Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Fecka17


Fecka17
tag

hát jah...:C:C

Szerk.: Neked milyen színű a v3-masod?

[Szerkesztve]

Üdv: Fecka!

(#102) Salak válasza Fecka17 (#101) üzenetére


Salak
tag

ezüst! ph!-n vettem :)
először kicsit szélesnek tűnt,de most így egy hét után fel sem tűnik.
örülök hogy megvettem

tiéd?

"Winners never quit and quitters never win."

(#103) Fecka17


Fecka17
tag

fekete és zsír újonnan vettem kártyafüggetlenül GSm boltban minden tartozékkal, bontatlan dobozban volt, és még most is rajta van a fólia! (1 hét után):DDD

Szerk.: Mennyiért vetted?

[Szerkesztve]

Üdv: Fecka!

(#104) Salak válasza Fecka17 (#103) üzenetére


Salak
tag

53 pisti

szerk: te? mennyi gari van a tiedre?

[Szerkesztve]

"Winners never quit and quitters never win."

(#105) Fecka17


Fecka17
tag

1 év garis és 73k volt

Üdv: Fecka!

(#106) blackmoto válasza Salak (#86) üzenetére


blackmoto
senior tag

Ha az általad beállított dolgokkal műxik az mms és wap, akkor Gratula! :C
Ha esetleg nem, akkor a www.hellomoto.com-ról a magyar oldalra navigálva le tüdod küldeni böngésző üzenetben (wap-push üzi) a beállításokat. Teljesen ingyen. Főoldal jobb alsó sarokban van egy Beállítások menüpont. Kb. 10*5 cm-es kép. Ja és ez másnak is segítség, ha eddig nem tudta. ;)

(#107) Fecka17


Fecka17
tag

Ezekkel a beállításokkal amiket én belinkeltem mért gratula ha működik? Kurva egyszerű az alapján beállítani, ha neked az alapján nem ment akkor neked gratula!:C

Üdv: Fecka!

(#108) orkester válasza Fecka17 (#84) üzenetére


orkester
senior tag

Én kb.10 perc alatt végeztem miután már minden meg volt hozzá. Boltban se hiszem, hogy sokkal több, én anno a K700i-met vittem el frissíteni, az kb. 15 perc volt.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#109) Fecka17


Fecka17
tag

Akkor jó, lehet benyomod oda egy frissítésre!;)

Üdv: Fecka!

(#110) Salak válasza blackmoto (#106) üzenetére


Salak
tag

köszi szépen,de Fecka már segített. Még nem tudom műxik-e,még nem probáltam azóta.
Ezt az oldalt nem is ismertem,úgyhogy ezért is köszi. :)

Fecka: enyémre még 7 hó gari van


[Szerkesztve]

"Winners never quit and quitters never win."

(#111) Salak válasza orkester (#108) üzenetére


Salak
tag

mennyiért frissítik? Csak memóriabeli előnye van?

"Winners never quit and quitters never win."

(#112) Fecka17


Fecka17
tag

Az jó, de figy én ezek alapján állítottam be, ezután már csak aktiváltam az ügyfélszolgáltaon és már jó is minde garantáltan!;)

Üdv: Fecka!

(#113) Salak válasza Fecka17 (#112) üzenetére


Salak
tag

ok, ki lesz próbálva,amint van vmi jo alkalom+téma :C

mennyi most egy mms? (bocs h nem neztem utana,de amr faradt vagyok )

[Szerkesztve]

"Winners never quit and quitters never win."

(#114) Fecka17 válasza Salak (#113) üzenetére


Fecka17
tag

Na ezt nemtom pontosdan, és most elhúztam itthonról! Csáó!

Üdv: Fecka!

(#115) orkester válasza Salak (#111) üzenetére


orkester
senior tag

A K700im 3k volt. A v3-mam itthon frissítettem.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#116) blackmoto válasza Fecka17 (#107) üzenetére


blackmoto
senior tag

Én nem is próbáltam manual beállítani. Minek, ha csak pár katt. De az e398 topicban volt, akinek nem sikerült sokadszorra sem. Akkor írtam neki is a hellomoto.com-ról... :U

(#117) fotel


fotel
aktív tag

Hellomoto!

Én is ilyet vennék, lejár a két éves hűség, de lenne pár kérdésem:

pl:

- a fekete kivitelnek kopik-e a festése?
- a plexik könnyen karcolódnak-e? [A GX20-amon egyik sem karcos, pedig nem figyeltem erre oda ésm ár egy éves]
- a gombok körvonala látszik-e a belső kijelzőn? [T720on látszott, belekarcolódott, utáltam]
- szoftver sebessége/telefon megbízhatósága úgy általában, aksit is beleértve
- és utoljára, afeketének milyen szinű a billentyűzete? [legegyszerűbb egy körbefényképezés lenne]

Heketéről Real-life képet is szivesen vennék
Előre is köszönöm.

(#118) Salak válasza fotel (#117) üzenetére


Salak
tag

Hello,
Nekem ezüst színű van, ugyhogy csak azokra tudok válaszolni ami nem színfüggő:
Ha erősen összenyomjuk vagy sokáig van összecsukva,akkor meglatszanak a gombok körvonalai,de nálam simán letörölhető utána.
A szoftver sztem nem lassu (nem is a leggyorsabb, de teljesen jó ) ,az akksija nálam kb 4 napot bír.

Nekem bejön, remélem te sem csalódsz,ha ilyet veszel :)

"Winners never quit and quitters never win."

(#119) Fecka17 válasza fotel (#117) üzenetére


Fecka17
tag

Nekem fekete van, úgyhogy én a feketére vonatkozóra válaszolok!:P

A feketének NEM kopik a festése egyáltalán egyenlőre...:)
A feketének ugyanolyan ezüst a billentyűzete mint az ezüst kivitelnek.
A plexinek nekem még rajta van a fólia kívül belül, így erre nem tudok válaszolni...:U

Na hi!

Üdv: Fecka!

(#120) Salak válasza fotel (#117) üzenetére


Salak
tag

ja a plexi nálam még nem karcolódott,csak az ujjlenyomat latszik rajta ,ha fogdossák

"Winners never quit and quitters never win."

(#121) Fecka17 válasza Salak (#120) üzenetére


Fecka17
tag

Jah a feketén nem csak a kijelzőn, hanem az egész burkolaton nagyon meglátszanak az ujjlenyomatok!
ez lehet nagyon idegesítő mikor rászárad, izzadósabb kezű (mint én) inkább vegyen ezüst kivitelt, ha neki a szín mind1!!!

Üdv: Fecka!

(#122) Fecka17


Fecka17
tag

[kép]
Itt egy kép a feketéről!;)

Üdv: Fecka!

(#123) lasa


lasa
tag

Szevasztok! Ez mikori soft lehet? R374_G_0E.40.3ER_A Az uj softal tényleg megy a video?:Y

Dressed to kill

(#124) THomas007 válasza lasa (#123) üzenetére


THomas007
senior tag

Új szoftverrel megy a video... Bővebben: link

(#125) koxkids


koxkids
őstag

Szevasztok valaki letudná irni hogyan kell feltenni azt a softot amelyik mát tud videot felvenni !!
Légyszi és még a programok nevét is adjátok meg h mi kell hozzá !!!
Köszönöm ;);)

(#126) lasa válasza THomas007 (#124) üzenetére


lasa
tag

Köszi :) Erre nem dondoltam hogy otthon is lehet softot frissiteni.Kár hogy nem vagyok perfekt englis:(((

Dressed to kill

(#127) koxkids


koxkids
őstag

Nincs mit :D:D

(#128) Fecka17


Fecka17
tag

Hi!

Na én jövő héten be is viszem abba a GSm boltba a telefonomat amelyikben vettem, ezt az új szoftvert nekem is rá kell rakatni!

Milyen új funkciókat tud az új szoftver? ( a videókamerázás tényleg működik?)
Gyorsabb lesz tőle a telefon? Van valami hátránya esetleg? (fagyogatás, lassúság, ilyesmi?)

Mielőbbi válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv: Fecka!

(#129) THomas007 válasza Fecka17 (#128) üzenetére


THomas007
senior tag

Teljesen egyszerű felrakni ezt a szoftvert... Nekem 7Mb-os lett igy a telcsi meoriája.Bár azt nem tudom,hogy ezek után vissza lehet-e rakni a gyári szoftvert. A video felvétel egész jó!Most így hirtelen nem jut eszembe semmi nagy különbség a gyári és a motox.us-es szoftokon

(#130) THomas007 válasza THomas007 (#129) üzenetére


THomas007
senior tag

Ja és természetesen minden adat törlődik ha monstert aktok rá...kivétel talán a sim dolgai

(#131) Fecka17


Fecka17
tag

Ejha, na jó lesz ez a szoftver... Csak tényleg ne fagyogasson meg ilyesmi!
Mekkora felbontásban csnálja a videókat?
Légyszi ha bármilyen bajt észlelsz a telefon működésében, pl. lefagyás, vagy kikapcsol magától, akkor írd már be ide, mert akkor nem rakom fel rá!
Köszi!

Szerk.: A témák is újak lesznek benne? Vagy ilyesmi?

[Szerkesztve]

Üdv: Fecka!

(#132) THomas007 válasza Fecka17 (#131) üzenetére


THomas007
senior tag

A témák maradtak ugyanazok.Sajnos nekem elromlott a telo fülhallgatója,de nem a szoftver frissitéstől ,mert már jóval előtte... a video felpontása akkora mint amikor kamerázol és ha jol emlékszem lehet zoomolni is. Reméle érthető valamennyire:B;)

(#133) Fecka17


Fecka17
tag

Király vagy köcce!;)
Akkor ezt a szoftot tényleg felrakom rá!
De ha tényleg lesz valami rossz vagy jó irányú fejlemény akkor azt légyszíves írd meg!
Thx...
Csáó!

Üdv: Fecka!

(#134) lasa


lasa
tag

Skacok ha igy haladunk még
TV-t is tudunk rajta nézni ,nekem is kéne ez a soft.Magyarul tud vajon?:C

Dressed to kill

(#135) fotel


fotel
aktív tag

Ez gyári software? Szóval ha elviszem a Retek utcába, akkor ezt kapom rá?

(#136) THomas007 válasza lasa (#134) üzenetére


THomas007
senior tag

Természetesen,ha azt választod ki tud magyarul is...

(#137) THomas007 válasza fotel (#135) üzenetére


THomas007
senior tag

Nem gyári szoftver...szerintem ők nem tennék rá

(#138) Fecka17 válasza THomas007 (#137) üzenetére


Fecka17
tag

Na Thomas??? Semmi negatív vagy pozitívumumot nem észletél azóta videózáson és a nagyobb memón kívül????
Köcce a válaszod!;)

Üdv: Fecka!

(#139) THomas007 válasza Fecka17 (#138) üzenetére


THomas007
senior tag

Most nem én használom,hanem tesóm.Ő eddig nem szólt,hogy gond lenne vele...
De azért sztem le kéne valahogy menteni nektek előtte a gyári szoftvert.

(#140) THomas007 válasza Fecka17 (#138) üzenetére


THomas007
senior tag

Na most jutott eszembe,hogy ha kihangosítod a telefont és összezárod akkor a beszélgetés befejeződik.Ezt sztem másik flexel meg lehet oldani...

(#141) orkester válasza THomas007 (#132) üzenetére


orkester
senior tag

És hol lehet videót felvenni? Nekem is a motox szoftvere van fenn (R374_G_0E.41.C3R_A), de nem találom sehol.:(

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#142) THomas007 válasza orkester (#141) üzenetére


THomas007
senior tag

Multimédia/videokamera
Üdv

[Szerkesztve]

(#143) orkester válasza THomas007 (#142) üzenetére


orkester
senior tag

Na nekem ilyenem nincs. Lehet a flexet is le kéne cserélni hozzá?

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#144) THomas007 válasza orkester (#143) üzenetére


THomas007
senior tag

Bővebben: link
Szia!
Itt töltsd le az elsőt és azt próbáld ki: R374_G_0E.41.C3R_A_reflash_mlp_MOTOX.shx
Természetesen saját felelősségedre:):B

(#145) orkester válasza THomas007 (#144) üzenetére


orkester
senior tag

Köszi, de nekem is ez a szoft van, már felraktam. Ezért is csodálkozom.:F

MOD: Jó, már rájöttem...

[Szerkesztve]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#146) Fecka17


Fecka17
tag

Na hello srácok!
Mi a helyzet az új szoftverrel?
Semmi hiba? Minden full jó?

Üdv: Fecka!

(#147) oettinger01


oettinger01
őstag

nektek is gond van az aksi töltöttség jelzővel:F
mert nekem nagyon elegem lett abból, hogy ha egy rublika lemegy akkor olyan hirtelen kezd lemerülni a telefon, még ha nem is telefonálok közben, hogy maz 3-4 óra és csontra lemerül! egyszerűen miért nem tudják ezt úgy megcsinálni, hogy már el se merjek indulni itthonról, hogy ha egy hiányzik, mert hirtelen lemerül a telefonom. kezd elegem lenni a motóból......

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#148) Dzsimmy


Dzsimmy
aktív tag

Szaisztok!
A szoftvert le tudjátok menteni úgy ahogyan van!Szal,ha nem tetszik az új akkor vissza tudjátok tenni!
A programok:Ramldr,Flashbackup!!!
nézzetek át az e398 topikba!Ott egy kicsit részletesebben vannak ezek leírva!
+használjátok a keresőt!:R

(#149) Fecka17


Fecka17
tag

Amit mondassz azt én is tapasztaltam, de viszont hogyha keveset beszélsz rajtaakkor nyugodtan elmehetsz otthonról, mert akkor úgy még bírja akár másfél napig is.
Most a rekordom az, hogy 4 napig működött a telefon egy töltéssel. (napi 2-3 sms, és 5-10 perc beszélgetés)

Viszont volt feljebb egy olyan hozzászólás amiben valaki azt kérdezte, hogy másnak is nyikorog-e a telefonja amikor kinyitja, meg becsukja.
Akkor azt válaszoltam rá, hogy nekem nem!
De mostmár egy pár napja nekem is csinálja, elég bosszantó kis hangja van, lehet ezzel valamit kezdeni? Szervízes tud vele valamit csinálni?

Üdv: Fecka!

(#150) oettinger01 válasza Fecka17 (#149) üzenetére


oettinger01
őstag

hát ha napi 5-10 percet beszélgetnék akkor lehet, hogy én is rekordot döntenék de én sokat beszélek nagyon (havi 40 körül van a számlám) mindíg mérem a kimenő hívások idejét és 15-18 órát beszélek egy hónapban. ezért idegesítő nekem ha folyton lemerül ilyen hamar a telefonom, mert ha autóval sem megyek ezen idő alatt akkor nem tudom tölteni sem ha nem vagyok itthon. az meg kicsit LOL ilyen telefonnál, hogy hordozgassam magammal a hálózatit és ahová belépek dugjam be tölteni......... lehet veszek egy másik telefont, nem szenvedek tovább ezzel. visszatérek a nokiához, abban még nem csalódtam soha...

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.