Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) palm treo 75 válasza Bog (#400) üzenetére


palm treo 75
tag

Akkor a legmegfelelő mobil?

Go! Go! Nokia!!! N95 + 8GB

(#402) Viktor0610 válasza palm treo 75 (#401) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt mi honnan tudnánk, hogy neked melyik telefon a legmegfelelőbb? :F

Nekem pl. a Kaiser a legmegfelelőbb. Amennyiben nem lesz extrém magas az ára, a Touch Pro is megfelelő lesz... :D

Samsung Galaxy A54

(#403) palm treo 75 válasza Viktor0610 (#402) üzenetére


palm treo 75
tag

Természetesen nem magamra gondoltam nekemis a kaiser meg az n95 én ha tudom magamról akor értelmetlen lenne mást{okt}ól kérdezni

[ Szerkesztve ]

Go! Go! Nokia!!! N95 + 8GB

(#405) #16820480 válasza Bog (#391) üzenetére


#16820480
törölt tag

helyesírásellenőrző nem lenne megoldás? még ha nem mindig fogalmaztok 100%-ig magyar irodalmi nyelven, de akkor is kiemeli a hibákat, beleértve az elgépeléseket.

a cikkek utóéletére nekem az a meglátásom, hogy tökéletes megoldás a fórum a cikkek mögött. ennek az oldalnak van Mo.-on az egyik legjobb fórumos közössége, amennyiben érdekes telefonról van szó, akkor tuti, hogy lesz rengeteg hozzászólás, mire fél évvel később valaki elolvassa a cikket. csak annyit kell csinálni esetleg szerintem, hogy felhívni az emberek figyelmét, hogy tessék már odakattintani arra a nyüves fórumra, mert aki ismeri az oldalt, annak rájár a keze alul a "hozzászólások" linkre, de egy újoncnak nem biztos.

(#406) Bog válasza #16820480 (#405) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nagyjából megoldottuk ezt a helyesírás dolgot, Viktor0610 egy ideje már olyan munkakörben van, hogy minden kipakolt anyagon átszalad és javít. Remélem, hogy ez érezhető (saccra egy hónapja működünk így).

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#407) attisx


attisx
addikt

Tisztelt Szerkesztő Urak!

Engedjétek meg, hogy ezúton ajánljam figyelmetekbe a "Letölthető Prohardver! téma mobilra" topikban nem rég kelt hozzászólásomat:

[link]

Üdvözlettel: AttisX

;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#408) copin válasza copin (#404) üzenetére


copin
őstag

Ennyire hülye ötlet lenne? Kár, a kamera rész színvonalán sokat dobott volna a dolog.

Jah, nem lesznek bench részek? Az okostelóknál alap, bár asszem ott se jelenik meg mindig. Nem tartana sokáig, feltöltöd a progit, lefuttatod (ha végigfut) kiírod az eredmény és kész. Nem tart semeddig és valami objektív dolog is lenne a tesztben az adatlapon kívűl (van olyan mobiltesztelő oldal, ahol fűt-fát letesztelnek ezen az úton és nagyon tetszik, itt is rácuppannának biztosan).

Ezekről a rókabőr telókról annyit hogy a "másik" magyar telefonos oldalon néha megengednek maguknak pár soros tesztet, ami finoman szólva trehány hozzáállás. Ha ő nem tud írni semmi újat írni egy telóról, akkor adjon lehetőséget másnak, mert egy újszülöttnek minden vicc új. Nem lehet olyan gáz két hasonló tesztet írni a klónokról, mivel a gyártónak volt képe kiadni ugyanazt hatszor, akkor a tesztelők is írhatnak lazán hasonló teszteket, az a lényeg hogy pusztán lustaságból ne menjen linkelgetésbe a cikk (erre itt is volt példa).

[ Szerkesztve ]

(#409) Bog válasza copin (#408) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Benchmarkot mindig csinálunk WM rendszerű telefonoknál, korábban Symbian készülékeken is nyomtuk.
Fotós dolgok:
Miután a készülékeket mindig más teszteli (úgy értem, hogy az egyiket én, másikat Bocha, megint msikat Pompi), ezért nem tudunk azonos körülményeket teremteni. Ezért vannak állandó témák (igen, a cipő, amit már csak ezért nem dobtam ki).

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#410) copin válasza Bog (#409) üzenetére


copin
őstag

Akkor nem lesz bench minden (már amelyiket érdemes) készüléken. Kár. Mondjuk a ruszkiktól eddig is megkaphattam az ilyen irányú infókat, de azért ami jó azt érdemes átvenni, arrafelé olyan tesztek vannak hogy szinte minden fontosabb funkciót bemutatnak, akkor is, ha alapvetően nem változott már évek óta, csak kijött egy új készülék. Ezt az odaadást várom el a mobilarenától is.

a szomszéd kertje

(#411) Bog válasza attisx (#407) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Privát ment.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#412) Bog válasza copin (#410) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hali,

pontosan ismerem a linkelt oldalt, kőprofi. Túl profi. Minden telefonon mindent megnéznek és leírják, durván unalmas, képtelen voltam eddig egyetlen cikket is szó szerint végigolvasni, jellemzően eltekerek az engem érdeklő részekig, s ennyi.
Én hiszek a linkelés és az átfogó, alaptesztek erejében. Ezért van Series40 és Series60 cikk, hogy tudjunk rá hivatkozni, s ne kelljen mindent detailed módon újra meg újra leírni. Hiszek abban, hogy inkább olvasmányosnak és élvezetesnek kell lenni, mint végletekig részletesnek, s csak remélni tudom, hogy nem azért pörög mondjuk egy kínai vacak klikkszáma, mert mindenki feltétlenül olyat akar venni, hanem azért, mert az olvasók kiváncsiak arra is, hogy hogyan írunk egy ilyen készülékről.
Egyébként minden cikknél látjuk, hogy melyik oldala mennyire népszerű, s bizony erősen látszik, hogy a külső, a bevezető, a multimédia és az összegzés érekli az embereket leginkább. A többi csak töltelék.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#413) joey04 válasza Bog (#412) üzenetére


joey04
titán

Ebben teljesen igazad van. és ez így is van jól. :R
Viszont a Benchmark teszteket akkor is le lehetne futtatni minden készüléken, és az utolsó oldalon a specifikációk után be lehetne tenni, így aki akar mazsolázgathat az eredmények között, ha meg valami érdekes eredmény jött ki akkor a tesztben lehetne rá utalni hogy a számszerű eredményeket megtaláljátok az utolsó oldalon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#414) bob011 válasza Bog (#412) üzenetére


bob011
tag

Személy szerint igen sokat olvasom az oldalt, főleg rss-en keresztül.
A cikkeknél viszont egyből a "nyomtatóbarát verzió"-ra megyek.

Személy szerint engem igen érdekelne egy térerő, hangminőség teszt is.

üdv.

(#415) Bog válasza bob011 (#414) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hmm.
Ezt hogyan lehet megoldani szerinted?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#416) copin válasza Bog (#415) üzenetére


copin
őstag

Térerő: Melyik "veszti" el a szolgáltatót elsőnek a barlangban. :D

Hangminőség: Érzékenységét elég lenne megadni, vagy hangfelvétel és az eredeti hangal össze lehetne hasonlítani a wav fájlt, hogy mennyire adja vissza (bár hálózatonként kéne ezt végigdarálni, végülis csak 3 van :DDD ). Talán valaki tud segíteni a ph!-ról.

Bár egy bench-et ezeknél talán könnyebb lenne végigpörgetni. :B

(#417) Polacheck válasza copin (#416) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Aha, akkor már csak egy privát barlang kell, ahová besétálva folyamatosan mérhetjük, hogy hány mm-ig jutunk és ezzel a térerő mérőszáma a mm lesz. :D

Vagy csak én nem értem?

Ha extrém különbségekbe botlunk, azt eddig is kiemeltük, ezután is ki fogjuk.

less qq more pewpew!

(#418) Bog válasza copin (#416) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Térerő: ez nem fog összejönni, mert nem ugyanott teszteljük a telefonokat. Illetve függ az időjárástól, s egy sereg egyéb dologtól az eredmény.

Hangminőség: na ne má :U

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#419) copin válasza Polacheck (#417) üzenetére


copin
őstag

Ok, én se gondoltam annyira komolyan a dolgot. Bár, hogy a témánál maradjunk, lehetne alufólia rétegekkel is kísérletezni. Bár ez nem tudom mennyire objektív, de bárhol végezhető és nem kell felriasztani az alvilágot.

Ráhúzok egy réteget a sajátomra, hátha bírja folyamatosan.

Az elsőtől elment a térerő. Mindegy, talán elég megadni a SAR értéket.

[ Szerkesztve ]

(#420) Polacheck válasza copin (#419) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ehhez nem fűlik a fogam. Biztos vagyok benne, hogy utólag megkapnánk a Nokiásoktól, hogy a Samsungra nem jól húztuk rá a fóliát és ugyanez fordítva.

less qq more pewpew!

(#421) Polacheck válasza Polacheck (#420) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ja, a témát átraktam a helyére.

less qq more pewpew!

(#422) bob011 válasza Bog (#415) üzenetére


bob011
tag

Passz.
Viszont volt már telefonom, amit csakis ezek miatt adtam el. Pedig más téren minden rendben volt vele. :(

Tulajdonképpen egy gyenge térerő esetén semmilyen telefon sem tud csodás hangminőséget adni. Szubjektív módon lehet megoldani esetleg. Viszont egy közel ill. távol lévő átjátszó az adott szolgáltatónál máris aláaknázza a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#423) Meta


Meta
tag

MOto E8 teszt mikor várható? :) Ha egyáltalán tervbe van véve :)

(#424) copin


copin
őstag

Üdv!

Panasonic telefont már nem fogtok tesztelni?

Esetleg külföldi szolgáltatónak készülőt (docomo)? Egy japán 905-ös telóról készült teszt sok kérdésre adna választ és lemerném fogadni, hogy sokan linkelnék a tesztet az angol nyelvű oldalra. Persze, ehhez telefon kell, de Ti biztos tudtok valahogy szerezni egyet a kapcsolataitokon keresztül.

(#425) Bog válasza copin (#424) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Telefont talán tudunk szerezni, de hálózatot? :F

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#426) copin válasza Bog (#425) üzenetére


copin
őstag

Roamingolni is lehet velük, ezt biztosan tudom (legalábbis a 905-ösök új generációjával biztosan). Bár a költségek is japán szinten lehetnek.

(#427) copin


copin
őstag

Elmaradt az ígért Omnia írás szombatra (Mio topikban volt róla szó).
Gondolom megint a foodexpresses lekvárfolyam volt a késés oka. ;]

#426-ra valaki (házigazda)?

[ Szerkesztve ]

(#428) Bocha válasza copin (#427) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Elnézést a megkésett válaszért, csak reagálok, hogy lásd: nem felejtettünk el (mondom ezt 2 hétre rá.. bocs:) ). Szóval: fogalmam sincs, Bog a kompetens. :D

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#429) Bocha válasza Meta (#423) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Jövő héten várható.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#430) copin válasza Bocha (#428) üzenetére


copin
őstag

Végülis egy részletes cikk is jó lenne az egészről (az egyik hír kapcsán jutott ez eszembe). Egész pontosan japán/kóreai készülékekről. Ez alatt nem Kyocera (japán Alcatel) modellekre gondolok természetesen, hanem mondjuk FOMA szolgáltatás csomagot támogatókra. :)

(#431) copin válasza Bog (#425) üzenetére


copin
őstag

Telefont talán tudunk szerezni, de hálózatot?

Most hogy elég sokat megtudtam a keitairól az elmúlt hetekben, azt kell mondjam, hogy ez nem kifogás. Végülis, ilyen topikok is lehetnek a fórumban, nem én tartom fent ezt az egészet, de ha komolyan gondolod a world domination in progress mondatot, akkor lehetnétek igényesebbek is. Persze a pénz, a klikkelgetések stb. stb.. Sajnos még nem tudok annyira jól angolul, hogy odébbálljak, ezért kivárok, talán lesz valami lépés a pozitív változás felé, hogy valamennyire jobb legyen a magyar mobilos kultúra (és ennek eredménye a fórumban mérhető legyen toleráns, lehetőleg minél részletesebb véleménnyel megspékelt kommentekben). Persze megint tisztelet a kivételnek, de ha úgy érzed hogy én csak egy hőbörgő idióta vagyok (lehet benne valami), azt is elfogadom, csak kicsit olyan érzésem van, mintha a Colosseumban lennénk és dobálnák a kenyeret (hírek, bemutatók, tesztek) a szájtáti népnek (nekünk olvasóknak) és nincs előre lépés, csak a bulvár és a napi teszt. Azt hiszem, ha nem is állunk olyan jól a szolgáltatók tekintetében, mint egyes országok, de azért én úgy gondolom, a kultúra területén bizonyíthatunk. Neked ebben kulcsszereped lehet, hiszen itthon elég ismert vagy a mobilos berkekben, ha másnem a mobilarena, de a kettőt nem lenne szerencsés elválasztani. Lehet hogy tévedek, de én így gondolom most. Ha van valakinek ehhez hozzáfűzni valója, akkor tegye meg, akarom tudni ki mit gondol erről.

(#432) Bog válasza copin (#431) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ne haragudj, de nagyon nem értelek. Szeretnél japán telefonokról teszteket olvasni, remek. Néhány apró probléma azért akad:
1. Nemigen tudunk ilyen készüléket szerezni, senki nem hozza be az országba, mert jellemzően nem működnek, drágák és nincs szervizháttér
2. Hálózat sincs, szuper, hogy lehet vele roamingolni, de nem tudok japán SIM-et szerezni

Abszolút nem értem, hogy azt a tényt, hogy KDDI telefonokat nem tesztelünk hogyan vagy képes a színvonallal összekapcsolni. A mobilearsenal olvasói UK, Ausztrália, India és US területről jönnek, nem Japánból.

Nekünk az a dolgunk, hogy legyenek hírek és napi teszt. Minőségiek. Újabban bétás készülékekről blogolunk, az általunk bemutatott termékek portfóliója így is sokkal szélesebb mint akármelyik hazai "so called" konkurens oldalé, hiszen a telefonok mellett PDA-k, PNA-k és UMPC-k is szerepelnek a palettán. Kijárunk az elérhető távolságban levő kiállításokra, első kézből szállítjuk az információkat, s fenntartunk egy kisebbfajta fórumot, amely a hazai mobilos közösségek alfája és omegája mind a látogatottságát, mind pedig a hozzászólásszámot tekintve, nem is beszélve a fórum kulturáltságát őrző moderátorokról.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#433) copin válasza Bog (#432) üzenetére


copin
őstag

1. Nemigen tudunk ilyen készüléket szerezni, senki nem hozza be az országba, mert jellemzően nem működnek, drágák és nincs szervizháttér
2. Hálózat sincs, szuper, hogy lehet vele roamingolni, de nem tudok japán SIM-et szerezni

1. és 2.-ra ugyanaz: Igaz hogy hivatalosan senki nem hozza be az országba, viszont igen szép hányaduk működik. 2005 óta a turbo SIM (vagy annak valamelyik verziója) már remekül használható akár itthon is, ahogy egész Európában. Ezt a remek működést úgy értem, hogy nem dobálja le a hálózatot, nem megy el a világítása nem tűnnek el a képek az e-mailből stb. Amúgy Kínában elérhető lesz egy (ha jól emlékszem Softbankos) Sharp, ami elképzelhető (sőt, a hálózat fejletlensége miatt biztos, elég csak az alapszolgáltatást tekintve ingyenes aGPS-es EZ szolgáltatásokra gondolni) le lesznek butítva, de ha még az se lesz elérhető nálatok... (bár a specifikációt még nem ismerem). Miközben duál BT-s "csodákat" azért lehet találni a tesztek között amit persze különösebb "bátorság" nélkül megvehet az ember, mert ha tönkremegy a telefon, akkor elképzelhető hogy a jogszabályoknak megfelelően lesz valaki, aki megjavítja itthon. Egy Japánból rendelt készülékhez szinte minden kiegészítőt be lehet szerezni, de ha elromlik akkor minimális (kb. semmi) a lehetősége hogy lesz szervíz támogatás, bár tudom, hogy az említett USA-ban, Kanadában és Angliában ahol ezeknek a telefonoknak elég nagy hagyományuk van, ez nem okoz problémát. Hála az internetnek (meg persze Puskin se akadályozza őket).

Nekünk az a dolgunk... Ezzel a felével nincs dolgom, ez vagy nem érdekel, vagy rendben van részemről. Majdnem. Talán egy kicsit később. :)

[ Szerkesztve ]

(#434) bepe79


bepe79
addikt

Nekem is lenne egy keresem, mivel a forumon (mobilarena) en vagyok a strapa-mobil manias. :) Ez pedig a Sonim XP1 (utodja) / ellenfele lenne, a Condurro LM801 strapa-mobiltelefon. A telo mar megjelent, oktoberben mar kaphato lesz. Legalabbis itt az UK-ban igen, es lehet, hogy beszerzek majd egyet. A Condurro igerete szerint Europa tobbi orszagaban is kaphato lesz hamarosan, tehat valoszinuleg hozzatok is eljut. Ha igy lesz, akkor en szemely szerint nagyon orulnek egy tesztnek. :) Vagy egy blognak, vagy akarminek is. :R

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#435) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

copin: a dolog úgy működik, hogy ha tudunk szerezni távol-keleti cuccot, akkor lesz teszt. Sajnos ez ennyire egyszerű, s egyelőre még egyik partnerünk sem kínálgat ilyesmit.

bepe: a Sonim XP1-nél mázlink volt, mert egy ismerősöm szerzett ilyet. Körbekérdezek az újdonság kapcsán is, de nem sikerül mindig minden úgy, ahogy szeretném.

Alapvetően azt tudjuk tesztelni, amit kapunk. Persze szoktunk kérni is... de a forrásaink is véges számú kapcsolattal rendelkeznek.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#436) ragyoti


ragyoti
csendes tag

Sziasztok!

A cikkek olvasása közben a vírusírtóm elkezdett kiabálni, hogy trójait talált.
Mindig amikor a cikk egy következő oldalára lapoztam a dolog megisméltődött.
Arra tippelek, hogy van egy trójaitok (JS/Exploit-Script).
De az is lehet, hogy tévedek.

(#437) Bog válasza ragyoti (#436) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Egy JS kód rosszul volt beszúrva az egyik reklámban, ez okozta a galibát, már javítva. Vírusról szó sincs.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#438) copin


copin
őstag

Üdv házigazdák!

Ebben a cikkben közölt mobil ugyanaz, mint ez. Most az engadget csúnyán mellényúlt. Közel 1 éves mobilt mutatnak be. Mobilarena hír. Ha esetleg nem hinnél nekem, akkor elég pusztán a tárcsázó gomboktól balra keresni a telefon igazi nevét. Itt ha jól látom háromszor írtatok erről. Most mit fogtok csinálni ezzel a cikkel? :)

(#439) copin


copin
őstag

Már megint unatkoztam, ezért kerestem a tesztben [link] 1 rosszul írt szót. Találtam egyet, ami valószínűleg nem direkt lett elírva, ez lett a pozícionálva szó (csak rövid i-vel lett írva).

#438 Kezdem sejteni, hogy direkt csináltok ilyeneket, mivel volt olyan hiba, ami humorosnak volt nevezhető, de ettől függetlenül nem lett javítva, a jelzés ellenére sem (persze van ellenpélda is).

Jah, meg mintha egyel kevesebb hír lenne a 922SH-ról, vagy az én memóriám rossz? :U

[ Szerkesztve ]

(#440) Magnum_


Magnum_
nagyúr

sziasztok! mi ez az uj dizájn az apróknál? :DD nem lehetne legalább a háttér szinét áttenni zöldre? bántja a szemem...meg én mobilarénázok, és ha az uj aprókból kattintok egy forumra, akkor a PH!-t hozza be, aminek a háttér szine megint nem szemnyugtató zöld.. lehet valami orvosság számomra?

I humbly and respectfully decline™

(#441) iknight


iknight
senior tag

Én is csatlakzoom az előttem szólókhoz... A mobilarénán olvasgatom a cikkeket átkattintok megnézem az apróknál az üzeneteimet, meg miket árulnak, és vissza... Így most sokkal macerásabb lett. Jó az új oldal meg midnen, de nem maradhatna a régi verzió is? Ha a mobilarénát irom be akkor maradjak ott léccy.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#442) kaller1


kaller1
veterán

Egy pár észrevételem lenne az új aprós felülethez:

A Jó, ha tudod: szövegben ha ott van,hogy Soha ne utalj előre,akkor ennyi erővel az is benne lehetne,hogy Soha ne küldj semmit előre(Ezt természetesen a korrekt eladók védelmében... :U
Továbbá miért maradt ki innen a Akikkel jó vigyázni üzletelés során! topik közvetlen láthatósága/elérhetősége? Ez szerintem legalább annyira fontos,mint a Jelentsd a csalókat topik.

Remélem ezzel a meglátással nem vagyok egyedül... :)

Ja,nekem tetszik az új felület,gratula.... :C

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#443) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Mint látható, az apróhirdetéseket egy külön oldalra szerveztük ki, neve is van neki: hardverapró.
Stratégiai döntés, sok oka van, de leginkább az, hogy h elkülönítve üzemeltetjük, akkor sokkal több fejlesztést és funkciót lehet bele rögzíteni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#444) Magnum_ válasza Bog (#443) üzenetére


Magnum_
nagyúr

és a háttér szine végleges?

I humbly and respectfully decline™

(#445) Bog válasza Magnum_ (#444) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen, a design végleges.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#446) copin válasza kaller1 (#442) üzenetére


copin
őstag

A Jó, ha tudod: szövegben ha ott van,hogy Soha ne utalj előre

Annyian jöttek már ezzel. "Utald a számlámra és ha látom hogy megjött, akkor küldöm a cuccot" típusú beszélgetések tucatjait csináltam már. Mindegyik felejtős volt. Alaptétel, hogy nem fizetünk a semmiért és az aki fizet, többet kockáztat, mint aki az árut küldi.

(#447) Parci válasza kaller1 (#442) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

felteszem, hogy ha egy eladni szándékozó olvassa ezt, ugyanúgy megérti.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#448) Bordoi válasza copin (#446) üzenetére


Bordoi
őstag

Ezek szerint az nem vállal kockázatot, aki elküldi előre a csomagot :F
Amennyiben elküldök valakinek egy procit, ő megkapja, de nem utalja az árát.
Akkor én nem kockáztattam semmit, vagy kevesebbet, mint aki előre utalt?

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#449) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Emberek van a Hardverapróhoz kapcsolódó észrevételeknek külön topic, ez a Mobilarénáról szól!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#450) copin válasza Bordoi (#448) üzenetére


copin
őstag

Persze, de én általában venni akarok. ;)
Megoldás az utánvét. De valahogy az nem sok embernek tetszik, pedig nem dobja meg az eladó költségét, sőt, bele is számíthat egy kisebb extra összeget, ahelyett, hogy az áldozatott játszaná és akkor a vevő fizeti azt is, mint jobb helyeken.

Racecam (off) Ugysincs itt nagy forgalom soha. De ígérem ez volt az utolsó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.