Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6801) Integra válasza @rglaaf (#6797) üzenetére


Integra
titán

nem ott van a gond, hogy van e mire felülnie vagy sem, hanem azzal, hogy az, amire felül, az milyen:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6802) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Kérdezz-felelek: Talmácsi Gábor

5.Mit lehet tudni a 250-es gépedről, mikor tudod először tesztelni?

"Ahogy befejeződik az idei VB szezon, haza sem jövök, hanem egyből lehetőségem nyílik 2 napot tesztelni a 250cc gyári Apriliát. Már alig várom!"
bizom benne hogy nem csak teszteli és 2009-be huzhatja is neki

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#6803) quby


quby
őstag

Mostakkormivaaan?(nnemvagyok szöke nö :B ) nics kedvem kutakodni de akkor nem aspar motoron fog ülni Talma??

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#6804) @rglaaf válasza quby (#6803) üzenetére


@rglaaf
veterán

tesztelni asparon fog versenyezni meg ki tudja

PSN:BiZzare_0 ️

(#6805) Integra válasza quby (#6803) üzenetére


Integra
titán

eddig is asparon ült, a lényeg, hogy mi van a borító lemezek alatt..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6806) quby válasza Integra (#6805) üzenetére


quby
őstag

Ez azért uj és kicsit KTM szagú. Tolni kell Faubelt az asparnál mert különben ki hozná azokat a fantasztikus 15. helyeket amiket mostanában produkál.... :((( bár lévén spanyol logikus...

más: az oké hogy nem lesz eurosportos közvetités (illetve nem de nics mit tenni) de akkor melyik csatorna kapja a közvetitési jogt?? Mert valaki azért csak fogja közvetiteni. Engem k...ára nem érdekel hogy melyik csatorna csak lehessen fogni nálam - ha kell szolgáltatót de inimum csomagot váltok. a nyelv szintén nem érdekel mer az m1 ugyis használhatatlan, ha esetleg angol azt meg értem is, de mute-ba is jó cvsak legyen kép a többit megoldom livetimingel (bár mostanában az is szarozik) Erröl nincs valami info??

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#6807) Petya25


Petya25
addikt

Talma motorja egy rakás kaka ma.
Mindenki megy el mellette. :O

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#6808) Integra válasza Petya25 (#6807) üzenetére


Integra
titán

búcsúajándék a leglúzerebb csapattól jövőre..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6809) ALI_G


ALI_G
veterán

buzi motor, szopkodna ki az aprilia

(#6810) Petya25 válasza Integra (#6808) üzenetére


Petya25
addikt

Kész, kiállt...

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#6811) quby


quby
őstag

még bizok corsiban hátha elrontja.... bár biztos moinnyák neki hogy Talma out :W

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#6812) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

ekkora egy rakás szar csapatot...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6813) ALI_G


ALI_G
veterán

milyen váltó hiba? Di meglio simán elkúrta :) túl gyorsan ment és kész.
én még bízom corsiban...:D

(#6814) TayRol


TayRol
veterán

Hajj sracok, csak az eredmenyhirdetesre ertem haza, mi lett Talmaval? Megallt a rozzant szekere? :( :W Nemaa...

(#6815) Integra


Integra
titán

az egészben az e legdurvább, hogy ez az egyik top csapat....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6816) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

orsi VB 2. index rulz..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6817) quby válasza TayRol (#6814) üzenetére


quby
őstag

hogy a picsába tud letörni 1 k....va váltókar 1 ilyen profi csapat jol felkészitett motorján ????? :W :W

[ Szerkesztve ]

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#6818) mefistofeles

Azért a mai betlizésért nem csak a csapat okolható....... Reggal Talma odaverte a motort, ezt azért vegyétek figyelembe! Az Aspar inkább az év elei szar motorért szidható! (igaz azért nem kicsit)
250-ben Bautista Vb címét is elbaltázták......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#6819) ALI_G


ALI_G
veterán

Tizenhét körrel a vége előtt Talmácsi Gábor bukott, tehát ekkor már tudni lehetett, hogy a magyar világbajnok biztosan nem fog pontot szerezni az évadzáró futamon.
[link]
Mikor esett? Én nem láttam, nem is mutattak ilyet.

(#6820) ALI_G válasza Motion_Blur (#6816) üzenetére


ALI_G
veterán

:C

(#6821) mefistofeles válasza ALI_G (#6819) üzenetére

Azért nem láttad mert nem is mutatták... Már csak az került képernyőre, ahogy a sóderben magyaráz a munkásoknak......:(

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#6822) ALI_G válasza mefistofeles (#6821) üzenetére


ALI_G
veterán

én azt se láttam. Csak azt, hogy a boxban van.
hanyadik körben volt? Visszanézem.

[ Szerkesztve ]

(#6823) TayRol válasza ALI_G (#6822) üzenetére


TayRol
veterán

Na hogy elesett, azt ensem.

(#6824) ALI_G


ALI_G
veterán

kalionak élete mákja volt az előbb :)) mekkorát szitált alatta a vas?! :Y

(#6825) quby válasza ALI_G (#6824) üzenetére


quby
őstag

Ez a máák?? :C :C Kallio 1 lúzer

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#6826) ALI_G válasza quby (#6825) üzenetére


ALI_G
veterán

bár az előbb elesett. úgyhogy az a mák egyszeri volt :) de így is beért 11. helyen vagy hol.

Alennel mi lett?

[ Szerkesztve ]

(#6827) Integra válasza quby (#6825) üzenetére


Integra
titán

jah, annyira lúzer hogy már gp-ben tolja jövőre......
:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6828) ALI_G


ALI_G
veterán

ha lesz majd talma tesztjéről video, akkor linkeljétek!

(#6829) quby válasza ALI_G (#6826) üzenetére


quby
őstag

Kallio nekem egy kicsit unszimpi mert ö is egy olyan versenyzö mint Faubel akit nyomnak csak nemtudom miért??középszerüek és szvsz azért tatranak ott ahol... mert valaki nagyon akarja. ilyen helyztetben nem lehet hibázni, de ö már soxor megtette. :C lásd 2005 csak ott eccerübb volt Talmára kenni...Faubel? kikapott Wilarot-tol :DD

Integra: hát kallio nem a képességei miatt lesz a motogp-ben

[ Szerkesztve ]

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#6830) Motion_Blur válasza quby (#6825) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kallio szerintem kurva jó motoros. Azért szeretjük szidni, mert Talma csapattársa volt, és őt tolták.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6831) Integra válasza Motion_Blur (#6830) üzenetére


Integra
titán

jó motoros, de nem lesz ő a toppon soha.
ahhoz középszerű, hiába hívják flying finnek, ez se segít.
és qubynak igaza van, nem az eredményei miatt került szatellit dukira

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6832) quby válasza Motion_Blur (#6830) üzenetére


quby
őstag

Az biztos hogy nem tudok elfogulatlan lenni vele de én nem látom benne azt amit monnyuk Lorenzoban vagy Pedrosában (Rossirol nem is beszélve), és ök is küzdenek a GP-ben. Ök mmég lesznek bajnokok a nagyoknál de Kallio szerintem középszerü lesz mint Nakano vagy de Puniet és még sorolhatnám....de lehet hogy nincs igazam

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#6833) S W A T válasza quby (#6806) üzenetére


S W A T
senior tag

Nekem meg kimondottan tetszett a mai MTV-s közvetítés nem tudom mér sírtok.... ha ezt a színvonalat tartják megspékelve az időmérővel tuti jó lesz.

Búcsúzásképp az Eurón akartam nézni de a Böröckey -től 2 perc után kikészültem az 1-esen sokkal normálisabb kommentátorok vannak. :U

Vége az idénynek :O

Egyébként kiváncsi lennék a dorna média politikájára hogyan akarják terjeszteni a MotoGP-t ha egyszer elveszik a közvetítés jogát egy európába majdnem mindenhol fogható (gondolom) csazornától. Nem tudom talán arra mennek rá hogy minden országba közvetítse egy tv mint nálunk az M1.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#6834) Integra válasza S W A T (#6833) üzenetére


Integra
titán

vakok közt a félszemű is....
maradok az julianéknál..
bár, hogy jővre mi lesz velük, ezt még nem tudtam kideríteni:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6835) S W A T válasza Integra (#6834) üzenetére


S W A T
senior tag

Kik ők :F Egyébként izlések és pofonok ezen kár vitatkozni akikér ti "sírtok" eu sportosok azokat más fórumon is olvastam hogy nem csípik.

Az M1-en legalább nem érzelgősködik a riporter összevissza mint az a József az EU-n.
De ezen már tényleg kár vitatkozni főleg hogy ők jövőre nem is közvetítik.

Mellesleg am MTV kommentátorai a helyszínről közvetítettek. :D :DDD

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#6836) Integra válasza S W A T (#6835) üzenetére


Integra
titán

julian ryder
randy mamola
toby hirst
nálunk nincsen feljebb. angol eurosporton közvetítették a gp-t már lassan 10 éve..
szóval nekem ezek után bármilyen magyar kommentátor egy érvágás:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6837) S W A T válasza Integra (#6836) üzenetére


S W A T
senior tag

Nem értem a dornát komolyan.... :( Nem az az érdekük hogy minél töb helyen lássák a versenyt :U :F

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#6838) Face8814 válasza Motion_Blur (#6830) üzenetére


Face8814
őstag

Nem rossz motoros, de szvsz nincs helye a motogp-ben. ( még )
Azért ne feledjük, akik oda kerülnek már mind letettek valamit az asztalra ( persze van 1-2 kivétel mely ugye a szabályt erősíti ;] ), Kallio viszont pár futamgyőzelmet leszámítva nem mutatott olyat amivel bizonyítaná helyét a "legjobbak" közt. Kapásból tudnék jó pár olyan nevet mondani akik 100x jobban megérdemelnének egy ilyen lehetőséget.
De hogy ne csak a vakvilágba beszéljek íme a mezőny:
Rossi 8-szoros VB
Stoner 1-szeres VB
Pedrosa 3-szoros VB
Lorenzo 2-szeres VB
Tosland 2-szeres VB ( superbike )
Edwards 2-szeres VB ( superbike )
Capirossi 3-szoros VB
Melandri 1-szeres VB
Vermulen 1-szeres VB ( supersport )
Hayden 1-szeres VB
Doviziozo 1-szeres VB
Gibernau, Hopkins, Elias, De Puniet, De Angelis
Ha az utolsó három nevet nem is számítjuk, de a többiek magukért beszélnek.
Na és ide jön a 3 új pilóta, köztük a "repülő finn". Kíváncsi vagyok hol lesz a helye....? :U

ui. Egyébként abban amit mondasz hogy látványosan őt tolták Talma elé, és ezért utáljuk van valami. No nem az a baj hogy tolták, de nagyon, hanem az ahogyan ő is viselkedett 2005-ben. Számomra nagyon antipatikus lett akkor a személye.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6839) Integra


Integra
titán

most nézem időeredményeket..
ehh, akármennyire nem csipázom rózát, azért alig maradt le stoner mögött a kb 4ik bridzses futamán..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6840) ALI_G


ALI_G
veterán

Na Talma nyilatkozta, hogy letört a váltója és egy darabig bírt váltogatni, de egyszer nagyon nem jött már össze a lefele váltás és 2 helyett 4-ben maradt, kevés volt a motorfék és kicsúszott.

eurosporrtosok nagyon elköszöntek közvetítés végén, szívás lenne mindenkinek, ha nem állapodnának meg.

(#6841) S W A T válasza ALI_G (#6840) üzenetére


S W A T
senior tag

Arról letehetsz. Nem fog az Eurosport egy ideig MotoGP-t adni.


A hónapokkal ezelőtti hír a motogp hírek.hu-n

Ami érdekes a számomra. Időközben megkezdődtek a tárgyalások Franciaországban és más jelentős európai országokban

Az MTV mint jelentős csatorna ???

Biiztos tud valaki angolul köztetek. Nincs kinn a dorna honlapján jövőre is az MTV kapta a jogot :F A magyar közvetítésre.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#6842) quby válasza S W A T (#6841) üzenetére


quby
őstag

Európán kivülre?nekem van 1 rokonom venezuelában és mindig a eurosporton nézte a motogp-t! pedig ott anyira szar a helyzet, hogy nemrég leállt egy rövid idöre a teljes televizió szolgáltatás! A Eurosport müholdas adás. én minden országban tudtam eddig nézni ahol jártam európán kivül is, ahol sikerült egy szaros beltéri+tányér+tvkészülék kombó közelébe jussak!

Face8814:Nekem ugyanezért unszimpi Faubel is! Mert büdös nagy volt a pofája, és felsöbbrendünek hitte magát! Tessék lássék az egyenrangu és nemzetazonos csapattárs az idén nemgyengén elkalapálta..14. hely...fantasztikus

[ Szerkesztve ]

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#6843) S W A T


S W A T
senior tag

off tudom mondtátok hogy ezeknek a mociknak nincs utcai verziója de ezt a motort

[link]

RC212V néven láttam egy másik fórumon. ugye ha jól tudom ilyenek mennek a motogp-be is.

Ez valami utcai verzió :F és boccs ha valakinek felnyomtam a pumpáját de laikus vagyok és böngészés közbe szemet szúrt. :B :U

quby

Franc se tudja ...... nem értem mi jó ebbe az Eurospoort is vehető gondolom a szahara közepén is megfelelő módon. Mindenestre fél európával kiszúrtak.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#6844) Integra válasza ALI_G (#6840) üzenetére


Integra
titán

márpedig nem fognak.
a dorna az országokkal közvetlen állapodott meg, mert így minden ország a saját reklámját tolja, és nekik is nagyobb reklámbevételük lesz.
hogy julianékkel mi lesz, azt meg nem tudni..
kemény...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6845) Integra válasza S W A T (#6841) üzenetére


Integra
titán

azért jelentős az mtv, mert mo központi és elsőszámú közszolgálati csatornája.
és ez bőven elég.
nos inkább mtv mint a tv2 vagy a retek, az kéne még hogy valami pöcs győzike féle suttyó próbálkozzon a makogással..
akkor már inkább a lapátfülű barátunk

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6846) Face8814 válasza Integra (#6845) üzenetére


Face8814
őstag

El tudom képzelni, hogy ha a retek kapja akkor a Léderer-Szujó, ha a TV2 akkor meg a Csisztu-Gundi páros közvetítené a futamokat. ;]
Milyen szép is lenne akkor minden egyes motogp-vel töltött perc a képernyő előtt. :W
Közvetítések előtt hazai "sztárvendégeink" mondanának "szakkommentálást" a versenyről.
Így meghallgathatnánk Lakodalom Lajos, Győzike, Annácska, Jáksó, Bocskor, vagy mittudoménmégkik hozzáértő történeteiket első motoros élményeikről.
Mit nekünk Mamola, meg Julian! Vannak nekünk motoros celebjeink. ;] :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6847) S W A T válasza Integra (#6845) üzenetére


S W A T
senior tag

Nekem tetszett a mai MTV-s közvetítés berakják még a időmérőt és boldog leszek.

RTL-től nem kell félned nekik bomba üzlet az F1 a tv2 meg azt se tudja mi az a MotoGP. ;]

Annyí jó mindenképpen van hogy nem rakják tele idióta reklámokkal az élő (!!) versenyt.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#6848) Petya25


Petya25
addikt

Kíváncsi leszek Kallio mire megy a Dukival. Nekem amúgy sem szimpatikus, de az eredményei alapján full nem érdemli meg az egyik legütőképesebb motort. Tekintve, hogy jövőre az 5db duki full egyforma képességű lesz....

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#6849) Face8814 válasza Petya25 (#6848) üzenetére


Face8814
őstag

"Tekintve, hogy jövőre az 5db duki full egyforma képességű lesz...."

Én ebben nem hiszek annyira. :U
Szvsz a 2 gyári duki tuti előnyt fog élvezni. Vagy hamarabb kapják pár futammal az új fejlesztéseket, vagy nem mindent adnak oda a szatelit csapatoknak, de nem fogunk 5 egyforma Ducatit látni a pályán az biztos.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6850) mefistofeles válasza Face8814 (#6849) üzenetére

Amúgy meg már Kallionál jobb motorosok foga is beletört a Ducatiba. Nem egyszerű tépni vele. Azt az egyet remélem, hogy Nicky (Hayden) jól megüli.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.