Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Oconnor válasza tweety08 (#1548) üzenetére


Oconnor
csendes tag

A külső kijelző képét úgy lehet kicserélni, hogy P2k tools-al meg kell keresni a cl.gif-t (system mappa azt hiszem) és kicserélni valami másra.

(#1552) Soltee válasza Oconnor (#1551) üzenetére


Soltee
tag

Hello!
Érdeklődnék, h találtál-e magyar nyelvi csomagot, mert én sehol. Már 2 napja azt keresem. Ha tudnál linket adni, vagy elküldeni, megköszönném.
Üdv. :)

(#1553) moltom


moltom
csendes tag

Sziasztok!
Nekem v3i-m van, és az a gondom, hogy vettem bele egy memóriakártyát, de azt írja, hogy "Nincs formázva". Ha meg akarom csinálni, akkor meg: " A formázás sikertelen, a mem. kártya nem olvasható".
A kártya nem hibás, mert pc-n és nokián működik....
Előre is köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#1554) Oconnor válasza moltom (#1553) üzenetére


Oconnor
csendes tag

Szia!

Próbálj meg először PC-n teljes formatot csinálni, és utána mobillal. Nekem ez segített az E1-nél.

Ha még kell valakinek V3 magyar nyelv az jelezzen és küldök mailban.

Oconnor

(#1555) ozz


ozz
tag

Hi,

V3-hoz keresek pc szoftvert amivel le tudnám menteni az sms-eimet...
Milyen programmal lehetne ezt megoldani?

Előre is köszönöm!

(#1556) Oconnor válasza ozz (#1555) üzenetére


Oconnor
csendes tag

P2KTools valamelyik verziójával. AT módba kell kapcsolni, miután csatlakoztattad a telót.

(#1557) ttoth


ttoth
tag

Sziasztok!

Feleségemnek van ilyen telefonja, és érdekeseket produkál. Ha hozzám rendel valamilyen csengőhangot, akkor az meg is faszán, úgy csörög, ahogy szeretnénk. A gáz az, hogy ha sms-t kap tőlem, akkor is az egyéni csengőhangomon csörög.

Nem hiszem el, hogy ezt csak így lehet, és biztos találkozott már közületek is valaki a problémával. Mi a megoldás? Segítsetek!

Előre is köszönöm!

Űűű, de szép eketárcsa!

(#1558) Sipi16 válasza ttoth (#1557) üzenetére


Sipi16
senior tag

Sajnos ezt csak így lehet. :( Mi is így szívtuk meg annó egy L6-tal.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1559) ttoth válasza Sipi16 (#1558) üzenetére


ttoth
tag

De most ez komoly? Veszel egy telefont, amin be tudsz állítani mindenkinek külön csengőhangot, utána meg nem tudod, hogy hív vagy csak sms-t küld? Ez azért ciki... Szerintem egy telefon ne csak jól nézzen ki. Most elszomorodtam... :O

[ Szerkesztve ]

Űűű, de szép eketárcsa!

(#1560) csukszik16


csukszik16
csendes tag

ez a telo nagyón jol nézki csak egy két baja van
hogy nem bővithető meg lehetne jobb a kamerája

(#1561) csukszik16


csukszik16
csendes tag

és rengeteg filmbe,sorozatba ez a telo van :D:D :)

(#1562) Sipi16 válasza ttoth (#1559) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem mai telefon azt vedd bele...

csukszik16: Te meg találd meg az a qurva MOD gombot. :(((

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1563) ttoth válasza Sipi16 (#1562) üzenetére


ttoth
tag

Ok, nem új telefon. De ehhez két dolgot fűznék hozzá.
1, Az telefonom régebbi (már akkor is régi modell volt, mikor régen vettem), mégis profin lekezeli ezt.
2, Ha van lehetőség személyenként külön hang hozzárendeléséhez, akkor szerintem nem sokba telt volna még egy biten eltárolni, hogy ezt használjuk-e sms-nél is, vagy az alap sms hang szóljon.

Ezt úgy tudom elképzelni, hogy gyártják a telefont, de nem használják...

Na mindegy. Bosszantó. Akár régi, akár nem.

Űűű, de szép eketárcsa!

(#1564) ozz válasza Oconnor (#1556) üzenetére


ozz
tag

Köszi a segitséget megpróbálom. :R Ezt az AT modba kapcsolást gondolom a programnál kell megcsinálni majd.

(#1565) tomyboy11


tomyboy11
csendes tag

sziasztok én érdeklödnék hogy van egy v3 masom de rengeteg gagyi szám van benne de nem tudom kitörölni mert egy kulcs van elötte azt szeretném tudni ezt hogy lehet onnan eltüntetni !! ha valaki tud segitsen
köszike!!!!

(#1566) Janika04


Janika04
csendes tag

Motorola V3 telefonom van!azt szeretném kérdezni,hogy usb-vel szeretném tölteni a telefont,mi szükséges hozzá(driver,szoftver)?És hogy honnan lehet letölteni hozzá?
Elöre is köszönöm

(#1567) Janika04 válasza Janika04 (#1566) üzenetére


Janika04
csendes tag

http://www.updatestar.com/hu/directdownload/motorola-driver-installation/1345410

megtaláltam
"most már nem kell:D"

(#1568) DZs válasza tomyboy11 (#1565) üzenetére


DZs
senior tag

Nem egyszerű, de vannak megoldások, nem olyan, mint képet törölni. Én még egyiket sem próbáltam.
Googliba bebököd, hogy "remove/delete/get rid off/ ringtone from motorola V3 és valamelyik találat működik.

(#1569) rolcsi12 válasza Oconnor (#1554) üzenetére


rolcsi12
csendes tag

Szia küldenél 1 magyar nyelvet a v3 hoz rolcsi12@gmail.com.
Köszönöm!!!!!!!!!!!!!

(#1570) Oconnor válasza rolcsi12 (#1569) üzenetére


Oconnor
csendes tag

Ment mail.

(#1571) Kom-ancs


Kom-ancs
tag

Sziasztok,R344-es szoftverhez(Pannon) keresnék frissítést,de nem találok sehol.Szerintetek hol találok?Esetleg R374-est rá lehet flash-elni?

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#1572) Oconnor válasza Kom-ancs (#1571) üzenetére


Oconnor
csendes tag

Szia!

Az R374-es FW nem fog működni. Az R344 elvileg azt jelenti, hogy nem V3-ad, hanem V3r-ed van. Elvileg, bár lehet, hogy tévedek. Itt találsz hozzá mindent.

(#1573) Zajocska


Zajocska
csendes tag

Sziasztok!
Sűrgőús kérdésem lenne hozzátok... Már évek óta megvan a V3-om-..
Az a bajom vele, hogy összesen 25 sms tárolására képes, ami elég gyatra, és az érdekelne hogy meg lehet e oldani valamiképpen, hogy ez több legyen? Mert eddig nem jelentett problémát, de mostmár kéne nagyon...
Vagy hogy ha mást nem de a gépre hogyan tudnám esetleg átküldeni bluetooth-al ? Nem találtam ilyen menüpontot de lehet én vagyok béna...

(#1574) Oconnor válasza Zajocska (#1573) üzenetére


Oconnor
csendes tag

Szia!

Elvileg legalább 100db sms-t kéne tudnia tárolni. Elvileg. Legalábbis az enyémnek ennyi a kapacitása. A kimenő üzeneteidet töröld ki, és akkor többet enged. Ha ettől függetlenül nem enged többet, akkor egy teljes SW frissítés lehet megoldaná a gondot.
Gépre le tudod menteni őket, csak egy USB kábel kell, akár egy fényképező gépé, és egy P2KTools program. Bluetooth-al nem tudom, hogyan lehetne átküldeni.

(#1575) Zajocska válasza Oconnor (#1574) üzenetére


Zajocska
csendes tag

Köszi a választ!

A lementést sikerült megoldani...:)

(#1576) zolynet válasza Zajocska (#1573) üzenetére


zolynet
addikt

Szia!

Elsőkörben kell egy bluetooth adapter amit a Vista azonnal felismer, de sztem az XP is, ill. ezekhez jár diver cd-is, amit először installálsz. Majd vagy p2ktools-al vagy motorola phone tools-al tudsz tovább dolgozni: neveket lementeni, sms, naptár, hang, kép....
Nekem is kb 100sms-t tárol.

Viszont nekem van egy másik problémám:
adott egy motorola v3i,ami 'kezdi' beadni a kulcsot, egyszercsak elmegy zéróra a térerő, bontja a kapcsolatot azt helló van, aztán vissza majd szét durran annyit térerő van újra...voltam motorola szaküzletben és ott azt közölték h 5kért szoftverfrissítés, eltűnik minden róla és jó lesz. Vagy nem de akkor visszafizetik az ötöst. Tud vki olyat aki már csinált ilyet vagy csinál ilyet/ilyeneket? :F
Viktor0610 ilyet nem, Őt ne ajánljátok.

Üdv

ZoL

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#1577) Oconnor válasza zolynet (#1576) üzenetére


Oconnor
csendes tag

Szia!

Én csináltam már SW frissítést V3i-n is. Mondjuk én nem gyári SW-t tettem rá, hanem kipróbáltam pár moddoltat, de az enyémen ez sem segített, így inkább eladtam, amíg ért valamit. Ha gondolod küldök egy részletes leírást, ami alapján otthon simán meg tudod csinálni egy usb kábel segítségével.

Üdv, Oconnor

(#1578) peti_s


peti_s
addikt

Sziasztok!
Java programot szeretnék a V3-ra másolni, de a Moto Phone Tools nem engedi, a legújabb van fent. Ezt az SMS-es átállítást pedig nem tudom megcsinálni, mivel spanyol(?) az a program ami angol utasításokkal van leírva az 1. hsz-ban. Előre is köszi. :R

(#1579) Kommy


Kommy
veterán

Lenne itt nálam 3 db motorola v3 amiből kéne 1 darab működőt csinálnom, abből 2 független telefon volt, a harmadik függő. sajnos a függőről többet nem tudok, az egyik függetlenen nem működik a mikrofon vagyis ha erősen belefújok azt hallani a felvételen, viszont a beszédet egyáltalán nem. A másik független pedig teljes térerőnél sem lehet hívni vele mert kiírja , hogy a hívás nem sikerült. Valahogy nem lehet cserélni a mikrofont?

(#1580) peti_s válasza Kommy (#1579) üzenetére


peti_s
addikt

Biztosan lehet, de valószínű vmi mással össze van "építve". Nézd meg a nem függetlenben. :)

(#1581) Kommy válasza peti_s (#1580) üzenetére


Kommy
veterán

Sajnos úgy néz ki , hogy forrasztva van.
Java alkalmazás telepítése

(#1582) peti_s válasza Kommy (#1581) üzenetére


peti_s
addikt

Köszönöm. :R Nem a billentyűzettel van összeforrasztva?

[ Szerkesztve ]

(#1583) Kommy válasza peti_s (#1582) üzenetére


Kommy
veterán

Nem a billentyűzeten van, hanem alul van az a rész amit két csavar tart azon a nyákon van rajta. igazából minden itt van.

(#1584) peti_s válasza Kommy (#1583) üzenetére


peti_s
addikt

Húhh, ez aztán össze van zsúfolva. :)) Lényegében ha ezt kicseréled, az egész mobil belsőt cseréled?

(#1585) Kommy válasza peti_s (#1584) üzenetére


Kommy
veterán

Pontosan így van.

(#1586) rep3at válasza Kommy (#1585) üzenetére


rep3at
őstag

Elég régóta a V3-szériát használom (V3, V3i, V3x, V3xx), és meg vagyok velük tökéletesen elégedve.

Első kérdésem az lenne, hogy egy sima V3-on a DRM-et hogyan lehet cserélni? (megvan a DRM-file, csak rá kéne valahogy tenni, úgy hogy csak az változzon).

Második kérdésem az, hogy V3x-nél a repülő-üzemmód ikonját hogy lehet kivenni/másra cserélni a menüből? Ez csak azért zavar, mert ha teszek rá egy új témát (jellemzően a M3ról), akkor az nem tartalmazza ezt az ikont, és ez mindig ugyanúgy marad, ami mondjuk egy fekete-fehér témában elég zavaró...

Továbbá még azt szeretném megtudni, hogy nem tud valaki olyan helyet/linket, ahol Motorola gyári témákat találok? (176x220, 320x240)

Előre is köszönöm a segítséget!

Kérem, ha valaki tud megoldást, privátban válaszoljon!

Forward thinking. كرر

(#1587) cseppcsaj


cseppcsaj
csendes tag

Sziasztok.
Oconnor! Küldtem privit, de itt is írok. Ha tudsz küldesz nekem egy magyar szoftvert V3-hoz??
Alapból a telót le tudom valahogy frissíteni? Van rá progi vagy valami? Ha igen mellékelje már valaki légyszi.
Hálás köszönet!

Cseppcsaj

(#1588) Oconnor válasza cseppcsaj (#1587) üzenetére


Oconnor
csendes tag

Szia!

Küldtem mailt.

Üdv, Oconnor

(#1589) cseppcsaj válasza Oconnor (#1588) üzenetére


cseppcsaj
csendes tag

Köszi szépen aranyos vagy. Örök hálám érte :)

Cseppcsaj

(#1590) rep3at válasza cseppcsaj (#1589) üzenetére


rep3at
őstag

Ha valaki tudna segíteni új DRMet rátenni, megköszönném...

Forward thinking. كرر

(#1591) Oconnor válasza rep3at (#1590) üzenetére


Oconnor
csendes tag

Szia!

Fash&Backup 3 programmal tudsz könnyedén DRM (CG15) code group-t cserélni. Telepítés után elindítod, felül "Write data" fül, "Select flash file" kiválasztod amit rá akarsz rakni és "Write data".

(#1592) rep3at válasza Oconnor (#1591) üzenetére


rep3at
őstag

És ebben az esetben csak a DRM változik?

Forward thinking. كرر

(#1593) Oconnor válasza rep3at (#1592) üzenetére


Oconnor
csendes tag

Ha csak a CG15 kódcsoportot tartalmazó flash filed van, akkor igen. Ha a file több kódcsoportot is tartalmaz, akkor a file beolvasása után a többi mellől vedd ki a pipát, hogy csak a CG15 mellett maradjon és csak az fog változni. Biztonsági mentést mindenképpen csinálj a teljes SW-ről, mielőtt nekiesel.

(#1594) rep3at válasza Oconnor (#1593) üzenetére


rep3at
őstag

Köszönöm utólag is a segítséget, sajnos későn érkezett hiszen tegnap adtam fel a telefonomat, jelenleg útban van felém egy V8. De ha lesz mégegyszer ilyen telóm (ami elég valószínű), akkor kipróbálom.

Forward thinking. كرر

(#1595) yodee_


yodee_
őstag

szeva!

van egy v3asom, ami t-mobile os volt és függetlenítve lett. olyan kérdésem lenne, hogy nem e lehet gyári független szoftvert tenni rá? ha igen valami linket dobjatok amin keresztül meg tudom csinálni, vagy valaki aki segíteni tud privizzen rám pls.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#1596) rep3at válasza yodee_ (#1595) üzenetére


rep3at
őstag

modmymoto.com - Itt van gyári szoftver a telefonodhoz, én is innen frissítettem. Regisztrálni kell ugyan, de megéri mert elég sok tartalom van fent (témák, hátterek..). Ha elakadsz valahol, írj privit, segítek.

Forward thinking. كرر

(#1597) yodee_


yodee_
őstag

olyan gondban vagyok hogy a frissítés közben megállt a telefon és kiírta hogy critical error...

azóta ha akkut beteszem bejön a boot loader és enniyt ír ki:
boot loader a0.52.
sw version: r4515_g_08.bd. 43r
ph sig err:
35:02:
ok to program usb
transfer mode

menthető a teló még?

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#1598) Oconnor válasza yodee_ (#1597) üzenetére


Oconnor
csendes tag

Persze menthető, csak más SW-t próbálj meg felrakni. Próbálj meg pontosan ehhez a bootloader és sw verziónak megfelelőt találni.

(#1599) zolynet


zolynet
addikt

pont tegnap keltettem életre a régi véhármasomat
a probléma az volt h folyamatosan bontotta a kapcsolatot, ill összevissza ugrált a térerő, hol majd szét durrant, hol 0 ... modmymoto alapján backup majd flash
10perces hívás tegnap tiszta és jó volt
annyi h a magyar menü eltünt, ami pont nem érdekel
eddig ez volt a legkellemesebb telóm, 4napot bírt az aksia,
szemben a 1,5-2napos V9 aksiidejével (nincs miniusb rajta :( )

Life is too short to stay stock!

(#1600) Mindy-Lee


Mindy-Lee
tag

Sziasztok!

Nekem is van egy ezüst színű változat ebből a telóból. Ma reggel át akartam állítani az időt rajta, és ahogy kerestem, merre is találom, egyszer csak elkezdett becsíkozódni a kijelző, majd kikapcsolt. Aztán én magát a készüléket is kikapcsoltam, kiszedtem az akkut, amjd vissza. Bekapcsolt, bejött a HelloMoto felirat, aztán csíkozódás és kész. Az azutáni kísérletekrea kijelző nem is reagált már semmit, fekete maradt, ám közben az egyiknél már a gombok is hülyülni kezdtek, sőt elkezdett villogni a gombsor világítása, olyan 10-15 másodpercként. Ekkor kikapcsoltam és félretettem, hogy hát ebből szerviz lesz, mivel még van rajta garancia. Aztán 10 perc múlva csak úgy megint kipróbáltam. Működött: kijelző rendben, szoftver rendben, időt át tudtam állítani, Bluetoothtal tudtam átküldeni másik telóra képeket. Most sincs semmi gondja - látszólag.
(Azért hétfőn szerintem megmutatom a szervizben, gondolom, nektek is ez a véleményetek....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.