Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6551) #70869248 válasza Face8814 (#6549) üzenetére


#70869248
törölt tag

500-ban keményebb volt...sokkal inkább kijött ki az aki érzi a motort esőben. Én azért szeretem néha az esőfutamokat, mert olyanok is odakeverednek az elejére, akik egyébként nem. Pláne ha szárazról váltanak esősre...
Tavaly volt egy ilyen futam asszem ahol motorváltás volt. De Waldmann esős versenye üt mindent szvsz még 250cc-ben...akkora hátrányból még gumit váltani, majd az utolsó kanyarban megelőzni az elsőt...egészen bitang volt :)

(#6552) mefistofeles válasza KrAt (#6545) üzenetére

Az még csak kis gáz, hogy eldobta, a nagyobb problem, hogy eltört a bal kézfejében a sajkacsont. Mondjuk ettől még tuti indul, de a kuplungot biztos nem tudja majd 100%-osan kezelni.
Háát az uccsó futam után feltámadt a remény a VB címvédésre, de most ez megint nagyon távoli szerintem..... :(

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#6553) S W A T válasza Overlocker (#6547) üzenetére


S W A T
senior tag

Az érdekes lenne mivel amerikában vannak. :DDD

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#6554) S W A T


S W A T
senior tag

Talmácsinak megsérült a bal csuklója

2008. szeptember 12.

Sajnos magyar szempontokból nem zárult szerencsésen az első nap Indianapolisban. Talmácsi Gábor mindössze 4 kört tudott menni az időmérőn, ugyanis az edzés elején elesett és megsérült. Ezt követően már nem ment ki a pályára. Mind a szabadedzésen, mind az időmérően vizes aszfalton voltak kénytelenek ismerkedni az új pályával a versenyzők. Talmácsi elmondta, hogy tetszik neki a vonalvezetés, és van egy kifejezetten technikás rész, ami különösen fekszik vezetési stílusához. A szabadedzésen 3. lett, a legvégén kicsúszott, de nem történt baja. Az időmérőn a 11. helyen zárt, a kvalifikációt Zanetti nyerte.

Talmácsi Gábor nyilatkozata:
"Sajnos esés közben odavágódott a bal kezem az aszfalthoz és ugyanaz a csontom tört el, mint 2003-ban a jerezi teszt során. Jócskán megdagadt, de Costa doktor már megkezdte a kezelését, és nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz vele holnapra és főleg vasárnapra. Mindkét kicsúszásnál elment a motorom hátulja, annak ellenére, hogy a pálya azon részen voltam, ahol jó volt a tapadás. Holnap reggel 8-kor jelenésem lesz a klinikán, ahol érzéstelenítő injekciót és egy speciális kötést kapok, majd meglátjuk, hogy bírom az edzést. Egy biztos rajtam nem fog múlni, ott akarok lenni a vasárnapi rajtnál."

World Communication

MotoGP hírek.hu

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#6555) Overlocker válasza S W A T (#6554) üzenetére


Overlocker
veterán

Hát ez nem túl jó előjel, így nem biztos hogy lesz duplázás :(

(#6556) soulcube válasza S W A T (#6554) üzenetére


soulcube
aktív tag

Ajjajj... Remélem azért indulni még tud. :(

(#6557) S W A T válasza soulcube (#6556) üzenetére


S W A T
senior tag

Azon gondolkodom hogy megér e annyít a duplázás vagy akár a vb cím hogy nagyobb baja is lehet a kezének ha elesik megint ne adj Isten. :(

A kretén mtv miért nem képes az egész MotoGP-t leadn i :F holnap is csak a 125 köbcentit adják élőbe a másikk kettőt éjfél után,,,,,,

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#6558) ALI_G


ALI_G
veterán

hej, eurosporton 17:25-re van kiírva a 125ccm, de nem az megy!
mikor lesz?

(#6559) Integra


Integra
titán

fene:(
ezzel a kézzel az esélyeit is kettétörte:(

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6560) gV válasza ALI_G (#6558) üzenetére


gV
őstag

ídőpontok
__________

szegény Talmát még az "ág is huzza" :(

[ Szerkesztve ]

(#6561) ALI_G válasza gV (#6560) üzenetére


ALI_G
veterán

:R köszi.

miért húzza az ág is?
Esetleg az esését meg lehet valahol nézni?

[ Szerkesztve ]

(#6562) S W A T válasza ALI_G (#6558) üzenetére


S W A T
senior tag

Ezt te honnét vetted :F :F :F :F :DDD :DDD :DDD

19:15

Motorverseny

Nagydíj, Indianapolis, USA, 125cc időmérő - élő

19:45

Motorverseny

Nagydíj, Indianapolis, USA, MotoGP időmérő - élő

Itt más van. ;) ;)

Talmácsi elindult törött kézzel is

* MTI/Index

2008. szeptember 13., szombat 18:15 | Frissítve: 17 perce
A 3. szabadedzésen sérülten lett 29., valószínűleg motorra ül az indianapolisi második időmérőn is.

Talmácsi Gábor kézsérülése ellenére rajthoz állt a gyorsasági motoros világbajnokság indianapolisi versenyének harmadik szabadedzésén, ahol a 29. helyen végzett. Az Aprilia világbajnoki címvédője pénteken négy kört tudott menni az időmérőn, mivel az edzés elején elesett, megsérült, eltört a bal kezében a sajkacsont. A tréninget az olasz Andrea Iannone nyerte.A második időmérő magyar idő szerint este negyed nyolc előtt öt perccel kezdődik.[

Ne vegyétek rosszmájúságnak de én már előre tartok Vörös Csaba drámázásától.... jajj Talmácsi így+úgy.... :(

De sajnos az M1-nek nem olyan fontos a Moto GP hogy tisztességesen közvetítsék.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#6563) ALI_G válasza S W A T (#6562) üzenetére


ALI_G
veterán

honnan vettem? olvasd el még1x a hsz-t. :DDD :DDD

(#6564) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Ezt nem hiszem el, még úgy sem, hogy láttam. Elmegy az első tapadása, térdel a kanyarban és visszalöki magát kézzel? Hátez kéééééész

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#6565) KrAt válasza Topiccsendőr (#6564) üzenetére


KrAt
veterán

Ki volt? Videó? :D

(#6566) Face8814


Face8814
őstag

Wáááá!!!! :Y
Niki mekkorát driftelt az uccsó körében!!!! :Y :R
Azt hittem a hátsó kereke megelőzi az elsőt... :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6567) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Sajnos Talma az utolsó körben ismét elcsúszott, de szerencsére nem sérült meg és nem sérült még jobban rá a törésre.
Az esés annak volt köszönhető, hogy nagyon akarta a jobb pozíciót és az utolsó előtti kanyarba nagyobb sebességgel érkezett, túl fékete a motort és elcsúszott.
A blokk redben van, viszont a beállításon még dolgozniuk kell. Az elsődleges probléma, hogy összecsuklik a motor eleje és nem jó a tapadása. Talma azt gondolta, hogy a nagy kerekek megoldás lehet, kiment, lecserélték, de sajnos nem jó irányba mentek. A beállításnál szeretnének egy olyattalálni, ami nem terheli a kezét.
Az erősebb injekció jobban bevált az időmérőn, sőt elkezdtek nála egy speciális terepiát, aminek a gyos gyulladás és fájdalom csökkentés a célja. Ez bevált és holnap folytatják, még kétszer, majd érzéstelenítés és rajt.
A törés miatt véraláfutásos a keze, és a dagadást továbbra is jegelik, hogy visszahúzódjon.
Az edzés végén kicsit le volt törve, de keményen dolgoznak és már csak a holnapon jár az agya.
Azt mondta, ez egy ilyen hétvége, kell egy kis csoda neki vasárnapra.

16.helyről nehéz lesz holnap minden esetre

PSN:BiZzare_0 ️

(#6568) ALI_G válasza Topiccsendőr (#6564) üzenetére


ALI_G
veterán

125-ben? én is lestem nagyot :))
te ilyet mért nem csináltál kakucson :P

(#6569) ALI_G válasza @rglaaf (#6548) üzenetére


ALI_G
veterán

Vasárnap
17:45 125 Verseny

ekkor csak a közvetítés kezdődik, vagy a futam? Remélem nem maradok le az elejéről.

(#6570) ALI_G válasza @rglaaf (#6567) üzenetére


ALI_G
veterán

azért kéztöréssel még kocsit se szívesen vezetnék...remélem egy ilyennek nincsennek következményei, szövődményei.

[ Szerkesztve ]

(#6571) Integra


Integra
titán

motogphireken ez van:
Vasárnap (2008. Szeptember 14.)

14:40 - 15:00 (125 ccm) Warm Up
15:10 - 15:30 (250 ccm) Warm Up
15:40 - 16:05 (MotoGP) Warm UP

18:00 (125 ccm) Futam
19:15 (250 ccm) Futam
21:00 (MotoGP) Futam

angol jurón is 17:30-tól van a közvetítés élőben

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6572) S W A T válasza Integra (#6571) üzenetére


S W A T
senior tag

17:30-tól a felvezető műsor van maga a verseny 17:45-kor kezdődik.

azért kéztöréssel még kocsit se szívesen vezetnék...remélem egy ilyennek nincsennek következményei, szövődményei.

Soxor ezér nem értem meg mi éri meg benne..... Jó teletömik fájdalomcsillapítóval de mi van ha nagyon csúnyán ráesik :F

megeshet mer ha jól sejtem sansz van esős versenyre ....

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#6573) Face8814


Face8814
őstag

Ez az! Megtaláltam! Ezt kerestem!
b-type illetve főleg Integra! Nektek ajánlom figyelmetekbe mert tudom szeretitek. Tegnapi Niki drift! Nagyon komoly! :C

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6574) @rglaaf válasza Face8814 (#6573) üzenetére


@rglaaf
veterán

nagyon szuper régen ezért szerettem amig a mezőnybe volt McCoy ős driftelt istenesen:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#6576) soulcube válasza gV (#6575) üzenetére


soulcube
aktív tag

Most mondták EuroSporton, hogy nem kell elhalasztani. :R

(#6577) soulcube


soulcube
aktív tag

Talmácsi a 8. a rajt után ! :C

(#6578) KrAt


KrAt
veterán

:( :O

(#6579) soulcube


soulcube
aktív tag

Eső miatt leintették a futamot. DiMeglio 10., Talmácsi 14. lett.
Maradt 3. a bajnokságban.

(#6580) joshua7


joshua7
veterán

Neten hol tudom nézni? Kötsög mtv nem adja élőben a többit...

Semper Fi

(#6581) LicskaiJ válasza joshua7 (#6580) üzenetére


LicskaiJ
aktív tag

itt
Sajnos pont lecsúsztam a futamról...
MotoGP-t mindenképpen megnézem.Hajrá Rossi!!!

Go Pats!

(#6582) joshua7 válasza LicskaiJ (#6581) üzenetére


joshua7
veterán

:R
Uh, de esik. Remélem elindulnak azért.

Semper Fi

(#6583) Integra


Integra
titán

nagy mázli hogy a többiek is bénáztak...
sajnos ettől függetlenül a következő futamon se lesz százas szegény és ebben a szezonban sem már:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6584) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ekkora egy ökörséget.. MotoGP jön.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6585) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Jól értem, hogy laza másfél óra esőnézés, majd MotoGP rajt? Pffff...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6586) LicskaiJ


LicskaiJ
aktív tag

Mikor lesz a Moto GP rajt?
5 perc múlva?

[ Szerkesztve ]

Go Pats!

(#6587) gV válasza LicskaiJ (#6586) üzenetére


gV
őstag

már a pilóták bemutatása megy, szal most már csak pár perc

(#6588) gV


gV
őstag

ez a nicky vale meccs nagy volt :C

(#6589) prmcsk válasza gV (#6588) üzenetére


prmcsk
addikt

Egy darabig volt csak meccs... :DDD

A moto GP.-ben niki a "vaktyúk". "Talált" egy VB.-t. Miért mondom ?
Mert nem tudom mikor lesz újra az... :DDD A VB.-je évében rossi, ha jól emlékszem vagy 100 pontot (4 első helyet) dobott el a motor, vagy a saját hibájából. Ez nagyon sok egy évadban és ez kellett niki VB.-jéhez.
Olyan ő, mint Jacques Villeneuve az F1.-ben.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#6590) Integra


Integra
titán

hát nem kicsit lettem ideg
bazmeg m1 semmi, eurosport valami fos atlétika, egyszerűen 60 kibaszott csatorna között egy istenverte nem volt amin ment volna a futam...
m1en felvételről fél2kor adják...
kit kell tarkon lőni????

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6591) LicskaiJ


LicskaiJ
aktív tag

Vale megint szárnyalt :C
A végén csak azért szorítottam,hogy senki se essen el az elejéről.
Jó döntés volt a futam leállítása.Kicsit persze sajnáltam,hogy rövidebb lett,de nagyon erősen fújt a szél.
Rossinak már csak pár pont kell,és újabb VB címet ünnepelhet :C

Go Pats!

(#6592) LicskaiJ válasza Integra (#6590) üzenetére


LicskaiJ
aktív tag

Én Eurosporton néztem,futam előtt pár percel kapcsoltak át a MotoGP-re...

Go Pats!

(#6593) joshua7 válasza Integra (#6590) üzenetére


joshua7
veterán

Euro sem adta? Az durva. Mé' nem nézted neten?

Semper Fi

(#6594) Integra


Integra
titán

na faszom..
nicky második lett és nem láttam a valés harcát:(
hurrá

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6595) #70869248 válasza prmcsk (#6589) üzenetére


#70869248
törölt tag

Azért jóval több volt abban az évben.
Pl. Nicky árral szemben úszott az év felétől (pontosabban a Donnington-i futamtól), ahol is befogták motort tesztelni. Amikor Rossi elpagelt, akkor a HRC azt gondolta hogy át lehet játszani a VB címet Pedrosa-nak...és meg is próbálták. Csak közben Rossi jött fel mint talajvíz, és Pedrosa pedig nem tudta tartani. Akkor ott volt az örökké emlékezetes Pedrosa-Nicky ütközés ami teljesen tönkretette a HRC esélyeket.
Ezek után lett az a helyzet, hogy Rossi (ha jól tudom) 8 ponttal vezette a VB tabellát, és akkor jött az utolsó futam ahol minden eldőlt...és ahol Rossi a 8 pontos előny birtokában megint elesett.
Nicky Hayden azt a VB címet full megérdemelte...nem kisebb vb cím volt mint pl. ifj.Kenny Roberts címe.
Nicky-t nagyon sokan nem szerették akkor, hiszen megszakadt Rossi sorozata.

(#6596) Face8814 válasza Integra (#6594) üzenetére


Face8814
őstag

Egy két nap múlva valszeg fenn lesz a "magon", ahogy az utóbbi időben szokásos.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6597) Integra válasza #70869248 (#6595) üzenetére


Integra
titán

"Nicky-t nagyon sokan nem szerették akkor, hiszen megszakadt Rossi sorozata."
ja!
csak én ezt leszarom és akinek nem tetszik és fanyalog nicky vb címére, az összes rossi csontig nyaló, az bekaphatja!:))
pedig rossi mai napig a csúcs jelenleg, de az az év, az a vb absz megérdemelten nickyé volt és ezt azóta sem csinálta utána senki!!!

nagy szívfájdalom hogy jövőre a dukira ül, de ilyen hrc csapatban valóban semmi keresni valója, ennél többet érdemel!
és akkor jövőre talán kegyetlen lesz a vb megint.
meg már alig várom hogy odapörköljön egy duki vb címet pedrózának és a hrc-nek!!! :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6598) prmcsk válasza Integra (#6597) üzenetére


prmcsk
addikt

Tévedsz, én nem recskázom rossira, nem szokásom más sportban sem az élmenőket isteníteni és nem azért írtam ezt, mert akkor nem lett VB.
Ő tett azért, hogy bírjam és nem elvakultan...

Azt viszont el kell ismerni, hogy nem igazán van olyan motor, amivel nem lenne komoly VB. esélyes, persze a motor legalább megbízható legyen. Rossi a yamival is vb tudott lenni akkor, amikor még talán a középszerű gépek között sem volt. A dukival is az lenne, vagy 100 pont különbséggel.

Hayden jó sofőr, de azonnal vb motorra ült és igenis kellett annak a 100 pontnak az eldobása ahhoz, hogy kialakulhasson az utolsó futam előtti helyzet, ahol rossi bukott.
Én is kíváncsi leszek haydenre a dukival, csak nehogy ne szokja meg, mint melandri.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#6599) Topiccsendőr válasza ALI_G (#6568) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Jah, hogy ezt kell csinálni, ha elmegy az első kerék? Nah majd kipróbálom :D Előbb is mutatthatta volna valaki a technikát. :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#6600) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Ez a Spies gyerek ez nagyon ott van a spiccen. Asszem ő lesz a favoritom, ha kihal Rossi.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.