Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Miskolci Egyetem - GÉIK

Hozzászólások

(#301) Egorov


Egorov
aktív tag

Nesze félévkezdés....suck. Nem tudok felvenni egy darab szakirányos tárgyat sem. :F Meg sem jeleníti őket. Holnap reggel mehetek be intézkedni. :W Így elrontani valamit....

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#302) polaar válasza Egorov (#301) üzenetére


polaar
tag

Na pénteken beiratkozás,ha valaki megmutatná mi hol van megköszönném:)Legalább megismerem közületek aki odajár.

(#303) Egorov válasza polaar (#302) üzenetére


Egorov
aktív tag

Én holnap fogorvoshoz megyek :( , nem érek rá. De sok sikert. Igaz építkezés van az egyetemen de mindenki segítőkész, elmondják mi hol van, ha nem találod.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#304) Egorov


Egorov
aktív tag

Azt tudja valaki, hogy miért nem működik a neptunban az órarend funkció? Pedig igencsak jó lenne. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#305) Kephamos


Kephamos
addikt

Ehune vagyok. :)
Nekem nagyon zökkenőmentesen ment a tárgyfelévetel. rendesen meg voltam lepődve. :)
Holnap meg Prizma klub a 4-es előtt. :))

(#306) polaar válasza Kephamos (#305) üzenetére


polaar
tag

Hányadikáig lehet tárgyakat felvenni neptunban?Egyet nem raktak nekünk még fel,de óránk már volt belőle:)

(#307) Kephamos válasza polaar (#306) üzenetére


Kephamos
addikt

Akkor rágni kell a tanár fülét és elintézi neked.

(#308) Kephamos válasza polaar (#306) üzenetére


Kephamos
addikt

Akkor rágni kell a tanár fülét és elintézi neked.

(#309) Tv


Tv
senior tag

Még én is kűzdök :DDD

(#310) polaar


polaar
tag

Egész jól érzem magam az Egyetemen,bár vegyipari Msc-sek 3-an vagyunk csak:)Van közös óránk gépész Msc-sekkel(Műszaki kémia,Műszaki fizika)pld.

(#311) Kephamos válasza polaar (#310) üzenetére


Kephamos
addikt

És milyen a vegyipari msc? Én is oda készülök. :)
Lassan jönnek a remek zh-k. Sziltan, képlékeny stb. Ráadásul holnap reggelre Létesítmények acélszerkezete beadndót kell virítani. :)

(#312) polaar válasza Kephamos (#311) üzenetére


polaar
tag

Nagyon jó,3-an vagyunk:D Október végén már vizsga kolloid kémiából és makromolekulárisból.Nincs Általános és szervetlen kémia,petrolkémiai tacnológia,szervetlen kémiai technológia jegyzeted véletlenül?Valamikor jó lenne összefutni hogy megmutassátok hol mi van ami érdekes.

(#313) Kephamos válasza polaar (#312) üzenetére


Kephamos
addikt

Jövő héten lehet róla szó. Vegyiparin ennyi kémia van? Vagy esetleg félreértettelek és nem vegyipari gépész vagy? :)

(#314) polaar válasza Kephamos (#313) üzenetére


polaar
tag

Sok kémia van:)Anyagmérnöknek ha vegyipari szakirányt választ ezzel szembe kell néznie,én a matektól rettegek egyedül,fősulin nálunk kevés volt.

(#315) Kephamos válasza polaar (#314) üzenetére


Kephamos
addikt

Jaaaa. Én gépész vagyok. :)
A matek nálunk sok volt.:D Jóég, mekkorát szívtunk vele! :DDD

(#316) polaar válasza Kephamos (#315) üzenetére


polaar
tag

Ugyanaz a matekunk mint nektek,együtt járunk a gépészekkel rá,nem tudom hogy fogom átvészelni.Jövő hétvégén bent vagyok péntek-szombat ha van kedved dumálhatnánk.

(#317) Kephamos válasza polaar (#316) üzenetére


Kephamos
addikt

A jövő hétvége nekem tutira kimarad. Utána viszont lehet róla szó.

(#318) polaar válasza Kephamos (#317) üzenetére


polaar
tag

Minden péntek-szombat bent vagyok,írj ha jó neked.

(#319) Egorov


Egorov
aktív tag

Szurkoljatok, mert VEM zh lesz. Szerencsére az első sikerült, remélem ez is fog. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#320) Egorov válasza Egorov (#319) üzenetére


Egorov
aktív tag

Szutyok lett, szerintem pótzh lett belőle. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#321) Egorov


Egorov
aktív tag

Írogatok én magamnak. :)
Na kiderült, hogy sikerült a VEM zh, 16 pont, elégséges. Ezzel együtt a félévben a következő tárgyak sikerültek eddig:

Megmunkálógépek üzemtana: 4
Különleges gyártástechnológiák: 5
Ipari formatervezés: 4
VEM alapjai: 2

Sajnos még a legfontosabb tárgyak hátra vannak de rajta vagyok az ügyön. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#322) Kephamos válasza Egorov (#321) üzenetére


Kephamos
addikt

Nekem még lesz egy sziltan, meg holnap egy áramlás. Ez a kettő égető, a többi nem vészes.

(#323) Egorov válasza Kephamos (#322) üzenetére


Egorov
aktív tag

Áramlás meglett? Én dec. 13-án megyek belőle vizsgázni, gyere ta is akkor. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#324) polaar


polaar
tag

Meglett a differenciálegyenletek vizsga,most a fázisdiagrammok elmélete házijával szívok,4 órája csinálom és csak a fele van meg még:(
Még csak egy vizsgán vagyok túl,jövő héten kettő(fizikai kémia és műszaki kémia),remélem meglesznek.

(#325) Kephamos válasza polaar (#324) üzenetére


Kephamos
addikt

Hajrá, hajrá!

Én a sziltannal és az áramlástannal szívok... Nem akar összejönni az aláírás.
Nem mellesleg már bőven túl vagyok a 30 krediten. :)

[ Szerkesztve ]

(#326) Egorov válasza Kephamos (#325) üzenetére


Egorov
aktív tag

Ejj mennyit vettél fel? Gratula. Ösztöndíj lesz? :) Én még rajzolok mindig. 7.-ig kell leadni, az az utolsó határidő. Anyagismeret meg a szerszámgépek a legfontosabb ami kell, utána jöhet a vállalatirányítás meg az áramlástan, mert ezekre nem épül nekem semmi a következő félévben. Jah és sikerült végre az elektró is. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#327) polaar


polaar
tag

Még 7 vizsga van hátra,matekok meglettek elsőre szerencsére pedig attól féltem nagyon.Jövő héten 3,utána héten 4 vizsga+munka mellette=ki leszek nyúlva:)

(#328) roti86 válasza polaar (#327) üzenetére


roti86
őstag

Kitartás :R

(#329) Kephamos


Kephamos
addikt

Indul a móka... :(((

(#330) Kephamos


Kephamos
addikt

Csekkoljátok a neptunt és őrjöngjetek.

(#331) Gyíkac


Gyíkac
aktív tag

Hello,
ha van valakinek kedvem részt venni a negyedik ( IV ) Bosch által szervezett Elektromobilon 2012 akkor egy kis olvasni való http://szikszomobil.ucoz.hu/ .

(#332) Gfox


Gfox
csendes tag

gék műszaki áramlástan puska kéne nekem. valakinek? :)

(#333) Egorov válasza Gfox (#332) üzenetére


Egorov
aktív tag

Fúúú milyen tárgy az. Szörnyűséges!!! :DDD Figy, a legjobban akkor jársz, ha egy A4-es lapot teleírsz mocsok kis betűvel, vizsgán kérsz vagy 5 lapot (annyi úgyis kell) és közé csúsztatod. Ha figyeled a tanárokat, akkor simán ki lehet lesni apránként a dolgokat. Tapasztalat. :C
Persze azért valamit tanulj is, mert lőni is csak úgy lehet, ha tudod, hogy mit kell kinézni.
Azért itt egy link, van benne pár cucc, tételek kidolgozva mittomén. Ha még nincs semmid, akkor jó lehet.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#334) Gfox válasza Egorov (#333) üzenetére


Gfox
csendes tag

köszönöm szépen!!

(#335) Gfox válasza Egorov (#333) üzenetére


Gfox
csendes tag

emlékszel még, hogy kb milyen feladatok voltak? elméleti-kidolgozós, vagy rajzolós-számolós? :)

(#336) Gfox válasza Gfox (#335) üzenetére


Gfox
csendes tag

bocs, nem kell. mostanra már kicsomagoltam! :)

(#337) Egorov válasza Gfox (#335) üzenetére


Egorov
aktív tag

Azért leírom. Műszaki Áramlástan vizsgán csak elmélet van. Konkrétan számolni nem kell, mert nem lesznek megadva számok. Csak annyi, hogy vegye adottnak ezt meg azt, aztán le kell vezetni a képletet. Rajzolni meg szinte minden feladathoz kell, hogy azon bejelöld, hogy a képletben mi mit jelent.

szerk. ha valahova kell vekrot jel, azt ne hagyd le, a mértékegységek jók legyenek, a diagramok tengelyein mindig ott legyen, hogy mit ábrázolsz, mert gecimód javítanak azon a tanszéken. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#338) Gfox válasza Egorov (#337) üzenetére


Gfox
csendes tag

az f*sza

(#339) Atos23


Atos23
senior tag

Valakinek nem volna elso feleves /vagy barmilyen/ levelezos Mernok info vagy Villanyos mernok orarendje? Szeretnem megnezni, milyen idokozonkent vannak az orak, mikor milyen targy, stb.

Jelentkezes elott allok, es nem mindegy, hogy munka mellett milyen gyakran, es milyen targyakra kell bejarni. :)

Koszi :R

[ Szerkesztve ]

(#340) Egorov válasza Atos23 (#339) üzenetére


Egorov
aktív tag

Szia!
Hirtelen csak őszi féléveset találtam. Levelező órarendek 2011/12 tanév őszi félév:
http://www.uni-miskolc.hu/~rekburan/oramen.htm Ezen az oldalon jobb alul tudod kiválasztani amelyiket meg szeretnéd nézni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#341) Egorov válasza Egorov (#340) üzenetére


Egorov
aktív tag

Na fene, lejárt a szer. időm. LINK Ezen az oldalon meg találsz még több infót.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#342) Atos23 válasza Egorov (#340) üzenetére


Atos23
senior tag

Koszi szepen! En egri vagyok, jelenleg PTI-t tanulok az EKF-en, de mivel teljesseggel hulye vagyok a programozashoz, holnap reggel kivagnak a 2 legfontosabb vizsgamrol.

Az elektronikat es a hardvereket imadom, igy a ME nagyon jo valasztasnak tunik, kozel is van /50Km/, viszont lehet sajnos munka hianya miatt Bpestre kell koltoznom. Igy erosen vacillalok, hogy Miskolci Egyetem vagy Obudai Egyetem villany vagy info szakara menjek... :(

Nagyon sokat segitett a linked, koszonom. :R

Te is oda jarsz, esetleg levelezore? Villany, gep, vagy info?

(#343) Egorov válasza Atos23 (#342) üzenetére


Egorov
aktív tag

Szívesen. Itt tanulok a Miskolci Egyetemen, nappali gépész bsc alapszakon. Nos ha Budapesten lesz állásod, akkor tényleg célszerű ott tanulni, sok pénz elmenne az utazásra, ha ide járnál. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#344) bmakszim


bmakszim
senior tag

Sziasztok a ME-n tanulok gépész szakon, de szeretnék átjelentkezni Debrecenbe, van vkinek valamilyen tapasztalata átjelentkezéssel kapcsolatban, van erre esély/lehetőség?

(#345) Egorov válasza bmakszim (#344) üzenetére


Egorov
aktív tag

Lehetőség tuti van, hiszen ezért is találták ki ezt a Bsc szutykot. A gyakorlatban azonban nem tudom, hogy hogyan is működik. Legjobb, hogy ha megkérdezed a Tanulmányi Osztályon. 13:00-15:00-ig van nyitva, meg talán 8:30-10:00-ig délelőtt, de ebben nem vagyok biztos. Valamint érdeklődj Debrecenben is, hogy hogyan megy a teljesített tárgyak beszámítása, nehogy meglepetés érjen.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#346) Egorov


Egorov
aktív tag

Ingyenes kínai nyelvoktatás kezdődik a Miskolci Egyetemen

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#347) buvartacsko


buvartacsko
addikt

(#348) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Nah, UP!

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#349) Egorov


Egorov
aktív tag

Ehejj, nemsokára kezdődik az iskola? :) Tárgyfelvétel; "verekedés" a jó tankörökért; NEPTUN szidás; mijaza aláírás?, erre az órára tuti nem megyek be, helyette igyunk egy-két sört; fú itt már az első nap házi van, igyunk egy sört de mán jelleggel...

Hirtelen ezek jutottak eszembe az itt töltött félévekből. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#350) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Nem tudtok valamilyen törvényi szabályozásról, vagy bármiről, ami azzal kapcsolatos, hogy egy felsőoktatási intézménynek mennyi időn belül kell (végleges) diákigazolványt kiadnia az igénylést (1.400 Ft-os díj befizetését) követően. Nyár óta ugyanis képtelenek voltak erre. Az ügyintéző azt mondta, talán tanév végére várható, mert nincs elég memória a gépbe ahhoz, hogy feltöltsék az adatokat :Y WTF :F

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Miskolci Egyetem - GÉIK
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.