a telefon normál módba. Flash módban marad. Hiába húzom ki a kábelt vagy kapcsolom ki, még az akksit is kivettem, de semmi. :-( Légyszi mondjatok vmi tippet!! Előre is köszi!

(#1466) Sipi16 válasza hapapa (#1465) üzenetére


Sipi16
senior tag

Próbáltad újra Flash-elni?? Ha úgy se megy akkor szervíz... :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1467) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok!
Most vettem egy használt V3-ast és az a gondom hogy a készüléket nem tudom bekapcsolni akitől vettem azt mondta hogy az aksit be kellene vinni egy telefonboltba és megtöltetni ... szerintetek ez segíthet? az akkuval nem megy a telefon.
Hiába dugom rá a töltőre nem kezdi el tölteni!
Maga a készülék tuti hogy jó.
Mennyi egy új aksi a telefonhoz?
Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#1468) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok! Komplett ház cseréhez kénék segítséget! Hol lehet egy jó leírást találni a neten?
üdv

(#1469) lakisoft válasza lakisoft (#1468) üzenetére


lakisoft
veterán

Egy kedves kolléga segítségével sikerült ráakarni : [link]

(#1470) lakisoft


lakisoft
veterán

Honnan lehet témákat gyűjteni a telefonra?
üdv

(#1471) szuzi80


szuzi80
tag

Sziasztok!
Ma vettem egy Moto V3at, még augusztusig garis, és amikor használat közben világitanak a gombjai, enyhe, de jól hallható zúgást hallani....
Ez mindegyiknél igy van?
Vagy vigyem be egy szervizbe?

(#1472) Sipi16 válasza szuzi80 (#1471) üzenetére


Sipi16
senior tag

Elviheted a szervizbe. Nekem kicsereltek a billentyu flexet es halkabb lett de nem tunt el. Az osszesnek gyarilag ilyen a billentyuzete.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1473) lakisoft válasza Sipi16 (#1472) üzenetére


lakisoft
veterán

nekem is zúg de nem olyan vészes! :)

(#1474) szuzi80 válasza Sipi16 (#1472) üzenetére


szuzi80
tag

A v3i, v3x, és a K1 es ic zúg?

(#1475) Diego! válasza szuzi80 (#1471) üzenetére


Diego!
senior tag

Szerintem ez miatt ne vidd szervízbe, alapba mindegyik zúg egy kicsit.

(#1476) Viktor0610 válasza szuzi80 (#1474) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, ez nem bug, hanem feature!

A szerviz esetleg csökkentheti a zúgás mértékét, de megszűnni nem fog.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1477) T.V.


T.V.
csendes tag

Nem tudja valaki h a v3-ra hogyan lehet játékot tenni??
ha valaki tudja légyszi segítsen!!!

(#1478) T.V.


T.V.
csendes tag

valaki segítsen légyszi mer a P2K driverrel játékot vagy témát akorok feltenni a mobilomra akkor azt nem ismeri fel.előre is köszi a segítséget. ;)

(#1479) lakisoft válasza T.V. (#1478) üzenetére


lakisoft
veterán

egyenlőre P2K val nem próbálkozok :D
Apropó - mennyire lehet tönkretenni a telefont ezzel a progival?

(#1480) csonszi95


csonszi95
csendes tag

sziasztok nekem az lenne a kérdésem/problémám hogy egy k550i-ről átküldtem egy játékot (gravity defied) és amikor ott voltam hogy játszok oly mértékben akadozott hogy azt se tudtam hol mi merre. :(( nagyon érdekes pedig sima java játék..:S

Sony Ericsson 4 ever

(#1481) nike_ válasza csonszi95 (#1480) üzenetére


nike_
addikt

Igen, nálunk is ez volt a helyzet, csak V360-al. Gondolom a Motorolának gyengébb a processzora vagy nem olyan erős a hardvere.

Ja, és érdekes, hogy egy 3110c-n megy, meg egy 5200-n is, de 6288-on nem. :F

[ Szerkesztve ]

(#1482) csonszi95


csonszi95
csendes tag

köszönöm a gyors választ és igen haverom v360 ján sem megy :( szerintem egy ideig biztos nem lesz motom...se 2 megapixeles kameránál nagyobb semmi érdekes nincs ebbe a mobilba ráadásul a bluetootha is korlátozott...egybknt bocsi de nokiákkal nem vagyok nagyon képbe mert annyi van abból hogy nincs olyan aki fejből vágja az összeset de majd utána nézek :DDD

Sony Ericsson 4 ever

(#1483) nike_ válasza csonszi95 (#1482) üzenetére


nike_
addikt

Mondjad melyiket kell megmondom a jellemzőit. De ezt már a Milyen mobiltelefont vegyek? témába jó? :)

(#1484) csonszi95 válasza nike_ (#1483) üzenetére


csonszi95
csendes tag

oké-oké:D

Sony Ericsson 4 ever

(#1485) feco0001


feco0001
csendes tag

Sziasztok.Szeretnék egy olyan órát,V3-ra,ami a gyárinál többet tud.Töltöttem le egyet[L:www.getjar.com/products/10390/BigClock][link][/L]de ez java alkalmazás.Ezzel pedig az a gondom hogy ha becsukom a telefont nem aktív.Ha valakinek van ötlete,beállítás,vagy letöltés az írjon.Köszi. :( :K

(#1486) Mosómedve


Mosómedve
tag

Egy gyors how-to idefirkantanátok plz, hogy milyen progival hogyan tudom V3-ast gépre dugni, hogy lássa is a lelkem a dögöt... :R

(#1487) crwn válasza Mosómedve (#1486) üzenetére


crwn
senior tag

Motorola Phone Tools

(#1488) peet_22


peet_22
csendes tag

hyyyy aztszeretném kérni hogy ha valaki itt letudja irni hogy hogykell a v3-asomon xofverfrissítést csinálni lépésenként meg hogy milyen progik kellenek hozzá pls ha vki tudja akk irja le vagy ha nemis irja le de van egy magyar oldal ahol ez xájbarágósan levan irva akk egy linket hadkérjek már.... mert én kerestem denem találtam! :F :W
előre is köszi

(#1489) Viktor0610 válasza peet_22 (#1488) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elrontottad. :U
A köszit nem x-szel írtad...

Lehetne olyat, h. az sz-betűt kiírod? :F

Samsung Galaxy A54

(#1490) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Hali!

Nektek ált. mennyi a készenléti ideje a V3-asotoknak?

Sokaktól hallottam, hogy három napnál többet nem nagyon bír. Ez igaz? :F

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1491) crwn válasza D4rkm4n (#1490) üzenetére


crwn
senior tag

az ilyen kérdésre az a csípőből nyomott válasz, hogy: használattól függ. pl. ha keveset beszélek rajta, napi 2-3-4 hívás, 1-2 sms, akkor nekem 4 napig ketyeg úgy, hogy este sem kapcsingolom ki. de ha wap-olok, napi sok sok perces hívást bonyolítok és a bluetooth is megy adatcsere miatt, két nap alatt kiürül a battery.
a három nap a kettő közöttinek tekinthető átlag, így kérdésedre a válasz: igaz.

(#1492) Sipi16 válasza D4rkm4n (#1490) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nekem kevés használattal elment 4-5 napot is. Viszont ha játszottam az merítette eléggé.
Most a vadi új K800i-m (is) csak 3 napot bír... Vagyis a 3 nap nem számít olyan rossznak.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1493) D4rkm4n válasza Sipi16 (#1492) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Persze attól függ, hogy mennyit használod a 800i-det MP3 lejátszónak! ;)
Mert ugye azért az is eszi az energiát...

Tehát akkor a 4 nap reális a V3-hoz. Köszi az infót!

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1494) zolynet


zolynet
addikt

V3-as mobilom van mellyel XP alatt tökkéletesen megy a motorola phone tools (MPT). De Vista alatt nem akaródzik megtörni. Próbáltam már pár usb driver-t (3.5.0), pc sync progit, miegymást de usb-n keresztül csak nem akarja a jót. Annak ellenére usb-n tölti a telót annak rendje és módja szerint. Ha van vkinek megoldása megköszönném. Még próbálkozom a dologgal, de hátha itt már megtaláltátok a megoldást.

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#1495) zolynet válasza zolynet (#1494) üzenetére


zolynet
addikt

ha nincs megoldás, megoldom egy virtualpc-vel

Life is too short to stay stock!

(#1496) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Egy házcsere mennyire megoldható otthon? Néztem 1500Ft-ért egy vadonat új fekete házat, de nem hiszem, hogy normális dolog lenne többezret fizetni a szervizben a felszereléséért...

Lehetséges otthon váltani? :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1497) Sipi16 válasza D4rkm4n (#1496) üzenetére


Sipi16
senior tag

Szerintem necces az otthoni házcsere a fólia miatt. Mert ha az megsérül akkor "olcsóbb" venni egy másikat. (telefont)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1498) Yodamest


Yodamest
addikt

Hellósztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy nagyon szép nagy kijelzője van a telónak, de a feltöltött képeket mért csak olyan kicsiben lehet megnézni rajta? nemlehet teljes képernyős slideshowt csinálni valahogy? lécciiii aki tudja írjon!

(#1499) bbrigii


bbrigii
csendes tag

Hallotátok, hogy kijött az új Motorola? :)

(#1500) Viktor0610 válasza bbrigii (#1499) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Melyik is? :U

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.