Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) #18001664


#18001664
törölt tag

Csak nálam jelenik meg a fejléc alatt egy Vodafonos reklám?
Másik hiba ami már régóta fennáll, hiába kérek a Chrome-ban "asztali webhelyet" , csak félig alakítja át, utána még a címsorban ki kell törölnöm egy m betűt és egy pontot.
Meg épp ideje lenne egy használható mobilnézetet kialakítani, már annak is örülnék ha lenne egy "link" és egy "kép" gomb...

(#702) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Sziasztok,

Lehet csak én nem találtam még meg a funkciót, de szerintem nagyon hasznos lenne, ha a teszteket a végső összefoglalónál kapott plecsni szerint lehetne szűrni.

(#703) Somatom


Somatom
veterán

Sziasztok!
Remélem, jó helyen járok! Három különböző készüléken is kifagy az Androidos Firefox (62.0.2) a Mobilarena Fórum megnyitásakor. Asztali kliens mód. Egy ideig működik, majd elkezdi dobálni azt az ablakot, hogy hozzáférést kér a hang és képrögzítéshez. Amikor ezt megjegyzősen megtiltom neki, utána jönnek a fagyások. Csak a PH fórumain csinálja. Ha ezután aktiválom a követésvédelmet, akkor onnantól nincs fagyás, viszont a felső reklám nem töltődik be. Semmilyen reklámblokkoló sincs telepítve. Én elvagyok így, csak gondoltam, szólok.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#704) #81733120


#81733120
törölt tag

Sziasztok,

Miért van az, hogy mikor a Mobilarena oldalon böngészem a fórumot, tesztet olvasok, akkor random megnyílik egy gemius.pl című oldal? Érdekes, de csak itt nyílik meg, ha Fototrenden olvasgatok, nem történik ilyen jelenség.

(#705) mpo


mpo
veterán

Örömhír!

Régebben a javaslatoknál jeleztem, hogy a hsz háttérszíne nem felel meg a szabványoknak, rontja a szemet a kontraszt hiánya.
Végre kijavították.

Már csak az off hsz betűszínén kellene változtatni.

Ha érted, akkor már elavult.

(#706) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Sziasztok!

Észrevételem az "Itt szóltam hozzá", illetve a "Kedvenc fórumtémáim" pontra vonatkozik. Régen ha törölni akartam egy topicot ezen mappák valamelyikéből, akkor felugrott egy kérdező ablak, hogy biztosan törlöm-e az oldalt, ilyenkor pedig kattinthattam a nekem megfelelő (igen/nem) opcióra. Az imént viszont véletlen az egyik kedvenc fórumtémámat kitöröltem és semmilyen kérdés nem ugrott fel, hogy biztos vagyok-e ebben.

Ezt nem lehetne esetleg megoldani az új oldalon is? :R

[ Szerkesztve ]

(#707) h-yle


h-yle
addikt

A Küldés/Mégse gombok színét cseréljétek a HSZ alatt.
Nagyon nem intuitív, hogy a hívogató zöld színű gombbal törlöm az egész HSZ-t. A cancel jellemzően szürke, piros, vagy valami elnyomott pasztel szokott lenni, hiszen arra szeretnénk sarkallni a usert (ugye? :D ) hogy hozzászóljon, és nem arra, hogy törölje azt a kommentet amit begépelt.

Ha már UX, lehet áttenném a (már zöld) küldés gombot balra, mellé az offtopic pecket, és a mégse gombot jobbra. Lásd a képen (boccs nincs itt PS-om...). :)

Vagy fordítva is lehetnek a gombok, csak legyenek messze egymástól és legyen intuitívabb a szín. :R

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#708) janeszgol


janeszgol
félisten

Hali!

Az MA visszakaphatja a nyomtatóbarát verzió funkciót? Szerintem hasznos volt.
Még annyit, hogy privit nem tudok törölni az új felületen (Edge). Az itt szóltam hozzá listát ha lehetne egy gombnyomással törölni, az klassz lenne.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#709) eventus


eventus
veterán

Sör reklám miért jelenik meg az oldalon? Nem illik ide.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#710) Bog válasza eventus (#709) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ezt a hirdető dönti el... egyébként meg de, alapvetően férfimagazinként vagyunk mindenféle statisztikák meg számok alapján egyszerűsített módon elkönyvelve, a célcsoport tehát megvan.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#711) Bog válasza janeszgol (#708) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez pedig azóta meglett ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#712) eventus válasza Bog (#710) üzenetére


eventus
veterán

Nem szép... De köszi a választ!

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#713) El Gringo


El Gringo
senior tag

really? ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#714) kispx


kispx
addikt

Sziasztok,

a megújult oldalakon (mobilarena, itcafe) hol lehet lemondani az e-mailes értesítőket az adott topikról?

(#715) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Hali
Nem tudom jó helyen járok-e vagy szólt - e már valaki.
Mobilon nem lehetne mellőzni a mozgó reklámot a fórum tetején? (Vodafone senior óra.) Kegyetlenül lassítja a telefont pedig a Mi 9T azért nem egy lassú készülék. De azt vettem észre, hogy ha itt a fórumon vagyok akad az egész.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#716) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Lenne egy javaslatom.
A logout blog és a témaösszefoglaló szerkesztőbe jól lenne egy olyan funkció, amellyel kinyitni/összecsukni lehetne a szövegrészeket vagy egy olyan gyorslink funkció, mellyel ahhoz a témához ugrana ahova a gyorslink mutat.
Ezzel kompatabbá lehetne tenni a témaösszefoglalókat,logokat és cikkeket. Illetve a személyes blogokhoz is jól jönne az oldalváltó, ami a teszt cikkekben szokott lenni.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#717) adabra


adabra
senior tag

Sziasztok!

Esetleg megoldható valahogy, hogy a téma összefoglalóknak legye saját link-jük?

pl. a Revolut topic-ban rendszeresen jönnek az alapvető kérdések, amelyekre a válasz remekül le van írva az összefoglalóban.
Erre a szakik gyakran - vérmérséklettől függően - rövidebb vagy hosszabb mondatban javasolják az összefoglaló elolvasását.
De elég lenne egy link beszúrása is.

(#718) Bog válasza st3v3np3t3r (#716) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez jó ötlet, de a prioritási listán nagyon hátul van, elég sok urgent dolog van, amit fejlesztői irányból meg kell záros határidőn belül oldani.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#719) st3v3np3t3r válasza Bog (#718) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Köszi Bog! Gondolom jelenleg a maradék oldalak átdolgozása zajlik az új változatra. Nagyon kíváncsi leszek majd a Logout új verziójára:) Ez az "új" szerkesztő, ami a frissített oldalakon van, nagyon jó, hogy látható a beillesztett kép posztolás előtt, látható a szövegformázás is.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#720) Depression


Depression
veterán

Pár napja megint megváltozott minden, semmit sem találok. (Csak mobilról olvasok) Ennek van topicja? Vagy leírás, hogy mi hova került, honnan csaljam elő? Egyszerűen nincs desktop nézet a fórumon.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#721) Bog válasza Depression (#720) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ott van legislegislegalul.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#723) p0lip


p0lip
tag

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy a @c2.hu email szolgáltató miért nem használható? Magyarán a nevem@c2.hu emailcímet miért nem engedi megadni a rendszer, illetve regisztrálni sem? Ez hiba vagy van valami oka?

[ Szerkesztve ]

(#724) Kalandor válasza p0lip (#723) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Van néhány domain (freemail, citromail, c2, stb.) ami biztonsági okokból nem regisztrálható, mást kell választani.

(#725) p0lip válasza Kalandor (#724) üzenetére


p0lip
tag

Köszönöm a válaszod és a segítséged még egyszer!

(#726) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
A jelszavam rosszul ütöttem be és utána kért egy megerősítést a weboldal egy általa random kidobott szöveg begépelésével.
A szöveg szerintem magyon gáz. Ilyet nem tudom, hogy lehet berakni erre a célra.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#727) Viktor0610 válasza jacis (#726) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az utolsó x ezer, a fórumon leírt szóból válogat.
Tehát a fórumozók a hibásak. ;]

Samsung Galaxy A54

(#728) jacis válasza Viktor0610 (#727) üzenetére


jacis
nagyúr

Ettől még gáz az oldalra nézve.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#730) Aureal


Aureal
senior tag

Halihó!
Nem tudom csak engem bánt-e, a fórumra bejelentkezve, az ember ha egyszer csak át kíván térni a hardverapró szekcióba, máris kint találja magát az ajtón, azaz ott is újra be kell jelentkezni.
Miért van ez és miért nem javítjátok házigazdik?
Köszi!

(#731) Bog válasza Aureal (#730) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szia,

ennek itt a helye inkább (gondolom válasz is van rá, csak nem vagyok illetékes).

Bog

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#732) Viktor0610 válasza Aureal (#730) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert nincs mit javítani. ;)

A hiba nálad van: blokkolva vannak a harmadik féltől származó sütik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#733) Aureal válasza Viktor0610 (#732) üzenetére


Aureal
senior tag

Minden el van fogadva pedig. De mondjuk tény, hogy mobilon nem csinálja. Azért köszi! Már azt hittem vmit elfejlesztettek a fejlesztők. :))
Szóval akkor párdon, majd csak mobilon nézem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#734) balees


balees
tag

Sziasztok,
másfél éve vásároltam egy terméket PH-n keresztül, de nem találom a levelezésünket. Tudom hogy mikor történt, de nincs meg ez az üzenet a privátok között. Ha a másik fél törli, attól nekem még látnom kéne, igaz?

(#735) Intruder2k5 válasza balees (#734) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Ha a másik fél simán csak törli a beszélgetést, attól nálad még változatlanul meg kell legyen az egész. De ha esetleg a másik fél GDPR töröltette magát az egész lapcsaládról (Lásd: Adatvédelmi Szabályzat és Tájékoztató 5.2), akkor a törlést követő egy év után az általa küldött privát üzenetek is vesznek, így a privát beszélgetéseiteket megnyitva, csak a saját magad által küldött üzenetek lesznek ott láthatóak. És persze a nickneve helyén is csak a szokásos "#12345678" random számsor lesz látható.

[ Szerkesztve ]

(#736) Croft-21


Croft-21
őstag

Sziasztok
Lehet nem a legjobb helyre írok, de talán mégis tudtok segíteni. Hétfőn eladtam egy monitort hardveraprón, a vevő azóta nem kezdeményezett értékelést. Azóta be sem lépett. Mit tehetek én mint eladó? Úgy tudom csak a vevő kezdeményezheti az értékelést. Lehet nem is tudja, hogy értékelhet. Várjak egy hétig aztán zárjam le értékelés nélkül?

(#737) Kalandor válasza Croft-21 (#736) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Értékelést sajnos nem tudunk kikényszeríteni, ha a másik fél nem szeretne.

(#738) Bjørgersson válasza Croft-21 (#736) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Írjál neki egy privát üzenetet, emailt, SMS-t, bármit. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#739) Croft-21 válasza Bjørgersson (#738) üzenetére


Croft-21
őstag

Köszi, még aznap írtam neki smst és azóta mindketten értékeltünk. :)

(#740) e-newsee


e-newsee
addikt

Nem tudom, jó helyen járok-e, de a céges gépről, céges hálózatról azt írja ki, hogy:
"Erről az IP címről biztonsági okokból jelenleg nem lehet belépni, és a szolgáltatásainkat használni..."
Pár napja minden gond nélkül ment. Régebben is volt ilyen, hogy néha tiltva volt, néha nem.
Tudjátok, miért van ez, és mit lehet tenni?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#741) Viktor0610 válasza e-newsee (#740) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt inkább ide: Bugok, problémák a PROHARDVER lapcsaládon

Samsung Galaxy A54

(#742) refrigerator


refrigerator
csendes tag

Sziasztok. Régebbi, elavult, azóta már megszűnt email címmel regeltem anno. Most próbálnék beállítani új email címet,de egyszerűen nem lehet,azt írja a rendszer, hogy az eredeti címre küld kódot,vagy mit. Viszont én már nem tudok oda belépni,mert megszűnt. Mit lehet csinálni ilyenkor?

(#743) Viktor0610 válasza refrigerator (#742) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben nem éred már el a korábbi emailcímed: [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#744) refrigerator válasza Viktor0610 (#743) üzenetére


refrigerator
csendes tag

Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.