Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) oettinger01 válasza Tambi (#1000) üzenetére


oettinger01
őstag

mindegyik telefon úgy van tervezve, hogy 1 éves korára az akkuja kipurcanjon, hiszen a telefon nem tartós fogyasztási cikk. nem az az érdekük a gyártóknak....
tessék minden évben újat venni :D

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1002) Silencer83


Silencer83
addikt

megvan a telcsi :C
zsiruj mint irtam, 2 napos...
marhara tetszik, egyelore ismerkedem vele

(#1003) Dani009


Dani009
csendes tag

Sziasztok én egy hete vettem a V3-somat és nem tetszik mert kicsi a memóriája szerintetek vissza veszik a T-mobilenél? Mert kiszeretném cserélni egy V3i-re de persze ez többe kerül én ki is fizetném azt az árat amennyivel többe kerül
szerintetek megéri?
és kicserélhetem egy V3i-re
írjatok köszi

Balogh Dániel

(#1004) Viktor0610 válasza Dani009 (#1003) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem valószínű.
Megpróbálhatsz egy levelet írni nekik, de nem hiszem, h pozitív lenne a bírálat vége.

Samsung Galaxy A54

(#1005) THomas007 válasza Dani009 (#1003) üzenetére


THomas007
senior tag

V3i már csak D and G verzióban van...

(#1006) oettinger01 válasza THomas007 (#1005) üzenetére


oettinger01
őstag

na még az a D&G version :DDD

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1007) robisz


robisz
senior tag

A legjobb az egész telcsiben, hogy szarrá lehet moddolni :B

(#1008) oettinger01 válasza robisz (#1007) üzenetére


oettinger01
őstag

mit moddoltál már rajta?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1009) robisz válasza oettinger01 (#1008) üzenetére


robisz
senior tag

Csak néhány alapdolgot :))

-Szoftverfrissítés
-Sms tárolás (sim-ről a telefonra, hogy ne csak 10 sms férjen rá)
-Java feltöltés emgedélyezése kábelen keresztül
-cl.gif (az a kis kép ami szétnyitott állapotban látszik a külső képernyőn)
-Tettem rá skineket

(#1010) oettinger01 válasza robisz (#1009) üzenetére


oettinger01
őstag

ne csak 10 msm férjen rá? neked csak 10 megy rá :F

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1011) THomas007 válasza robisz (#1009) üzenetére


THomas007
senior tag

Én úgy tudom,hogy alapból a memóriába menti az smseket.

(#1012) robisz válasza THomas007 (#1011) üzenetére


robisz
senior tag

Hát nem. Legalábbis az enyém nem oda mentette. :(

(#1013) Bazsee71 válasza Dani009 (#1003) üzenetére


Bazsee71
őstag

Kicsit több írásjel, na meg amit leírtál eccer a mondat elején azt nem ismétled a végén, és máris szöveg formája lesz az írásodnak, ahogy azt az iskolában tanították anno. :DDD

(#1014) mahatma válasza Dani009 (#1003) üzenetére


mahatma
aktív tag

milyen színű? ha esetleg nem veszik vissza, alkudhatok rá egy kicsit? :)

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#1015) Nightmare


Nightmare
senior tag

Sziasztok.
Van egy ilyen telcsim;vodától...a menűje nem a legjobb. :(((
Lehet vhogy rakni rá másik skin-t vagy mi az ördögöt? :))
Másik...van rajta sok szép kép;és hang aminek semmi értelme csak a helyet foglalja.Ezt hogy lehetne kiszedni?Majd 800 kb-ot foglalnak...

Előre is köszi...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1016) robisz válasza Nightmare (#1015) üzenetére


robisz
senior tag

A skineket le lehet cserélni és a fölösleges képek, hangok is törölhetők.
A vodás menüt szoftverfrissitéssel lehet eltüntetni.

Minden infót megtalálhatsz ezen az oldalon: [link]

(#1017) Nightmare válasza robisz (#1016) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ne kötözködésnek vedd;de az angol tudásom gyenge...tudnál magyar nyelvű hasonló oldalt?
Live-ot ki szeretném szedni és feltölteni egy két dolgot... :)
Gusztustalan ez a live;semmi értelme. :((

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1018) robisz válasza Nightmare (#1017) üzenetére


robisz
senior tag

Magyar oldalt nem tudok, de jó pénzért megcsinálom neked :))

[Szerkesztve]

(#1019) Nightmare válasza robisz (#1018) üzenetére


Nightmare
senior tag

Jó pénzért egy telefonos bolt is megcsinálná... ;] itthon akarom;ha másnak sikerült;nekem is fog... :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1020) Viktor0610 válasza Nightmare (#1017) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Live! értelme annyi, h. ezért cserébe lényegesen olcsóbban kapod a telefont.
Azt azért meg hozzátenném, h. a Live!-val együtt a garanciától is elköszönsz -sz.tem nem ér annyit, de te tudod... :U

Samsung Galaxy A54

(#1021) robisz válasza Nightmare (#1019) üzenetére


robisz
senior tag

Akkor keress valakit aki tud angolul.... mellesleg visszacsinálható a művelet,
ha backup-olsz előtte ;)

(#1022) Nightmare válasza Viktor0610 (#1020) üzenetére


Nightmare
senior tag

Oké,mondjuk hogy a live maradjon...de skint és hasonlókat lehet pakolni rá az eredeti szoftjával?

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1023) Dani009


Dani009
csendes tag

Sziasztok lenne vki aki tudna válaszolni a kérdésemre én megvettem a Motorola V3-mat de nem tetszik mert kicsi a memóriája szerintetek becserélik egy Motorola V3i-re a T-Mobilenél?
válaszoljatok légszi köszönöm előre is a válaszotokat

Balogh Dániel

(#1024) _seth_ válasza Dani009 (#1023) üzenetére


_seth_
veterán

Nem cserélik be.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1025) Viktor0610 válasza Dani009 (#1023) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akárhányszor kérdezed meg, nem fogják sem be- sem kicserélni emiatt a készüléked. :U

Samsung Galaxy A54

(#1026) Nightmare válasza Viktor0610 (#1025) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nyomj egy választ nekem is :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1027) lew666


lew666
csendes tag

Halimindenkinek!

Új vagyok itt nálatok! :))

Lenne kérdésem:
Tudja e vlk, hogy ki le7-e kapcsolni a V3r bill. világítást? (ha igen ha nm ossza meg velem)?
Lehet e bővíteni a ki-be jövő hívások azámát? (jelenleg ugye 10-10 és jó lenne 30-30 legalább)? :)

(#1028) Nightmare


Nightmare
senior tag

Úgy döntöttem;hogy nem cserélek témát;mert láttam,hogy sok gond van vele.Inkább marad a kép és csengőhang.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1029) lew666 válasza Nightmare (#1028) üzenetére


lew666
csendes tag

Skin akarsz feltenni? ahoz a motomidman a legjobb, de kell hozzá a p2k commander is!

(#1030) mahatma válasza Dani009 (#1023) üzenetére


mahatma
aktív tag

ha fekete színű, talán még meg is venném...nekem 2. telónak jó lenne...mennyit kérsz érte, ha meg akarsz tőle szabadulni?

#1031: vettem főnök :) így járok el.

[Szerkesztve]

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#1031) Viktor0610 válasza mahatma (#1030) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ilyesmit privátban intézzétek, ha kérhetem.
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#1032) THomas007 válasza lew666 (#1029) üzenetére


THomas007
senior tag

Inkább a Skiman...a Motomidman másra jó.

[Szerkesztve]

(#1033) Adi81


Adi81
csendes tag

Sziasztok! Aki szedett már szét V3-ast az lécci keressen meg! Nagyon fontos lenne! adolf81@freemail.hu Köszönöm!!

Aki sokat dolgozik, az nem ér rá pénzt keresni!

(#1034) dnelb


dnelb
veterán

Hogy kell adatkábelen keresztül játékot feltöteni? :R

(#1035) Dj-Ker-X válasza dnelb (#1034) üzenetére


Dj-Ker-X
csendes tag

Nah szóval játlékokat témát nem lehet rárakni van szoftvere de az eggy cd-s és nem tudom feltölteni sehova majd keresek eggy linket hogy van -efennt a neteten nem tudom nekem olían gonodm lenne hogy nem tudom megnézni mi van a telón vagyis összekötöm adatkábellal és minden frankó csak azt nem jeleníti meg ami a telón van. nem tudom mért de nem is tudok szűmítógépről rárakni semmit de leszedni se.

valaki légyszi help me!!!!

Motorola V3 Gyenge de Jól néz ki

(#1036) Dani009


Dani009
csendes tag

Sziasztok van egy Motorola v3-asom és tiszta új vkinek kell a T-mobile-től vettem25000 vagy ha túlsok akkor 20 000-t eladom szóljon vki ha kell sürgős lenne

Balogh Dániel

(#1037) robisz válasza Dj-Ker-X (#1035) üzenetére


robisz
senior tag

Nah szóval játlékokat témát nem lehet rárakni

Látom kened vágod a témát... mind a kettőt lehet... :DDD

(#1038) Dj-Ker-X válasza robisz (#1037) üzenetére


Dj-Ker-X
csendes tag

Játékokat az eredeti t-mobilos szoftverrel nem lehet rárakni tudom én is megtaláltam azt az oldalt ahol a v3 hack ről van szóminden rajtavan az viszont nincs hogy a v3 annyira xar teló hogy eggy hét után megnyekken a flipje és hogy 3-nap után nem tárgyal az adatkábellel.Továbbá ha kinyitod sistereg a teló,villog a kijelző és ráadásul a gombok nyomot hagynak a kijelzőn ha összecsukod szóval ennyit a v3-ról. És akkor ez még nem semmit.Szerintem aki ezután telefont vesz NE VEGYEN!!! v3-ast mert nem éri meg. Inkább motorola 360---ráadásul bővíthető memória és olcsóbb is :)

De nekem is v3-am van (sajna) :(


[Szerkesztve]

Motorola V3 Gyenge de Jól néz ki

(#1039) dat válasza Dj-Ker-X (#1038) üzenetére


dat
senior tag

2 hetes teló:

-a flippel semmi gond
-billentyűzet nyomokat nem látok a kijelzőn
-a sistergés olyan minimális, hogy ha nem olvastam volna róla a PH-n, észre sem veszem
-a kijelző nem villog
-adatkábellel tökéletes békességben működik

Nem mai, nem modern telefon, de szeretem mert szép, amit tud azt biztosan tudja, megbízható. Akinek nincs szüksége félcentis objektívvel szerelt megapixeles kamerás telefonra (ami nem kell mondanom mennyit ér) és nem mp3 lejátszóként akarja használni a telefonját (amiről szintén tudjuk milyen minőségű általában ), de szeretne egy szép, vékony(!) flipes telefont relatíve olcsón, annak megéri.

Nagybátyám legutóbb bement egy szolgáltatóhoz hogy telefont vegyen. Az eladóhölgy első kérdése az volt: ''Mire szeretné használni a telefont''. Nagybátyám csodálkozva nézett a nőre és annyit válaszolt: ''Mire mire....telefonálásra''

(#1040) robisz válasza Dj-Ker-X (#1038) üzenetére


robisz
senior tag

Az enyem meg lassan 1 eves es semmi hibaja... valoszinuleg kifogtal egy
hibas darabot ami barmelyik tipusnal elofordulhatott volna.. Csereltesd ki.

(#1041) Dj-Ker-X válasza dat (#1039) üzenetére


Dj-Ker-X
csendes tag

Hát akkor csak az enyém ilyen szar bár nem eggy ember írta hogy szar. Nah mindeggy.Én akkor is azt mondom hogy ne vegyetek v3-at. Jah és megeggy dolog szerinted csak úgy olvasgasd a fórumot és meglátod hogy mindenki meg akar szabadulni tőle.


Motorola V3 Gyenge de Jól néz ki

(#1042) dat válasza Dj-Ker-X (#1041) üzenetére


dat
senior tag

Az utolsó mondatodat nem értem...

(#1043) Dilikutya válasza Dj-Ker-X (#1038) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kedvesem most vett ilyet, múlt héten, nekünk semmi gond nem volt, tudtunk le-fel tölteni képet, csengőhangot prímán.
Apropó, feltöltés (nem feltétlen neked szól): milyen korlátozások vonatkoznak az mp3-ra, amit rátöltök? Méret, vagy időtartam? Ami tény, hogy 1:01-es, 40kbps/16bit/mono felvétel nem ment rá, de 0:58 már igen. Egyedül e téren merültek fel kérdések.
A Motorola Phone Tools 4.0, bár támogatja elvileg a telefont, magától nem akarja felismerni. Ez önmagában még nem nagy gond, mivel manuálisan a listából kiválasztva már működik, viszont a programból kilépve el is felejti, így újbóli elindításkor kezdődik az egész elölről. Hogy lehetne ezt kikerülni?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1044) Xervo


Xervo
csendes tag

Hy all!Van nekem egy Live!-os V3-am.Szeretnék rárakni egy planetmotox.net-ről letöltött monstepackot(flash&flex egyben)Ami kártyafügetlenné,és live!talanná tenné.Bootloaderben elindítom a telefont,a p2k driverét jelölöm ki neki,felismeri,a telefon ki is írja,hogy ''transfer mode''.Ekkor elindítom a PST 7.2.3-omhoz tartozó MultiFlexFlash-et kiválasztom a flash-et és bepipálom a ''Override existing....'' és a master reset és a clear-t.Rámegyek hogy start,''Creating image file''ez elmegy 60%ig és megál(vagy 100%nál) és kiírja ezt:''FLASH failed!***error*** Unable to connect to the subscriber unit.Unable to get string descriports.''XP Sp2-őm van,skn6371C adatkábelel próbáltam.
Mi lehet a probléma?Kérem segítsetek!

[Szerkesztve]

(#1045) kivievo


kivievo
csendes tag

Sziasztok!
Van egy gondom a v3-al ,nem találok rajta automatikus kikapcsolást .Baromira idegesít mert eddig csak olyan telefonjaim voltak amik ezt tudták még az ''ős'' siemens m35-ösöm is'' .Aki tudja milyen ha hajnal 5-kor kap egy nemkívánt hívást ,mert éjszaka a fáradság miatt nem kapcsolta ki a telóját ,tudja miről beszélek.
Kérlek írjatok v.mit? hogy van e rajta?vagy nincs? vagy ha van ,hol?????????

(#1046) Viktor0610 válasza kivievo (#1045) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal nincs ilyen funkciója.

Samsung Galaxy A54

(#1047) kivievo válasza Viktor0610 (#1046) üzenetére


kivievo
csendes tag

Köszi a gyors választ.Ez sajnálatos,ha így van..
Először a billentyüvilágítás zugása miatt aggódtam ,3 napon belül vissza is vittem ,de közölték,hogy ez nem minősül hibának. jó...
Most meg ez ...asszem a barátnőm nyert egy telefont......
Mégegyszer köszi.

(#1048) ragazzo válasza kivievo (#1047) üzenetére


ragazzo
őstag

Nem irígylem a barátnődet...Kemény dolga lesz.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1049) Viktor0610 válasza ragazzo (#1048) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

;]

Samsung Galaxy A54

(#1050) kivievo válasza ragazzo (#1048) üzenetére


kivievo
csendes tag

Miért nem csinálnak mostanság olyan telefont mint anno a siemens ME 45......? :W
Végül is a technika fejlődik ,a jó dolgokat meg kell hagyni ,a rosszakat pedig elhagyni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.