Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6251) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten


"MotoGP doctor Claudio Costa has confirmed that Dani Pedrosa could miss next week's Laguna Seca race if the hand injury he sustained in Germany requires surgery."

:(

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6252) @rglaaf válasza Motion_Blur (#6251) üzenetére


@rglaaf
veterán

ez szépen beleépült a falba :o

PSN:BiZzare_0 ️

(#6253) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Laguna Seca - első szabadedzés végeredménye:

1 1 C.STONER DUCATI 1'21"915
2 46 V.ROSSI YAMAHA FIAT 1'23"197 + 1"282
3 56 S.NAKANO HONDA GRESINI 1'23"275 + 1"360
4 7 C.VERMEULEN SUZUKI 1'23"406 + 1"491
5 33 M.MELANDRI DUCATI 1'23"455 + 1"540
6 69 N.HAYDEN HONDA REPSOL 1'23"647 + 1"732
7 24 T.ELIAS DUCATI ALICE 1'23"698 + 1"783
8 5 C.EDWARDS YAMAHA TECH 3 1'23"760 + 1"845
9 15 A.DE ANGELIS HONDA GRESINI 1'23"896 + 1"981
10 4 A.DOVIZIOSO HONDA JiR 1'23"915 + 2"000
11 11 B.SPIES SUZUKI 1'23"950 + 2"035
12 12 J.HACKING KAWASAKI 1'24"335 + 2"420
13 14 R.DE PUNIET HONDA LCR 1'24"356 + 2"441
14 65 L.CAPIROSSI SUZUKI 1'24"392 + 2"477
15 50 S.GUINTOLI DUCATI ALICE 1'24"661 + 2"746
16 52 J.TOSELAND YAMAHA TECH 3 1'24"736 + 2"821
17 48 J.LORENZO YAMAHA FIAT 1'24"780 + 2"865
18 13 A.WEST KAWASAKI 1'24"833 + 2"918
19 2 D.PEDROSA HONDA REPSOL 1'25"311 + 3"396

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6254) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#6253) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Laguna Seca - második szabadedzés eredménye:

1. Casey Stoner AUS Ducati Marlboro Team (B) 1min 21.826 secs
2. Nicky Hayden USA Repsol Honda Team (M) 1min 22.634 secs
3. Valentino Rossi ITA Fiat Yamaha Team (B) 1min 22.769 secs
4. Alex de Angelis RSM San Carlo Honda Gresini (B) 1min 22.808 secs
5. Chris Vermeulen AUS Rizla Suzuki MotoGP (B) 1min 22.847 secs
6. Shinya Nakano JPN San Carlo Honda Gresini (B) 1min 22.924 secs
7. Colin Edwards USA Tech 3 Yamaha (M) 1min 23.077 secs
8. Andrea Dovizioso ITA JiR Team Scot MotoGP (M) 1min 23.097 secs
9. Toni Elias SPA Alice Team (B) 1min 23.114 secs
10. Loris Capirossi ITA Rizla Suzuki MotoGP (B) 1min 23.185 secs
11. Ben Spies USA Rizla Suzuki (B) 1min 23.244 secs
12. Marco Melandri ITA Ducati Marlboro Team (B) 1min 23.317 secs
13. Jorge Lorenzo SPA Fiat Yamaha Team (M) 1min 23.415 secs
14. Sylvain Guintoli FRA Alice Team (B) 1min 23.495 secs
15. Dani Pedrosa SPA Repsol Honda Team (M) 1min 23.707 secs
16. James Toseland GBR Tech 3 Yamaha (M) 1min 23.943 secs
17. Randy de Puniet FRA LCR Honda MotoGP (M) 1min 23.955 secs
18. Jamie Hacking USA Kawasaki Racing Team (B) 1min 24.371 secs
19. Anthony West AUS Kawasaki Racing Team (B) 1min 24.483 secs

Elég egyértelmű a helyzet :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6255) Face8814


Face8814
őstag

Ráhangolódásképp a holnapi futam előtt, néhány pikáns momentum a közelmúltból ( különösen b-type figyelmébe ajánlanám, mert tudom hogy szereti az ilyet ) :
Gary McCoy
Sete Gibernau
Ben Spies
Valentino Rossi
+1 ráadás

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6256) Face8814


Face8814
őstag

Hopp, az előzőben a +1 ráadás az ez akart lenni. :B

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6257) Integra


Integra
titán

durva az időmérő.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6258) Integra


Integra
titán

úristen
berakták az utolsó két percre a kvali gumikat és mindenki 7-8 tizeffel mennek gyorsabbat...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6259) Motion_Blur válasza Integra (#6258) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Stoner 1:20.7 :Y

mod: 1,6mp-et faragott a tavalyi pole időből, durván kikupálódott az idei Ducati is

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6260) Integra válasza Motion_Blur (#6259) üzenetére


Integra
titán

jah, durva 4 tizeddel megy..
5ik pole in a row..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6261) mefistofeles

Ha Stoner nem bakizik és nem romlik el valami a vason (nem szokása) akkor a Doki csinálhat amit akar, ismét csak második lesz! Monnyuk az a második hely viszont, tutinak látszik....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#6262) Motion_Blur válasza mefistofeles (#6261) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Rossi:

"Jó nekünk ez a második rajthely, hiszen fontos mindig, hogy honnan vág neki az ember a versenynek. Casey nagyon gyors most is és nem tudom, hogyan lehetne őt vasárnap megverni, talán nekem fél másodperccel hamarabb kellene indulnom! Bármi is történik egy jó rajt után tartanom kell a lépést vele és rámenősnek kell lennem."

Nem tudom meddíg tart Stoner lendülete, de sok esélyt nem hagy a többieknek az biztos :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6263) DNS_65 válasza Integra (#6257) üzenetére


DNS_65
senior tag

Tényleg nagyon komoly volt az időmérő - megérte fennt maradni végignézni!
Szerencse hogy felfujható védőháló van sok helyen.
Eléggé veszélyes egy pálya ez, de legalább izgalmas.
A dugóhuzo meg fenomenális :R

(#6264) mefistofeles válasza Motion_Blur (#6262) üzenetére

Tisztelem Rossit, de ha fél másodpercel indul előbb (főleg az ő rajtjait ismerve) akkor nem sokat ér. Talán fél percet kellett volna mondani.. :DD

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#6265) Motion_Blur válasza mefistofeles (#6264) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Lehet, hogy hibás a fordítás :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6266) mefistofeles válasza Motion_Blur (#6265) üzenetére

Amúgy ha nem lesz baki akkor Rossi tuti mindent meg fog próbálni és lehet ebből egy hatalmas csata kettejük között. Más nem hiszem, hogy bele fog tudni szólni, vagy ha igen akkor max. egy-két körön kersztül.

Úgy képzelem el, hogy Stoner eljön egyből, Rossi pedig 1 körön belül megeszi azt az 5 versenyzőt aki rajt után elé kerül :D . Onnan aztán indulhat az igazi meccs.......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#6267) Integra válasza DNS_65 (#6263) üzenetére


Integra
titán

legjobb pálya:)
és most úgy tűnik új kameraállást találtak a dugóhúzóhoz ami hátulról emelkedik fel, elég jól mutatnak onnan a felvételek:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6268) DNS_65


DNS_65
senior tag

Pontosan mikor kezdődik a futam? 11-kor?
Ha vki tudja árulja már el pls.

(#6269) Integra válasza DNS_65 (#6268) üzenetére


Integra
titán

22:45től közvetít a júró

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6270) venember83


venember83
nagyúr

Mekkora futam eddig, keményen csatázik az olasz gép az olasz pilóta ellen. Szegény Lorenzo óriásit esett, marha nagy mákja volt.

(#6271) neduddki válasza venember83 (#6270) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

bazzzz sok mindenre szamitottam, de hogy vale etteti meg stonmert na arra nem...

udv

neduddki

p.s. na vernyomsom kicsi tlejjeb, De azert KIB! JO VERSENY!!!!!!!!!

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6272) venember83 válasza neduddki (#6271) üzenetére


venember83
nagyúr

Az volt. Lehet megfáradtak kicsit Stoner gumijai, vagy későn fékezett, vagy poros ívre ment, vagy mindez együtt. Nagyot mentek ketten elöl. :K

[ Szerkesztve ]

(#6273) venember83


venember83
nagyúr

Szép volt, csak gratulációt érdemel mindkét versenyző!

A kommentátor meg metanulhatná, hogy is ejtik ki Laguna Seca-t, vagy esetleg rászólhatna valaki. :U

(#6274) Face8814


Face8814
őstag

Szenzációs futam!!!! :C
Rossi nagyon boldog volt a végén. Teljesen elborult az agya ..... , már a futam elején látszott hogy nem engedi Stonert maga elé, mert akkor vége a versenynek. Az egyetlen, sikerhez vezető taktikát választotta és bejött. :R
Örülök hogy láthattam ezt a versenyt. :C

Apropó! Szerencsétlen Lorenzo mekkorát perecelt..... :Y

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6275) venember83 válasza Face8814 (#6274) üzenetére


venember83
nagyúr

Jó volt, csak kár, hogy nem adták az interjúkat, szívesen meghallgattam volna Stoner nyilatkozatát, mindenesetre keményen megleckéztették a mezőnyt, hogy valaki kicsúszással és eséssel is simán visszajöjjön másodiknak... :U

(#6276) Integra


Integra
titán

én kinyomtam lorenzo buktájánál a tévét, mert hulla voltam, muszáj volt aludni...
de előtte fogadtam rossira:))

ja igen, és valaki zavarjon már le egy hatalmas fülest a szántónak, széthullik a fülem az idióta lagúná szíííííkázásától...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6277) Motion_Blur válasza Integra (#6276) üzenetére


Motion_Blur
félisten

pótold be mindenképp, nagy csata volt, amíg Stoner nem rontott

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6278) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Szép volt Rossi,nagyon fontos győzelem!
Egyébként Melandri mit csinál a másik ducatival?Vagy ő nem olyannal megy mint Stoner?

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#6279) Integra válasza Motion_Blur (#6277) üzenetére


Integra
titán

aztaqrva,,,
csoda hogy nem maradtak ott...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6280) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Húúú, nagyon sajnálom hogy nem láttam, de már nagyon késő volt. :U Valahogyan be kellene "pótolni". :B Egyébként grat Rossi-nak, az időmérők alapján nem gondoltam volna hogy lépést tud tartani. :R

#6277 Motion_Blur: Nagy kép. :K

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#6281) mefistofeles

Eszetlen nagyot ment Rossi és Stoner, de világosan látszott a futam felétől, hogy az ausztrál agresszívabb vezetési tecnikája megette a gumikat. A tizedik kör után egyre látványosabban csúszkált. Hatalmas verseny! :C :R

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#6282) #70869248 válasza mefistofeles (#6281) üzenetére


#70869248
törölt tag

Én úgy gondolom, hogy Stoner-nek rendben voltak a gumijai...igazából nekem az volt az érzésem az esése előtt, hogy már a végét taktikázza a versenynek...bement Vale' mellé a célegyenesben, de nem támadott, csak megnézte elé tud-e gyorsulni a célvonalra.
Iszonyat nagyokat fektetett....mozgott a motorja (bár sztem Vale' motorja jobban), de az abból is eredhet, hogy valaki mögött motorozik 1-2 méterre...nem ideálisan választja a sebességet, hanem igazítja az előtte haladóhoz...így term. nem annyira harmonikusan megy/folyik a motor az íveken.

sztem a hibája egy egyszerű hiba volt, de rengetegbe került...ott pont nem volt 110% a szituban, így kicsit meglepetsészerűen érte a féktáv..az is lehet hogy Rossi kicsit korábban fékezett, és ezt már nem tudta lereagálni. de ez, még ha így is volt, mindenképpen Stoner hibája természetesen, mert az hogy ki mennyire vállalja a féket az sok mindentől függhet...ezért mindenre figyelni, készülni kell. ...és még az is lehet hogy teljesen más okból kellett túl nagyot fékeznie hirtelen.
De az tény hogy túl sok volt a fék -> nagyon elemelkedett a hátsó kerék -> rossz lett a féktáv..majdnem elkaszálta Rossi-t, leesett a pályáról és végül a motorrol is.
Én Stoner-re tettem a futamot az esés előtt,...de Rossi tökéletesen megérdemelte, mert úgy harcolt érte ahogy kell, és aminél jobban már nem lehet.

Nicky kegyetlen pocsékul érezte magát, Edwards-tól pedig sokkal, de sokkal többet vártam, nagyon sajnáltam hogy nem volt többre alkalmas a motorja.
híres nagy csata volt az ziher, gyűjteményes darab a futam.

(#6283) Face8814


Face8814
őstag

Az ominózus jelenet aki nem látta...
Nyilatkozatok

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6284) Motion_Blur válasza Face8814 (#6283) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nagyon a határon mentek mind a ketten, 1:21-es körökkel végigtekerték a versenyt, ami hihetetlen teljesítmény. Fél percet kapott a mezőny, körönként majd 1 mp...

Célegyenesben amikor egymás mellett zuhantak rá az első kanyarra.. pff... sajnálom, hogy Stoner elkúrta (főleg így...), az elmúlt évek legjobb futama lehetett volna, ha végig ezt csinálják. Rossi tudta, hogy ha Stoner az előzések után elmegy akár 1-2mp-re, akkor vége, ezért rögtön vissza és ez volt az egyetlen működő taktika és megcsinálta :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6285) Face8814 válasza Motion_Blur (#6284) üzenetére


Face8814
őstag

"z elmúlt évek legjobb futama lehetett volna, ha végig ezt csinálják"

Egyetértek. Bár azért így is 24 körön keresztül csépelték egymást "elborult" elmével.... Nekem nagyon tetszett a futam, főleg hogy Rossi nyert! :B :C ( meg is csókolta a "dugóhúzót" :DDD )
Az utóbbi 1-2 év legjobb futama volt !!!!

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6286) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Nem lehet bepótolni valahogyan azt hogy nem sikerült megnézni?? :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#6287) Face8814 válasza tupacamaru (#6286) üzenetére


Face8814
őstag

Idővel. Pár nap és valamelyik "virágboltban" "megveheted". :DDD
Legalább is az utóbbi futamokat "kitették a kirakatba"!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6288) tupacamaru válasza Face8814 (#6287) üzenetére


tupacamaru
veterán

Asszem megvan. :K :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#6289) Integra válasza Face8814 (#6283) üzenetére


Integra
titán

áááá, világcsúcs, nincs mit mondani

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6290) Integra válasza #70869248 (#6282) üzenetére


Integra
titán

mi volt nickyvel????
megint a motorja???

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6291) #70869248 válasza Integra (#6290) üzenetére


#70869248
törölt tag

A gumira panaszkodott...lehet is benne valami, a Bridge' jobb volt.

(#6292) Integra


Integra
titán

baráti szaltó:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6293) Face8814 válasza Integra (#6289) üzenetére


Face8814
őstag

Itt egy hosszabb összefoglaló a párharcról bő 4 percben. Benne van Lorenzo szaltója is....

b-type Mondták is a közvetítés elején, hogy Nicky melegebb időt várt. Túl hűvös volt a Micsellinnek, és ez megbosszulta magát. A Bridzsek viszont jól bírták.

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6294) DNS_65


DNS_65
senior tag

K nagy verseny volt, bár másnap korán kellett kelni, de ezért mindenképpen megérte
fennmaradni.
Ugy voltam vele, h megnézem a rajtot plusz 1-2 kört, de hát nem tudtam elszakadni
a képernyő elől. Az év legjobb futama so far szvsz.
Az a dugóhúzós előzés....hihetetlen... előzött ott már rossin kívül valaki egyáltalán?

Integra: hát nemtom mi volt héjdennel, de az elég ciki h dovi megette őt a herélt hondával :U
A micslenesek csak vergődtek a pályán ugyanugy mint tavaly. Az a kemény h dovi is micslennel nyomja, meg héjden is és mégis dovi jobbat ment.
Edwardssal mi a here volt? Ennyire zavarba jött h megint ott voltak a barátai (akiket ilyenkor
mindig meg szokott hívni)

Ha rossi nem vált gumit már rég sehol se lenne a ponttáblán, mi a véleményetek? (B-type?)

Jah még annyit, h az eredeti angol kommentár fenomenális Toby és Julian azé' nagyon ott
van minden szinten, behívták Chaz Davist meg Neil Hogsont (!) egy kis villáminterjura verseny alatt. Nem is tuttam hogy Hogson az AMA-ban nyomja, ugy el volt tünve...

(#6295) Integra válasza Face8814 (#6293) üzenetére


Integra
titán

áááá, istenkirály volt:)
majd remélem lesz angol eurosport kommentátoros verzió a futamról, azt letöltöm, ez nagyon durva volt amit meccseltek:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6296) Integra válasza DNS_65 (#6294) üzenetére


Integra
titán

nickynek az 990es motor jött be, ez van:(
kíváncsi vagyok ha jövőre valóban a dukinál lesz, akkor azzal mit fog tudni kezdeni
sajnálom szegény srácot..

jaja, ő ama-ban nyomja:)
múlt héten meg rossi kommentátorkodott julianékkal egy fél futamot!!:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6297) neduddki válasza #70869248 (#6282) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en is ezt gondoltam futam laalt probalgatja hogy mit mikro es hogyan, es majd egyszercsak el a franba, de asztan rossi csak zavarba tudta hozni

udv

neduddki

mod: es a gumik tern is Stonernel volt a for mondenkepp

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6298) #70869248 válasza DNS_65 (#6294) üzenetére


#70869248
törölt tag

Az tényleg elég gáz, hogy Dovi' megverte...tudja ezt Nicky is sztem :(
Nincs mit mondani...

Sztem Rossi talán nem vezetné a Tabella-t ha még Michelin-nel menne, de ott lenne az elején..végül is Pedrosa is ott volt a bukásáig.
De itt most a Bridge' irányított az tény.

Edwards-t én is sajnáltam nagyon...biztos hogy sokkal többet várt ettől a futamtól :(

szerk:
neduddki: bocs, te nem véletlenül Charleroi-ban élsz?..komoly a kérdés. :)

[ Szerkesztve ]

(#6299) Integra válasza #70869248 (#6298) üzenetére


Integra
titán

bazeg, mikor lesz már minden motoron bridge????

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6300) tupacamaru válasza Face8814 (#6293) üzenetére


tupacamaru
veterán

Megnéztem ezt a kis összefoglalót, hát mit mondjak, ott sem látnak azért minden nap ekkora versenyt. Az olasz kommentár tényleg ott van a szeren. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.