- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Argos: Adjátok vissza a netet! - szeretnék elaludni!
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sh4d0w: Árnyékos sarok
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Geri Bátyó: Megint tahó voltam – SZEMÉLYISÉGFEJLŐDÉS
-
LOGOUT
A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
#64791808
törölt tag
1., Eredeti nem attól lesz, hogy a boltban teszik rá. A gépen volt XP-sorozatszám matrica? Ha igen, akkor eredeti.
2., Hogy ő mit telepít rá, és azzal hogy működik vagy nem működik, ahhoz neked semmi közöd, nincs felelősséged, ezért nem jelenthet fel, nem követelhet tőled semmit. Arról nem beszélve, hogy a videólejátszás gyengébb gépnél Windows 7 alatt inkább akadozik. Szerinte nem jó a gép, szerinted meg igen. Innen kezdve neki kell bizonyítania, hogy a gép valóban hibás.
3., Ha csak ennyi a hibája, és van tanúd rá, hogy elmondtad neki, akkor ez egyértelmű tájékoztatás, eleget tettél a kötelezettségednek.
Már értem a helyzetet. Megvett egy olcsó laptopot, és szaggat rajta a fullhd videó, és most úgy gondolja, vissza az egész. Ez nem így működik. Ha úgy igaz a történet, ahogy leírtad, akkor semmilyen formában nem vagy támadható, nyugodtan menjen a rendőrségre, vagy ahová akar, mindenhol ki fogják röhögni.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Bomba ár! Dell Latitude E5570 Touch - i5-6300U I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I CAM I W10 I Gari
- Bomba ár! Asus X540YA - AMD A8 I 8GB I 512SSD I Radeon I 15,6" FHD I Cam I W10 I Garancia!
- iKing.Hu - Vivo X200 FE Blue Használt, újszerű állapotban 12 GB RAM / 256 GB tárhely Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Apple Macbook PRO 15" 2018 i9 32GB 500GB notebook garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest