Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) V.Stryker válasza Mosómedve (#1349) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jaja, az 1.hsz-ben találsz linket, ahonnan lehet cuccokat letölteni hozzá. Ha ügyi vagy akkor még szoftvercsere esetén is lehet(nem mindig) független....

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1352) *sheriff* válasza Meiser (#1327) üzenetére


*sheriff*
csendes tag

Szia! Nekem ezüstben van, úgyis szép! Én szeressem :)

(#1353) 8x57js


8x57js
tag

Hello

Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan mi ódon tudok témár takni a V3-ra.
Témát már töltöttem le onnan amit ajánlottatok, de nem tudom, mivel kellene, vagy hogyan ráraknom. Van egy motorola Phone Tools programom azzal lehet, vagy????

Köszönöm

(#1354) V.Stryker válasza 8x57js (#1353) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mivel mappákat kell csinálni, stb. ezért inkább ajánlom neked a SkiMan nevezetű progit, ez mindent megcsinál helyetted és kezelhetősége is egyszerű.

Itt megtalálod:[link]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1355) Killdog válasza *sheriff* (#1352) üzenetére


Killdog
csendes tag

Szerintem feketében a legjobb ;] Legalábis nekem :B

(#1356) V.Stryker válasza Killdog (#1355) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Max. neked úgy a legjobb. Mindenki igénye és izlése más. Butaság kijelenteni,hogy feketében a legjobb. Nekem is fekete van... :P

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1357) Killdog válasza V.Stryker (#1356) üzenetére


Killdog
csendes tag

Ez igaz mindenki izlése más :))

[Szerkesztve]

(#1358) Viktor0610 válasza V.Stryker (#1356) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Fórumtárs odaírta, h. szerinte melyik a legjobb, ez így teljesen helytálló megálapítás volt.
Szerintem. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1359) 8x57js válasza V.Stryker (#1354) üzenetére


8x57js
tag

helloka!

akkor tudnál segiteni???

MIVEL feltelepitettem, de nem érzékeli a telot mikor összekötöm a géppel...

Amikor összedugom, telepiteni akar valamit. mintha egy külön hardvert csatlakoztatnék, kéri a fájlt....

oda mit rakjak be, honnan telepitsek?? nekem csak a mot.phone tools cdm van.

Felraktam a progit amit irtál, skiman, de csak üres oldala van, szal a skin fülre lépek, de semmit sem reagál, arrol a progirol hogy tom küldnei telora? hogyan kötöm össze a progival a gépet...

Baszki, a 6234esem az alapbol müxik a nokias programmal, ott kéri hogy hogyan csatlakoztatom, beirom hogy bloot, oszt kész....

itt mi lesz...öcsém teloját nem értem..

lécci valaki segitsen köszike

(#1360) V.Stryker válasza 8x57js (#1359) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Fel kell telepíteni a P2K drivert. Az 1.hsz-ben megtalálod a motoportál linkjét, ott regisztrálsz és leszeded, majd kicsomagolod. Amikor rádugod a telót és kéri,hogy ''telepíteni akar vmit'', akkor azt a mappát mutatod neki. Még kérni fogja párszor és mindig ugyanazt kell neki mutatni. Így telepíti a kapcsolathoz szükséges illesztőprogramokat. Ha ez megvan, akkor a gép restart, majd elindítod a SkiMan-t és utána rádugod a telcsit. Jópár másodperc múlva már scaneli a telcsit és előjön,hogy milyen skinek vannak fent. Ott meg a hozzáadásnál már csak megmutatod neki a mappát ahol az általad telepíteni kívánt skin fájljai vannak és felrakja magától.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1361) V.Stryker válasza Viktor0610 (#1358) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Igazad van.Mea culpa. Maxima mea culpa. :B

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1362) sss


sss
senior tag

Ha valakinek kellene egy vodás fekete v3-as, akkor dobjon privit.

(#1363) Wily


Wily
csendes tag

Sziasztok!

Meg tudná mondani valaki, hogy a gyári V3 adatkábel müxik-e nokia 3110-el???
A nokia simán megy sony fényképező adatkábellel, de V3 kábellel viszont nem akar kommunikálni pc-vel.
Előre is kösz

W

(#1364) V.Stryker válasza Wily (#1363) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A V3 sima mini USB csatival rendelkezik. Én pl. az mp3 lejátszom kábelével használom. Szal, ha mini USB jár a 3110 hez és ugyanazon kábellel valami más hasonló csatis eszköz is kapcsolódik, akkor ott valszeg szoftver probléma lesz. P2K driver fennt van?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1365) Wily válasza V.Stryker (#1364) üzenetére


Wily
csendes tag

A nokiát szeretném használni a moto gyári kábellel.
A nokia érzékeli, hogy kábelen van, de a csatlakozási módokegyikén sem hozza fel uj meghajtóként.

A p2k ugye a moto-pc kapcsolathoz kell?!

köszi

(#1366) Viktor0610 válasza Wily (#1365) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez esetben miért nem a 3110 Classic topikjában teszed fel a kérdésed -[link]? :D

Samsung Galaxy A54

(#1367) V.Stryker válasza Wily (#1365) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát akkor nézd meg,hogy milyen kábel kell a Nokiához, ugyanis ,mint lenntebb írtam, a V3 sima miniUSB-s csatis.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1368) Viktor0610 válasza V.Stryker (#1367) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pszt! [kép] A 3110 Classic is mini USB-csatlakozós -a [link]elt oldal alján a kép és az infó! :D

(Sz.tem itt arról lehet szó, h. a gyártók előszeretettel tesznek olyan megoldásokat a saját kábeleikbe, ami miatt aztán más gyártótól származó darabokat nem -v. csak korlátozottan- lehet használni.)

Samsung Galaxy A54

(#1369) V.Stryker válasza Viktor0610 (#1368) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ok, én nem néztem utána, mert nem szeretem a Nokiát. Viszont az kicsit fura,hogy előszeretettel tesznek olyan megoldásokat a saját kábeleikbe, ami miatt aztán más gyártótól származó darabokat nem -v. csak korlátozottan- lehet használni- A miniUSB az mini USB...most ha ezt elbarmolják valami kis változtatással, akkor bekaphatják. :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1370) Wily válasza Viktor0610 (#1368) üzenetére


Wily
csendes tag

Köszi.
Valószínűleg vmi ilyen turpiszságról lehet szó, de az fura hogy sony digi fényképező kábellel frankón megy a nokia.

(#1373) Viktor0610 válasza V.Stryker (#1372) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Idéznék az Alapelvekből:
''Wareztevékenység'', vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan
használatának elősegítése (pl. regisztrációs szám, crack megosztása, linkelés ezeket tartalmazó weblapokra)
használatára buzdítás,
segítségkérés ezek beszerzésében, használatában;''

Samsung Galaxy A54

(#1374) V.Stryker válasza Viktor0610 (#1373) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát vaze, nem pont erre hívtam fel a tisztelt kollega figyelmét???? :U Most ha a motoportálon akadtál ki, akkor az 1.hsz-ből is törölni kéne nem :F , mert az is segítségnek számít,hogy ott van a link ahhoz,hogy közvetetten feltörje a telefonját.

moderálva

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1375) _seth_ válasza V.Stryker (#1374) üzenetére


_seth_
veterán

Ilyen alapon házigazdákat is lehetne figyelmeztetni amikor olyan oldalt linkel ahol telefon függetlenítéséről is írnak...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1376) V.Stryker válasza _seth_ (#1375) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Pont erről beszélek.Hiába, nyár vége van, pang egy picit a PH és unatkoznak. :F

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1377) Viktor0610 válasza V.Stryker (#1376) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szükségtelen összeesküvés-elméleteket meg egyebeket szőni, nem a motoportal.hu oldallal van a baj, hanem azzal, h. a függetlenítéssel, mint Alapelvekkel össze nem egyeztethetővel kapcsolatban nyújtottál segítséget.
A továbbiakat privátban folytassuk, ha kérhetem.

Samsung Galaxy A54

(#1378) Soak


Soak
veterán

Sziasztok!

Segitségetek kérném abban ,hogy van egy vodás V3-mam és szeretném lecserélni (ha lehet ,bár még nem találtam akkor gyári silver-re ) a témát, mert a menü nagyon tré számomra vodás cuccokkal, hogy kezdjek neki?1 . hsz-t átnéztem de nem nagyon tuok előre jutni mert egy-két link nem működik a motoportál pl nem enged regelni mert sehova nem küld mail-t ?! :F . valaki segitsen pls jo linkekekkel és egy kis utbaigazitással, thx :)

(#1379) V.Stryker válasza Soak (#1378) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Kicsit ha beleolvasnál a topikba: [link] (nekem mükszik a motoportál, de ha a guglival rákeresel az említett progikra,driverekre, akkor ad linket, ahonnan leszedheted.)

Itt vannak még cuccok, skinek hozzá:[link]
Jah, fontos!!!!-bármit teszel rá usb-n keresztül vagy frissítessz rajta előtte töltsd fel a telcsit,mert közben nem tölt és ha lemerülne, akkor full szoftverfrissítés kell neki. (Azt meg jópár sörért én megcsinálom :P )

[Szerkesztve]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1380) Soak válasza V.Stryker (#1379) üzenetére


Soak
veterán

Aham, köszi, nem működik a motoportál pl nem enged regelni mert sehova nem küld mail-t ?! de ez a hiba fent áll továbbra is :) .

szerk : Guglival találok csomo féle dolgot és ha tudtam volna ,hogy pontosan mi kell nekem akkor nem kérek segitséget a forumon ;) . Azért hülyének ne nézz pls :)

szerk2: Sikerült beregelni

[Szerkesztve]

(#1381) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Fax kivan. MÁr el sem lehet adni ezt a telefont.

Ha kell vkinek, akkor szóljon.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1382) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Sziasztok.

Motorola V3x-hez keresnék progit amivel a gépről tudom kezelni. Képet másolása stb....

Köszi előre is

(#1383) skorBooT


skorBooT
tag

Hali!

Nem tudjátok véletlenül, hogy pannonnál mostanában lehet-e ilyesmit kapni silverbe? Valójában kettő kell és nem akarjuk összekeverni. :)

(#1384) Viktor0610 válasza skorBooT (#1383) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekünk csak fekete van.

Samsung Galaxy A54

(#1385) skorBooT válasza Viktor0610 (#1384) üzenetére


skorBooT
tag

A királyi többes alatt a céget értsem?

Ha igen akkor miért csak fekete van?

(#1386) V.Stryker válasza skorBooT (#1383) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát nekem van egy fekete,mint lenntebb is írtam. Szívesen teszek rá piros körömlakkal egy keresztet,hogy össze ne keverjétek, ha érdekel. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1387) skorBooT


skorBooT
tag

Kösz, de ha már olcsó telefont veszek, mert azé mégiscsak egy telefonról beszélek amit az ember telefonálásra használ, akkor már újat.

(#1388) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Valaki linkeljen!!!!!!!!!

Van egy kis fájl, amit a hálozat függő telcsik flashalése előtt kell feltenni a telcsire. Ellenkező esetben vmi hibaüzenet jön ki a flashales után. De nem tudom a nevét,hogy rákeressek és a MOTOportál pedig nem üzemel.

Segítsen vki. :O

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1389) V.Stryker válasza V.Stryker (#1388) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

UP!

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1390) V.Stryker válasza V.Stryker (#1389) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

UP!

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1391) szabika


szabika
csendes tag

Pár dolog!

Motorola telefonokhoz pár segédprogram. Midlet Managerrel java alkalmazásokat, a Skin Managerrel skineket lehet feltelepiteni a telefonra ill. törölni azokat. A Jadmaker progi a java telepitéshez szükséges. Elöször jad fájlt kell vele csináltatni. Egyszerüen csak belehuzod a jar fájlt és már kész is. Aztán a Midlet Managerrel a jad fájlt mutatod meg neki és mehet a telepités. :-)

[link]

A játékok abc sorrendben vannak, de ez gondolom latszik is. :-)

[link] A-C
[link] D-J
[link] K-R
[link] S
[link] T-Z

Pár oldal ahol skineket lehet letölteni a Motorola RAZR V3-as telefonhoz.

[link]
[link]
[link]

[link] itt programokat és leirásokat lehet talalni. (Regisztrálós!!!)

Jó szórakozást mindenkinek :-)

Blog: http://kindledxhu.blogspot.com

(#1392) Kom-ancs


Kom-ancs
tag

Üdv mindenkinek.Nyelvi csomag kellene nekem v3-hoz,mert így flesh-elés után elfelejtett magyarúl(R374-G-0E.42.08R).S.O.S. :R :R

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#1393) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok. Hogy tudok V3-ra témát rakni?

(#1394) Viktor0610 válasza dunc (#1393) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A (frissített) #1-et elolvastad? ;)

Samsung Galaxy A54

(#1395) dunc


dunc
nagyúr

Elolvastam de segitségre szorulok,én csupán témát szeretnék rátenni .Ha valaki ráér segithetne lépésről lépésre...... :B

(#1396) dunc


dunc
nagyúr

Ezt a progit használom p2k commandert de nem értem ,hogy kéne megjelenni a telefon tartalmának? És a téma filéket ,hogy tudom rátenni a telefonra?

(#1397) Timcsy


Timcsy
csendes tag

Sziasztok!!!
Remélem valaki tud nekem segíteni!! :F :F :F Nagyon megköszönném!!
Felraktam 2 skin-t és nem jeleníti meg a Vodafone feliratot a kijelzőn, és a dátum is leugrott a bal alsó sarokba, holott fent kellene lennie középen a Vodafone HU felirat alatt...Ezek a skinek voltak fent korábban, akkor érdekes semmi baja sem volt...
Köszi segítségeteket!!! :R :R :R

(#1398) dunc


dunc
nagyúr

Ez egy táma file U2_Bono.hme,hogy tudom rárakni a telora?

(#1399) Timcsy


Timcsy
csendes tag

Vagy ha esetleg tudtok olyan magyar oldalt ami ezzel foglalkozik linkeljétek be Légyszíves!Köszi :)

(#1400) Timcsy válasza dunc (#1396) üzenetére


Timcsy
csendes tag

Szia kedves Dunc!
Én SkinManagert használok ha témákat szeretnék felrakni a Motorolámra. Szerintem egyszerűbb használni :) Sok Sikert! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.