Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) RexpecT válasza Doosa (#600) üzenetére


RexpecT
addikt

Már 15 perce nézek egy 720p videót DLNA-n keresztül, egyébként ~8 MB/s ot tud átvinni elméletben a 65mbps.

(#602) Doosa válasza RexpecT (#601) üzenetére


Doosa
aktív tag

A matematikát én is ismerem, de azt is tudom hogy az elméleti sebesség mindig messziről elkerüli a gyakorlatot azért kérdeztem :D Persze tudom hogy a router is komolyan benne van a játékba.

[ Szerkesztve ]

(#603) RexpecT válasza Doosa (#602) üzenetére


RexpecT
addikt

Passz nem tudom, később majd megnézem.
Most akarom flashleni a firmwaret addig okás, hogy OTG adapter, de kellene hozzá egy rendes USB kábel is apa-anya véggel...

(#604) RexpecT válasza RexpecT (#603) üzenetére


RexpecT
addikt

Okés semmi, a power adapter kell használni. :B

(#605) Heller2 válasza RexpecT (#604) üzenetére


Heller2
aktív tag

Majd ha végeztél, akkor megosztod velünk, hogy minden jól ment? Gondolok itt arra, hogy használható a leírás, ami az 1.5-höz van..... :B
Én még mindig lusta voltam érte menni (másik címre rendeltem, csapjon le oda a NAV kommandó... :P )

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#606) #79335424 válasza Doosa (#602) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nálam csak két fajta adatátviteli sebesség van. Gyors, meg lassú. Mértékegysége az 1érzés. :) De azért megmérném, ha megsúgod, hogy mivel lehet az ilyet mérni androidon. Vagy próbáljak meg gigás porton keresztül, PC-ről, TC -vel másolni, hogy biztos a wifi legyen a szűk keresztmetszet?

(#607) #79335424 válasza RexpecT (#603) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mit főzöl? Rootolt JB_beta4?

(#608) correctman


correctman
tag

Jelentem wifin keresztül HD-s film akadás nélkül megy! Én a ES file explorert állítottam be és úgy csatlakoztam a pc-re.
Ha valaki win8-at használ és driver problémája akad akkor itt talál megoldást rá : [Win 8 driver MK808]

(#609) RexpecT válasza #79335424 (#607) üzenetére


RexpecT
addikt

Sikeresen felraktam a legújabb finlessbob 1.5A-t. Egy valami hiányzik nekem mégpedig a full hd, de egyébként megvagyok elégedve nagyon a cuccal.
Fentebb írtad, hogy így lehet kikapcsolni a cuccot:

A bekapcsolás egyszerű. Áramot kap, oszt megy. Kikapcsolni két módon lehet. Megszakítod az áramot, vagy root joggal terminálból, esetleg más kikapcsoló szoftverrel.

Ha így kapcsolom ki akkor hogyan lehet újra bekapcsolni? :R

Heller2:
Legújabb Finlessbob 1.5A van fent, szépen megy, bár a wifi sebesség 26 és 65Mbps között ingadozik, Youtube megy teljes képernyőn, a legtöbb Play alkalmazás is támogatja az eszközt. 720p sorozatot néztem ~5percet DLNA-n keresztül az is megy szépen.

[ Szerkesztve ]

(#610) RufuszX válasza RexpecT (#609) üzenetére


RufuszX
senior tag

Igazából most nem vitatkozni szeretnék, de ezt a FullHD problémát nem értem. 2,5 méterről nézitek az 50-es tv-t vagy mifene? (plazmás topicban az ideális nézési távolságok) Mert egyébként távolabbról nem látod a különbséget a 720p és az 1080p között. Vagy tévedek? :)

[ Szerkesztve ]

(#611) RexpecT válasza RufuszX (#610) üzenetére


RexpecT
addikt

40"-os tévém van 1,5m-ről nézem, de azért így szőrösebbek a betűk.Valamiért a sorozatot sem tette ki teljes képernyőre(két oldalt egy kis fekete csík), illetve alul is látszik a status bar, de erre van elvileg app(Hide Bottom Bar) majd kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#612) RufuszX válasza RexpecT (#611) üzenetére


RufuszX
senior tag

Akkor nem szóltam :D Egyébként nem lehet hogy túl magas a kontraszt a tv-n és azért szőrös + gondolom LCD tv.

Artmtvteches fórumon keresgélj, pont a múltkor láttam rá appot. De mintha olvastam volna hogy van oylan player is ami rejti automatikusan.

(#613) RexpecT válasza RufuszX (#612) üzenetére


RexpecT
addikt

Köszi, majd lecsekkolom ezeket :R .

(#614) ftibor


ftibor
csendes tag

A wifi sebességi gondok állítólak az antenna miatt vannak. Infó itt:
[link]
Megoldás:
[link]
[link]

(#615) #79335424 válasza RexpecT (#609) üzenetére


#79335424
törölt tag

Újraindításhoz usb táp ki - be. Vagy kapcsolós dugalj a tápnak. Azzal a rommal van bluetooth és lan?

(#616) #79335424


#79335424
törölt tag

Az arm CM -es topikjában linkelték a g. appokat. Ha valaki le tudja tölteni, legyen oly kedves és tegye át másik tárra, mert nekem folyamatosan hibaüzenetet dob rá.

(#617) RexpecT válasza #79335424 (#615) üzenetére


RexpecT
addikt

Köszi.Asszem LAN az van, bluetoothot majd megnézem holnap.

(#618) Z_T


Z_T
aktív tag

Mivel az enyém még úton van, így van időm olvasgatni:

MK808 Mini PC és XBOX 360 wireless controller akit érdekel a téma angolul

ITT

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#619) RufuszX válasza #79335424 (#616) üzenetére


RufuszX
senior tag

Feldobtam db-re a gapps-t:

"Filename: gapps-jb-20121011-signed.zip

MD5sum: 4e9e7ec3c22b0b3471bd05d62b8a659d

Information from the developer
All apps updated to 4.1.2 versions.

Google Play Store updated to 3.9.16.

Should be backwards-compatible with 4.1.1.

Does NOT contain the leaked Gmail with pinch-to-zoom. GApps do not include leaked/test versions of Play Store applications, especially when the signing key differs from the Play Store version(s).

--From wiki.rootzwiki.com/Google_Apps

gapps-jb-20121011-signed.zip"

Hajrá!

[ Szerkesztve ]

(#620) #79335424 válasza RufuszX (#619) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm! Közben nagyon érdekes felfedezést tettem. Tegnap írtam, hogy nem boldogultam a CM -mel, és visszaraktam a JB beta4 -et. Ezen TiBivel kiírattam a rendszerprogramokat CWM -képes formátumban ( update.zip ). Gondoltam, majd flash előtt kimásolom. Addig is ott hagytam a gyökérben. Most bekapcsoltam az MK -t, és kiírta, hogy talált egy frissítést, akarom -e telepíteni. Vagyis nem kell a restore -ral feltenni a CM -et, elég update -tel is. Na, ettől visszanyertem a kedvem a mókolásra.

(#621) pigster


pigster
senior tag

Nagyot dobbant a szívem:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs
Rikomagic 802 III
:K

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#622) horvathkrisz válasza ftibor (#614) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Valakinek allitolag meg zarlat is volt az antennanal, olvastad? :DDD
Ha nekem dobalni fogja a wifit, en is forrasztok ra masik antennat.

(#623) horvathkrisz válasza pigster (#621) üzenetére


horvathkrisz
addikt

At kellene irni a topik cimet valami ilyesmire: MK802/808, Imito MX-1 Mini PC Stick, vagy csak siman Android Mini PC-re, mert mindenki ide jön a hasonlo cuccokkal.

Nektek mi a velemenyetek?

szerk.: OFF

[ Szerkesztve ]

(#624) #79335424 válasza horvathkrisz (#623) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem ebből az egészből rettenet keveredés lesz így is, úgy is. A rendhez a helyi istenek is kellenének. Vagy úgy lehetne megoldani, hogy külön topikba rakni mindet, mint az arm -en. Ha bármelyik számodra érdekes topikban új dolog történik, azt úgy is látod. Vagy a profil adatokba belevenni a készülék és rom típusát és verzióját, hogy amikor hozzászól, akkor a nickje alatt lásd, hogy miről posztol az illető. Erre is van példa más fórumon. Nagyon hasznos, és csúnya letolás jár azért, ha valaki pl. váltás után nem javítja a profilját. Ha csak pár embert érdekelnek ezek a kütyük, akkor a jelenlegi formában is kezelhető marad a helyzet. Ha népszerű lesz a cucc, akkor kialakul a káosz és vagy lép az admin, amíg nem késő, vagy jön a természetes kivál(aszt)ódás.

(#625) gerg0


gerg0
aktív tag

Vettem egy routert, így már van wifi nálam is. Kb. 60cm-re van a routertől, beállítottam fix 54mbit-re azt írja hogy kiváló a kapcsolat, majdnem 8 órája megy, azóta nem dobta el egyszer se. :)
Még mindig a JB_BETA_4 FW-t nyúzom.

Már csak egy monitort vagy tv-t kéne vegyek(még nem döntöttem el), hogy legyen hangom is, a mostani monitoromon csak 1280x720-ba megy.
Nekem már csak olyan FW kell ami tudja majd a full-hd-t, remélem lesz ilyen.

Shadowgun-t nem próbálta valaki? A menüig eljut, a háttérben mozognak is a sziklák, de nem tudok semmit se megnyomni a menüben. Nem fagy le, csak nem tudok rányomni semmire. Ha megnyomom balra lent a vissza gombot akkor feldobja a játék hogy tényleg ki akarok-e lépni, de arra se tudok rányomni.

(#626) Doosa válasza #79335424 (#606) üzenetére


Doosa
aktív tag

Ami a legegyszerűbb a sebesség mérésre, az az hogy egy nagyobb file-t win7-el másol az ember az eszközre amit tesztelni akar a win7 meg kiírja. Ha ez itt nem megoldható akkor adott méretű fájl másolása és idő mérése ez egyszerű mint egy kő és tuti biztos. :D De nekem ne mérd meg mert engem most csak a kíváncsiság hajt már én is rendeltem magamnak (egy MK808-at), majd ha megjön tesztelgetem. Meg amúgy valószínűleg USB adapter lesz belőle nekem, bár nem tudom lehet hogy elég lesz a wifi speed. Egy dologért foglalkoztat amúgy a dolog, mert a családi videóinkat a kamera AVC HD ba menti vagyis m2ts és jó nagy bitrátával van elmentve, annak ellenére hogy rettentően össze van tömörítve nem tudom nem e fog beletörni a foga a stick-nek, mert a telefonomé beletört, az is igaz hogy nincs normális lejátszó ehhez a kódoláshoz :(

(#627) PZMike


PZMike
csendes tag

Kezdek kicsit megijedni, hogy az enyémet elkeverték, mert többen akik később rendelték mint én, már megkapták.

okt. 10. payment confirmed
okt. 18. shipped

és a tracking szerint:
okt. 26: célországba elküldve

Van még valaki, aki velem egyidőben +- 1-2 nap rendelte és még nem kapta meg?

:(( :(( :((

(#628) #79335424 válasza Doosa (#626) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem is csodálom, hogy megfeküdte a teló gyomrát ez a Sony / Panasonic agyszülemény. Szoktam én is ilyen anyagokat kapni. A Transport Stream -nél talán csak az Interlaced Transport Streamet útálom jobban. Arra találták ki, hogy egyszerűen ki lehessen írni BD -re. Csak közben a BD felett eljárt az idő.

(#629) tthom válasza pigster (#621) üzenetére


tthom
senior tag

pigster,

majd ha megérkezik mesélj, milyen. Ehhez elvileg nincs táp, ugye? Ez, meg az Imito között vacillálok.. Csak ezt talán könnyebb EUból is beszerezni és akkor nem kell izgulni. :)

[ Szerkesztve ]

(#630) Z_T válasza PZMike (#627) üzenetére


Z_T
aktív tag

Igen, én! A dátum és a státusz ugyanez! Kitartás, szerintem jövő héten itt lesz!

Addig meg drukkolunk a többieknek és biztatunk mindenkit hogy számoljon be minden sikerről / szívásról, mert abból is tanulunk!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#631) #79335424


#79335424
törölt tag

Megszenvedtem ezzel a CM -mel, de végre műxik. Lan és usb -audio nincs. Remélem, rövidesen belekerül. Igazából nekem csak a lan hiányzik, mert van bluetooth. Ha megtalálom valamelyik fiók mélyén a headsetet, akkor kiderül, hogy megy vele a telefonálás. Viszont az egér, meg a bill már működik. Most már csak azt kell megoldani, hogy rendszerrel induljon a bt., mert elég hülyén néz ki, ha kell egy egér, hogy bekapcsoljam az egeret.

(#632) RexpecT válasza #79335424 (#631) üzenetére


RexpecT
addikt

Full HD-t tényleg tudja?

(#633) horvathkrisz válasza RexpecT (#632) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Erre en is kivancsi lennek.
Somatom, a cyanogen mod cm10-et raktad fel ugye? Linkelned nekünk pontosan melyik verziot? Csak azert kerem, mert ha tenyleg olyan jol mukodik, akkor talan tobb embernek is a segitsegere lenne, foleg olyanokra gondolok, akik nem akarjak atolvasni az egesz forumot.

(#634) #79335424 válasza horvathkrisz (#633) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én szívesen kipróbálnám, ha lenne kép a nagy monitoron. Nem tudom, egy pár perces felvételhez meg kell -e vásároltini a screencast ap
pot. Én megvettem, mert tök praktikus. Ha esetleg vki rááldozná azt a borzalmas összeget, akkor kiderülhetne az igazság.
Én egy betüvel sem írtam, hogy jó a CM. Már csak azért sem, mert egyáltalán nem jó. Most SGS -ről írok, elég szenvedős ezzel ide linkelni. De az arm oldalon van egy CM topik. Annak az első posztját mindíg frissítik. Tegnap este még a 11.08 -as volt a legfrisebb. Ezt raktam fel. Nagyon szégyellem, de nekem csak többfordulós trükközéssel sikerült felrakni. Természetesen felment síma flashel is, csak nem volt gapps és nem látta a belső sd -t. Ha vki rájön, hogy lehet trükközés nélkül felrakni, az írja meg a köz javára, mert lehet, hogy pont a trükközés miatt vannak nálam hibák. Én csak egyetlen dolog miatt használom. A bluetooth. Van egy jó egerem és egy hibátlan, kicsi, igényes, teljes magyar kiosztású Apple billentyűzetem.

(#635) #79335424


#79335424
törölt tag

El is felejtettem írni, hogy van a CM menüben egy opció, ami teljes képernyős alkalmazásoknál eltünteti a dokkbart -t ( tálcát ). Műxik. Ha valaki kellőképp elvetemült kísérletezgető és kíváncsi a konkrét kanyarokra, amikkel én felraktam a CM -et, az jelezze, és akkor leírom.

[ Szerkesztve ]

(#636) Heller2


Heller2
aktív tag

Én már kicsit elkeverdtem...
Akkor melyikkel érdemes kezdeni, a fineless1.5a-val, vagy a cm10_20121108-cal? :B

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#637) RexpecT válasza Heller2 (#636) üzenetére


RexpecT
addikt

Finless az biztos jó, csak nincs Full HD, és nem is nehéz felrakni, annyi, hogy regisztrálj a freaktab.com-on és akkor letudod tölteni a zip-et, benne lesz az angol nyelvű leírás(Windows 8-on nem működik a driver).

(#638) RufuszX válasza Heller2 (#636) üzenetére


RufuszX
senior tag

Finless féle romot javasolnám.

Ha probléma lenne a letöltéssel, akkor innét eléred. Részletes, szájbarágós leírás van hozzá, valamint minden benne van ami csak kell a telepítéshez.

Finless 1.5A MK808 Custom ROM
Release date: 2012.11.03.

(#639) doggie válasza PZMike (#627) üzenetére


doggie
aktív tag

Én sajna ugyanígy vagyok, pár nappal előtted rendeltem meg :-(

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#640) james74


james74
csendes tag

Végre az enyém is megérkezett szombaton! Leírom a dátumokat hogy aki még nem kapta meg tudjon számolgatni: Geekbuying-on vettem 10.16-án, 10.29. shipped, 11.06. vám elé állítva, 11.08. vámkezelve, 11.10. meghozta a postás :) Nem kellet semmit fizetni, ÁFÁt sem.

A gyári firmware a 09.26-os verziójú volt a nyújtott képpel, gyorsan lecseréltem a Finless 1.5-re amit elégedetten használok. Nekem a Panasonic plazma full HD-nek érzékeli, viszont a monitorom HDMI-DVI átalakítóval csak 1280x720-ban működik vele.

Logitech mk220 bill/egér combóval használom és kipróbáltam a skype-ot egy logitech c210-es mikrofonos webkamerával amit azonnal felismert.

Később jövök a media tesztekkel. ;)

(#641) RexpecT


RexpecT
addikt

Megvan a megoldás a teljes képernyőhöz: 850Ft és a neve Hide Bottom Bar.
Root és BusyBox kell hozzá, de teszi a dolgát. Fentebb azt írtam, hogy két oldalt is levág egy kis részt a filmlejátszás közben, ez user Error volt, 16:9-re állítva már csak lent látszott a a plusz fekete csík, de a fentebb linkelt progi ezt is megoldotta.
Ma veszek egy Logitech MK220 vezeték nélküli bill+egér párost is a kütyühöz, asszem meg is hirdetem lassan az Asus médialejátszómat, mert ez a kütyü kiváltja :C .
Este egy Dexter + Walking Deaddel tesztelem majd huzamosabb ideig is a DLNA-t.
:R

[ Szerkesztve ]

(#642) o_tom válasza james74 (#640) üzenetére


o_tom
aktív tag

Hello
Jól értem? A te Logitech webkamerádban az USBn keresztül megy a kép és a hang is? Felismerte az MK808?
Kép, hang minden volt?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#643) PZMike válasza o_tom (#642) üzenetére


PZMike
csendes tag

Ez engem is érdekel, hogy egy mikrofonos webkamerával mennyire használható,
főleg a hang (visszhangos-e, elég-e normál beszéd hangerő).

Persze típusfüggő, tehát aki erről ír legyen szives írja meg a pontos típust!

Nekem is van egy régi darab, majd referálok, amint megjön és ki tudom próbálni.

(#644) james74 válasza o_tom (#642) üzenetére


james74
csendes tag

Szia!

Igen, tökéletesen működött, kép és hang is rendben volt ;) Nem is gondoltam volna hogy ilyen könnyedén megy...

(#645) Goatman


Goatman
aktív tag

Hello!

Elhatároztam, hogy veszek egy ilyen holmit, kérdezném a szerencsés tulajokat, hogy a kiválasztott hely és ajánlat (az a fehér beviteli eszköz első látásra szerelem :B ) megfelelő-e, vagy akad-e esetleg jobb anyagilag és/vagy készülékválasztás szempontjából? Vámtól kell esetleg tartani?

:R

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#646) o_tom válasza james74 (#644) üzenetére


o_tom
aktív tag

Köszi
Azt még írd már le, hogy neked CM van fönt, vagy gyári ROM?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#647) #79335424 válasza o_tom (#646) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem leírta. Finless 1.5.

(#648) #79335424 válasza Goatman (#645) üzenetére


#79335424
törölt tag

Néztem. Tényleg tetszetős. Én egy - két dolognak utána néznék. Milyen fej van a tápon? EU -s? 1, vagy 2 amperes? Megpróbáltam utána nézni ennek az RC12 -nek. Pl. hogy remappingolható, programozható -e? Világítós? De amikor beütöttem, nekem egész más kinézetű távirányítót dobott RC12 -re.
Ha valaki próbált már ilyen air mouse -t, legyen kedves, írja meg a tapasztalatait (érzékenység, precízitás, összkép, stb. )! Én próbáltam S2 -ből kihozni ezt, de csak PC vezérléshez találtam appot.

(#649) zdanee


zdanee
őstag

Sziasztok!
Kinéztem magamnak egy MK806-ost, elsősorban netezésre, másodsorban azért, mert csak ennél találtam külön audio kimenetet. Egy Samsung 205bw monitorra szeretném kötni, aminek a felbontása 1680x1050. Több videót megnéztem, de szinte mindenhol FullHD képernyővel használják, így nem tudom, menne-e ezzel a monitorral. Valakinek van tapasztalata ilyenben? Rootolástól, kernel-fordítástól sem riadok el, ha azzal megoldható.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#650) horvathkrisz válasza zdanee (#649) üzenetére


horvathkrisz
addikt

En a helyedben inkabb az imito mx1-et valasztanam, ezt nem mernem megkockaztatni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.