Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Hiperwolf


Hiperwolf
tag

Többször tört ki háború a kommenteknél a hírek minőségével kapcsolatban. Valóban rettentően bulvár az egész, és ami dühítő, az a mobilarénások reakciója, már mikor volt ilyen.
Lehet élni azzal, hogy akinek nem tetszik, ne olvassa, meg (An)Dante ingyen és mennyit fáradozik, de tény, hogy rengeteg reklámot helyeztek ki, és nem hiszem, hogy az összes bevétel csak melegszendvicsre megy el, és az is, hogy az egyre több reklám mellett egyre romlik a hírek minősége.
Abszolút jó helyetek van a mezőnyben, kár lenne hagyni, hogy mindenki itthagyja az oldalt.
A másik dolog, mikor adott márkákról érkezik rengeteg hír, másokról meg semmi, akkor is, mikor lenne miről írni. Egy korábbi csatározáskor problémázott ezzel kapcsolatban valaki, és hopp, megjelent egy BlackBerry hír. Nem lenne rossz, ha pártatlanok lennétek.

Szóval: Inkább legyen kevesebb, de minőségi hír, és nem lenne rossz a bulvárjellegű, csak pletykákat felületesen tartalmazó helyesírási hibáktól hemzsegő hírek lehozását, amin elsőre látszik, hogy csak a kattintásért írták meg. Nem lenne rossz a kommenteket is elolvasni néha, mert nem azért írják az emberek azt, amit, mert ne lenne igazuk. Elvégre belőlük éltek, ha jól gondolom. :U

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#652) Bog válasza Hiperwolf (#651) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát ne haragudj, de ezt most nem tudom hová tenni, tényleg. Jó két hónappal ezelőtt pont a különböző kommentek és egyéb, személyes okok miatt is teljesen átvariáltuk a hírezési modellt, (An)Dante alig napi 1-2 hírt ír, a többit Legendd és Bone írja, a múlt héten meg szinte az egész banda kint volt az IFA-n és 38 hírt írt meg pár nap alatt az újdonságokról, szóval nem igaz, hogy nem figyelünk erre.
Az egésznek nulla köze van ahhoz, hogy mennyi reklám, mennyiért, hol és milyen konstrukcióban kerül ki az oldalra, ráadásul pont ezügyben kizárólag a hirdetők felé tartozunk elszámolással. És írhatnék ezzel kapcsolatban én is olyanokat, hogy az olvasók több mint 20%-a blokkolót használ, ennyit a melegszendvicsről. Bírom, hogy mindenki azt hiszi, hogy mi itt roppant gazdagok vagyunk azért, mert van a Mobilarena, miközben fogalmatok sincs arról, hogy milyen költségoldala van az egésznek... ha tehetném, akkor felvennék még 5 embert, külön a fotózásra, a videózásra, vágásra, hírezésre, alkalmazásbemutatóra:-(

Kevesebb hír nem lehet, a hírek pörgetik az oldalt. Lehet, hogy szerinted bulváros, de egyrészt ez szerintem kevéssé igaz, másrészt meg hát tudnék mondani néhány magát technológiai magazinnak nevező oldalt, ahol a bulvár valóban durván jelen van.
Ha valaki úgy érzi, hogy egy fontos hír nálunk nem jelent meg, nyugodtan szólhat privátban, mindig megnézzük és eldöntjük, hogy érdemes-e megírni. Eszünkbe sem jut kivételezni bármilyen márkával, negatív diszkrimináció pláne nincs, mi - mint általában a legtöbb ember - drukkolunk a kicsiknek, sokszor írunk olyan cuccokról, appokról és megoldásokról, amik épp felfutóban vannak.

A kommenteket nem lehet mind elolvasni, naponta 40 ezer hozzászólás keletkezik. Privátokat viszont mindig lehet írni, van legalább 10 olyan olvasó, aki - nekem legalábbis - mindig ír, ha elütést talál egy anyagban, amiket mindig javítok is. Bízom benne, hogy a többiek is így tesznek. Sokszor kapok tartalmi jellegű észrevételeket is, ha elütés van egy címben, ha egy hír véletlenül kétszer megy ki, ha tévedünk (velünk is előfordul), akkor tudok intézkedni és ezt a kapcsolódó fórumban is szoktam jelezni. Szerintem ez ilyen roppant egyszerű.

Mellesleg abban is biztos vagyok, hogy ekkora fórummal és tartalommal, illetve látogatottsággal rendelkező - bármilyen tematikájú - lapok közül a Mobilarena élen jár abban, hogy a szerkesztők igyekeznek reagálni az anyagokkal kapcsolatos észrevételekre, ha nem is lehet mindig, mindenre.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#653) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Hali!

A hírek-cikkek alján a megosztások köréből az iwiw-et esetleg ki lehet már venni, mert csak az Origora dob át. Persze ha érzelmi vagy üzleti okokból ott marad, hát engem nem zavar. :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#654) beleszólok


beleszólok
senior tag

Nem igazán tudom, kire tartozik a probléma: bizonyos feltételek mellett a fórum totálisan szétesik a mobilomon.
A feltételek (és kapcsolatban vannak egymással) :
- android 4.3
- beépített böngészőt használok (tehát nem firefox, nem chrome etc)
- a mobilarena.hu-ról nézem a fórumot
- teljes (nem mobil) módban
- mobilneten át.

Ha ezek együttesen teljesülnek, akkor a hozzászólások a lap alján, talán a jobb oldali hasáb alatt (mindenesetre nem középen) jelennek meg.

Ha wifi-ről nézem ugyanazt, máris minden rendbejön. De ha nem a mobilarena felől közelítem, ha másik böngészőt használok, akkor sincs gond.
Cache törlés volt, mobilt milliószor újraindítottam, az android indítása előtti cache törlés is megvolt (bár annak asszem, kevés köze van a böngészéshez).

Valahogy úgy néz ki, mintha a mobilnetet használva más reklám jelenne meg, mint amikor wifiről látogatok ide (pontosabban mintha a routerem valahol blokkolná azt a reklámot, habár nincs rajta semmi ilyen szűrés, már a facebookot és egyéb szemeteket sem blokkolom routerről) és ez a reklám vágná agyon az oldalt.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#655) Bog válasza beleszólok (#654) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szia,

legjobb tudomásom szerint ezt kizárólag a Vodafone mobilinternetet használva tapasztalhatod, meg tudod erősíteni?

bog

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#656) beleszólok válasza Bog (#655) üzenetére


beleszólok
senior tag

Igen. Vodás vagyok, mással nem tudom kipróbálni. Vodkáék bevodkáztak, mikor a hálózatukat konfigurálták? ;)

[ Szerkesztve ]

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#657) Bog válasza beleszólok (#656) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kissé:-)
A Vodánál az internet.vodafone.net (és ennek vitamaxos verziója) olyan APN-ek, ahol a forgalom átmegy egy optimalizációs megoldáson (Macara), ami tömörít. Ennek során valamit szétbarmol a fórumban (valószínűleg a CSS-t). A megoldás, hogy az APN-t át lehet írni arra, hogy "standardnet.vodafone.net", ami megkerüli tömörítési izét, és akkor elvileg jó.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#658) beleszólok válasza Bog (#657) üzenetére


beleszólok
senior tag

Köszi szépen! (Kár, hogy amilyen szenilis vagyok, holnapra elfelejtem :( ) :)

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#659) rtzmp


rtzmp
aktív tag

Sziasztok!

Az alábbi lap nem töltődik be (chrome android böngésző)

http://mobilarena.hu/teszt/leagoo_lead_3_kellemes_epitoelem/bevezeto_tartozekok.html

Légyszi nézzétek meg.

Előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#660) beleszólok válasza rtzmp (#659) üzenetére


beleszólok
senior tag

"Gyári" böngészővel sem. Túl sok átirányításra panaszkodik nálam.
(Egyébként van valami közismert neve annak az androidos böngészőnek, ami a rendszerrel jön és nem chrome?)

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#661) Bjørgersson válasza beleszólok (#660) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Elvileg AOSP browser.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#662) Halkow.


Halkow.
senior tag

Sziasztok!

Nagy nehezen rátaláltam erre a kihalt topicra, ha valaki olvasná akkor azt szeretném kérdezni hogy:

Pár éve volt egy mobilarena applikáció androidra, azzal mi történt?
A kérésem az lenne ismét lenne :)

(#663) Bog válasza Halkow. (#662) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szia,

a kérdés releváns és időről-időre előkerül újra.
A helyzet megértéséhez tudnod kell, hogy nekünk a bevételeink túlnyomó része az oldalon megjelenő reklámokból származik. Ezt az alkalmazás csak igen szűkös keretek között tudná biztosítani, ráadásul nem tart ott a hirdetői felfogás, hogy egy mobilappban megjelenő reklám ér annyit, mint egy desktop nézetben látható banner.
Ez a dolog egyik fele, nem engedhetjük meg magunknak, hogy látogatókat veszítsünk el és irányítsunk át olyan felületekre, amely nem hirdetéskompatibilis.
A dolog másik fele ennél még egy fokkal egyszerűbb: az elmúlt években az okostelefonok teljesítménye és kijelzőmérete valamint felbontása olyan ütemben fejlődött, hogy a legtöbb új készülék minden fakszni nélkül simán megjelenít teljes értékű weboldalakat, a mobilnézetet pedig tényleg kisujjból rázza ki az összes készülék. Ez egyre kevésbé teszi indokolttá, hogy alkalmazásfejlesztésre allokáljunk erőforrásokat, tudván azt, hogy ezeket frissíteni és karbantartani is szükséges.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#664) Halkow. válasza Bog (#663) üzenetére


Halkow.
senior tag

ohh most már minden világos, köszönöm :R

(#665) Agi70


Agi70
aktív tag

Sziasztok. Segítsetek nekem légyszí. Mondjuk azt sem tudom jó helyre írok-e...de ha már itt vagyok...szóval gondom a következő: A figyelt fórum témák minden egyes hozzászólásáról kapok emailt. Be lehet valahol állítani, hogy csak az első olvasótlanról kapjak? (Csak a privát üzikre látok ilyen beállítást) Előre is köszi :R

"Az idegbaj öröklődő. Én is a gyerekemtől kaptam. :) "

(#666) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Sziasztok!

Ha nem jó helyre írok, akkor sorry :B

Lehet másnak is eszébe jutott már ez az ötlet, de azért leírom.
Egy olyan felületet létrehozni itt a MA! keretein belül, mint a TC Népítélet oldala? Mert oké, hogy a fiúk letesztelik a cuccokat (ezúton is nagy köszönet munkájukért), de lehetnek olyan dolgok, amik lehet, hogy egy huzamosabb használat után jön elő. Tudom, erre van az adott készülék topikja, de lehet így egyszerűbb lenne utánanézni 1-1 készülék nyavajáiról, mint átböngészi az egész topikot.

Köszönöm, hogy megoszthattam! :))

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#667) Bog válasza HoaryFox (#666) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szia,

folyamatosan alakul ez, csak picit más formában. De ha besétálsz népszerű telefonok fórumtémájába, akkor a téma összefoglaló kvázi ezt próbálja másképp megoldani: felhasználói tapasztalatok, tippek és trükkök vannak benne szépen összeszedve, folyamatosan frissítve.

Bog

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#668) darksys


darksys
csendes tag

Hi!

Egy olyan problémával/kérdéssel fordulok hozzátok, hogy ha a fórumon mobilról hozzászólást akarok írni, akkor a következő válasz fogad "Ez a weboldal átirányítási körbe került". Töröltem a cookie-kat, engedélyeztem a 3. felek cookie-jait, de az sem oldotta meg a problémát. Chrome, Mozilla és UC Browser-el is próbáltam már, de nem akarja... Mit lehetne még tenni?

(#669) Bog válasza darksys (#668) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szia,

vodafone netet használsz esetleg?

bog

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#670) darksys válasza Bog (#669) üzenetére


darksys
csendes tag

Netezésre Telenor Hipernet 2 GB (Telós SIM-em is Telenor), de WIFI-n sem működik.

[ Szerkesztve ]

(#671) lezso6 válasza darksys (#668) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez a mobil vagy asztali verzió?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#672) darksys


darksys
csendes tag

Mobil verzió. Vagyis volt, mert jó lett. Csináltatok valamit vele?

[ Szerkesztve ]

(#673) komizoli90


komizoli90
csendes tag

Sziasztok!
Azt ki lehet valahogy kapcsolni, hogy ha az oldalon rákeresek valamire, akkor ne emelje ki pirossal a cikkben mindenhol azt a szót? Pl. ha egy iPhone tesztre rákeresek, akkor a tesztben mindenhol ki van pirossal emelve az iPhone szó. Ez egy idő után kellemetlen a szemnek, és idegesítő.
Ha van erre valami mód, jó lenne ha kikapcsolható lenne.

(#674) joey04


joey04
titán

Minden tiszteletem a tiétek és mivel emberek vagytok ugyan közel sem hibátlan az oldal, de itthon hosszú-hosszú évek óta még csak megközelíteni sem tudott senki titeket minőségben. Viszont amiben már több jóval gyengébb oldal is beelőzött titeket, az a videók minősége. Technikai oldalról vannak hiányosságok. Azt is tudom, hogy ez főként pénz kérdése. Kérdésem az lenne, hogy mennyi lenne egy értelmes kamera meg ha kell még egyéb kiegészítő, hogy ebben végre javulás legyen? Arra gondoltam indíthatnátok egy kis felmérést, hogy mi olvasók mennyire mutatnánk hajlandóságot, hogy segítsünk összedobni az árát. :R

A másik pedig szintén a TV-hez kapcsolódó, hogy lehetne több beszélgetős adás, amikor akár egyedül akár többen kifejtitek a véleményeteket egy témáról. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#675) Bog válasza joey04 (#674) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A hang még az idén meg lesz oldva. A képet is megpróbáljuk, a telefonokra irányított kamera helyett keresünk valami jobbat, ami nyilván javít valamit, de azért ez nem ennyi és vannak korlátok.
Leginkább az, hogy az adás élő. Egyszerre két, Full HD stream megy ki, az combos CPU-GPU párost feltételez, 98%-os terheltséget kap az adásgép, amikor megy. És ez már olyan beruházás, amire tökre nem éri meg allokálni anyagi dolgokat, mert mondjuk felspécizzük jódrágáért és még magasabb bitrátával adunk... azt meg már a sávszél nem fogja elbírni.

Sokan elfelejtik, hogy mi ezt élőben csináljuk. Felvett anyagot normális kamerával, megvágva és felrakva a YT-ra korántsem követel meg ennyi erőforrást. Viszont nem interaktív, nem élő, nem rögtönzött.

Persze közben lehet, hogy tökre feleslegesen erőltetjük ezt az élőzést, mert mindenki inkább bámul egy konzervet, ami tök csodás minőségben megy, csak éppen unalmas, mint egy panelház. De az meg más szempontból munkás, mert akkor rendesen alá kell beszélni és vágni, hogy minden stimmeljen (plusz a render), ez elég sok időbe is kerül és a szerkesztőségben nem mindenki rendelkezik ilyen skillekkel, ráadásul nem tudom, hogy ki próbált már alábeszélős videót csinálni (mint én HK-ban), de az bazira nem olyan, hogy nézem és majd kijönnek belőlem a szavak, konkrétan le kell írni előre mindent, mint egy cikknél, azt kell felolvasni és a képanyagot hozzávágni. Egyszerűen humán erőforrással nem bírnánk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#676) joey04 válasza Bog (#675) üzenetére


joey04
titán

értem. én a magam részéről mindig felvételről nézem meg az engem érdeklő adásokat, de megértem az álláspontot.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#677) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

bocs előre is a kiakadásét de megértem eddig a fórumig eljutni...mi a fenét fizetett a vodafone a Mobilarenának? bármit meg akarok nyitni az nem nyílik meg helyette jön a vodafone oldala... van hogy mobilarena helyett nem is mellett.. vagy szimplán ez az oldal helyett és mellé újranyílik mobilarena főoldal.. nem az amire kattintottam hanem a főoldal. így kezdhetem elölről. ez így nagyon nem jó.. értem én hogy kell reklám de ez azért csúnya.

Chrome-ot használok és van ABP is.

amúgy másnak van ilyen vagy csak nekem?

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#678) Bog válasza DarknessHope (#677) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Csak neked. Éppen ezért teljesen meglepetten nézek ki a fejemből, sosem csinálunk olyan reklámot senkivel, ami szívatja a júzereket. Szóval izé, hogy a kérdésre egzaktul is válaszoljak, a Vodafone egy petákot nem fizet, a reklámügynöksége pedig valószínűleg igen, akkor, amikor fut hirdetés. De olyan hirdetés nem fut (és nem is futhat), ami ezt csinálja.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#679) DarknessHope válasza Bog (#678) üzenetére


DarknessHope
senior tag

kösz a gyors választ akkor valami itt akad össze v én kaptam be egy voda vírust.. most tesztelgetem épp a mobilraena most jól megy ugy tűik csak hosszú szünet után első betöltéskor bolondul meg de t-mobile oldal is csinált érdekes dolgokat.. no szerencsére ott nem voda reklám jött :D

bocs utólag is gondoltam hogy ti nem csináltok ilyet :B

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#680) Monyos


Monyos
aktív tag

Nem tudtam, hova írjak ezzel kapcsolatban, topicot sem találtam ehhez kapcsolódóan:

A MasterPass kérdőív-es "ajándékokkal" azóta sem jutott dűlőre a Mobilaréna csapata?
Postázva lettek már vagy van bármilyen információ azzal kapcsolatban, hogy merre járnak a memóriakártyák?

Direkt nem vettem a telefonba SD kártyát, gondoltam most már kibírom január elejéig... :N (azóta sem vettem)

(#681) Bjørgersson válasza Monyos (#680) üzenetére


Bjørgersson
félisten

INFÓ!! MasterPass ajándékok kiküldése

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#682) errorcode06


errorcode06
őstag

Sziasztok!

Bocs hogy csak ma írok, de nekem a tegnapi nap folyamán megérkezett a masterpassos kérdőív ajándéka.
Egy sima postai levelet kaptam és abban volt benne, semmi cicoma, semmi ajánlott, egyszerűen csak bedobta a postás a ládába.

Kép

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#683) Bog válasza errorcode06 (#682) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Több helyről is jött megerősítés már, úgyhogy elvileg a napokban mindenki meg fogja kapni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#684) eventus


eventus
veterán

Mobilos felületen lehetséges lenne az üzeneteknél megjeleníteni a dàtumot/ időt?

(#679) DarknessHope: reklám blokkoló :) igaz elég jól kijàtszàk már. Adott oldal élhet a reklámokból és odaillő reklámokat engedélyezek is. PC oldalon nem zavar egy komponens reklám, de az arckrém vagy szolgáltatói nyomulàs már igen.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#685) UdVi86


UdVi86
aktív tag

Sziasztok!

Lehet nem jut el az illetékeshez, de azért leírom, hátha. Belefutottam oldal animációkat nézegetve ebbe az oldalba: https://www.sirinlabs.com/

Az oldal elég jól össze lett rakva frontend fejlesztői szemmel nézve, de úgy gondolom a termék is elég érdekes, elég prémium, egyedi telefonnak tűnik, lehet érdemes lenne írni belőle egy cikket (rákeresve az oldalon, nem találtam erre vonatkozó cikkeket, híreket), én szívesen elolvasnám. :)

Köszi,
Udvi

(#686) tamass.szabo


tamass.szabo
tag

Megtalaltam az egyik teszteteket egy oldalon. Nem tudom van e ra engedelyuk vagy sem, mindenesetre inkabb szolok:

http://www.mobilstore.ro/index.php?route=information/news&news_id=17

(#687) Bog válasza tamass.szabo (#686) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát ez erősen ejnye, senkinek nem adunk ilyesmire engedélyt, nem hogy egy általunk tök ismeretlen webshopnak. Köszönöm, hogy szóltál, foganatosítjuk az intézkedéseket és ellenlépéseket helyezünk kilátásba.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#688) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Sziasztok, napokban vettem észre, hogy belassul a hardverapró, de valamikor csak szimplán "502 bad gateway"-t ír

Karbantartás lehet esetleg?

[ Szerkesztve ]

Szépnapot!

(#689) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok

Észrevettem, hogy az utóbbi időben Play Zenével tesztelitek a Samsung Galaxykat, pedig a gyári Samus zenelejátszó továbbra is él, csak valamiért nincs gyárilag telepítve, Galaxy Appsről és Google Playről viszont letölthető. Szerintem ezt beleírhatnátok a tesztekbe, valamint esetleg tesztelhetnétek megint vele a telefonokat, a fapadosabb Play Zene helyett. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#690) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Lehet nem jó a hely, de MA fórumon nem kéne már levenni a SpeedShop black friday-t? :) 24-26 volt

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#691) Bog válasza PowerBuldog (#690) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Jogos, levesszük mindjárt

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#692) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Remélem jó helyre írok!
Mozzillafirefox. 57.0.1 (64 bites)
Nincs Semmilyen blokkolóm.

(#693) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Kellemes Napot!

Gondoltam nevet váltok...
Ok, keresem...
Megvan a helye...
kiválasztom...
Elolvasom...
beikszelem...
kattintok

WATTAFA ????????

Nem lesz üzlet??

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#694) Bog válasza Polarstar (#693) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szia, nem értem, hogy mi a konkrét probléma, ki tudod fejteni bővebben?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#695) Polarstar válasza Bog (#694) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem kattintható a kártyás fizetés. Csupán ennyi lenne a gondom. Sem mobilnézetben se asztali módban. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#696) Nerazim


Nerazim
őstag

Üdv!
Nem tudom ide való-e,de napok óta ha belépek egy topikba, akkor hiába az van beállítva, hogy csökkenő sorrendbe mutassa a hozzászólásokat mégis mindig növekvőbe rakja. Ez mitől lehet? Csak az segít ha megint rákattintok a topikra. A beállításokban nem állítottam semmit. Itthon Chrome, melóhelyen Mozilla előbb majd ott is Chrome, mindkettőn jelentkezik.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#697) Krill77


Krill77
őstag

En azt szeretném megkérdezni, h hol lehet az igazságtalan kitiltásokkal kapcsolatban érdeklődni? Mar ugy, a romaiak által nem véletlen kitalált formában es retorikaval. Tehát nem ugy, h nem kapsz lehetőséget semmire. Ki vizsgálja a moderátorok igencsak kérdéses döntéseit? Az 1 hónapos kitiltast a következő, mindent trollkodás legfelső határát atlépő, "offoló/tűzgyujtó" kommentár miatt kaptam (a droid szakmai topicban) :
"Voltak itt akik meg akartak ölni, h nem tudtam egy 5.0 droidos telot XP re csatlakozni. Erre radugtam egy 7.1 et is kapasbol felismerte.. Persze azóta megoldottam a myphoneexplorer segítségével. Ami amúgy is fent volt. De úgy látszik mégsem olyan elavult az xp."

Semmilyen offolás, semmilyen trollkodás itt nincs. Erre kaptam egy honapot. Merthogy mar a sokadik volt..!
Mar csak abban bízom, h aki a kitiltast adta, az valóban sikerélményt érez a tarkojában es megveregeti a vállát, h micsoda "hatalommal" bír.

(#698) Somatom válasza Krill77 (#697) üzenetére


Somatom
veterán

Te itt semmit sem tehetsz. A nagybetűsökön csak közösségi összefogással lehetne kontrollt gyakorolni. Indíts egy "felhasználóbarát PH -ért" fórumot olyan szerveren, amihez a PH -nak nincs hozzáférése! Úgy kiderül, hogy van-e tömeges igény a változásokra. Ha igen, akkor együttes fellépéssel ki lehet kényszeríteni a változásokat. Ők belőlünk élnek. Az nem számít, hogy Te mit tartanál helyesnek. De, az igen, hogy mi, együtt mit tartanánk annak.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#699) Gabal


Gabal
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, jó helyre írok-e, illetve mást is érint-ee a probléma, de néhány hete (kb. február elején) tapasztaltam először, hogy a lapcsalád mindegyik oldalán a mobil browser detektálása valahogy félrement. Korábban, ha pl. egy mobil RSS readerből (gReader) mondjuk a mobilarena feedjéből rákattintottam egy bejegyzésre és az betöltődött akár az app-ban, akár mondjuk a Chrome-ban, akkor rögtön átirányítódott a mobil nézetre (pl.: m.mobilarena.hu). De néhány hete a sima, desktop oldal töltődik be.

Más is tapasztalt ilyet?

Köszi

(#700) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Már régen megfogalmazódott bennem egy szerintem bizonyos off topikokban általános probléma, mégpedig a "hirdetés tiltása".

Hogy konkrét példával is éljek, a motor topikban csaknem több mint 10 éve jelen vagyok, többedmagammal. A topik jó része személyesen is ismeri egymást. Szerintem kijelenthető, h egy ilyen jellegű "klub topiknál" egyszerűen demagóg hozzáállás az, h a topikgazda minden ezzel kapcsolatos postot töröljön és felszólaljon a tiltás mellett.
Ezen időszak alatt nem egyszer találkoztam olyan user-rel, aki pont keresett valamit (motort, ruhát, tök mind1) és konkrétan tudtam h 1-1 topiktárs épp eladni készül, vagy épp árulja is.

Noh meg egy "klubon" belül manapság szerintem mindenki szívesebben vásárol, mint vad idegen emberektől.

De ez nagyjából ugyanúgy igaz lehet a Honda klub topikra is (csak h olyat írjak, ahova még szoktam postolni.)

Szóval, ha lehet egy javaslatom, - akár bizonyos eltöltött időhöz, ranghoz kötve - de a hasonló témájú offtopikokban ne legyen ilyen hévvel tiltva egy egy hsz., amiben valamelyik régi tag elhinti, hogy épp eladja valamilyét.

Azért is írom, hogy időhöz, vagy ranghoz kötve, mert természetesen az sem helyes, h ha boltok, üzletek, csak ezért regelnek fel, hogy szétspameljék a forumtémákat.

Kérlek mérlegeljétek és köszi a választ!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.