Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) hebling


hebling
tag

Kérdésem a következö lenne:Miért ne lehetne pozitiv illetve negativ pontot adni a ph-n?Szerintem ez egy bevált dolog!Legalábbis én nyugodtabb szivvel vásárolnék olyantol akinek van 10 pozitiv pl!Ezt a rendszert mondjuk nem csak aprohirdetésnél lehetne alkalmazni hanem segitökészség pl!?Ez megvalosithato?

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#452) Bog válasza hebling (#451) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Go to #449

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#453) hebling válasza Bog (#452) üzenetére


hebling
tag

:R :R :R

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#454) blueMerle


blueMerle
veterán

Lenne egy olyan kérdésem a kedves házigazdák, modik vagy tulajok felé hogy idén várható-e karácsonyi nyereményjáték? :U

(egy éves a fusi noti éshát.... :D )

(#455) LALA_kiraly


LALA_kiraly
senior tag

A mobilos apróhirdetéseknél is lehetne egy összefogó bazár kategória, mint a hardvereknél. Nem győzöm szétszedni, pedig mehetne egybe.

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#456) Viktor0610 válasza blueMerle (#454) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos, nem lesz... :(

Samsung Galaxy A54

(#457) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok,
Egy tipp, hogyan lehetne még felhasználóbarátabb az oldal, lehet csak én vagyok így ezzel a dologgal de van az "itt szóltam hozzá utoljára" rész és ott csak "10" lehetőség van, számomra kevés:) Szerintem ezt ki lehetne bővíteni akár 20 ra vagy 15 re és akkor nem kell keresgélni meg elmenteni a kedvenceim közé ahova már így is rengeteg van mentve:)
üdv: Mr. Grincs

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#458) copin


copin
őstag

[link]

Mindent leírtam benne.

(#459) Pompi válasza Mr.Grincs (#457) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Jobb oldalt felül az opciók részben vagy egy beállításaim menüpont. Ott 20-ig egyesével tudod állítani, hogy hány eleme legyen az itt szóltam hozzá listának.

Feel Good Inc.

(#460) Bog válasza copin (#458) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A következő videónál majd figyelek arra is, hogy hová nézzek. Fej szerintem azért kell, mert így a szájmozgásomból ki lehet találni, hogy mit mondok, ha épp nem lenne teljesen érthető, ad valami személyességet, meg beszélek viszonylag sokat arról is, amit nem lehet mutatni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#461) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Szerintetek ez miért lehet?
A fejléc tiszta old school és nincsenek lapléptető nyilak :F
Kép

Áhh közbe megvan...bekavart egy plugin :U

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#462) Enjoy


Enjoy
addikt

Az elmúlt 2hétben nagyon lassan akar bejönni a MobilAréna oldala, nem tudom , hogy miért, de csak az MA, konkurens oldalak hip-hop bejönnek.
Ennyire leterhelt lehet az oldal, ill. fórum? :F

► més que un club ◄

(#463) Bog válasza Enjoy (#462) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Egy szóval: igen.
Dolgozunk rajta.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#464) Enjoy válasza Bog (#463) üzenetére


Enjoy
addikt

Mondjuk én csak azért vettem a bátorságot, hogy rákérdezzek erre a "lassúságra", mert a MobilAréna a kezdőoldalam :D
Meghát nem csodálom, hogy leterhelt, mert nagyon színvonalas minden :R

► més que un club ◄

(#465) stratova


stratova
veterán

Üdvözletem a Tisztelt Szerkesztőségnek!

Egy ideje már gondoltam rákérdeni, hogy a telefon teszteknél miért nem választható ki minden legalább fajsúlyosabb márka. Az rendben van, hogy Nokia, Samsung, SE stb. telefonok tesztjei szépen szűrhetők, de azért egy ideje jócskán találunk az oldalon pl. LG készülékeket is amik nem. Nem várom el, hogy ez a lehetőség az egzotikumokra is kiterjedjen, de a hazánkban beszerezhető és számos típust felvonultató márkákra nem ártana. Gondolom a szűrő csak feledésbe merült. Ha e kérdés/kérés már szerepelt, akkor elnézést kérek.

[ Szerkesztve ]

(#466) Bog válasza stratova (#465) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szia,

épp ma tettünk lépéseket ezügyben, lesz változás.

bog

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#467) stratova válasza Bog (#466) üzenetére


stratova
veterán

Örömmel tapasztaltam, hálás köszönet!

(#468) Meta


Meta
tag

A mai tesztben volt egy kis kitérő a telefonok magyarországi forgalmazásáról. Erről a témáról nem lehetne egy bővebb kis összefoglalót indítani? (Mondjuk: Ki kezdeményezi, kinél, hogyna, mennyiért, miért, mennyi időbe tellik, milyne jogokra terjed ki, mik a szükséges hátterek (pl szervíz biztosítás) stb.. )

(#469) Meta válasza Meta (#468) üzenetére


Meta
tag

ping... Valami vélemény? (tervben van / folyamtban van / hülye vagy / semmi közöd hozzá / bármi más )

(#470) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Az miért van, hogy up-oláskor mindig 2009-01-22 08:25 erre az időpontra rakja ki a hirdetést és ezáltal nem hozza előre :F :F

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#471) Viktor0610 válasza Des1gnR (#470) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam "rendesen" mutatja az UP időpontját, ami hirdetésednél jelenleg. 2009-01-23.
Állítsd a beállításaim részen az Apróhirdetések alatt a Rendezés elvét "utolsó up szerint csökkenő"-re.

Samsung Galaxy A54

(#472) Polacheck válasza Meta (#469) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Vettük. Jelenleg a szervizes cikk elviszi az ilyen kapacitásunkat, de utána bármi előfordulhat. :)

less qq more pewpew!

(#473) Des1gnR válasza Viktor0610 (#471) üzenetére


Des1gnR
őstag

Eszembe se jutott hogy legutóbb állítgattam :U :R

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#474) copin


copin
őstag

Lesz idén mwc-s tudósítás? Néztem, hogy tavaly volt valami. Meg amúgyis megjelenik jövő héten az f-05, lehet újra visítozó telefonokat bemutatni. :))

(#475) copin válasza copin (#474) üzenetére


copin
őstag

Most nézem, hogy mentek. A general akármi topikjából tudtam meg utólag. :U
Mit csináltok a nec-nél? Gondolom nem a limo-ról fognak csacsogni.

(#476) Bog válasza copin (#475) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Természetesen megyünk. Nagyon készülünk rá, négy fővel képviseltetjük magunkat, eddig hét sajtóeseményre regisztráltunk és 50-re kaptunk meghívást. Bocha, Gubro, Szaszati és jómagam leszünk kint, három fényképezőgéppel és egy kamerával.

Akárcsak tavaly, idén is lesz blog, a tavalyit itt találod.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#477) Depression


Depression
veterán

Össze kéne dobni, ügyvéddel is megvitatni egy olyan mobil adás-vételi szerződést, amit a bíróság is elfogad, vagy gyorsított eljárást engedélyez arra az esetre, ha az eladó hibájából kifolyólag a telefont a szolgáltató letiltaná. Vagy amivel a szolgáltató meggyőzhető, hogy visszakapcsolja.

Konkrétan most félek itt (és egyáltalán) iphone-t venni, mert mi van, ha az illető nem fizeti a 1x ezer forintos számláját. Vettem egy 100k Ft-os használhatatlan kütyüt? Már láttam olyan hírdetést is, amiben már eleve ilyet hírdetnek. De mivan akkor, ha vki megveszi 990Ft-ért, eladja 100k-ért, közben meg egyetlen számlát sem fizet? Ès ez a többi szolgáltató és telefonnál is így van, ha jól sejtem.
Nem csak pH!-s szempontból, hanem az egész ország szempotjából jó lenne, de ti értetek a legjobban hozzá.

Gondolkoztam, hogy írok egy ilyen megvitatós Logout cikket, de inkább a profikra bíznám.

Remélem egyetértetek velem, és köszi előre is.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#478) Bog válasza Depression (#477) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát ez furcsa, lehet, hogy az iPhone-ra külön szabályok érvényesek, de amikor te hűséggel együtt megveszed a telefont, akkor a telefon a tied. A szolgáltató nem tiltja le, csak ha a tulajdonos (vagy a rendőrség-nemzetbiztonság) ezt kéri. Az eddigi ismereteim szerint ugyanis így működik a történet.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#479) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

A mai este folyamán több barátom/ismerősöm is rám írt h nekem megy-e minden opció PH-n?!
..hát sajnos nem ment. PH alól egyszerűen a keretben található részekre nem tudtam(tunk) kattintani,pl Apróhirdetéseim, "itt szóltam hozzá" részek..
Aztán megjavult. Gondoltam szólok.. :B
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#480) Pompi válasza runner 125 (#479) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Köszönjük az észrevételt, az új webszerver konfigurálása folyt (folyik), ennek tudhatóak be a hasonló jelenségek, de hamarosan helyreáll a rendszer és gyorsak leszünk, mint egy egyszer.

Feel Good Inc.

(#481) copin


copin
őstag

Keresgéltem oled-es totyikokat (a színek élettartama érdekel) és ezt találtam egy rakás arénás hír mellett. Tudom hogy már nem nagyon aktuális, de ha legközelebb canU telefonról írtok, akkor jó ha tudjátok, hogy azok nem LG termékek, hanem többnyire "kivénhedt" Casio cuccok. Ok. Ez kivételesen egy régi Hitachi, név szerint a W53H. a gyártó oldala-LG Telecom oldala. :))

(#482) madstunt


madstunt
addikt

ŐŐŐ lehet ezt nem ide kéne de a mai Híreknél az android frissítéses hír meg egy másik 2x van fent

(#483) Bog válasza madstunt (#482) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Jogos, takaríottam, gondolom valami szerver para miatt kétszer küldte el a motor, sorry.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#484) joey04


joey04
titán

igen amióta az új vason megy az aréna vannak bugok sajnos... várható volt, természetes dolog ez reméljük hamar tovaszállnak ezek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#485) copin


copin
őstag

Az MTK fordítóinak figyelmébe ajánlom az SH6018C-t (sajnos már ők is). Remélem találkoztak már vele, ha nem akkor mihamarabb szerezzék be. :K Meg persze egy teszt is jöhet róla, legalább normális mediatek telefon is kerül tesztelésre.

[link]

Ez nem hamisítvány, mielőtt még valaki azt hinné. :))

[ Szerkesztve ]

(#486) iknight


iknight
senior tag

Lenne egy javaslatom az oldallal kapcsolatban, lehetne létrehozni egy külön fórum topikot, vagy célszerűbb lenne valami átlátható módon, egy értékelést létrehozni a telefonokhoz. Mint pl a totalcar-nál a népitélet. Ahol rendezett körlümények között, a tulajdonosok, akiknek tapasztalata van a telefonnal, leirná a véleményét, 1 től 5 ig vagy 10-ig pontozná a különböző tulajdonságokat, a garanciális ügyintézés menetét ha volt ilyesmi. Tudom, hogy ezeket sokan leirják a telfonhoz tartózó fórumokban, de ott nagyon sokmidnen másis van, és én pl örülnék neki, hogyha lenne egy ilyen, hogy telefon vásárlás előtt kicsit átfogóbb képet kapjak, így többek között, pl ehosszú távú tapasztalatokat is leirhatnának, fél- 1 év távlatából, hiszen sok telefon kapható a megjelenéstől számított 1-2 évben is. Illetve egy keresőt ahol pl a telefonokat tulajdonságaik alapján lehetne keresni, ami azoknak lenne nagy előny, aki nincs otthon a témában, és nemtudja, hoyg milyen telefonok vannak amik megfelelnek az ő elvásáraiknak.

[ Szerkesztve ]

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#487) Bog válasza iknight (#486) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

tervben van, lesz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#488) iknight válasza Bog (#487) üzenetére


iknight
senior tag

Csodálatos, és a közeljövőben várható, vagy csak az ötéves terv része?

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#489) Bog válasza iknight (#488) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Rajta van a listán, ennyit tudok mondani.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#490) LonGleY


LonGleY
veterán

Üdv! Sokszor akadtam bele úgy [Re:] fórumba, hogy nem tudtam hol keressem pontosan a hozzá tartozó hírt, cikket. Ha sejtettem az aloldalt (pro, mobil vagy game), akkor sem volt kedvem ténylegesen keresőt használni. Általában szeretnék két mondatot elolvasni az alap írásból, de elmegy tőle a kedvem, ha ezért a keresőhöz kell nyúlnom.

A kérésem tehát egyértelmű, ráadásul automatikusan könnyen kivitelezhető: ezekhez a fórumtémákhoz bekerülhetne az eredeti cikk URL-je? Már az is elegendő, ha egy fölfele nyilacska (▲) van belinkelve a fórumtéma felmenői mellett. Csodálom, hogy eddig nem szóltak érte, vagy ha igen, még nem csináltátok meg.

Igaz, ez nem csak mobilarena-ra vonatkozik, de ezt a topicot láttam a legközelebbinek a fórum fejlesztésével kapcsolatosan. Köszi, ha sikerül megoldani!

[ Szerkesztve ]

(#491) PazsitZ válasza LonGleY (#490) üzenetére


PazsitZ
addikt

Pedig azokhoz a forumtémákhoz tartozni szoktak cikkek és a fórum tetején ott is a hivatkozás a cikkre.
Legfeljebb 1-2 olyan téma van, amit ha valaki önkényesen hoz létre (és nem a cikk alatti hozzászólás gombbal ), de az ilyet többnyire zárni szokták.

- http://pazsitz.hu -

(#492) LonGleY válasza PazsitZ (#491) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez nagyon durva, hogy ezt eddig nem vettem észre, pedig nem egyszer kerestem... :]

(#493) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Szerintem több beszélős videó kéne.
Azon a lelkes olvasó jobban tud mosolyogni ;] és azt ágyból hátradőlve is lehet nézni!:DD
De azért először aludjatok mindig! ;)
(ui.: én a Bochás videót sehol sem találom)

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#494) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Mi lenne ha az apróhirdetéseknél a részletes keresőbe lehet ár szerint is keresni? :F

(#495) joey04


joey04
titán

Nem terveztek esetleg egy mobilos böngészőket összehasonlító tesztet?
Egyre fontosabb funkció már ez a mai telefonokban, szerintem sok embert érdekelne.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#496) <NewL>


<NewL>
addikt

kivettétek a lekérések számát?
bug vagy feature?

There's an app for that

(#497) D1Rect válasza <NewL> (#496) üzenetére


D1Rect
félisten

feature

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#498) <NewL> válasza D1Rect (#497) üzenetére


<NewL>
addikt

kár érte,így nem látom hányszor kérték le a mai iphone hírt:D
de várj már,máshol sem mutatja blogouton?
nem, :(
látom már kivesézték a másik topicban

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#499) D1Rect válasza <NewL> (#498) üzenetére


D1Rect
félisten

Hasznos dolog volt, de ha így lehet csökkenteni a terhelést, akkor sztem ez egy elfogadható ár.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#500) hemaka


hemaka
nagyúr

Sziasztok.
Van egy nagy problémám. Méghozzá az, hogy a Mobilarena.hu és a társlapok sem töltődnek be már 3. napja. Az oldal nem töltődik be, mintha nem menne a szerveretek. A routerban nincsen a domain tiltva, szóval az biztosan nem lehet.
A netkapcsolat is biztosan jó, mert minden más weblap betöltődik.
Valakinek valami ötlete?
(Most is PHP proxy-val írok, mert csak így jön be)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.