Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) doggie válasza Z_T (#200) üzenetére


doggie
aktív tag

Ha jól számolom az enyém is, és ilyen felépítésű: RBxxxxxxxxxCN (x:0-9-ig szám)
Kezdetben nekem sem adott ki a posta rá eredményt, csak mikor már a kezdeti reptérről elindult.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#202) Z_T válasza doggie (#201) üzenetére


Z_T
aktív tag

szuper, akkor van remény, mert az enyém is ilyen felépítésű, csak HK a vége!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#203) RexpecT


RexpecT
addikt

Írtam nekik elvileg az én csomagomat is feladták(mondjuk ezt geekbuyingon nem mutatja, kaptam tracking numbert is ilyen formában RF_9szám_SG, csak azt nem tudom, hogy hol tudom lecsekkolni.

(#204) doggie válasza RexpecT (#203) üzenetére


doggie
aktív tag

Próbáld itt:
http://17track.net/SingleEn.html

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#205) RexpecT válasza doggie (#204) üzenetére


RexpecT
addikt

Sajnos itt sincs semmi, annyit sikerült kiderítenem, hogy nem Kínában hanem Szingapúrban adták fel.

(#206) Heller2 válasza RexpecT (#203) üzenetére


Heller2
aktív tag

Ezt már a legelső pillanatban ilyen formában kaptad meg? Mármint a tracking numbert...
Én 17.-én vagy, hogy rendeltem, de csak egy számsort kaptam, ami csak annyit jelez, hogy "confirmation"
Mi tart ezen ennyi ideig?

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#207) gerg0 válasza RexpecT (#203) üzenetére


gerg0
aktív tag

Én tegnap írtam nekik, ma 8:38kor kaptam választ.

hi,dear
we have shipped u on 2012-10-25 19:21:59
and this is ur tracking number RFxxxxxxxxxSG
please don;t worry
u will get it soon
sorry for troubled u
Best wishes
Giovanni

Az oldalukon nem változott a status,
17track-ben semmi és a posta szerint nincs ilyen azonosítóhoz csomaginformáció.

[ Szerkesztve ]

(#208) RufuszX


RufuszX
senior tag

Úgy fest megérkezett a gyári firmware frissítés.

Elméletileg javult az összkép és sok hiányolt funkció bekerült ( hang, ethernet stb. )
A rootolt verzió nemsokára érkezik dedhp1 ígérete szerint.

(Csak érkezzen már meg hogy tesztelhessem :P )

(#209) Z_T válasza RexpecT (#205) üzenetére


Z_T
aktív tag

Kína, Szingapúr, HongKong: jön ez mindenhonnan, már a csapból is! Kár, hogy még semmi kézzelfogható!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#210) RexpecT válasza gerg0 (#207) üzenetére


RexpecT
addikt

Nekem is ugyanez volt a szöveg.Tracking numberem: RF107****54SG

Heller2:
Írtam nekik egy emailt, és azt válaszolták amit gerg0-nek.

(#211) RexpecT


RexpecT
addikt

Ahogy olvasgatom a armtv-s fórumot az jön le, hogy nem mindegyik TV-vel működik a HDMI kimenet illetve az
1024×768 helyett 1280x672 felbontás lett.
Vannak itt gondok:
Elvileg az autohide sem volt eddig aktív, és MX Player alatt is látszott az érintősáv?

[ Szerkesztve ]

(#212) doggie válasza RufuszX (#208) üzenetére


doggie
aktív tag

Alakul ez :-)

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#213) pigster válasza gerg0 (#207) üzenetére


pigster
senior tag

don;t worry :))

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#214) #79335424 válasza doggie (#212) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szedem már lefelé az összes sávszélességemmel ( ez most kb 60kbs ). Ez a képernyő is érdekes. Ez sem 16:9, bár közelebb áll hozzá, mint a mostani. De hol a bereklámozott full HD?

(#215) RexpecT válasza #79335424 (#214) üzenetére


RexpecT
addikt

Tapasztalat?

(#216) #79335424 válasza RexpecT (#215) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tapasztalat? Semmi kedvem az összes program összes beállítását előlről kezdeni az új romon. Viszont a régi romon lévő TiBi -mentést nem engedte sem kártyára, sem usb -re másolni. A Permission -módosítás trükk sem hatotta meg. Ötösével kellett fel FTP -znem a NAS -ra, mert egyben kijelölve az is kifagyott. Most végeztem vele. Kicsit alább hagyott a lellkesedésem.

(#217) doggie válasza #79335424 (#216) üzenetére


doggie
aktív tag

Elhiszem, hogy fárasztó és unalmas és még egyszer köszönjük, hogy nagylelkűen felvállaltad a "próbababa" szerepet. Sajnos te vagy az a szerencsés akinek megérkezett már a kütyüje és ért is vmennyire hozzá.
Szóval valóban nem nagy mulatság, egyenként szedegetni le a file-okat és menteni le backup program helyett, de azért beláthatjuk, ha jól működik a rendszer nem kel ezt naponta/hetente megismételni. Szóval talán megéri egyszer ezt is végignyomni, hogy megtudjuk milyen is az új verzió.

Ezer köszönet a türelmedért és a fáradozásaidért!
(ezt azt hiszem mindannyiunk nevében mondhatom)

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#218) RexpecT válasza #79335424 (#216) üzenetére


RexpecT
addikt

Elhiszem, hogy nem jó móka, köszi az eddigi infókat.
Nagyon remélem, hogy 1080p és a wifi is hamarosan javítva lesz.

(#219) #79335424 válasza RexpecT (#218) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jajj, ne vicceljetek srácok! Ennél zűrösebb dolgok sem akasztottak meg. Na, már át is költöztem. Az új firm rootolt. Felpakoltam az alapokat (TiBi, Supersu, stb. ) és már megy is. Igaz eddig 3 -szor flasheltem. Első után nyomtam terminálból egy rebootot és úgy összeomlott, hogy többet el sem indult. A második közepén a macska lekapcsolta a PC -t. Akkor egy kicsit izgultam ( meg volt némi nyáááávogás ). De a harmadikkal most megy. A kép nem torz, van ethernet opció, és valami külső hangra utalót is láttam a menüben. Éles tesztjük még nem volt. Azt észrevettem, hogy a wifi sokkal hamarabb talál jelet és a router mix állásában is 54Mbs -t ír.
Itt is megy, ami az előzőn ( egér, bill, stb. ) Jöhet a kívánságlista. Mit nézzek meg?

(#220) gerg0 válasza #79335424 (#219) üzenetére


gerg0
aktív tag

Ha van időd az usb-s hangot és ethernetet. Köszi! :R

(#221) #79335424 válasza gerg0 (#220) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mihelyst végeztem a vajaskenyér - házikolbász - paprika teszttel, rögvest rátérek.

(#222) correctman válasza #79335424 (#219) üzenetére


correctman
tag

Azt kipróbálnád hogy ha filmet nézel akkor van-e csúszás a hang meg a kép között ?
Előre is köszi !

(#223) #79335424 válasza correctman (#222) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nos, úgy tűnik rendesen foltozgatták a lukakat. Mélyreható tesztet nem csináltam, de az USB -s kütyümmel, lanon, skype -oltam mikrofonnal és fülessel! Bedugtam és ment out of the firmware. A lan sebessége katasztrófa, de ez valószínűleg az én adapterem hibája. Néztem több lejátszóval is filmeket sd -ről és NAS -ról is. Lehetett volna a lejátszókon még fínomhangolni, de a hang szinkronja rendben volt. Viszont mkv -val nem próbáltam, pedig az a kényes pont. De talán majd holnap, ha lesz rá időm. Egyébként most is arról írok és azt kell mondanom, nagyon PC -s az élmény. A kijelölés, másolás, beillesztés kényelmetlen, meg az, hogy nem tudok osztott képernyőn, több programot futtatni. De egyébként, így már naon teccik a cucc!

[ Szerkesztve ]

(#224) #79335424


#79335424
törölt tag

Ami még érdekes, hogy az ARM fórumon azt írják, az új firm feljebb engedi a procit. Viszont a Screencast program tesztje, az előző firm 1024x768 -képénél azt írta, hogy 27fps -en tudna rögzíteni. Az új firm -nél csak 21fps -t ír. Ez sztem kevés. Holnap kigyomlálok néhány fölösleges, kínai system -appot. Hátha... Viszont a rögzített videó az MXplayer szerint 1280x720. Nem tudom, mi lehet a 670 és a 720 közötti eltérés oka. Talán a statusbar?

(#225) pigster


pigster
senior tag

Már egy ideje olvasgatom a tapasztalatokat. Egyszer azt gondolom, hogy rendelek ilyet, aztán olvasom, hogy még eztaztamazt le kell tölteni, meg telepíteni. Ekkor elbizonytalanodok...
Úgy mégis mennyi időt kell rászánni, hogy normálisan működőképes legyen egy ilyen kütyü? (Macska nincs, aki kikapcsolná a gépet)

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#226) doggie válasza pigster (#225) üzenetére


doggie
aktív tag

Szerintem egy androidos telcsit, tabot, akármit senki nem "csak" a gyári cuccokkal használja, ez benne a szépség, hogy teljesen személyre szabhatod...

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#227) doggie válasza RexpecT (#203) üzenetére


doggie
aktív tag

Hát nem kapkodják el a postázást és küldést! :-(
Még csak Pekingben jár a cumó:
Oct 26, 2012 9:52:00 AM Status:Departure from outward office of exchange, Location:BEIJING

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#228) RufuszX válasza doggie (#227) üzenetére


RufuszX
senior tag

Akkor egy küldeménnyel intézik a mi rendelésünket, dettó ezt az üzenetet kapom én is.
Ráadásul a posta nyomkövetési oldalán már a következő üzenet fogad: "Célországba elküldve / Item sent abroad"

De várom máááár :)

(#229) doggie válasza #79335424 (#224) üzenetére


doggie
aktív tag

Szükséges egyáltalán 1.2 fölé hajtani a procit? Van értelme, van ahol ez kevés?
Ha lenne időd, valami jófajta lejátszóval megkínozhatnád mkv fronton (sőt akár bd iso téren) is a kis kütyüt.
Speedtest-tel esetleg mérhetnél lan és wifi sebességet is, csak kiváncsiságból.
Egy quadrant tesztet is lefuttathatnál, ha már sebesség. :-)

ui: "cybermacska" story kira volt :-)

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#230) pigster válasza RufuszX (#228) üzenetére


pigster
senior tag

ja, biztos ott figyel egymás mellett a kettő csomag:

--------- ---------
| MK808 | | MK808 |
| doggie | | RufuszX |
| | | |
--------- ---------

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#231) doggie válasza pigster (#230) üzenetére


doggie
aktív tag

Reméljük még horvathkrisz-ét is a "hülye magyarokéhoz" csapják! :-)

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#232) pigster válasza doggie (#231) üzenetére


pigster
senior tag

Ja, most látom, az övé is ott van

-----------------------------------------------
| |
| --------- --------- --------- |
| | MK808 | | MK808 | | MK808 | |
| | doggie | | RufuszX | | hkrisz | |
| | | | | | | |
| --------- --------- --------- |
| |
| DEST: HUN DELIVERY TIME: 30-40 DAYS |
| |
-----------------------------------------------

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#233) RexpecT


RexpecT
addikt

Ahogy olvasgatom a külföldi fórumot 720p végre elérhető, viszont sajnos a legtöbb proginál marad a status bar(videó lejátszó progiknál is), ezért a tényleges felbontás 1280*672.

Elvileg a Wifi akkor sz*rakodik, ha nem küldi az adatokat, és azt írták, hogy valószínűleg az energiagazdálkodás miatt lehet ez a probléma.

FinlessBob - kiadott egy új custom romot.

Egyébként már én is kapok találatot a küldemény azonosítóra, bár geekbuyingon még mindig feldolgozás alatt van a rendelésem.

[ Szerkesztve ]

(#234) Z_T válasza pigster (#232) üzenetére


Z_T
aktív tag

Az én mk808 státuszom:

2012.10.26 13:03 (HONG KONG)
Küldemény információ: Küldemény felvéve / Item accepted

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#235) doggie válasza pigster (#232) üzenetére


doggie
aktív tag

Szép kis pakk, de a delivery time nem túl szimpatikus! :-)

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#236) pigster válasza doggie (#235) üzenetére


pigster
senior tag

Így legalább kellemesen fogsz csalódni.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#237) #79335424 válasza pigster (#225) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem rossz a megközelítés. Ahhoz, hogy normálisan működjön, csak be kell kapcsolni. Úgy, mint a Windows -t. Mégis millió programot telepítenek rá. Miért? Ebben pont az a szép, hogy elvileg csupán egy célhardver, mégis benne van az Android rendszer személyre szabhatóságának a lehetősége. Gyárilag is van pl. fájlkezelő. De ha én TotalCommanderhez vagyok szokva, akkor itt lehetőségem van azt ( is ) használni.

(#238) duji666


duji666
tag

Sziasztok,
Somatom, lecsekkolnád nekem, hogy a „…settings-sound-audio output mod” alatt milyen lehetőségek vannak a legfrissebb ROM-ban?
Ha többünknek megjönne a kütyü, szerintem érdemes lenne az első hozzászólást bővíteni, olyanokra gondoltam, mint pl flashelés leírása (tudom, hogy megvan angolul); leghasznosabb progik (lejátszók, stb, stb)
Lenne még egy költői kérdésem (ne nézzetek hülyének), szerintetek megvalósítható lenne vele a DVR funkció. Arra gondoltam, hogy létezik usb-s külső TV tuner, azaz ha a TV-nek a TV funkcióját is az mk808 látná el (TV=simpla kijelző), ebben az esetben már „csak” szoftware kérdése lenne a felvétel, time-shift funkciót stb??? (tudom nagyon elborult, de hát miért ne fantáziálnék) ;)
Ja még 1 kérdés, honnan lehet tudni, hogy egy rom/firmware rootolt-e vagy nem? és mit tudok kihasználni +ban ha rootolt?
+1 köszönet Somatom-nak a folyamatos tesztelésért és tapasztalatokért :R :R :R :R
üdv,duji

[ Szerkesztve ]

(#239) duji666


duji666
tag

Tudtam, hogy elfelejtek vmt. Milyen 2A-s külső tápot ajánlanak hozzá. Vagy tök mindegy 12V/2A és ennyi, megveszem az első utamba kerülőt?

(#240) RufuszX válasza duji666 (#239) üzenetére


RufuszX
senior tag

Attól függ honnét rendeled, van ahol már eleve 2A-s töltővel adják, de ha nem kapsz akkor is 5V-os 2A-s töltő kell!!

(#241) #79335424 válasza doggie (#229) üzenetére


#79335424
törölt tag

A quadrant és egyéb ilyen tesztet igazi mineknek tartom. Egy pillanatnyi állapot, semmit nem mutat a rendszer optimális működéséről ( memóriakezelés, beszoruló programok miatti akadás, stb ). Márpedig a felhasználói élményt ez az összkép adja. Ez szubjektív, ráadásul a különböző programok miatt mindenkinél más. Ez egy quadrant -tal nem mérhető. Sztem bőven elég 1,2 -n a duál proci. Normál használat mellett sehol sem találkoztm teljesítményhiányból adódó akadással. Természetesen folyamatosan csinálok speedtesztet. De havisszaolvasol, láthatod, hogy nálam nem az eszköz átviteli képessége a szűk keresztmetszet. Rakhatok ide képet arról, hogy 900kbs le, 300fel. De még az sem valós, mert 200le -ig nem szokott menni. E szédítő sebesség miatt HD filmem is csak elvétve van, bd pedig egyáltalán nincs. Azt egy hétig szedné le a NAS.

(#242) duji666 válasza RufuszX (#240) üzenetére


duji666
tag

Bocs, igaz 5V/2A., de mintha lenne egy csomó féle-fajta dugasszal. Honom alá csapom az eredetit és vásárlok egy ugyanolyat csak 2A-et?

(#243) #79335424 válasza duji666 (#238) üzenetére


#79335424
törölt tag

Most nem vagyok MK -közelben, később megnézem. A tv -re rengeteg megoldás van. Van olyan verziója, amiben benne van a dvb vevő. Sajnos, arra nem emlékszem, hogy C, S vagy T. Van ilyen komplett egység is. Abba talán még a conaxot is bele tudod dugni. De mit érsz egy ilyennel mondjuk a diginél, ahol a kártya párosítva van a vevővel? Vagy a Trénél, ahol lanon kapja a vevő a jelet? Sztem a kaland az, hogy a vevőből kijövő jelet routerbe küldjük. Egyébként erre is van megoldás, de ez egy másik topik.

(#244) #79335424 válasza duji666 (#242) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha tudod memorizálni egy villásdugó és egy mini usb formáját, akkor nem kell magaddal vinned.

(#245) duji666 válasza #79335424 (#244) üzenetére


duji666
tag

B... ezt elfelejtettem (mini usb!! :B ). Na ugye még nekem sem jött meg :)) ; folyamatosan abba a kerek kis dugaszba gondlokodtam és emléxem, hogy régen szívtam ilyennel. Bocsi mindenkitől.....

Előre is köszi, a hangbeállítást!

Linkelhetnéd az említett fórumot....

(#246) #79335424 válasza duji666 (#238) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, lemaradt a root kérdés. Erre vannak root checker programok. De én úgy szoktam megnézni, hogy letöltöm az Android Terminal Emulator -t. Ez nagyjából linux parancssoros vezérlést tesz lehetővé. Beírom, hogy su. Ez a rendszergazdai jogosultsággal való belépés parancsa. Ha erre kiír valami szöveget, az azt jelenti, hogy nem tudta végrehajtani, vagyis a rendszer nem rootolt. Az a jó, ha a su -enter után csak megváltozik a sor előtt az ikon. Ekkor két dolgot kell feltelepítened, hogy az Android felhasználói programjai is kezelni tudják a root jogosultságot. Az egyik a ICS=Superuser, JB=Supersu. A másik a busybox. Viszont a busybox telepítése több lépcsős, ezért inkább a Titanium Backupot javaslom. A neve is mutatja, hogy mire való. Ez feltelepíti magával a busyboxot is. Miért jó a root? Pl. a TiBi csak rendszergazdai jogosultsággal tud adatmentést. A távoli vezérléshez szükséges programok szerver oldala is csak root joggal megy. Stb, stb.

(#247) horvathkrisz válasza Z_T (#234) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Hol látjátok ti ezeket a státuszokat? :F
Én egyetlen egy emailt kaptam, akkor amikor megrendeltem. Amellett néha szoktam nézni a csomag állapotát geekbuying-on, de ott a mai napig csak ennyi áll: "Order Date: 2012-10-13
Order Status: Payment Confirmed(Processing)"

(#248) doggie válasza horvathkrisz (#247) üzenetére


doggie
aktív tag

Ha bemész a geekbuying-on az order tracking-be a mailben kapott számoddal, ott lesz egy tracking number, amit a 17track-en tudsz követni, illetve ha tovább adják akkor már a hazai futárcégnél is.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#249) #79335424 válasza duji666 (#245) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem mindegy, hogy mit veszel, de sztem úgyis aktív HUB lesz a vége. Főleg, ha usb -s hangot is akarsz. Hova fogod bedugni? Mert az USB -be sztem a beviteli eszköz adapterét. Milyen fórumot linkeljek? Én csak arra utaltam, hogy a linux alapú vevőegységek hekkelése nem e topik témája. De pont a napokban olvastam egy olyan kütyüről, ami a bejövő AV, HDMI, stb jelet kitolja wifin. Keress rá, ha érdekel!

(#250) moat81


moat81
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap megerkezett a motyo hozzam... :)
Kerult ra vam is, AFA is, de itt van vegre.
Nem vagyok egy SuperUser, de egyenlore nincs csalodottsag erzesem!
Feltettem ra a tegnapi FW-t, szerintem erezhetok a javitasok (bar az eredetivel nem sokat nyomkodtam).
Amit furcsallok, hogy nagyon nincs meg a 8 giga rajta...
Belso tarhely 1,48GB
NAND Flash 4,82GB
Soknak tartanam a tobbit gyorsitotarnak... Igaz, ugyis kerul bele SD meg.
Lehet, hogy a hozza kapott kis HDMI kabel nem a legjobb, vagy csatlakozasi problema van, de el kell jatszanom azzal, hogy olyan pozicioba allitsam, hogy ne legyen 'szemcses' a kep a TVn, monitoron...
WiFi vetellel nem tapasztalok problemat, bar Full HD filmet meg nem probaltam szerverrol.
Az elso kihivas, hogy az USBs billentyuvel tudjak ekezetes karaktereket varazsolni. :D
Van esetleg otlete erre valakinek?
Ha barmi kerdesben, tesztelesben tudok segiteni, itt vagyok, addig is jatszadozom vele tovabb. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.