Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Bog válasza mrlujoak (#599) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Privát...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#602) Bog válasza joey04 (#600) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Klubkártya: igyekszünk... mindig van valami, ami miatt leáll a process...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#603) mrlujoak válasza joey04 (#600) üzenetére


mrlujoak
veterán

...hát, kérésem kérész életű volt - bár megszoktam, csak nem ignorálsz... Mindegy.

mint az kiderült blog szerkesztési feltételek miatt hírként várjuk sok szeretettel a Sony 5 idei EISA díját, melynek mobilos vonzata is van.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#604) joey04 válasza mrlujoak (#603) üzenetére


joey04
titán

Ajánlom neked is a Klubkártyát majd: [link] :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#605) mrlujoak válasza joey04 (#604) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem hinném, hogy klubkártya kellene.
A kérést jobban preferálom. Bár tény sokan nem tartják tiszteletben a másik kérését.

Hű, lehet mégis lenne értelme a klubkártyának?

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#606) botondsza


botondsza
csendes tag

Sziasztok!

Ha rossz helyre írnék a kérdésemmel kapcsolatban előre is elnézést! Szóval az érdekelne, hogy van-e lehetőség törölt privát üzenet visszaállítására? Szükségem lenne belőle egy telefonszámra, de töröltem már sajna. Előre is köszönöm a választ.

(#607) mrlujoak


mrlujoak
veterán

A mai, Microsoft meg(v)ette a Nokiát cikkben [link] javítsátok a dollárt euróra, mert elég bután hat, hogy a MA-n elég keményen keveri a szerző...

"A Microsoft 5,44 milliárd dollárért vásárolta fel a Nokia telefonos és szolgáltatások fejlesztésével kapcsolatos üzletágát, mely mellett hosszútávú licencmegállapodást is kötött."

"További 1,65 milliárd dollárért a Microsoft 10 éves nem kizárólagos jogot szerez a Nokia szabadalmi portfóliójának használatához,"

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#608) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Tudom IFA meg minden, és rengeteg esemény van mostanában, de ha sor kerül rá tovább lesz írva az Android fejlődéstörténet? Azt is tudom, hogy nem túl sok dolog változott a 4.3-mal, de azért mégis.. :)

(#609) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Fórumnak van mobil appja? Esetleg Tapatalkban? Igaz ott sehogy sem találtam

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#610) Bog válasza FIREBLADE78 (#609) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nincs.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#611) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy ficsör-e vagy bug, de nalam valamiert igy jelenik meg a mobilarena. A lapcsalad többi oldala tökeletes. Lehet, hogy en allitottam valamit, bar nem hinnem, de eleg furi. Es ha mobilarena alatt forumoznek, akkor az is ilyen mini lesz. Süti törles megvolt.

[ Szerkesztve ]

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#612) daninet


daninet
veterán

Helló!
Nem feltétlen Mobilarenával kapcsolatos, de nem tudok a Mobilarena videók alatt YT-on válaszolni másoknak.
"Nincs engedélyed megjegyzést fűzni ehhez a bejegyzéshez." (konkrétan a nexus 5 videó alatt)
Ahogy olvastam ez valami csatorna beállítás dolog, de ha nálam van a hiba azt is jelezzétek.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#613) Bog válasza daninet (#612) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem mi variáltunk a csatornával. :U

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#614) daninet válasza Bog (#613) üzenetére


daninet
veterán

akkor lehet az a user tiltotta le valahogy.. nem értem akkor miért tett fel kérdést :D egyébként is kicsit kaotikus ez az új komment rendszer, de majd megszokom.
köszi

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#615) skul0


skul0
aktív tag

Az lenne a kérdésem, hogy mitől van az, hogy RSS olvasóban, nálam egészen pontosan a Taptuban, nem mindig jelenik meg az egész cikk, csak az alcím. Van mikor rendesen megjelenik, de az a ritkább eset. Ez az oldal hibája lenne?

(#616) Bog válasza skul0 (#615) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az RSS feedben csak cím és lead megy ki terjedelmi korlátok és üzletpolitikai okok miatt.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#617) pepe091 válasza skul0 (#615) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Feedly-vel semmi probléma, ott meg tudod tekinteni rendes mobil nézetben is a híreket.

[ Szerkesztve ]

(#618) skul0 válasza Bog (#616) üzenetére


skul0
aktív tag

De vannak hírek, amelyeket remekül lehoz. kép

@pepe091
Próbáltam, nem jött be
.

(#619) Bog válasza skul0 (#618) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azt már maga az RSS olvasó szedi össze, ha tudja. Mi RSS-ben címet, leadet és URL-t feedelünk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#620) Osiris


Osiris
őstag

Lehet, hogy nem én vagyok az első aki kitalálja, de lenne egy olyan témajavaslatom amire szerintem sokan lennénk kíváncsiak. Nevezetesen magyarországi, neves mobil készülékgyártók hivatalos márkaszerviz szolgáltatását ellátó cégek működéséről lehetne cikket írni. Lehetne, akár gyárlátogatás, folyamat bemutatás stb. a cikkek tartalma, hogy képet kaphassunk róla mi olvasók is, hogy a meghibásodott készülékeinkkel mi is történik valójában onnantól, hogy leadjuk a garanciális ügyintézésre, odáig mikor visszakapjuk a javított készüléket, benne a túlfizetett szerviztechnikus uzsonnás szendvicsének a morzsáival.. Mivel sokaknak igen rossz tapasztalataik vannak a márkaszervizek szolgáltatásaival itt MO-n, szerintem egy-egy márka kiválasztásánál ez is döntő szempont lehetne, de még a mobilarena.hu tartalom választékát is kellemesen színesítené. (szerintem)
Na milyen ötlet? ;)

(#621) #79335424


#79335424
törölt tag

Sziasztok!
Az utóbbi időben többször előfordult, hogy egy hozzászólás, küldés után változó idővel (8perc - 30perc) duplázódott, de más sorszámmal. Mintha újra elküldtem volna. Nem másolgatom ide a részleteket, ebben a topikban, #37503 -tól, pár hozzászóláson belül megtalálhatók. Légyszi adjatok valami ötletet, hogy mit csinálok rosszul, vagy mi okozza ezt a jelenséget! Köszönöm!

(#622) gaben1993


gaben1993
tag

Sziasztok.
Egy észrevételemet szeretném közölni veletek, ami elsősorban a szerkesztőknek szól.
Szeretek böngészgetni a telefonok között, olvasni gyengeségeiket, esetenként különlegességeiket és az ehhez mért árukat.
A problémám pedig ez lenne, nem minden telefon érdekel annyira hogy végig olvassam az egész tesztet, viszont mint itt is az árra nagyon kíváncsi lettem volna amiről legtöbbször az összegzésben esik szó, viszont mint itt és még jó pár tesztnél valahova az első oldalakra a sorok közé be van biggyesztve és végig olvasás nélkül szinte lehetetlen megtalálni.
Örülnék ha az ár meg lenne jelölve valahol fixen, az összegzésben vagy még jobb esetben a specifikázióknál.
Remélem el olvassátok és változtattok ezen.
Köszi a figyelmet és bocsi a kötekedésért. :)
További szép estét.

(#623) joey04


joey04
titán

Az iOS 7.1 megjelenése kapcsán még aktuálisabb lett szerintem a felvetés. Van ugyan a 7-es rendszerről egy átfogó írás, de egy ilyen rövidke összefoglalás elférne az eredeti cikkben is szvsz. Meg a 6-os is kimaradt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#624) Krisz79


Krisz79
őstag

Miért van az,hogy lépegetek a fórum topicok közt és minden egyes átlépésnél be kell jelentkezni?
Illetve ha van x hozzászólás az utolsó bentlétem óta,majd megnézem ezután kijövök és nem tünik el az a kis piros szám ami jelzi a hozzászólásokat.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#625) Ndruu válasza Krisz79 (#624) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Milyen böngésző, milyen OS?

Sütiket engedélyezni kell, harmadik féltől származókat (3rd-party) is. Előtte ajánlatos törölni a régi sütiket.

"Illetve ha van x hozzászólás az utolsó bentlétem óta,majd megnézem ezután kijövök és nem tünik el az a kis piros szám ami jelzi a hozzászólásokat." - Ha mobil oldalról nézed (pl. m.prohardver.hu) a fórumot, akkor azért, mert ott nem ellenőrzi az oldal, hogy megtekintetted az új hozzászólásokat.

Harrrr!!!!

(#626) Krisz79 válasza Ndruu (#625) üzenetére


Krisz79
őstag

Win7 . Firefox.
Mindenhol jól működik az internetem. Csak az oldalon kéri a belépést mikor belépek 1 topicba.
Belépés után ,átlépek 1 másikba és nem tünnek el a piros számok. (hozzászólások.)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#627) eventus


eventus
veterán

Minden platformot megillető cikkezés? :K

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#628) Bog válasza eventus (#627) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Problémád van?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#629) eventus válasza Bog (#628) üzenetére


eventus
veterán

Csak érdeklődtem. Tudom, hogy android/ ios a fő téma, néha egy kis windows, de akkor is történnek események más haza táján is. Nem is kicsi dolgok! Mivel nem adott gyártó szakportàlja a Mobilaréna, így hiànyolhatò más rendszerek hírei is. Ne az legyen, mint a T-mobile boltban, hogy megtàmad a Samsungos..

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#630) Bog válasza eventus (#629) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

És vajon mely rendszerek híreit hiányolod? És milyen híreket?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#631) eventus válasza Bog (#630) üzenetére


eventus
veterán

Szàndékaim békések, csak tényleg egy kérdés volt. BlackBerry híreket hiànyolunk, mert ott pörög az ipar. Sok ember a fórumokban örömködik, hogy milyen jó telefonra talált. Lássák az emberek, hogy más is van a piacon és milyen eredményei vannak. Ez a cég nem csak az eladott telefonokból el, hanem sok szolgáltatást is nyújt, de szerintem ez nem kell bemutatni. Lehet nem ad el sok készüléket, de él és fejlődik, főleg a BB10. 10.3 hamarosan jön és a nagyközönség számára fontos tulajdonsàggal: 4.3 android runtime lesz rajta. Persze a saját rendszere is jelentősen ugrik a magasba. Z3 megjelenés, 800.000 BB10 BES kiadása stb stb.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#632) Bog válasza eventus (#631) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Válaszaim békések. A BB az idei évtől visszább lép a consumer iránytól és az enterprise-ra fókuszál. A Z3-ról háromszor is írtunk, legutóbb 2-3 hete. A következő már a teszt kell legyen. A készülékújdonságokról mindig írunk, az új rendszerről is fogunk - ha kijön.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#633) eventus válasza Bog (#632) üzenetére


eventus
veterán

- Egyenlőre a BB még kapható lakosság számára is
- Több dolog is történt a Z3 telefonnal kapcsolatban azóta
- Még nem végleges rendszerről is érdemes írni, lássák az emberek, hogy mi várható

Utolsó kettő sajnos más rendszerek estén nem probléma. Kósza pletyka, vagy homályos fotó is elég a hírhez vagy akár a új frissítésről érkezett morzsa.

Kaptunk ezzel kapcsolatban olyan érvet is, hogy a bizonyos "részesedés" a piacon az oka, hogy kevesebb egy adott cégről a hír. Na most a Mobilaréna nem válogathat, mobil az mobil és az emberek kiváncsiak a fejlődésre legyen az bármi.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#634) Bog válasza eventus (#633) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

- Oké. De nincsenek új termékek piacon.
- Nem tudok különösen érdemleges fejleményről
- Nem, egy BB10-nél nem. A Firefox "mi várható" témát sem feszegetjük, mert keveseket érdekel.

A Mobilarena szerintem úgy válogat, ahogyan akar. Mert ha nem válogatnánk, akkor most épp megírhatnám, hogy "Telenor Cloud Meetup: 2,5 millió új munkahely jön létre Európában a felhőszolgáltatások révén", vagy mondjuk ezt: "New Cellum-designed mobile wallet open to adopters, shut tight to fraudsters". Mind a kettő mobilos vonatkozású, de nem hinném, hogy csak azért meg kéne írni.

Minden márkának van mindenféle rajongói oldala, a te kedvencednek is. Pont azért, mert ami nem ér el a "fősodorba", az ott jelenik meg. És ez így normális.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#635) eventus válasza Bog (#634) üzenetére


eventus
veterán

A Mobilarena szerintem úgy válogat, ahogyan akar - Ezzel van a baj. Másrész egyikünk sem rajongói oldalt akar csinálni az oldalatokból, de nincsenek egyensúlyban a hírek. Mintha xy hírportál is csak bizonyos témákkal foglalkozna, ami neki tetszik.

Firefox egész ígéretes olcsóbb kategóriában, talalán jobb lesz, mint az android olcsóbb telefonokon.. Mivel a Mobilaréna talán a legnagyobb ilyen és összetett oldal, ezért kell nyitottnak lennie minden eszköz felé, nem lehet válogatni.

BlackBerry nem csak készülékeket gyárt, mást is fejleszt.
Z3 pl megjelent, Ha nem is idehaza, de kapható. Ez másik rendszer esetén ugyanúgy hír, hogy x androidos megjelent valami nagyon távoli országban, de itthon nem lesz kapható.

És a nagy kérdésem: BB10 esetén miért nem lehet írni a fejlesztésekről? :( Mert nem érdekel másokat? Ha nincs hír róla persze, hogy nem érdekli, csak néha egy kósza gondolat. Megint csak azt tudom mondani, hogy mivel nem adott cég szakportálja vagytok, így minden eszközről ugyanúgy kell hírt adni. Sokan olvassák a weblapot, szeretik a teszteket, a MA Tv bemutatókat, szóval interaktívok vagytok, csak.. Amit eddig is írtam.

Köszi

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#636) Bog válasza eventus (#635) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ne haragudj, de minden portál, híroldal úgy válogat, ahogyan akar. A szerkesztőség dönti el, hogy milyen anyagok, mikor, milyen sorrendben és milyen kommentárral látnak napvilágot. Ráadásul még azt is mondhatjuk, hogy a hírek milyensége és összetétele tükrözi a piaci viszonyokat is. Máshol sincs több BB hír, sőt, általánosságban elmondható, hogy mi az átlagnál többet foglalkozunk ezzel a rendszerrel.

Nem a mi dolgunk a gyártó helyett bevinni az olvasók tudatába a BB-t, hanem a gyártóé. Ha a gyártó több terméket dob piacra, több sajtóközleményt küld, több bejelentést tesz közzé, akkor több hír lesz. Ennyi, és ezzel zárjuk is le. Ez nem egy közszolgálati műsor, ahol bárki azon rugózik, hogy a kormány vagy az ellenzék szerinte túlsúlyban van. Ez egy sajtótermék, amelynél a szerkesztőség dönti el, hogy mikor és miről ír. Lehet, hogy szerinted rosszul dönt erről a szerkesztőség, mi viszont pontosan látjuk, hogy milyen téma és mennyire érdekli az olvasóközönséget, plusz nyilván az is benne van, hogy mi magunkat mi érdekel. És igen, ez (most már) az egyetlen szakportál hazánkban, ahol van olyan munkatárs, aki BB-t használ és ahol van összefoglaló anyag arról, hogy egyáltalán mi a vihar is az a BES.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#637) llaszlo


llaszlo
veterán

Ez most új dolog, hogy egyszerre nem lehetek belépve az IT-n, az MA-n, és a PH-n? Ha belépek az egyikre, akkor a többin kiléptet. Minden böngészőn és rendszeren ezt csinálja. Hiába pipálom be, hogy ne léptessen ki, sőt az összeset ki szoktam pipálni.

(#638) pepe091 válasza llaszlo (#637) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nálad lehet valami gond, mert én mindenhol be vagyok lépve, és ehhez nem is kell semminek bepipálva lennie. Sütik engedélyezve vannak? Esetleg próbálj egy gyorsítótárat, plusz sütiket törölni és valószínű megjavul.

(#639) Wyll


Wyll
őstag

Sziasztok!

Az teljesen normális, hogy a Tablet rovatban szite üres a márkaválasztó? :F

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#640) Mowa


Mowa
csendes tag

Javaslat/kérés:

Telefon tesztek végén lévő specifikációs táblába lehetne külön helye a főkamera autófókuszának, led segédfényének, hogy egyértelműen látható legyen ha nincs.

Remek lenne ha a szenzoroknak, különösképpen a proximity szenzornak, lenne egy plusz sor.

Hasonlóképp örülnék ha fel lenne tüntetve, hogy van e a készüléken notification led /LED Indicator /esemény elmulasztást jelző led. (Az olyan elavult dolgokat, mint a: Vibra funkció, Telefonkönyv kapacitása, SMS memória meg nyugodtan ki lehetne hagyni szerintem)

(#641) Mowa


Mowa
csendes tag

Amit elfelejtettem és szintén remek lenne az összefoglalt specifikációban:
hány mikrofonja van a készüléknek = van e aktív zajszűrése.

(#642) Troy.


Troy.
addikt

Hello!

Nem lehetne megoldani, hogy a "különösen ajánlott", "ajánlott", "tetszett" teszteket könnyen meglehessen keresni?

üdv.

.

(#643) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Sziasztok!

Ha a Hardveraprón nem lehet klónokat árulni (miért?), akkor miért van Pandawill-es klón telefonok reklámja az oldalon? Nyilván értem, hogy bevétel, stb. Csak fura.
Egyébként mi a baj a klón telókkal? Engem speciel nem érint, bár egy minőségi unibody aluházas i5 androiddal 50-60e-ért érdekelne már csak kockaságból is. Elkanyarodtam... mindegy. Szép napot! :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#644) Kbali válasza Wyll (#639) üzenetére


Kbali
nagyúr

Az még hagyján, de újfent előjött minden általam használt böngésző alatt (IE, Chrome, FF), hogy a fórumoldal szétesik, ha nem a Prohardver.hu alól indulok, sőt maga az MA-s cikkoldalak is szétesnek. Ha nyomok egy shift+F5-öt, akkor helyreáll, de ha lapoztok, akkor megint rossz. Régebben már volt ilyen bug, akkor kijavult, de most megest előferdül, nagyon zavaró.

(#645) Bog válasza Kapanyél (#643) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A hirdetésben szereplő készülékek saját márkanéven ismert telefonok, nem pedig klónok. A klón az, ami noname, pont úgy is néz ki, sőt, még a márkajelzés is megtévesztő.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#646) Bog válasza Kbali (#644) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Van egy tippem, hogy Vodafone netet használsz. Írd át az APN-t standardnet.vodafone.net-re, a "default" APN (internet.vodafone.net) valami olyan tömörítési algoritmust használ, ami szétveri a CSS-t.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#647) Kbali válasza Bog (#646) üzenetére


Kbali
nagyúr

Köszi, vótmá, de ez a hekk csak egy darabig működőképes.

(#648) Rimuru


Rimuru
veterán

Nyomtatóbarát verzióban a reklám elég érdekesen viselkedik. Opera (24-Linux) és Chromium alatt nálam csak a második képen látható formában jelenik meg, a képeket Firefox alól készítettem (CTRL-F5 nem változtat rajta).
kep1, kep2

Vigyázat, csalok!

(#649) lezso6 válasza Rimuru (#648) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Thx, bug kiirtva.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#650) Mr X


Mr X
veterán

Üdv!

A Huawei P7 reklám miatt a MA főoldalon a lapcsalád linkek alig látszanak, az első kettő kb. semennyire.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.