Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6651) DNS_65


DNS_65
senior tag

Rossi MotoGP VB hatodszorra.
Simán beutazhatott volna a 3. helyen és akkor is megnyeri a VB-t, majd később
Stoner mögött másodikként, de nem, sílusosan egy futamgyőzelemmel lett
világbajnok.
Pedig lehetett látni, mennyivel jobb mind a honda, mind a duki a kanyarból kigyorsitásoknál,
azért szépen megszenvedett a győzelemért Vale.
Lorenzo milyen komoly volt az utso körben, majdnem megtolta Pedrosat hogy menjen már gyorsabban :D
Talma nagyott küzdött sérült kézzel 3.nak bejönni, grat :C

(#6652) Integra


Integra
titán

talma zsír volt, küzdésből csillagos ötös!
reméljük dimejjó perecel egyet és akkor még bármi lehet:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6653) Integra


Integra
titán

600cc Four Strokes To Replace 250s In 2011
Saturday, September 27, 2008

This just in from the FIM:

The FIM today made the following announcement:

The Grand Prix Commission, composed of Messrs. Carmelo Ezpeleta (Dorna, Chairman), Claude Danis (FIM), Hervé Poncharal (IRTA) and Takanao Tsubouchi (MSMA), in the presence of Mr. Paul Butler (Secretary of the meeting), in a meeting held today at the circuit of Motegi, unanimously decided to introduce the following change to the FIM Road Racing World Championship Grand Prix Regulations.

125cc class

Teams may present only one motorcycle per rider in the 125cc class for Technical Control (as from 1.1.2009).

Future of the 250cc class

MSMA decided unanimously to propose to the Grand Prix Commission the following as from 2011: 4-stroke, 4-cylinder maximum, 600cc maximum engines, free chassis. A detailed proposal will be studied by the other members of the Commission.

ENDS

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6654) Petya25


Petya25
addikt

Remek volt a reggel. :C
Ugyan a 125-öt nem láttam, de ahogy hallottam nagy küzdelemben 3. lett Talma. Minden elismerésem az övé, sérülés utan ez nagyon komoly teljesítmény. Ugyan a VB már nem lesz meg, de szép eredmény lesz így is.
Rossi megint a legjobb formáját hozta. Szépen bedarálta a mezőny elejét és világbajnokhoz méltóan, megérdemelten nyert. :R

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#6655) Face8814


Face8814
őstag

És megvan a 70. Ja meg a 8. is! :C
Megnéztem az ismétlést is, bár az Euro bek@phatja hogy a nyamvadt nyári biathlon miatt a 250-ből nem mutattak semmit. :(((

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6656) Integra


Integra
titán

a dologhoz még hozzátartozik pedróza is, hogy második éles bridge-s futamán harmadik lett.. nem semm..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6657) #70869248


#70869248
törölt tag

Grat Rossi-nak a 8. címhez, és sztem is erős volt Pedrosa a Bridge' gumikon....bár talán legjobban Lorenzo-t kellene dícsérnem Rossi után, mivel ez egy Bridgestone-s pálya, és ő, legjobb Michelin-s elég nagy tempót tudott diktálni.

Tetszett amikor Rossi átölelte Pedrosa-t, látszott Pedrosa-n a suta meglepetés :D

(#6658) Integra válasza #70869248 (#6657) üzenetére


Integra
titán

talán még rájön, hogy lehet lazítani is egy picit és nem különcködni és nem biztos hogy pujidzs jó irányba tereli a személyiségét:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6659) #70869248 válasza Integra (#6658) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ja-ja
Pedrosa elég jó már Puig nélkül is szvsz, amit nem tud megcsinálni maga, azt Puig mellett sem fogja tudni, azaz ha Dovi' elveri, akkor azt már nem lehet háttérből kisimogatni.
Én nem is féltem Dovi'-tól,...és Dovi'-t sem Pedrosa-tól. :)

(#6660) Integra válasza #70869248 (#6659) üzenetére


Integra
titán

arra leszek kíváncsi dovi megkapja e ugyanazt amit dani

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6661) #70869248 válasza Integra (#6660) üzenetére


#70869248
törölt tag

Na igen, azt persze nem tudni. De én azt gondolom hogy igen....Honda nevelés Dovi' ...bár egyszer már nagyot csalódtam a Honda-ban, amikor Edwards átjött a MotoGp-be...aztán nem kapott motort, és Aprilia-ra ültették.
Na de végül is Dovi' és Pedrosa hasonló alkatuak, én bízok benne erősen, hogy két erős versenyzőt akar indítani a HRC.

(#6662) Integra


Integra
titán

Ryder Notes: The Doc & Yamaha Clean Up
by julian ryder, on the ground in japan
Sunday, September 28, 2008

I have no intention of talking about tyres today - well, not much, otherwise the subject of the single-tyre rule might overshadow the mighty achievement of Valentino Rossi in winning his sixth title in the top class at Motegi today and in the process giving Yamaha the constructors' championship and Fiat Yamaha the team title. Let's just look at what Rossi achieved today after a torrid fight with Casey Stoner and Dani Pedrosa. Rossi now has eight world titles, six in the premier class; only Ago, Angel Nieto, Mike Hailwood and Carlo Ubbiali have won more. Only Ago has won more in the top class. Rossi also becomes only the second rider to regain the premier title after a two year gap, again this equals one of Ago's achievements. Rossi's sixth top class title takes him past Mick Doohan and closer to Ago's eight 500cc crowns.

By any standards the numbers alone mark Valentino out as an all-time great, but it's the manner of his achievements that still impresses most. After another distinctly wacky celebration in which he sat down at a lawyer's desk to have his eighth title officially validated (I am not making this up) he told us that this was the championship for which he had to work hardest. He also considers that he is riding better than he ever has, making only one mistake all year on the first lap at Assen. This is his third title on Yamaha, equalling the three he won with Honda, something Vale obviously considers important; he pointed out that he had good times with Honda but 'I feel a lot more a Yamaha rider.' Valentino is acutely aware of his place in the sport's history and he has 'some important goals' for the next two years. They would include a hundredth GP win (he has 96 across all classes) and even Ago's record total of 122.

He won today with a Norrick Abe sticker on his helmet, a tribute to the Japanese 500cc race winner who died almost a year ago in a traffic accident. A Japanese journalist asked him about the tribute and received as elegant, human and charming an answer as you could hope for. Vale explained how when he first came to the 125s there was a gang of fast Japanese riders who he liked and was great friends with, and how he was so happy to see them this weekend - Ueda, Tokodume, Sakata and 'my teacher' Haruchika Aoki. But it was the Japanese GP of 1995 that made the young Rossi a Norrick fan - he nearly wore out the video of that race. With typical attention to detail Vale's helmet sticker showed a red bike with the green numbers - that was the Honda that Abe rode in that famous wild-card race , not the Yamaha of his fulltime GP career.

This really isn't a time to talk about tyres, I'll do that tomorrow.

ENDS

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Michelin Notes With Interest ...
Sunday, September 28, 2008

This just in from Michelin:

The decision to move to a single tire supplier for the 2009 MotoGP World Championship is a major change to the regulations of a series that was created in 1949.

Michelin notes with interest the reasons given by the governors of this sport to which Michelin remains very committed after many years of involvement.

Michelin is examining the opportunities offered by these new regulations and will make an announcement in the next few days as to whether or not the company will tender to supply tires to the premier-class championship that Michelin has won on 26 occasions since 1973.

ENDS

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6663) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na a hujjegyerek megint csinyat vmi ertelmeset:- ))) FRAKULA!!!!!!!

udv

neduddki

p.s. Talma: szip volt!!!

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6664) @rglaaf


@rglaaf
veterán

2008. szeptember 26. Michael Schumacher a napokban Magny-Cours-ban járt, hogy tesztelje a Superbike Világbajnokságban induló Carlos Checa versenymotorját. Schumacher maga is rendelkezik egy Honda CBR1000RR Fireblade motorral, amellyel az IDM bajnokság számos futamán elindult idén, s most is egy ilyen típusú gépet próbálhatott ki, de természetesen egy a világbajnokság követelményeiken megfelelõen megépített változatot.

Ronald ten Kate Checa csapatfõnöke azt mondta: "Mindig kicsit ideges leszek, amikor a szezon befejezése elõtt valakit ráültetünk a motorunkra. De Michaelért szívesen tettem kivételt. Bizonyította, hogy több mint képes kezelni a CBR1000RR erejét és valóban jó pilóta."

Schumacher nagyon örült a lehetõségnek: "Érdekes volt látni hogyan dolgozik egy profi Superbike csapat. Természetesen nehéz volt ilyen rövid idõ alatt teljesen megérteni a gépet, de nagyszerû élmény volt. Klassz volt, hogy Carlos csapattársa lehettem, mivel néhány éve már ismerjük egymást. Szeretném ten Kate úrnak megköszönni, hogy megadta nekem a lehetõséget, hogy egyszer kipróbáljam." - mondta a hétszeres világbajnok.

Schumacher 30 kört tett meg, melyek közül a leggyorsabban 1:44-es köridõt mért az óra. Checa leggyorsabb köre 1:40.9 volt.

Video

nem tudom de valahogy olyan furcsán ült azon a motoron,de amugy huzta neki veszettül :)

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#6665) Kroni1


Kroni1
veterán

Grat. Talma & Rossi! :C

(#6666) #70869248 válasza @rglaaf (#6664) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nem gyenge dolog, valszeg hagyott még a motorban mivel tényleg elég necces lett volna eldobni.
..lökött a pali (jó értelemben)..mert itt elég egyszerűen lehet összeszedni egy életre kiható sérülést, pláne ha nincs meg a megfelelő előképzettsége viszont van fogalma a sebességről.
Ezzel a múlttaé és sikerekkel én nem akarnám megközelíteni Checa idejét az ziher :)

(#6667) Integra válasza #70869248 (#6666) üzenetére


Integra
titán

azt úgyse tudná:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6668) @rglaaf válasza Integra (#6667) üzenetére


@rglaaf
veterán

hát nem tudom lehet pár 100 kör után lehet megközelitené de egyébként is felesleges lenne kockáztatni, mondjuk lehet ilyet mondani egyáltalám egy olyan emberre aki fél életét versenyzéssel töltötte?

PSN:BiZzare_0 ️

(#6669) Integra válasza @rglaaf (#6668) üzenetére


Integra
titán

áááááááá, ahogy rossi se tudná hozni f1-es autóban azt amit sumi, fordítva is igaz.
egy életen át kell csinálnod, hogy a csúcson legyél.
öregek már mindketten a másik sportjához.
ez ilyen. ennyire hegyes az élsport.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6670) @rglaaf válasza Integra (#6669) üzenetére


@rglaaf
veterán

ez kétségtelenül igy van,meg aztán fene se tudja checa mennyire vette komolyan az a kört amihez mérten ment MSC

PSN:BiZzare_0 ️

(#6671) Integra válasza @rglaaf (#6670) üzenetére


Integra
titán

fene tudja, szerintem ő sem taposta ki a szemét
meg ugye egy verseny nem egy kör.
még ha tegyük fel, sumi a legjobbak köridejétől 1 secre menne gyengébbet, ott van még 25-28 másik kör hátra. ő tuti nem képes konstans erre. cseka and co meg simán.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6672) Petya25


Petya25
addikt

Rossi a szezonzáró WRC futamon fog indulni.
Kiváncsi vagyok mire lesz képes idén. Két éve a remek 8. helyen futott be.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#6673) Kroni1 válasza Petya25 (#6672) üzenetére


Kroni1
veterán

Asszem Talma is indult egyszer valami rally futamon és ha jól emléxem talán vezetett is, amig egyszercsak "történt" valami a kocsival.. Rossi is folyton bizonyítani szeretné, hogy nemcsak a motorhoz, de minden technikai sporthoz, magához a vezetéshez iszonyat nagy tehetsége van, ami így is van szerintem...

(#6674) ALI_G


ALI_G
veterán

Valaki elmagyarázná, hogy hogy van a műsorújságban az, hogy az eurosport okt4-én:
5:45 Ausztrál nagydíj MotoGP, 250 ccm,
8:00 125 ccm
majd okt. 5
01:45 ausztrál nagydíj
3:45 125 ccm
5:00 250 ccm
6:15 MotoGP
és mind élő! Ez tényleg így lesz és csak nekem fura ez az időbeosztás?

(#6675) Face8814 válasza ALI_G (#6674) üzenetére


Face8814
őstag

Mivel Ausztráliában lesz a következő futam, így magyar idő szerint vasárnap hajnalban lesznek a versenyek.
Legjobb tudomásom szerint az Eurosport élőben adja reggel 3-tól a 125-öt, majd pedig következik a 250-en és végül 6-kor rajtol a 800. Legalább is a múlt versenyen ezeket az időpontokat mondták Várhegyiék ( az időeltolódást figyelembe véve helyesen ).
Az ezt megelőző nap hajnali programja szvsz az időmérők közvetítése.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6676) ALI_G válasza Face8814 (#6675) üzenetére


ALI_G
veterán

azt vágom, hogy az az időmérő ami szombaton van hajnalban, meg az időeltolódást is vágom, csak kevésnek találom az időmérő és a futam közti különbséget!

8:00 125 ccm időmérő
3:45 125 ccm futam

na és mi kezdődik 1:45-kor? vagy mivel ilyenkor semmi se megy eurosporton ami lényeges, így hamarabb kezdik a közvetítést?

[ Szerkesztve ]

(#6677) Face8814 válasza ALI_G (#6676) üzenetére


Face8814
őstag

Vasárnap Pepiék annyit mondtak, hogy 2:45-kor kezdődik a közvetítés és 3-kor indul a 125-ös futam.
Szerintem valami anomália keletkezett az általad olvasott "műsorújságban". :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6678) ALI_G válasza Face8814 (#6677) üzenetére


ALI_G
veterán

fakkom se tudja, remélem nem maradok le róla.

(#6679) ALI_G


ALI_G
veterán

igaz, hogy csalóka a kép, mert döntve lett fotózva, de hogy a qva picsába tudják így ledönteni???

ezért az érzésért élek :)

ki jár itt pályára a tisztelt közönségből? Persu-t tudom. :)

mod: még egy elképesztően lapos kanyarodás és még tovább dönti, ha az első keréken jól értelmezem az "ellen" kormányzást:

tudom, verseny gumi meg nem egy utcai felfüggesztés, de kapják be :d

[ Szerkesztve ]

(#6680) ALI_G válasza Face8814 (#6677) üzenetére


ALI_G
veterán

na halásztam egy magyar idő szerintit a motogp.com-rol:

125 QP2 05:10 - 05:40
MotoGP QP 05:55 - 06:55
250 QP2 07:10 - 07:55

125 RACE 04:00
250 RACE 05:15
MotoGP RACE 07:00

(#6681) Face8814 válasza ALI_G (#6680) üzenetére


Face8814
őstag

125 RACE 04:00
250 RACE 05:15
MotoGP RACE 07:00

Ez szerintem tuti nem jó, ugyanis Ausztráliában 1 órával korábban "van" mint Japánban. Ezek az indulási idők amiket írtál megegyeznek a múltheti Motegi futam rajtidejeivel ( persze magyar idő szerint ) ami ugye nem lehetséges az 1 órás különbség miatt.....

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6682) ALI_G válasza Face8814 (#6681) üzenetére


ALI_G
veterán

hát akkor a motogp.com a hibás...

(#6683) Integra válasza Face8814 (#6681) üzenetére


Integra
titán

kel a halál fel:(
örülök, hogy végre ágyba kerülök...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6684) S W A T


S W A T
senior tag

Emberek a port.hu-ról nem hallottatok ? :DDD Ott meglehet nézni hogy mikor kezdődik.

Amúgy a versenyeket az M1 is leadja emberi időben délután, (mellesleg reklámok nélkül, szóval én tuti azt nézem és nem kelek fel még vasárnap is hajnalba csak azért hogy ott díszelegjen a LIVE felirat a tv jobb felső sarkába. )

Kalio-nak szerintem kimaratt egy két ütem a kegyegőjébe. :DDD

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#6685) S W A T


S W A T
senior tag

Szombat

5:45

Motorverseny

Ausztrál Nagydíj, Phillip Island, Ausztrália, MotoGP, időmérő - élő

7:00
Motorverseny

Ausztrál Nagydíj, Phillip Island, Ausztrália, 250cc, időmérő - élő

8:00
Motorverseny

Ausztrál Nagydíj, Phillip Island, Ausztrália, 125cc, időmérő

Vasárnap

5:00
Motorverseny

Ausztrál Nagydíj, Phillip Island, Ausztrália, 250cc, futam - élő

6:15
Motorverseny

Ausztrál Nagydíj, Phillip Island, Ausztrália, MotoGP, futam - élő

A 125 nincs írva a port-on gondolom az az előző 2 előtt van

M1-en a versenyek ismétlése vasárnap.

12:40
Telesport (ism.) - Moto GP

Moto GP 125 cm3 - Ausztrál Nagydíj

13:40T
Telesport - Moto GP

Moto GP 250 cm3 - Ausztrál Nagydíj

14:40
Telesport - Moto GP

Moto GP Király kategória - Ausztrál Nagydíj

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#6686) S W A T


S W A T
senior tag

Szerintetek elkészül a magyar pálya jövő szeptemberig ?

Eddig csak 5 évre van biztosítva a verseny de gondolom ez olyan lesz mint az F1 folyamatosan hosszabítják.

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#6687) Motion_Blur válasza S W A T (#6686) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ha a spanyolokon múlik, akkor igen. Ha rajtunk, akkor nem..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6688) Face8814 válasza S W A T (#6686) üzenetére


Face8814
őstag

Én azon csodálkozom, hogy alagutat nem fúrunk, vagy hidat nem építünk a pályára. Ezekben mostanában tök jók vagyunk..... :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6689) S W A T válasza Motion_Blur (#6687) üzenetére


S W A T
senior tag

Gondolom azért mostmár igencsak nagy a nyomás hisz a versenynaptárba van...

Elég ciki lenne ha nem lenne pálya.

1 év alatt fel lehet építeni :F :U :U Azt hittem több kell.

Remélem ebből is megérünk legalább 20-at mint sz F1 ből.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#6690) Integra válasza S W A T (#6689) üzenetére


Integra
titán

anno magyar világkiállítás is volt a naptárban.. mégsem lett

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6691) S W A T válasza Integra (#6690) üzenetére


S W A T
senior tag

Mindenestre necces lesz. :DDD bár a holt szezonba Rossiék beszálhatnak építeni :C

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#6692) Face8814


Face8814
őstag

Hát ez a Niki mekkora egy fazon!!! :R
A dobogón Rossi szokás szerint kidobálta a térdéről a koptatókat, erre Hayden leült levette a két csizmáját és bevágta a tömegbe.... :D :C ( Egyébként Rossival szvsz jóban lehetnek, mert a végén nagyon egymásra borultak, plusz az interjú előtt is kedélyesen átbeszéltek Stoner feje előtt. :) )
A futam nagyon jó volt, de a közvetítést sikerült elbaszni az utolsó körben.
Hát kérdem én? Hogy lett Nakano-ból 5. mikor még az utolsó kör felénél csak 7. volt? És hogy előzte Tosland Dovit, a végén, mert ezt se mutatták... :(((
Na mind egy....
Délután az m1-en megnézem a 125-öt meg a 250-et mert arra nem volt erőm reggel felkelni.

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6693) Kroni1


Kroni1
veterán

Grat Talmának, meglesz az a VB dobogó!!! :C

(#6694) prmcsk


prmcsk
addikt

Örülök, hogy mindenki "happy", de ha már motoros topik beírná valaki, hogy melyik kategóriában ki a dobogós és hogy hol, mikor lesz az ismétlés. :W :R

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#6695) Face8814 válasza prmcsk (#6694) üzenetére


Face8814
őstag

m1 12:40-től ismétlik mindhárom futamot.
125, illetve 250-ben direkt nem néztem az eredményt, mert meg akarom nézni a futam ismétlését, de 800-ban Stoner, Rossi, Hayden, Lorenzo, Nakano, Tosland, Dovi volt a sorrend.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6696) prmcsk válasza Face8814 (#6695) üzenetére


prmcsk
addikt

:R

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#6697) Face8814


Face8814
őstag

Ez a Harald Bartol nem normális. :(
Feltéve ha lehet hinni az m1 kommentátorainak, miszerint azt mondta ez a derék osztrák úriember, hogy Di Mellio teljesítménye nem meggyőző számára ( a francia a KTM-hez szerződésével kapcsolatban nyilvánult így meg ). Mert mintha Kallio olyan nagyon meggyőzőt tudott volna alkotni bármely kategóriában is. Tudtommal nem lett világbajnok a finn és remélhetőleg nem is lesz az.
Nem tudom ki számára meggyőző? :U Szerintem még Rossi sem az! :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6698) Face8814


Face8814
őstag

Ez a 250 mekkora volt!!!! :Y :R
Bautista meg Fürtöske amit itt műveltek.... :R
Szívesen hallgattam volna inkább Julian-ékat kommentátorként, mert ez a két halvérű magyar :(((
Simonchelli meg milyen már! Nem is adnak rá baseball sapkát, mert úgyse fér alá a haja, inkább kap egy sima siltes ellenzőt! :DDD :DDD :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6699) Motion_Blur válasza Face8814 (#6698) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jó volt nagyon! Kár, hogy a végére elfogyott Bau lendülete.
Jöhet a királykategória! :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6700) Face8814


Face8814
őstag

Az m1 konkrétan bekaphatja!!! :(((
Mi a faxért nem lehet leadni az eredmény hirdetést meg az interjúkat???? :U
Hihetetlenül fontos műsorok követik a futamot ( BP maraton és Csellengők ).
Szánalmas ez a magyar televíziózás! Egyszerűen szánalmas. :(

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.