Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) BDave


BDave
őstag

Nem terveznétek bevezetni címkéket a cikkekhez/hírekhez? Könnyebb lenne keresni azonos témában, elég lenne csak rákattintani a címkére és akkor kidobná a többi olyan címkés cikket is.

A lapcsalád mobilos verzióját fogjátok a közeljövőben fejleszteni?

(#552) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

up! ne kallódjon a topik :(

A címkézés módszer nem lenne hülye ötlet, de egy kronológiai sorrendben való keresés lenne jó.

Asha 311 és Star III teszt mikorra várható?

Bog, már nem azért, de te ajánlottad ezt a topicot, szeretnénk, ha használnád is! :)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#553) raziel01


raziel01
veterán

.Törölhető

[ Szerkesztve ]

(#554) Bog válasza Sn[4k3] (#552) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Star III lesz, Asha 311-et még nem kaptunk.
A tagelés benne van a motorban ugyan, de nem public, belső, kapcsolódó anyagok listázására szolgál. Egyébként igen, talán lehetne látható, bár akkor felül kell vizsgálni a címkézési technikánkat, mert most mindenki úgy tagel, hogy az a riosnak jó legyen, nem pedig úgy, hogy az olvasónak.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#555) Sn[4k3] válasza Bog (#554) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

"mert most mindenki úgy tagel, hogy az a riosnak jó legyen, nem pedig úgy, hogy az olvasónak."

Írnál pár sematikus példát, mert sehogy sem tudom elképzelni, hogy miként néz ki az ami jó az olvasónak, de nem jó a motornak :F

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#556) Bog válasza Sn[4k3] (#555) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mondjuk a Mobilarena TV-nél a tagek: Mobilarena, tv.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#557) Sn[4k3] válasza Bog (#556) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

És ez miért ne lenne jó a motornak vagy az usernek? Beírja a keresöbe, hogy "galaxy pocket mobilarena tv", erre az kidobja elsönek azokat a találatokat amikben benne vana galaxy, a pocket, a mobilarena és tv tagek. Vagy akkor a rios mi alapján tárolja?

Más kérdés: Legendd rendszeres tagja lesz a szerkesztösének vagy csak hébe-hóba fog kapni ezt-azt, amikor ellep titeket a sok Samsung eszköz?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#558) Bog válasza Sn[4k3] (#557) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A keresés most is figyelembe veszi a tageket, csak nem látod.

Legendd (ha marad ez a neve egyáltalán), abszolút fix tagja a csapatnak és rendszresen fog publikálni, mondjuk rögtön holnap.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#559) Sn[4k3] válasza Bog (#558) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Eddig tiszta sor, hogy a keresö elödobja (desktopon, mobilon nem*) azt amit kell, de akkor nem értem, hogy minek kell felülvizsgálnotok a tageléseket? Nem kis meló lenne.

*picit fejlödhetne a mobilos verzió, jelenlegi állapotában csak a címlapos cikkek elolvasására, ottani fórumozgatásra és privátok meglesésére alkalmas, a keresöje pedig siralmas.

Legendd "ha marad ez a neve"

Tényleg, most, hogy már nem kötödik a felhasználónév a beléptetéshez, már megváltoztatható?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#560) Bog válasza Sn[4k3] (#559) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

De, kötődik, nem megváltoztatható. Mi is úgy váltunk (ha kell), hogy kreálunk egy új usert és megkapja a jogokat.

A tagelések elsősorban azért vannak, hogy a kapcsolódó anyagok rendesen menjenek. Például ha írok egy cikket, amiben nagy hangsúlyt kap az MWC emlegetése, akkor beírom a tagek közé, hogy a motor az MWC-s anyagokat kösse hozzá még akkor is, ha amúgy eredendően a cikk nem pont erről szól.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#561) Sn[4k3] válasza Bog (#560) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Az ilyen MWC-s tageléssel azt hiszem találkoztam is, hasonlókkal többször is. Az valóban szabályszerü, hogy az iphone tagre kidobja szinte az összes Samsung tesztet, tehát ezt be is raktátok a tagek közé vagy a keresö belát a cikkek anyagába és, ha talál jópár iphone szót, akkor azt berakja a találatok közé?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#562) BDave válasza Bog (#560) üzenetére


BDave
őstag

A lapcsalád mobilos verzióját fogjátok a közeljövőben fejleszteni?

(#563) Sn[4k3] válasza BDave (#562) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Én csak a hsz-ek létrehozásának idejét hiányolom.

Bog, Asha 311 é PureView 808 teszt lesz a közeljövöben?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#564) Bog válasza Sn[4k3] (#563) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szia,

egyelőre nem kapunk készüléket, mert még egyik sincs piacon.

bog

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#565) Sn[4k3] válasza Bog (#564) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ha mást nem, az Asha-t szerintem tuti megkapjátok majd idö elött, mert Európa fontos piaca még a Nokiának, idehaza pedig egy nagyon jó, nagyon jó árú készülékük sikeres is lehet. Én bízok a 311-ben, lehet le is cserélem a G1-em másodiknak jó lesz :) Ti láttok benne potenciált?

Mennyi Samsung van még raktáron? Star III?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#566) Mya91


Mya91
tag

Sziasztok! Nem találtam más topikot... Az a helyzet, hogy nekem nem megy az Apróhirdetések része az oldalnak. A fórum, privátok, mennek. Csak nekem, vagy másnak is?

Előre is köszi a választ. (Bocsánat, ha ez nem ide való).

(#567) Sn[4k3] válasza Mya91 (#566) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

[LINK], amúgy nekem sem megy.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#568) Mya91 válasza Sn[4k3] (#567) üzenetére


Mya91
tag

Már műkszik! :R

(#569) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Bog, most láttalak az m1 híradójában! :) Mikor ment a riporter, azaz mennyi idö telt el leadásig (pusztán kíváncsiság)?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#570) Bog válasza Sn[4k3] (#569) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Pénteken jött.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#571) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

PureView teszt akkor hétfön, ugye? Mennyire keljek korán? :)

Symbian^3 és Series40 alatt hogyan nyeritek ki a screenshotokat?

Asha 305 és 311 fog érkezni belátható idön belül? Mi lesz a lényeges különbség a két modell között?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#572) littlelion21 válasza Sn[4k3] (#571) üzenetére


littlelion21
addikt

No offense, de a topic címe ugye megvolt...?

(#573) Sn[4k3] válasza littlelion21 (#572) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Igen, javasoltam is Bognak egy ilyen "Mobilarena kérdezz-felelek" topicot, de ö azt mondta, hogy jó lesz ez.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#574) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Nagyon régóta olvaslak titeket...nem regisztrált tagként is.
Olyan problémám lenne...legalábbis csak segíteni szeretnék,meg nem tudom ki hogy van ezzel még....de a telefonteszteket le bonyolíthatnák jobban is,meg egy apróbb részleteket is tehetnétek bele.
Nah kezdem az elején: a Mobilaréna TV tök jó meg minden,én örülök hogy van,de a készülékeket iszonyatosan röviden bonyolítjátok le,és amikor pl .a menüben bóklásztok akkor mindent rohadt gyorsan csináltok,lehetne lassabban is,meg bemutatni még pár dolgot,nem mindent végighadarni,meg csak úgy elmondani dolgokat.Én azt is szeretem tudni hogy mi van a telefon belsejében.Lehet hogy sokaknak unalmas,de vannak újoncok is,meg érdeklődök is akik esetleg a ti véleményetekre hallgatnak s elolvassák vagy megnézik a mobilaréna TV-t.Személy szerint ha készüléket nézek,vagy veszek mindig a menüt nézem,meg a belső értékeket,pl. mik vannak rá,milyen a rendszer,meg megmutathatnátok az sms írásos részeket is,mert sokszor kimarad...hiába írájtok le,az semmi.Mutassátok is meg....gondolok itt pl. jó pár készülékre ahol lassú a program,vagy a szoftver,vagy valami...s nem el kesersítés gyanánt kéne megmutatni,csak azért hogy tudjuk már hogy mit veszünk,vagy mire vállalkozunk be.Tehát lehetne részletesebb ez az egész....úgyis mennyi idő már egy mobilaréna tv...hát úristen,és abban max csak 25-35 perc közötti egy telefon bemutatás.Oké hogy okostelefonok meg minden,meg a technika....de azért illene az alapfunkciókat is bemutatni,mert van aki esetleg csak arra veszi,de akar egy érintőset mert pl. gyorsabban s jobban lehet rajta sms-st írni,meg stb....

Más: A tesztekbe bele lehetne írni a személyes tapasztalatokat is,pl. fagyott-e a készülék,akku gondok,problémák,észrevételek,sebessége a készüléknek bizonyos dolgoknál...nem pedig programmal lemérni.Oké hogy mindenkinek más a benyomása s a tapasztalata az adott készülékben,de mi akkor is kiváncsiak lennénk a ti mobilos véleményetekre,hisz már régóta nyomjátok és több száz,ezer készülék volt a kezetekbe.
Meg az is rendben van hogy nem sokáig van nálatok egy készülék,de azért kiváncsiak lennénk a véleményetekre minden szempontból.Ne egy hulladék,lom telefont vegyen az ember,vagy valami.

Ezek az értékelések nem negatívak,én csak segíteni szeretnék ebben,biztos hogy sokan szeretnék még így,né nem tudom.De a véleményemet elmondtam.Egyébként imádlak titeket :)

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#575) kenwood3


kenwood3
őstag

Sziasztok!

A mobilarena címlapjával lenne 1 kis gondom, és emiatt írok ide. A problémám igazából biztos kevés embert érint, de azért gondoltam megemlítem. Sajnos erősen színtévesztő vagyok és emiatt a címlapon felül a "lapcsaládunk" után a Mobilarenán kívül sajnos a többi portál nevét egyáltalán nem látom. Így sokszor megesik, hogy mikor a ph-ra mennék, akkor az it café-n kötök ki, vagy a gamepodon.

Erre gondolok:

Sajnos én ebből semmit se látok :( . A kérdésem az lenne, hogy nem lehetne ezzel valamit csinálni? A lapcsalád többi tagjával nincs ilyen gondom, mert azoknál jól elkülönülnek a színek és szerencsére ott oda jutok ahova akarok.
Köszönöm :R

Mi az az ekezet dragasag??

(#576) DJ. Ru$y válasza kenwood3 (#575) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nincs letiltva nálad valami design elem? (vagy azóta javították) Mert nálam ez így néz ki:

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#577) kenwood3 válasza DJ. Ru$y (#576) üzenetére


kenwood3
őstag

Nincs tiltva semmi, nekem még mindig ugyanúgy néz ki :K Ahogy nézem másnál is gond van vele [link]

Mi az az ekezet dragasag??

(#578) OPiiPO válasza kenwood3 (#575) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ugyanez, szintén (Firefox 15.0.1 és Chrome alatt rossz, IE alatt jól látom, de azt meg nem használom):

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#579) Parci válasza OPiiPO (#578) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

firefox 14 alatt jó, ie9 alatt jó. cache ürítés és ctrl + f5 sem segít?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#580) kenwood3 válasza Parci (#579) üzenetére


kenwood3
őstag

nálam most már jó, köszönöm :R

Mi az az ekezet dragasag??

(#581) Agrox


Agrox
tag

Sziasztok!
nem tudom felmerült-e már, de az okostelefon rovatban a márkaválasztót szerintem mostmár időszerű lenne kibővíteni Sony márkával. Sony Ericcson alá nem feedel, és szerintem mostmár van akkora volumen, hogy megérje "nyitni" neki egy külön fület.
Üdv J

Asrock H97-Pro4, Intel i5-4590, Coolermaster Hyper TX3, Gigabyte Gtx 1060 WF2 OC

(#582) attila199207


attila199207
tag

Szerintem nagy probléma, hogy jelenleg irdatlan mennyiségű mobiltelefon van a piacon a nevük is megtévesztő, és sokszor semmit mondó. Az interneten alig találni rendes részletes keresőt, ami általában, vagy nem elég részletes, vagy éppen hibásak az adatok. A mobilrénának pedig ott van minden teszt végén az összefoglaló táblázat, nagyon jó lenne ha lenne egy ilyen menüpont az oldalon ahol mondjuk rá tudnék keresni, hogy milyen telefonok találhatók. Keresni tudnék felbontásra, magok számára kijelző méretre memória mennyiségre akksira szóval mindenre ami ott az összefoglaló táblázatban van, rengeteg telefont tesztelt a mobilaréna kár lenne azokat a sok infót veszni hagyni :). És ha kiadta a telefonokat a kereső akkor el is lehetne olvasni róla a cikket. Szerintem nagyon sok ember telefon váráslását könnyítené meg.

(#583) blueMerle


blueMerle
veterán

Szerény személyemnek csupán egy észrevétele lenne, mégpedig, hogy az utobbi időben egyre jobban megfigyelhető, hogy a hírek mintha totálisan nemhogy harmad- de leginkább ötödrendűek lennének a MA-n. Sokszor beelőznek benneteket a magyarországi telekommunikációs szaksajtóban, és ami még rosszabb, néha még a bulvárlapok is. Persze, tudom, még így is vezető az oldal, ez rendben van, csak sok geeknek és fanboynak ez bizony nagy szívfájdalom hogy már gyepálná a másikat egy adott témában de várnia kell a hír megjelenéséig (mert ugye témát nyitni felesleges hiszen úgyis elsüllyed ha pár órára, napra rá jön a hivatalos RE: topic hírrel együtt) :)

Ha javasolhatom akkor szerintem állítsatok rá még egy valakit a hírszerkesztésre, borzasztó sokat lendítene a dolgon :K

A tesztek továbbra is nagyon rendben vannak. :K

[ Szerkesztve ]

(#584) snooze


snooze
veterán

pár napja a privát üzenetekröl nem küld emailt,addig tökéletesen müködött!mi lehet a gond?

GO Gunners!!!

(#585) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Jó ötlet volt a twitter csatorna az MWC rövidebb híreinek publikálására, köszi! :R

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#586) Ad M válasza Bog (#1) üzenetére


Ad M
csendes tag

nekem nagyon tetszik a mobilarena 3 hónapja kezdtem el nézni azóta minden nap követem
én nagy blackberrys vagyok :K

(#587) Ad M válasza Ad M (#586) üzenetére


Ad M
csendes tag

de csak most regiztem

(#588) Ad M válasza Bog (#1) üzenetére


Ad M
csendes tag

kéne egy blackberry teszt mindegyhogy mit lepjetek meg :DDD :R

(#589) Ad M válasza Bog (#1) üzenetére


Ad M
csendes tag

egy törés tesztet kéne úgy ,hogy egy régi mobiltelefonPL.nokia3310 VS újjabb PL samsung X cover

(#590) vacs válasza Bog (#1) üzenetére


vacs
veterán

Szép napot.

Sony Xperia ZR teszt várható valamikor, esetleg bemutató a MATV-ben ?
Az xxlgsm-nél és még 1-2 helyen már kapható.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#591) Bog válasza vacs (#590) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen, lesz, tévében nem biztos.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#592) vacs válasza Bog (#591) üzenetére


vacs
veterán

Értem, köszönöm.

(^)(>.<)(^)

(#593) D.Orion


D.Orion
veterán

Bog, akkor folytassuk itt? Vagy csak bebökted, hogy írjak ide, de tulajdonképpen inkább ne írjak semmit se? :U A te stílusod is elegánsan lekezelő, mindemellett pedig még lenéző is. Vitatkozhatnánk napokig arról, hogy ki mit írt. Én nem írtam, hogy strapatelefonnak neveztétek, azt írtam, hogy "ellenálló nálam a strapabíró szó szinonimája" ez nem strapatelefon.

De most úgy konkrétan egyébként mi bajod van? Kritizáltam a cikket és le vagyok hordva hazugnak meg baromságokat beszélőnek?

Ha én írnék rólad ilyet, akkor meg kapnék egy figyelmeztetést vagy kitiltást azonnal? Azért álljon már meg a menet. Tévedtem ez biztos, de nem nevezhetsz hazugnak ezért még, baromságokat meg pláne nem hordok össze. Egyáltalán nem érdekel, hogy ki vagy és milyen szerepet töltesz be a lapcsaládnál(egyébként tudom nagyon jól és tisztában vagyok vele), akkor sem nevezhetsz hazugnak meg baromnak.

Az, hogy a Samsung Galaxy S4 Active kapott egy Ajánlott plecsnit... Na ez nevezhető annak aminek te hívsz. Egy Tetszett plecsni az oké, mert tényleg úgymond újdonság és jó elgondolás, de akkor is meg van nyirbálva, még ha az a TFT kijelző majdnem olyan jó is mint az S4 Amoled. A kamera se az, még ha alig érezhető is, stb stb...

Folytathatjuk napestig a vitát, engem nem érdekel. Én ettől nyugodtan alszom, pusztán szeretném elmagyarázni, hogy ti is képesek vagytok melléfogni még ennyi idő után is. Mint szvsz most is.

(#594) Bog válasza D.Orion (#593) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem értem, hogy mi a gondod.
Ezzel kezdted a velem való finom beszélgetésedet:
"Az Xperia Z és az S4 ellenálló képessége is csak marketing bullshit, mind a két telefon úgy törik, mint a ropi. A HTC One 5x többet kibír. És TI, mint szaklap ezt még képesek vagytok kihangsúlyozni? Ezt a marketing hülyeséget ti is leírjátok, hogy az Xperia Z (I)strapabíró(/I)? :W Bocsi, de ez hülyeség!"
Az, hogy mi leírjuk azt a marketing hülyeséget, hogy az Xperia Z strapabíró, az nem igaz. Sehol nem írunk ilyet. Azt írjuk, hogy ellenálló. Ami viszont igaz, mert ellenálló a vízzel és a porral szemben. Ami egyre fontosabb napjainkban. És mellesleg igaz.

Ha azon csodálkozol, hogy erre a kis kirohanásodra miért nem kaptál egy kebelre ölelő választ, akkor sok gondod lesz még az életben.

Nem írtam azt sem, hogy hazug vagy. Sehol, soha. Nem szokásom minősíteni a felhasználókat, olvasókat, hozzászólókat. A hozzászólásokat viszont igen. Baromnak pedig aztán tényleg életemben nem neveztem senkit nyilvánosan.

Az, hogy a Samsung S4 Active kapott egy ajánlott plecsnit, az annak köszönhető, hogy igazából rohadt jó telefon, össze van rakva és a plusz funkciói nem teszik drágábbá, mint az alapmodellt. És úgy vettem észre, hogy ezt a nézetemet elég sokan osztják az eddigi hozzászólók közül. A cikket pedig szerintem úgy szokás kritizálni, hogy az ember konkrétumokat ír. Például: "nem értek egyet a plecsnivel, mert én nem szeretem a Samsungot". Csak úgy beröfögni a fórumba, hogy a cikk szar, az trollkodás. És ezt a te múltaddal te is pontosan tudod.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#595) D.Orion válasza Bog (#594) üzenetére


D.Orion
veterán

Úgy érzem nincs miről beszélnünk, mert elbeszélsz mellettem. Én ezt itt lezártam. PONT

(#596) AdlerAdam válasza Bog (#594) üzenetére


AdlerAdam
csendes tag

Bog for president! :R :D

"Per aspera ad astra" Motorola M3888 > Nokia 3410 > Sony Ericsson K310i > Motorola V360 > Samsung J700 > Sony Ericsson Xperia x10 Mini Pro > Sony Xperia SP

(#597) vacs válasza Bog (#1) üzenetére


vacs
veterán

Bog, Huawei Ascend P6 vagy Sony Xperia ZR (ha a pénz nem számít).
Te mindkét készüléket láttad, nyomkodtad élőben a MATV-ben.
Ha jól emlékszem valahol olvastam, hogy elgondolkodtál a P6 vásárlásán.

Ui.: bocs, ha rossz helyre írtam.

(^)(>.<)(^)

(#598) Bog válasza vacs (#597) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Viszonylag rossz helyre, igen ;)
Amelyik jobban tetszik. Nekem a P6 tetszik jobban, de ez pusztán egyéni preferencia a formaterv miatt.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#599) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Kedves joey20-unk kérésére, ide is írom:

Szeretettel várom a galaxy blog bejegyzés után az Xperia blog aktualizálását a 2013-as EISA díjakkal kapcsolatban!

Köszönöm!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#600) joey04 válasza mrlujoak (#599) üzenetére


joey04
titán

Én nem kértem, csak feldobtad a témát, hogy mégis hol lehetne megkérdezni, jobb nem jutott eszembe. :)
Na talán itt kapsz választ a stábtól, sok sikert. :R
----------

btw akkor egy kérdés: Mikor lesz előreláthatólag bevezetve a Klubkártya?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.