Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) horvathkrisz válasza #79335424 (#450) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Akkor itt az ideje kiprobalnod egy ICS-t, sokkal gyorsabb, jobb akkuidövel.

(#452) duji666 válasza pigster (#436) üzenetére


duji666
tag

Nem tudom hány mappát lehet beállítani, de nekem nem úgy tűnik mintha lenne korlátja. Egy olyan winyó van ráakasztva amin van vagy 80-100 film és mindet elérem. (természetesen külön mappában, úgy ahogy lejött), illetve nem is kell megadni a mappákat ő végignyálazza a winyót és elintéz mindent.

(#453) horvathkrisz válasza RexpecT (#435) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Boldog nevnapot, Imre! :DDD

(#454) #79335424 válasza horvathkrisz (#451) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lehet, hogy így van. Ez olyan, mint az Iphone kontra Android. Nekem az előbbi használhatatlan, de ettől még egy remek készülék. Nekem a GB sem akad. Lehet, hogy az ICS -hez már én lennék túl lassú. :) Ahogy én használom a telót, az akkuidő teljesen lényegtelen. Talán JB -re lecserélem, majd ha lesz gyári és ki lesz javítva minden hibája. De lehet, hogy addig kijön egy olyan típus, amibe beleszeretek.

(#455) pigster válasza duji666 (#452) üzenetére


pigster
senior tag

Note:
The max share folders number is 6. If you want share a new folder when the number has reached 6, you can delete a share folder and then add a new one.

Ezt írja nekem. Ez csak 'Media Server' (DLNA) esetében igaz. Ha normál megosztásként akarom elérni, akkor mindent lát rendesen. Csak hát ugye a TV csak DLNA-n keresztül tudja, mert olyan smart.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#456) HeavyToys


HeavyToys
senior tag

Sziasztok!

Olvasgattam itt a fórumot, de látom gondok vannak a wifivel. Én azért vennék egy ilyet, hogy amikor csak netezek, ne kelljen bekapcsolni a gépet, de akkor úgy látom ez nem lenne megfelelő megoldás. Van esetleg olyan, amit mernétek ajánlani erre a célra?:)

(#457) horvathkrisz válasza HeavyToys (#456) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Sztem inkabb ezt vedd. Mar en is banom hogy nem ilyet vettem. Ez van. Sprite.

(#458) HeavyToys válasza horvathkrisz (#457) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Ez egyébként a BT-n kívül tud valami pluszt? Stabilabb működés vagy valami?

(#459) horvathkrisz válasza HeavyToys (#458) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Szinte ugyan az, csak gondolom nem dobalja a wifit, meg tudhatja a nativ HD felbontast, Mk808-rol ez -hangsulyozom- egyelöre meg nem mondhato el.

Megint csak leirom, ha ezt a ket dolgot kijavitanak, nem is kene egy darabig masik kütyü. Ha meg nem javitjak ki akkor kib@szom a kukaba es lemondok az android-tv komborol egy idöre...

(#460) #79335424 válasza HeavyToys (#456) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ugyanez lannal kapcsolódva?

(#461) RexpecT válasza pigster (#436) üzenetére


RexpecT
addikt

Akárhányat, megadom a letöltési könyvtárat, és az abban az összeset indexeli. Most vagy ~140 sorozat/film érhető el :).

horvathkrisz:

Köszi :R

USB-LAN adapterrel, vagy külső WiFI stickkel tuti nem dobálja el a vezeték nélküli hálót.

[ Szerkesztve ]

(#462) Z_T válasza correctman (#437) üzenetére


Z_T
aktív tag

Nem haltak ki az Arm-os fiúk:

Thanks for visiting ArmTvTech.com.
Our main goal is to provide a place where
Android Tv stick users and devs can interact
to share tips, tricks, opinions, and news
At present, our web site is still under
construction. Check this site later, please.

És az mk808 fórum:

http://www.armtvtech.com/armtvtechforum/viewforum.php?f=6

(bocsi, HTC -ről nem tudom linkelve betenni)

[ Szerkesztve ]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#463) paca5


paca5
tag

Sajna azt kell hinnem, hogy rápacsáltunk, de rendesen... Én 10.29. én kaptam egy levelet, hogy elküldték a cuccot, azóta semmi infó sincs róla, napjában 2x nézem a 17track oldalát, de semmi.... A wifi még mindig nem jó és, ahogy olvasom a fullHD sem... Miközben az iMito meg tökéletesen teszi a dolgát...
[link]

Szerintetek egy csere megoldható még valahogy, vagy jó lesz a 808 is valamikor, csak győzzük kivárni???

(#464) Heller2 válasza paca5 (#463) üzenetére


Heller2
aktív tag

A "mi" postánknál nézd meg a kód alapján! Ha itt jelentkezik, akkor jó vagy....
17track csak annyit fog mutatni, hogy célországba átküldve ;)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#465) paca5 válasza Heller2 (#464) üzenetére


paca5
tag

Ott is megnézem mindig kb. uanyiszor, de semmi :-(

(#466) Kacko


Kacko
tag

Az iMito MX1-hez jött ki egy új firmware: LINK.
(Szerintem én is ilyet fogok venni. Valamikor decemberben vagy januárban :) )
Lassan kellene egy MX1-es fórum is.

[ Szerkesztve ]

Winners never cheat, cheaters never lose... ;)

(#467) #79335424 válasza RexpecT (#461) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lannal persze, hogy stabil. Egyébként nem értem, miért ekkora gond a wifi hiánya. Alapvetően ez nem egy mobil eszköz. Egy TV -t nem szokott hurcolászni az ember. Videó jelátvitelhez, sok letöltéshez, torrenthez amúgy is illik húzni egy kábelt. A PC -hez meg pláne. Akkor meg inkább azt dugom bele. Wifi stick? Hmm... Érdekes gondolat. Mindjárt lecsekkolom, mert nem vagyok biztos benne, hogy a kernel / menü támogatja. Egyébként nekem egyszer már sikerült a stabil wifi beállítás. Tegnap belőttem az új routert (ez a Tomato, nagy királyság ), de már késő volt, nem állítottam össze az MK fejlesztői környezetet. :D Tegnap körülnéztem a Playen és láttam egy - két ígéretes, wifi segítő appot. Viszont kaptam újabb pofont. Láttam az új firm menüjében 1080p beállítást. Gondoltam, csinálok egy screencast videót full HD monitorral ( eddig egy HDready, Tecsó gazdaságos, 16 -os TV -vel ment ). Hát persze, hogy nincs kép! Az igaz, hogy a monitoron csak DVI bemenet van, de adapterrel mennie kéne. Ugyanerre a monitorra az SGS 2 símán kiadja a képet. Na, mára is van feladat!

(#468) #79335424 válasza pigster (#455) üzenetére


#79335424
törölt tag

Na, arról a Samu -DLNA -ról is megvan a véleményem. Nincs Smart TV -m, de szerver és teló, vagy 2 teló között szart sem ér. A telóval készült videókon kívül szinte semmit sem játszik le. Van a NAS -on kb. 200 film és 20000 zeneszám. BSplayer -rel, vagy UpnPlay - MXplayer párossal látom az összeset, és le is játszák.

(#469) RexpecT válasza #79335424 (#467) üzenetére


RexpecT
addikt

Alapból nem támogatja, egy fájlt kell hozzáadni a rendszerhez és akkor ismerni fogja.

Te milyen USB->LAN adaptert használsz?

Átállítottad 1080p-re a kimenetet és azóta nem ad jelet?

(#470) pigster


pigster
senior tag

Te milyen USB->LAN adaptert használsz?
Ez engem is érdekelne, főleg az elérhető sebesség.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#471) #79335424 válasza RexpecT (#469) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem egy ilyen adapterem van. Még a 802 -höz vettem, mert átalakító nélkül lehet bedugni közvetlenül a kütyübe. A sebesség gyenge, de ez nálam nem biztos, hogy az adapter hibája. De ha van rá igény, akkor egy mérés erejéig optimalizálom a hálózatot sebességre ( vagyis átdugok egy másik kábelt a routerbe :) ) Egyébként bármelyik adapterrel működik, amiben Asic chipset van. Ezek között láttam Gigabitest is. Viszont azok nem olcsók, nekem annyit nem ért.
Nem állítottam át semmit. 720p beállítással rádugtam a monitorra. Gondoltam, majd azon átállítom. De nem tudtam, mert nem volt kép. De a felbontás különbség nem lehet gond, mert az SGS -nek csak 800x480 a felbontása és az kimegy. Aztán megnéztem a 802 -vel, de azzal sem volt kép.
Milyen fájl kell a wifi stickhez?

[ Szerkesztve ]

(#472) RexpecT válasza #79335424 (#471) üzenetére


RexpecT
addikt

Itt van a fórumszál ami ezzel a témával foglalkozik: [link]

Le kell cserélni ezt a fájlt /system/lib/modules/rkwifi.ko erre rtl8192cu.ko(gyártóhoz kell igazítani a fájl paramétereit).

(#473) #79335424 válasza RexpecT (#472) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi, majd utána nézek! Jól sejtettem, a wifivel nincs semmi gond. Miután beállítottam a routert, stabil megint. 65Mbs -t ír vonalsebességre. Sztem az auto csatornát nem szereti. Viszont a képpel nem boldogulok. A monitor szerint nincs csatlakoztatva jelkábel. Fogalmam sincs, mi lehet a baja, de nagyon bánt, mert az összkoncepció alapeleme volt, hogy ezzel a monitorral fog üzemelni.

(#474) RexpecT válasza #79335424 (#473) üzenetére


RexpecT
addikt

Én is félek tőle, hogy nem fogja szeretni a tévémet :/....

(#475) RexpecT


RexpecT
addikt

Update:
2012.10.29
16:59
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

2012.11.06
11:21
Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

(#476) Heller2 válasza RexpecT (#475) üzenetére


Heller2
aktív tag

Nekem is ugyan ez a helyzet, ugyanezen dátummal...
Na ezt buktuk.... ;)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#477) gerg0 válasza RexpecT (#475) üzenetére


gerg0
aktív tag

Nekem is sarc alatt :(((

(#478) Heller2 válasza gerg0 (#477) üzenetére


Heller2
aktív tag

Ilyenkor hogy is van? Csak az árat nézik és automatikusan vám alá kerül? Vagy mérlegelik.."óóó ez ilyen kicsi kütyü, nagyon aranyos, akkor nem vámoljuk"? ;]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#479) RufuszX válasza Heller2 (#478) üzenetére


RufuszX
senior tag

A vámmal nem is lenne akkora baj, hanem a 27%-os áfa megfizetésével.

Nekem 26 óta ezt írja: " Küldemény információ: Célországba elküldve / Item sent abroad"

[ Szerkesztve ]

(#480) RexpecT válasza Heller2 (#478) üzenetére


RexpecT
addikt

Szerintem az utóbbi, valahol olvastam, hogy az utóbbi 1-2 évben sokkal több cuccot kell vámkezelni, de nem dolgoznak többen, szóval lehet könnyebben átmegy a csomag.

(#481) gerg0 válasza Heller2 (#478) üzenetére


gerg0
aktív tag

Nem vagyok képben, eddig átjött minden vám nélkül. Ez lesz az eddigi legnagyobb csomagom, mert én egy billentyűzetet is rendeltem mellé. Egy drágább, kicsit kisebb, jóval nehezebb, kocka formájú csomagra nem kellett fizetnem.

(#482) Heller2 válasza RexpecT (#480) üzenetére


Heller2
aktív tag

Ebben reménykedem én is! Nem hiszem, hogy az áfá-val szarakodnak, mert ez kis értékű lom..
Volt olyan, nagyobb értékű cucc esetében, hogy vám miatt nem a számlát vették alapul (ami a csomagban volt), hanem bekérték, cseles módon a PayPal fizetéses papírt az adott termékkel kapcsolatban és az adta a vám alapját...

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#483) RexpecT


RexpecT
addikt

Megtaláltam, hogy miért volt elérhetetlen az ArmTvTech:
A szerverre töltött FW-k miatt egy nap alatt 500GB forgalom keletkezett, az MK808 JB2-t egy nap alatt több mint ezren töltötték le, ezért a felfüggesztették 24 órára a siteot.

(#484) correctman válasza RexpecT (#475) üzenetére


correctman
tag

2012.11.06 11:35 , Item information : Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs
Aztán hogy akarják bevasalni az extra adót ? Küldenek egy csekket vagy mi ?
Amúgy meg bevehetik a végét......... Nehogymárjólegyenanyomorúltaknak

(#485) paca5 válasza RexpecT (#483) üzenetére


paca5
tag

Ha azt én jól látom akkor az a RK3066 chip paraméterei, dokumentációja és a hozzájuk tartozó forráskód....Juppi, lesz hozzá Linux :-))

A vám elé állítva infót én is megtaláltam a Posta oldalán, mai dátummal... :-))

(#486) james74


james74
csendes tag

Az enyém is a vámon... :(
Ezt olvastátok? Ezek szerint: ,,22,1 -150 euró között vámmentes, de 27 % ÁFA terheli a küldeményt"
Posta vámkezelés

(#487) Doosa


Doosa
aktív tag

Nem lehet, hogy az lehet a dologba, hogy a geekbuying nem adja fel giff-nek a cuccot. Mert a ravasz kis keletiek általában azt csinálják és így védenek meg minket a VÁM-októl. Lehet jobban megéri valami megbízható ebay-es eladótól vásárolni.

(#488) james74 válasza Doosa (#487) üzenetére


james74
csendes tag

Doosa teljesen igazad van, én pl. rendszeresen rendelek az ebay-en ennél nagyobb összegekért és soha nem kell vámoltatni... A geekbuying kereskedelmi áruként küldi és nem gift-ként sajnos.

(#489) #79335424 válasza james74 (#488) üzenetére


#79335424
törölt tag

Újabb teszt indul. CM10.

(#490) #79335424


#79335424
törölt tag

CM10 -en van CWM. Megy a BT. Egér, bill. biztosan. Mást nem próbáltam. De azért itt sem fenékig tejfel minden. Nincs lan a menüben, nagy monitoron továbbra sincs kép, de még a menüben sincs mód a felbontás beállítására. Viszont legalább ötféleképpen tudja kijelezni az akkutöltöttséget. Hurrá! Totál telefonra van hangolva. Annyira, hogy még a bootkép is 90 fokkal elfordulva, portré módban jelenik meg. De ami a legrosszabb, hogy szerinte nincs mountolva az sdcard. Így viszont nagyjából az egész rendszer használhatatlan. Elfáradtam, most nem kezdek bele a terminálból mountolásba. Már nagyon várom, hogy ti is beszálljatok a projektbe!

[ Szerkesztve ]

(#491) doggie válasza james74 (#486) üzenetére


doggie
aktív tag

Én rendeltem meg a kiszállításra várók közül elsőnek és az enyém még nem váltott vámos statuszba :-( Pont 1 hónapja várok rá, kezdek idegeskedni. Elkeverték?

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#492) RufuszX válasza doggie (#491) üzenetére


RufuszX
senior tag

Az enyémmel is ez a helyzet. Szerintem nem kell aggódni, lehet még mázlink is van/lesz vagy csak a bürokrácia lassú a postánál.

(#493) Z_T válasza RufuszX (#492) üzenetére


Z_T
aktív tag

Nyugi srácok, Ti még mindíg jobban álltok nálam:

2012.10.26 13:03 (HONG KONG)
Küldemény információ:
Küldemény felvéve / Item accepted

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#494) #79335424


#79335424
törölt tag

Ahogy néztem, más is jelezte a CM10 "minor bug" -okat. Sztem hamarosan javítják. Ha a lan opció is belekerül, akkor nekem teljesült a kívánságlista. Még egy kis örömhír ( legalábbis nekem ): az armtvtech már Tapatalk -kompatibilis! Itt nemelehetne -e......????

(#495) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Elöre bocs az offert, de ezt meg kell hogy osszam veletek. :DDD

Dévényi Tibi bácsi kifogja az aranyhalat.
Egy darabig pislognak egymásra, aztán megszólal a hal:
-'oszt ilyenkor mi a f@xx van??

(#496) paca5


paca5
tag

HMM alakul!??

2012.11.07
08:34

Item information :
Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure

(#497) RexpecT válasza paca5 (#496) üzenetére


RexpecT
addikt

Nekem még nem jelent meg ez az infó :D.

(#498) RexpecT válasza paca5 (#496) üzenetére


RexpecT
addikt

Még mindig semmi, szerintem ezen a héten sem kapom meg....

(#499) Heller2 válasza paca5 (#496) üzenetére


Heller2
aktív tag

Nekem is ez a helyzet. Kiváncsi vagyok a következő lépésre...

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#500) Heller2 válasza Heller2 (#499) üzenetére


Heller2
aktív tag

Nekem meg is érkezett! Most kaptam róla az infót! Nem láttam, igy nem tudom, hogy van e a csomagban sárga csekk az áfára.. :P
Majd elszaladok érte....

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.