Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #79335424 válasza ambrust (#99) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi, ez is hasznos infó! Átérzem a problémát, mert most néztem én is másik routert és nem gondoltam volna, hogy ez ilyen bonyolult. Nem elég a típust nézni, mert lehet, hogy egy másik verziószám teljesen más hardvert jelent. Totál káosz.

(#102) ambrust válasza #79335424 (#101) üzenetére


ambrust
tag

Routerben tudok segíteni, pár száz darab már átment a kezem alatt :)
Egyébként a TPlink nem rossz, most az új szériával volt csak gond. Ha olcsó, de azért jó kell akkor Tenda is nyerő lehet! Routernek tökéletes! Ha "profi" cucc kell (vpn, qos, firewall, hotspot, radius stb) akkor pedig Mikrotik alapú Routerboardot javasolnék. Nagyon megbízható és nem vészes az ára sem!

(#103) Rengete


Rengete
aktív tag

Srácok!
Szeretnék venni egy ilyen kütyüt, INNEN vásárolt már valaki?
Szerintetek vehetek innen, vagy valami megbízhatóbb helyről vegyem?
Olyan kérdésem lenne még, hogy van egy Galaxy S3-am. Van rá valami app amivel tudom az MK808-at kezelni, irányítani?

(#104) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Mas sem kapott visszajelzest meg geekbuyrol? Asszem tobbet varhatunk mint remeltuk... :(

(#105) horvathkrisz válasza Rengete (#103) üzenetére


horvathkrisz
addikt

En is innen vettem more, de egyelore nem tudnak szallitani. Az enyem se jott meg meg dik.

(#106) Rengete


Rengete
aktív tag

Talán INNEN előbb megérkezik! ;)

(#107) #79335424


#79335424
törölt tag

Ez komoly, srácok? Tényleg ennyire nem jártok utána a dolgoknak? Hol gyártják? Kína, Senzen. Ez egy város HongKong mellett (minő véletlen). Nincs valami kínai kereskedő oldal? De van, az Alibaba. Na jó, de nem akarok egy konténert rendelni. Akkor Aliexpress. Muszály kereskedő, vagy lehetne közvetlenül a gyártól is rendelni? Kereső: Android mini pc 4.1 senzen. Bingo.

(#108) #79335424 válasza Rengete (#103) üzenetére


#79335424
törölt tag

Droidmote, webkey. Ha kíváncsi vagy a részletekre, olvass bele a szösszeneteimbe az MK802 topikban!

(#109) #79335424 válasza ambrust (#102) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm szépen a felajánlást, de remélem, túl vagyok rajta. Egy Linksys 3000 -est rendeltem az E Digitalból. Meg is lepett, hogy ott volt occón. Elvileg az a Broadcom több okosítónál is barát, és párhuzamosan tud duált.

(#110) gerg0 válasza horvathkrisz (#104) üzenetére


gerg0
aktív tag

Én ma reggel rendeltem meg tőlük egy billentyűvel egyetemben. Lehet kár volt :W

(#111) horvathkrisz válasza gerg0 (#110) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Nem volt kar, ok is kuldeni fogjak, csak picit kesobb.

(#112) doggie válasza horvathkrisz (#104) üzenetére


doggie
aktív tag

Nekem is még csak feldolgozás alatt, pedig már több, mint 10 napja megrendeltem. :-(

[ Szerkesztve ]

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#113) RufuszX válasza doggie (#112) üzenetére


RufuszX
senior tag

Nyugalom mint írtam is korábban nincs semmi probléma, csak valóban rengeteg rendelés érkezik hozzájuk.
+ úgy tudom hogy az október 1-5.-i hét Kínában még ünnep is volt szóval a termelés is cinkes lehetett akkoriban.

Kaptam is tőlük tracking numbert mikor rákérdeztem, de nem dob rá egyelőre semmit.

[ Szerkesztve ]

(#114) doggie válasza RufuszX (#113) üzenetére


doggie
aktív tag

Nem izgulok, csak infóként írtam. :-) Tracking number alatti lekérdezésre adja ezt az infót a geekbuying.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#115) RufuszX


RufuszX
senior tag

Geekbuying szerint a következő firmwareben megoldás lesz a felbontásra és a wifire. :)

Várakozááááás :)

(#116) horvathkrisz válasza RufuszX (#115) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Amire megkapjuk addigra mar mindenkinel telepitesre keszen lesben fog allni az uj firmware... ;]

(#117) #79335424 válasza horvathkrisz (#116) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Kínai ünnep beleszólhatott. Minden leállt. De az is lehet, hogy a gyár túl nagy blamának érzi a bugokat ( szerintem ennyi hiba gáz ) és egy ekkora rendelést már az új firmware -rel szeretne kiadni.

(#118) #79335424 válasza RufuszX (#92) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi, most volt időm belenézni. Nézd meg a vastag betűs részt! Sajnos, a főbb hibákat nem javítja ez sem.

(#119) RufuszX válasza #79335424 (#118) üzenetére


RufuszX
senior tag

Tudom, hogy nem javítja sajnos. De amit ma olvastam és postoltam is, a gyártó ígérte a következő firmben a javítást. (okt 20-25 között lehet majd számítani rá)
Addig is sajnos ezzel kell beírni. De bizakodásra ad okot, hogy a gyártó és más források is nagy hangsúlyt fektetnek a fejlesztésre + azt hiszem a nemzetközi közösség is jól alakul a kütyü köré, azt hiszem sláger termék gyanús. :P

(#120) #79335424 válasza RufuszX (#119) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én is így gondolom és nagyon várom, hogy nektek is megérkezzen. Tök jó lenne egy közösen ötletelgető, hazai bázis.

(#121) RexpecT


RexpecT
addikt

Én is akarok rendelni mindenképp, de még várok. Ha tudná azt amit a mostani médialejátszóm(720p elég, de azt egye meg az összeset), akkor valszeg fogok egyet rendelni.

(#122) RufuszX válasza RexpecT (#121) üzenetére


RufuszX
senior tag

Elméletileg az megy neki csont nélkül, a probléma akkor van ha vezeték nélkül hálózaton keresztül egy hálózati meghajtóról kell lejátszania, mert ott 1080p esetén elfogy a kellő sebesség. De a külföldi kommentek alapján hálón keresztül 720p-s filmek mennek simán a wifin keresztül is.
Egyetlen probléma jelenleg a kimenet maximális felbontása. Ami úgy fest hogy a kernel miatt 1024*720 azt hiszem, de a megoldás már be van ígérve.

(#123) RexpecT válasza RufuszX (#122) üzenetére


RexpecT
addikt

Főleg USB-ről szoktam a filmeket lejátszani, ha javítva lesz a felbontás hibája, akkor valszeg rendelek egyet.

(#124) Z_T


Z_T
aktív tag

Úgy látom ma felvitték az árakat: ami eddig 60 USD volt az Aliexpress-en, az most 70 USD!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#125) horvathkrisz válasza Z_T (#124) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Meg szerencse hogy "csak" kinaiakkal van dolgunk. Ha zsidok lennenek, nem csak 10 dolcsit emelkedett volna... ;]

(#126) #79335424 válasza RexpecT (#123) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha erre kell, akkor ez a hiba ne tartson vissza. A torzulás a képernyő ikonjain és a programok felhasználói felületén látszik. Az általam próbáltak közül minden média lejátszó tudja korrigálni a képarányt. Valamint a TV/monitor is. Torz nem lesz a film, max nem full HD (még).

(#127) #79335424 válasza horvathkrisz (#125) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem Nazareth -ben van az anyakönyvi kivonatom és moderátor sem vagyok. De ilyet azért NEMÁÁÁ!!!

(#128) RufuszX


RufuszX
senior tag

Order Status: Shipped

Na ki fog nyerni? :)))

(#129) doggie válasza RufuszX (#128) üzenetére


doggie
aktív tag

Nekem is: :-))))
Order Status: Shipped

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#130) doggie válasza RufuszX (#128) üzenetére


doggie
aktív tag

Neked van vmi kapcsolatod a nickedben rejlő céggel, vagy ez máshonnan származik?

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#131) RufuszX válasza doggie (#130) üzenetére


RufuszX
senior tag

Nincs semmi kapcsolatom. Csak ez jutott eszembe a regnél.
Nincs más szofisztikáltabb magyarázatom :P

(#132) Z_T válasza doggie (#129) üzenetére


Z_T
aktív tag

Amindenit! Gratula! .. de a verseny a kiszállításig tart! :-)

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#133) doggie válasza RufuszX (#131) üzenetére


doggie
aktív tag

Csak azért kérdeztem mert ez a cég, meg az én cégem nagyon szoros kapcsolatban áll, így akár ismerhettük is volna egymást IRL. :-)

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#134) paca5


paca5
tag

Sziasztok!

Vettem tegnap este egy nagy levegőt és megrendeltem a 808-t :-)))
Remélem mire megérkezik, addigra az enyémen már a javított kiadás lesz :-)

(#135) #79335424 válasza paca5 (#134) üzenetére


#79335424
törölt tag

És ha nem? Símán rootolható, romolható. Teszteltem. Eccerű, mint a faék.

(#136) #79335424


#79335424
törölt tag

Visszaszereztem egy régi, bizonytalan időre kölcsönadott Logitech EX110 -es vez. nélküli egér-bill. kombómat. Hibátlanul megy vele! Végre nincs kábelen bukdácsolás! Bevitel letudva.

(#137) horvathkrisz válasza #79335424 (#136) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Hogy all a magyar kiosztassal?

(#138) #79335424 válasza horvathkrisz (#137) üzenetére


#79335424
törölt tag

Érdekes, hogy a frissített 4.1 firm -ből eltüntették a külső billentyűzetek kiválasztásának menüpontját. Kicsit sem hiányzik, korábban leírtam, hogy szerintem nem volt sikeres feature. Viszont az External Keyboard Helper ( nekem pro van, az ingyenesről nem tudok nyilatkozni ) tökéletesen kezeli a dolgot. Azonnal tudta, milyen kiosztású billentyűzettel van dolga. Gondolom, a választott nyelv alapján. Árvíztűrő tükörfúrógép símán megy. Az egyetlen, amit megváltoztattam az alapbeállításhoz képest, hogy Alt és Alt Gr nem egyenlő. De akár saját mappingot is csinálhatsz. Az Apple billentyűzetnél fel kell cserélni a 0 és az í kódját. Elvileg a hang, fény, home, vissza, stb. szabályzásához is lehet rendelni gombot. Ezt még nem próbáltam. Egyébként egyszer utánanéztem, hogy különbözteti meg az Android a többfunkciós gomboknál, hogy mikor, mit jelentsen a gomb. Hát nem vágnék bele egy átfaragásba.

[ Szerkesztve ]

(#139) Magnat


Magnat
veterán

Hello,

az még helytálló infó, h csak a GeekBuyingon adják 2A-s töltővel a kütyüt?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#140) Z_T válasza Magnat (#139) üzenetére


Z_T
aktív tag

Remélem, hogy az enyém is 2A-val fog jönni:

[link]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#141) horvathkrisz válasza #79335424 (#138) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Köszi a választ! ;)

Már csak az a kérdés hogy nekem vajon mikor küldik,13-án rendeltem.
Akik e-mailt kaptak mikor rendelték meg, hogy már elküldték?

(#142) doggie válasza horvathkrisz (#141) üzenetére


doggie
aktív tag

10-én rendeltem, de a 17track-en még semmi infó nincs, hogy hol jár... lehet még csak begyűjtési időszak van, aztán ha megvan egy repülőnyi cucc, akkor indulhat a gép.7-15 napot írtak, szóval idejükbe még bőven belefér :-)

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#143) #79335424 válasza doggie (#142) üzenetére


#79335424
törölt tag

7 - 15 nap??? Akkor az nem futárral jön. Vagy megnézetik vele az összes kontinenst.

(#144) RexpecT válasza #79335424 (#143) üzenetére


RexpecT
addikt

Nem is érdemes azzal hozatni, mert akkor biztos, hogy átesik a vámkezelésen.

(#145) #79335424 válasza RexpecT (#144) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem biztos. Ha a kínai rutinos és egyetért velem abban, hogy ez a bugos szar nem ér többet 10 dollárnál, akkor nem kerül vámba. Persze megbántani sem akarom, úgyhogy küldök neki 50 jattot, csak hogy maradjon a jó viszony. :D

(#146) RexpecT


RexpecT
addikt

Én is megrendeltem :C .

(#147) RexpecT


RexpecT
addikt

Egyedül azt nem tudom még, hogy milyen beviteli eszközt vegyek a cucc mellé.

Akinek van már ilyen cucca, az meg tudná mondani, hogy a játékok, és maga a Market felismeri rendesen a cuccot?Az eddigi frissítések azok OTA-n keresztül jöttek, vagy manuálisan kellett őket telepíteni?

[ Szerkesztve ]

(#148) Z_T válasza RexpecT (#147) üzenetére


Z_T
aktív tag

Rii i8-as tapipados vezetéknélküli mini billentyűzetet vettem, állítólag nagyon jó, de még sem ez, sem az mk808 nem jött még meg. Egyébként ennek a billentyűzetnek van egy 10 USD -vel olcsóbb változata is (kb. USD 20 árban) de nem mertem azt rendelni!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#149) Z_T válasza RexpecT (#147) üzenetére


Z_T
aktív tag

bocsánat, valami gond van az access-szel

[ Szerkesztve ]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#150) RufuszX válasza RexpecT (#147) üzenetére


RufuszX
senior tag

Hát elméletileg nálam egy ilyen RC11-es van tervbe véve. Külföldi fórumok szerint jól működik vele.
De első körben a vezeték nélküli bill-egér kombóval próbákozom, ha beválik akkor nem rendelek, de ha rákapok a játékokra akkor jól jöhetne :)

Shipment update: Oct 18, 2012 7:03:00 AM Status:Posting, Location:GUANGDONG

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.