Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) lilp


lilp
tag

mk809 újabb, de mégse.
[link]

(#402) o_tom válasza lilp (#401) üzenetére


o_tom
aktív tag

Érdekes. És mi az az izé az oldalába bedugva?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#403) pigster válasza o_tom (#402) üzenetére


pigster
senior tag

Szerintem csak a kupakja van mellérakva.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#404) Kacko válasza o__Zsolt__o (#393) üzenetére


Kacko
tag

Köszi az ajánlatot, de inkább Kínából fogom megrendelni.

Winners never cheat, cheaters never lose... ;)

(#405) paca5


paca5
tag

Van új firmware
[link]klikk ide

(#406) #79335424


#79335424
törölt tag

Sziasztok! Újra itthon. Bepótoltam a poszt-lemaradást. Nem örülök, hogy még nem érkezett meg a tömeges rendelés. Hogy ne legyen személyeskedés, újként írom e hozzászólást. Szóval a gyengébbek kedvéért, akiknek nem világos a történetem, NEM KELL TÖBBSZÖR FLASHELNI ahhoz, hogy működjön. A művelet egyszerű, mint a faék, és eddig mindegyik sikerült. Nem érzem bénaságnak, hogy kiadtam a reboot parancsot. Számtalan eszközön tettem már meg és eddig ez volt az első, ami rosszul reagált. A jelenség másnál is jelentkezett, nem véletlenül emelik ki, hogy a most megjelent firm javítja. Viszont azt vegyük számításba, hogy bár a lehetőség adott, de azért egy Androidos eszköz parancssoros vezérlése nem az a használati mód, mint amire szánták a kütyüt. Mi kísérletezünk, feszegetjük a határokat és ez némi kockázattal jár. Szóval nem tartom kifejezetten eszköz hibának sem. A második flashelésem sikertelenségét még kevésbé lehet az MK számlájára írni. A művelet közben a 10 hetes szőrgombóc, a játék hevében, rátaposott annak az elosztónak a kapcsolójára, amiről a PC kapta a tápot. Én azon csodálkozom, hogy egyáltalán túlélte ( az MK :) ). Ha ez bénázás, akkor ezt eddig is elismertem.
Egyébként igen, nyomva kell tartani a rejtett kapcsolót, miközben csatlakoztatjuk a PC -hez, az OTG -be!!! dugott kábelen keresztül. Figyeljétek majd meg azt a bizonyos képet, mert két luk van rajta! Nem mindegy, melyiket bökdössük.

(#407) #79335424 válasza RexpecT (#398) üzenetére


#79335424
törölt tag

Két dolog minden esetre kiderült. Az egyik, hogy a kapcsolódott eszköz egy egér, tehát nem csak A2DP profilt tud a BT. A másik, hogy ezt is ugyanahhoz a furcsa felbontású monitorhoz csatlakoztatták. :)

(#408) horvathkrisz válasza #79335424 (#407) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Kipróbáltad már a paca5 által linkelt firmware-t?
Mindenesetre én letöltöttem, ha megjön a stick, már megy is fel... ;)

(#409) #79335424 válasza horvathkrisz (#408) üzenetére


#79335424
törölt tag

Most póbálom másodszor. Elsőre "a fájl nem kicsomagolható, vagy lehet, hogy nem tömörített állomány" volt az üzenet. Most jut eszembe, lehet, hogy csak a kiterjesztés volt rosszul írva. Mindjárt kiderül. Remélem, flashelhető kép van benne, nem cwm zip. Az utóbbi persze praktikusabb lenne, ha nem lettem volna lusta felrakni a ClockWorkMod -ot.
U.i: Tele van a hócipőm, hogy telóról nem lehet normálisan megírni egy posztot! Kinél kell kisírni, hogy Tapatalk -kompatibilis legyen a fórum?

(#410) #79335424


#79335424
törölt tag

Megvan a bibi. A zip elé kell a pont. Img van benne.

(#411) duji666 válasza #79335424 (#406) üzenetére


duji666
tag

úgy érzem, hogy magadra vettél valamit ami egyáltalán NEM neked szólt. A többszöri flash SEM Neked szólt. Az armtvtech il. Bob fórumán lehet olvasni, hogy egy csomó esetben többszöri flash után oldódnak meg dolgok. Ráadásul olyan hibák, amik csak az illetőnek nem működnek.
Szóval bocsi Tőled és mindenkitől akit megbántottam egyáltalán nem ez volt a szándékom. A bénát ""-jelbe tettem, de így sem kellett volna használnom... :U :W

(#412) #79335424 válasza duji666 (#411) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm, hogy reagáltál! Nem vagyok megbántódós, és talán kicsit túlreagáltam a dolgot! :R

[ Szerkesztve ]

(#413) #79335424 válasza horvathkrisz (#408) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nézd meg légyszi a tiedet! Nálam a stock rendben van, de a rootolt verziót eddig 3x töltöttem le, és minden alkalommal, kicsomagolásnál, hibásnak írja a TC.

(#414) o__Zsolt__o válasza #79335424 (#413) üzenetére


o__Zsolt__o
csendes tag

Nálam jó mindkettő, kicsomagolódtak, ahogy kell!

(#415) RexpecT


RexpecT
addikt

Elvileg az új ROM-ban akadozik a Youtube HD lejátszás, emellett a kernel változatlan maradt, szóval sok értelme nincs lecserélni szvsz.

(#416) horvathkrisz válasza #79335424 (#413) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Nálam kicsomagolta, töltsd le még egyszer, akkor jó lesz.

(#417) #79335424 válasza horvathkrisz (#416) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Ötödikre lejött rendesen.

(#418) #79335424 válasza RexpecT (#415) üzenetére


#79335424
törölt tag

Talán frissebb youtube lehet benne és az nem tetszik neki. TiBi -t megkérem, hogy cserélje vissza a mostanira. :D

(#419) RexpecT válasza #79335424 (#418) üzenetére


RexpecT
addikt

Jó gyerek ez a TiBi, mindig segít ha kell :DDD .

(#420) horvathkrisz válasza #79335424 (#418) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Tenyleg szar a youtube ebben a firmware-ben? Wifi-vel hogy all ez a verzio? Ez is ledobja? Erdemes lesz ezt felraknunk ha megjon a stick?

(#421) #79335424 válasza horvathkrisz (#420) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nemtom, még nem raktam fel és most nem is tudom, mert egy megvadult tigris támadásaira kell összpontosítanom. Egyébként sem hiszem, hogy jó youtube hd tesztkörnyezet a 160 kbs letöltési sebesség.

[ Szerkesztve ]

(#422) horvathkrisz válasza #79335424 (#421) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Milyen kutyad van? :DDD

(#423) pigster válasza horvathkrisz (#422) üzenetére


pigster
senior tag

semmi, bocs

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#424) #79335424 válasza horvathkrisz (#422) üzenetére


#79335424
törölt tag

A tigris macskaféle. Lemmy ugyan sokkal kisebb, viszont annál vehemensebb. A porszívótól úgy megretten, hogy azonnal megtámadja. Eddig a modellhelikopter bírta legtovább attack nélkül. De kb. 20 másodperc után az is kapott akkora pofont, hogy csúnya kényszerleszállás lett a vége.

(#425) RexpecT


RexpecT
addikt

Remélem a jövő héten már végre meghozza a postás a cuccot, már bütykölni akarok én is :D.

Külföldi fórumon azt írták, hogy az előre telepített Youtube kliens a rossz az új ROM-ban, cserélni kell és utána működik szépen.

(#426) Kacko válasza RexpecT (#425) üzenetére


Kacko
tag

Én még mindig nem rendeltem meg. De most az iMito MX1 az ami tetszik.
Elvileg ugyan az a vas van benn mint a 808-ban (+ bluetooth)? (Mintha valahol azt olvastam volna, hogy más wifi van benne.)

Winners never cheat, cheaters never lose... ;)

(#427) horvathkrisz válasza Kacko (#426) üzenetére


horvathkrisz
addikt

90-230V,50/60Hz input, max. power: 30W, Output: 5V/2A

Igy hogy jön ki a 30W? :F LOL

(#428) horvathkrisz válasza #79335424 (#424) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Az mk808-al meg lehet azt csinalni, hogy rakötni pl. egy 2-3 terras usb-s vinyot, majd megosztani ugy hogy lassa a pc wifin keresztül, halozati meghajtokent?

(#429) RexpecT válasza horvathkrisz (#428) üzenetére


RexpecT
addikt

Nekem erre a célra egy TP-Link WR1043ND router van befogva(arra van rádugva a winyó, és onnan megy a torrent + DLNA).

(#430) horvathkrisz válasza RexpecT (#429) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Imre,
tudom hogy letezik ilyen, de engem az erdekelne hogy ezt vajon tudja-e az android stick. ;)

(#431) RexpecT válasza horvathkrisz (#430) üzenetére


RexpecT
addikt

Az kizárt dolog, mert nem tudom :D.
Hátha valaki routert akar venni, és még nem tudott erről a lehetőségről :P .

[ Szerkesztve ]

(#432) horvathkrisz válasza RexpecT (#431) üzenetére


horvathkrisz
addikt

;] <--- klikk a smyle-ra

(#433) #79335424 válasza horvathkrisz (#428) üzenetére


#79335424
törölt tag

Még nem csináltam ilyet, de elvileg nincs akadálya. Főleg, ha a PC -n linux fut. SMB szerver app van. Viszont cifs -ből csak klienssel találkoztam és azt sem sikerült működésre bírnom. Pedig nagyon szerettem volna, mert a böngészőnek akartam megadni hálózati mappát, letöltési helynek.

(#434) lackoka válasza RexpecT (#429) üzenetére


lackoka
tag

Szia!
Melyik firmware-t használod?

(#435) RexpecT válasza lackoka (#434) üzenetére


RexpecT
addikt

A TP-Linken a legújabb vargalex 1.1.5-öt.

(#436) pigster válasza RexpecT (#429) üzenetére


pigster
senior tag

A DLNA-n hány mappát tudsz megadni? Azért kérdezem, mert nekem tp-link wr2543nd van, ami csak 6 mappát enged összesen

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#437) correctman


correctman
tag

ARMTvtech fórum OFF. Szerintem ez a vég kezdete......
Soha nem lesz ebből működő firm különben nem vennéd meg a következő kínai terméket amiről 1-2 hónap múlva szintén kiderül hogy van valamilyen defektje.
U.I. : Okt16.-án rendeltem és még sehol a cucc.........
és még mielőtt valaki elkezdene oltogatni volt már mk802 , ug802-m is

(#438) doggie válasza correctman (#437) üzenetére


doggie
aktív tag

Én okt.08-án...kezdek elkeseredni. :-(
Tudom, hogy már több, mint 1 hete Mo-n, van de a vám minek ül ennyit rajta?!
Ok, kifizetem, csak küldjék már.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#439) Magnat válasza doggie (#438) üzenetére


Magnat
veterán

Én egyszer 5 hét múlva kaptam meg egy csomagot, visszanéztem tracking number alapján és kiderül, h kb másfél hét alatt ért az országba, a többi időt az Orczy téri sóhivatalban töltötte. Hozzáteszem, h a cucc még csak ránézésre sem volt közelében a 22 usd-nek.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#440) doggie válasza Magnat (#439) üzenetére


doggie
aktív tag

Ez nekem is a bajom, hogy ezen mit kell ennyit ülni?
Vicc ez a papírtologatás az állami monopóliumban! :-(

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#441) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Az mk808-at okt. 13-an rendeltem.
Az rc11 taviranyitot okt. 27-en.

Az mk808 tegnap erkezett be nemetorszagba, a taviranyito tegnap elött.
Szerintem legkesöbb holnap utan meghozza a postas.

(#442) doggie válasza correctman (#437) üzenetére


doggie
aktív tag

Megkérdezhetem, hogy miért tartasz ennyit ebből a típusú kütyüből?

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#443) #79335424 válasza horvathkrisz (#441) üzenetére


#79335424
törölt tag

Na, felraktam az új firmet. Érzek némi javulást, de ez tényleg csak érzés és inkább csak a stabilitás terén. De sztem nincs már nagy gond ezzel a cuccal. Legalábbis az árához képest. Most megint dobálja a wifit, de közben volt nálam egy router csere és az új még nem lett fínomhangolva. Tegnap még rátettem egy Shibby-féleTomato firmet. Ma beállítgatom. Az MK -ból nekem már csak az usb-s bt támogatás hiányzik. Azt többre értékelem, mint a beépítettet. A vicc, hogy a chipset beállító menüjében megtaláltam a bt részt. Csak hiába kattintgatok rá, nem történik semmi. Mi lett az armtvtech -el? Összeomlott a szerver? Érdekes, hogy nemrég a BDW is "elnémult" pár napra. Mi lehet ez? A multik vegyélújat-mozgalmának összehangolt támadása a moddolók ellen? :)

(#444) horvathkrisz válasza #79335424 (#443) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Köszönjük ismet a minitesztet! :C

(#445) Z_T válasza #79335424 (#443) üzenetére


Z_T
aktív tag

Én nem gyanítok összeesküvés elméletet: nem az mk808 fórum, hanem az egész oldal leállt. Amúgy meg úgy tekintek erre az egész témára (pontosabban tekintenék, ha már itt lenne), mint egy kísérletezés. Újítás egy vadonatúj eszközzel egy olyan szegmensben ami MOST alakul ki. Ebben természetesen vannak zsákutcák, bosszúságok, benne van, hogy vért pisilünk, és már "majdnem megy", de valahogy EZ benne a szépség!

Aki azt akarja, hogy "leveszem a polcról és müködik" az ne vegyen ilyet, vagy várjon pár hónapot!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#446) horvathkrisz válasza Z_T (#445) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ugyan ez volt anno a Samsung Galaxy S2-vel, kb. egy eve van ra olyan android ami nem okoz bosszusagokat itt-ott. Es miota is van piacon ez a telefon?
Szoval egyaltalan nem gaz hogy nem tökeletes egyelöre a felbontas meg a wifi. Ha ezt a kettöt kijavitjak, felölem nem is kell többet support. Tudjam hasznalni oszt kesz :DDD

(#447) correctman válasza doggie (#442) üzenetére


correctman
tag

Eladtam őket. MK802 lassú volt de nem volt vele probléma. UG802 már más dimenzió de ott volt az audió/videó szinkron probléma. Eladtam mert nem volt kedvem kivárni a javítást ami azóta sem érkezett meg. Erre itt a MK808 amit úgy harangoztak be hogy dupla wifi meg minden erre folyamatosan dobálja a jelet meg ilyenek. Van egy olyan érzésem hogy nem lesz rá megoldás! Ne legyen igazam de szerintem ez sem lesz sokáig.
Kis sárgák nem hiszem el hogy nem próbálják ki a terméküket mielőtt eladják! Meg ha már valami működött az egyik termékben akkor miért nincs rá megoldás a másikban. Ugyan azt csinálják mint pl a telefongyártók. Soha de soha nem adnak ki olyan telefont ami mindenben jó. Miért? Azért hogy vegyél egy év múlva egy másikat. Ki van ez találva............

(#448) doggie válasza correctman (#447) üzenetére


doggie
aktív tag

Így, hogy ennyit "végignyálaztál" kíváncsi leszek a véleményedre ha megérkezik a 808-ad. :-)

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#449) #79335424 válasza Z_T (#445) üzenetére


#79335424
törölt tag

Maxxximálisan egyetértek. Rengeteget tanultam ezekből a mókolásokból. Emlékszem, anno a CHDK -val mennyit szenvedtem. De csak nem sikerült rávennem az XP -t, hogy hozzon létre két partíciót egy SD kártyán. Kénytelen voltam a kényelmes oprendszer helyett megismerkedni azzal a "használhatatlan", kockáknak való linux -szal. Nálam az volt a fordulat, onnantól szemlélem másképp ezt a 2 -es számrendszerben írt világot. Utólag hálásan tekintek vissza arra a küzdelemre.

(#450) #79335424 válasza horvathkrisz (#446) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az elmélettel egyetértek, a példával nem. Lehet, hogy nálad gond volt vele. Nekem is SGS2 -m van, azzal a gyári 2.3.4 -gyel, amivel megvettem. És nem azért, mert nem tudnék rá bármit felrakni, vagy másik készülékre váltani. Csak nincs rá szükségem, nekem jó a GB és az S2. Pedig a posztjaim alapján gondolhatod, hogy kapja az ívet rendesen. Az egyetlen dolog, amit elavultnak tartok, az a kijelző felbontása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.