Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#700) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Már régen megfogalmazódott bennem egy szerintem bizonyos off topikokban általános probléma, mégpedig a "hirdetés tiltása".

Hogy konkrét példával is éljek, a motor topikban csaknem több mint 10 éve jelen vagyok, többedmagammal. A topik jó része személyesen is ismeri egymást. Szerintem kijelenthető, h egy ilyen jellegű "klub topiknál" egyszerűen demagóg hozzáállás az, h a topikgazda minden ezzel kapcsolatos postot töröljön és felszólaljon a tiltás mellett.
Ezen időszak alatt nem egyszer találkoztam olyan user-rel, aki pont keresett valamit (motort, ruhát, tök mind1) és konkrétan tudtam h 1-1 topiktárs épp eladni készül, vagy épp árulja is.

Noh meg egy "klubon" belül manapság szerintem mindenki szívesebben vásárol, mint vad idegen emberektől.

De ez nagyjából ugyanúgy igaz lehet a Honda klub topikra is (csak h olyat írjak, ahova még szoktam postolni.)

Szóval, ha lehet egy javaslatom, - akár bizonyos eltöltött időhöz, ranghoz kötve - de a hasonló témájú offtopikokban ne legyen ilyen hévvel tiltva egy egy hsz., amiben valamelyik régi tag elhinti, hogy épp eladja valamilyét.

Azért is írom, hogy időhöz, vagy ranghoz kötve, mert természetesen az sem helyes, h ha boltok, üzletek, csak ezért regelnek fel, hogy szétspameljék a forumtémákat.

Kérlek mérlegeljétek és köszi a választ!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.