Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-22 13:50:59

LOGOUT.hu

A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#410) #64791808 válasza pinkhell17 (#409) üzenetére


#64791808
törölt tag

Nagyon szívesen. Ugyanis hiába gúnyolódsz, vagy esik rosszul: ha ezt egy ember is elolvassa, és okul belőle, akkor bizony hasznos volt.

Előkerült megint az okoska kártya, a magyar mentalitás, és az ezért tart itt ez az ország. Na akkor nyisd ki a füled és a szemed. Nem miattam tartunk itt. Ha mindenki ilyen lenézett okoska lenne, mint én, akkor ezek a csalók meg sem jelentek volna. Az ország tele van csalókkal, és pont miattad és a hozzád hasonlók miatt, mert hagyjátok őket. Szóval igen, ezért tartunk itt.

Ha már szóba került a magyar mentalitás: elmondtam őszintén a tényeket és a véleményemet. Ez - ahogy az utóbbi időkben tapasztalom -, pont, hogy nem magyar mentalitás. Az viszont, hogy a "ha van pénzem rá, megveszem a boltban, ha nincs, lemondok róla" helyett megpróbálunk valamit kacsintva, szürkén vagy feketén, ügyeskedve, okosba megszerezni, az annál inkább magyar mentalitás. Ügyeskedünk valamit, aztán ha nem jött össze, akkor kapják el a csalót, másé legyen a felelősség, rendőr, ombudsman, bíróság, meg ezért tart itt az ország duma.

Az meg, hogy ebben a fórumban csak becsmérlik és degradálják egymást... Először is nézz utána a degradál szó jelentésének. Másrészt pedig ehhez a beszóláshoz a legrosszabb fórumot és a legrosszabb embert választottad. Elég, ha az elmúlt 100 hozzászólásban megnézed, kinek és mennyit segítettem, és a privátokat még nem látod. Mellesleg jó magyar szokás az is, hogy ismeretlenül alkotunk véleményt, ha már itt tartunk.

Úgyhogy azt gondolsz, amit csak akarsz, magasról teszek rá. Ha gondolod, menj vissza a másik fórumra, és majd jól tudjátok egymást sajnálni a másik károsulttal, és közös erőfeszítéseket téve nem történik majd semmi - mondom ezt a magyar joggyakorlatot ismerve. Félreértések elkerülése végett: a csalót akasztani volna jó. De a történtekhez két fél kellett, és ezen a világon semmi nem változtat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.