Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43951) Ronyman válasza XmoD (#43949) üzenetére


Ronyman
aktív tag

Pü ment!

Holnap megkérdezem a rendőrségen mi ilyenkor a teendő, nem akarok ebből balhét. Főleg azt, hogy a végén a becsületességem miatt hurcoljanak meg....

szerk: Úgy a helyes, ha azt írom, hogy a barátnőm becsületessége, mert ő találta meg és ő szeretné visszaadni :)

[ Szerkesztve ]

(#43952) Solad válasza anorche1 (#43933) üzenetére


Solad
őstag

A búza téri kínai régen szállított, hogy most mi a helyzet vele azt nem tudom.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#43953) tux74


tux74
csendes tag

Eladó:
Eladó 2x1Gb Kingmax DDR2-1066 memória
Csak egyben ár fix. 5k

Kép

(#43954) Wiz Khalifa válasza Ronyman (#43951) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ritka az ilyen emberek mint ti vagytok. :B

Bezzeg mikor haver hagyta el akkor senki se látta pedig megvolt az is hogy melyik buszon hagyta el. De sose lett meg.

Jó látni hogy még vannak ilyen jószívű emberek.

Smoke some weed nigga!

(#43955) Ronyman válasza Wiz Khalifa (#43954) üzenetére


Ronyman
aktív tag

Köszönjük :B

Szerintünk így helyes. Én is nagyon örülnék neki, ha esetleg elhagynám a telefonom és valaki visszaadná. Ki tudja a telefon gazdája is mennyit dolgozott azért, hogy megvegye. Bár kinézetéből ítélve nem nagyon vigyáztak rá.

Munkahelyen már esett ki pénz a zsebemből, amit egy kolléga megtalált és sikeresen visszajuttatta hozzám. Tehát vannak még ilyen emberek Igaz jóval kevesebben, mint régen.

(#43956) Wiz Khalifa válasza Ronyman (#43955) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ez így van.

És nem hiszed el pont tegnap gondoltam erre hogy régen mennyivel jobb volt ebből a szempontból a világ. (meg még másból is jobb volt de ezt most hanyagolom) Ha elakadtál a hóban kocsival segítettek stb... Most meg röhögnek és levideóznak hogy feltegyék fészre. Aki meg nem az némán nézi. Bár találkoztam itt is kivétellel. :K De ezek már olyan ritkák mint a fehér hollók.

Smoke some weed nigga!

(#43957) Gabir válasza Wiz Khalifa (#43956) üzenetére


Gabir
aktív tag

De mégis van :)

[ Szerkesztve ]

(#43958) zetecR válasza Ronyman (#43955) üzenetére


zetecR
addikt

Nekem a Sparban adott vissza egy pénztáros 10000-ből úgy, mintha 20-ast adtam volna.
Hirtelen fel sem tűnt, zsebre raktam a pénzt; hanem amikor máshol akartam fizeti, akkor néztem, hogy több pénz van nálam, mint ami indokolt.
Visszavittem neki
Utána, még 3 héttel később, amikor újra pont hozzá keveredtem a kasszánál is megszorította a kezem, hogy nagyon köszöni... :)

[ Szerkesztve ]

(#43959) tux74 válasza tux74 (#43953) üzenetére


tux74
csendes tag

Ma délutáni miskolci átvétellel akciósan 4k!

(#43960) WildBoarTeam válasza Ronyman (#43955) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Erre van egy ellenpéldám egy (azóta) nem túl kedves ismerősöm személyében:
Talált egy ütött-kopott ezeréves androidos telót (látszott rajta, hogy a kisebbik tesó örkölte meg a nagyobbtól, aki előtte az anyjától kapta - hátlap leesett ha megemleted, körben le volt kopva a festés, stb.).

Kérdezi tőlem, hogy mit lehet vele kezdeni. Mondom visszaadni a gazdájának, biztos van ott telefonszám, amit fel lehet hívni belőle. Erre megkérdezi, hogy mennyiért ütik ki a telót... :((( Mondom nézz már rá, hát nem ér annyit az egész telefon.
Ott volt benne egy csomó használtahó telefonszám "anya" meg "tesó" néven is, de baszott felhívni bármelyiket is. Szóval ennyit egyes emerek becsületességéről, neki kb 2-3 ezer forintot ért.

Ja és hozzáteszem, hogy annyi pénze van, hogy az alapján választott bankot, amelyiknek több pénzt ad le egyszerre az ATM-e. :DDD

blabla

(#43961) Gabir


Gabir
aktív tag

Volna vkinek eladó SSD-je 1,8"-as méretben, 16-32GB kapacitással?
Csak 1,8" jó a helyszűke miatt.
Köszönöm!

(#43962) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Valakinek egy komoly kis egér? :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43963) Sanyi.il válasza F.B.I. (#43962) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

a termékinfo egy sennheiser fejhallgató google drive képeihez vezetnek, gondoltam szólok :)

(#43964) XmoD válasza F.B.I. (#43962) üzenetére


XmoD
aktív tag

Upp neki szep eger. En is most keresek vezeteknelkulit de Logit soha tobbet :W

(#43965) tux74


tux74
csendes tag

Eladó proci

Intel Pentium E6500 2,93Ghz/2M/1066 [link]

Ára: 5k

(#43966) PLaci58 válasza Ronyman (#43940) üzenetére


PLaci58
őstag

Érdemes bevinni a rendőrségre, ott IMEI alapján meg tudják nézni, hogy körözik-a telót.
Ha nem, akkor valószínűleg elküldenek vele az önkormányzathoz. Ha nem adod le 8 napon belül, akkor lopásnak minősül.

SIM nélküli telefont valószínűleg a gazdája dobott el jó messzire, mivel tele lett a hócipője. Gondolom a kijelzője is törött és többe lenne a javítás mint amennyit ér.
Még az is lehet, hogy lopásból, bűncselekményből származik. Mindenképpen érdemes megszabadulni tőle.

Valamikor régen, amikor elhagytam (vagy ellopták) a telefonomat bementem az ügyeletre a teló papírjaival, hogy elveszett. Nézett rám az ügyeletes, hogy Ő most ezzel mit csináljon. Elmagyaráztam, hogy írja fel az adatait, legalább tudni fogják, hogy az enyém, ha valaki esetleg leadná :DDD
Szerintem senki nem foglalkozik a talált tárgyakkal manapság.
A mai fiatalok nagy részének is olyan a mentalitása, hogy találtam, akkor az enyém.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#43967) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Haverom árul egy ilyen konfigot, hátha érdekel valakit: [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#43968) Ronyman válasza PLaci58 (#43966) üzenetére


Ronyman
aktív tag

Ma megérdeklődtem a rendőr ismerősömtől, hogy mi a teendő ilyen esetben. Ő azt tanácsolta, hogy menjek be az önkormányzathoz, ott adjam le. Felvesznek egy jegyzőkönyvet aztán ha X időn belül nem jelentkezik érte senki akkor a miénk lehet. Állítólag a rendőrségen macerásabb a dolog.

Pénteken meló után leadjuk az önkormányzaton.

(#43969) Rendo84


Rendo84
senior tag

Miskolcon vagy a környékén tudja valaki, hogy hol kalibrálnak profi módon monitort?

(#43970) Bull Boss válasza Rendo84 (#43969) üzenetére


Bull Boss
senior tag

mármint régi katódcsöves monitort? :U

(#43971) Rendo84 válasza Bull Boss (#43970) üzenetére


Rendo84
senior tag

Dehogy. 27"-os LED Dell U2713HM AH-IPS-ről lenne szó. :)
Bull Boss: Gyárilag be van kalibrálva, de nem árt azért még utánna állítani.
Lehetőleg ezzel szeretném kalibráltatni: basICColor Discusz.

[ Szerkesztve ]

(#43972) Bull Boss válasza Rendo84 (#43971) üzenetére


Bull Boss
senior tag

azt hittem ezeket az ujakat már nem kell kalibrálni manuálisan :B

(#43973) kornel76 válasza Bull Boss (#43972) üzenetére


kornel76
aktív tag

Csak ha extra igényeid vannak, vagy olyan melóhoz kell, egyébként nem érdemes rá költeni, az IPS - TN monitorok képe között egy "fényévnyi" a különbség (én egy Dell U2312-t nyúzok és kalibrálás nélkül is qrv@ jó képe van).

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#43974) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Nincs valakinek ilyen HP egérkéje elfekvőben?

Horror árakkal kíméljetek! Max 3k-t tudok rászánni vagy csere. :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#43975) mycso


mycso
veterán

Srácok adott 2x4GB DDR-as kingmax ram. Már nagyon régóta használatban vannak, aztán a napokban nem indult el tesóm gépe.
Megnéztem az egyikkel megy, ha másikat berakom mellé, akkor nem bootol és természetesen ha az utóbbi van egyedül akkor sem.

Közben elhoztam magamhoz, itt sem megy önmagában a második ram, viszont ha mindkettőt berakom, bár a gép csak 4GB-ot lát, viszont elindul a gép és AIDA látja is mind a 2 slotban, mind a 2 ramot, ki is ír hiba nélkül róluk minden infót. (a cpu-z is)
Ilyenkor mi van???

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#43976) XmoD válasza mycso (#43975) üzenetére


XmoD
aktív tag

memtest 86+ progival leellenorizni h. mi a bibi. kidobja ha hibas a ram egybol. De sanda gyanu h. elhalalozott...

(#43977) F.B.I. válasza Sanyi.il (#43963) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kösz, módosítottam. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43979) McSico válasza anorche1 (#43933) üzenetére


McSico
senior tag

Ha jól akarsz laki akkor Megaburger.
Elvileg van házhoz szállítós kinai, legalábbis egyet találtunk a munkatársakkal, de nem volt valami nagyon jó. Sajnos a nevére már nem emlékszem, de vagy egy fél órát kerestük a neten.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#43980) Wiz Khalifa válasza McSico (#43979) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A MegaBurger tényleg király. :P

(#43957) Gabir:

Nem azt mondtam hogy nincs csak hogy ritka. :B

Smoke some weed nigga!

(#43981) alufelni válasza McSico (#43979) üzenetére


alufelni
tag

A megába egyszer rendeltem csirkecombot krumplival,hát.......
A comb nem volt átsütve (fagyos volt a közepe és véres) a krumpli meg ki volt hűlve,na ennyit erről...
(a pénzem visszaadták)

(#43982) Wiz Khalifa válasza alufelni (#43981) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha visszaadták akkor nincs gond. :)

Én csak hambit vettem tőlük még. Azt is vegát így a húsosról nem tudok nyilatkozni. Mondjuk úgy hogy a hambi negyede megmaradt. De az üccsiből benyomtam vagy 2l-t. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#43983) bnorci71 válasza anorche1 (#43933) üzenetére


bnorci71
addikt

A szökőkútnál lévőnél van kiszállítás
Kínai kert étterem weboldalt nem találtam :(
nekem szokott a cégnél rendelni bent van szorólapja

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#43984) Rendo84


Rendo84
senior tag

Én a Döner Kinget is tudom nagyon ajánlani, azon belül pedig a Döner tál 1290-ért akkora dagot adnak, hogy nem biztos hogy sokan megbírnák egyszerre enni, és nagyon finom!
Házhoz nem tudom szállítanak-e még. :F

(#43985) sutykuru válasza Wiz Khalifa (#43982) üzenetére


sutykuru
tag

10/9 alkalommal nem volt szerencsém kifogni az adagolós üdítőt. :(

(#43986) bnorci71 válasza Rendo84 (#43984) üzenetére


bnorci71
addikt

ez hol is van pontosan
sose ettem még dönert

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#43987) Wiz Khalifa válasza sutykuru (#43985) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én kétszer voltam ott. Mind a kétszer volt. :)

Volt kóla, narancs meg Sprite. Ittam mind a háromból felváltva mindig. (vagy Sprite helyett Canada Dry-volt nem emlékszem már rá)

Smoke some weed nigga!

(#43988) Rendo84 válasza bnorci71 (#43986) üzenetére


Rendo84
senior tag

Színházzal szemközti sornak, az egyik beugró kis közében. Majdnem a színházzal szemben van lényegében.

(#43989) adatfalo válasza bnorci71 (#43986) üzenetére


adatfalo
senior tag

Sötétkapu. :)

www.adatfalodesign.hu

(#43990) PLaci58


PLaci58
őstag

Látom elmerültetek a kaja világában :DDD
Sárospatakon nem tud ajánlani valaki jó, színvonalas éttermet?

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#43991) Bull Boss válasza PLaci58 (#43990) üzenetére


Bull Boss
senior tag

V. andrás étterem. " Turista menüt" kell kérni, az a leg olcsóbb és 3 féle menü van. Ismeretlennek előszeretettel adnak oda étlapot azok drágák.

(#43992) PLaci58 válasza Bull Boss (#43991) üzenetére


PLaci58
őstag

Hmm. Nem az ár lenne a lényeg :D

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#43993) Wiz Khalifa válasza PLaci58 (#43990) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Étterem... Hát tényleg! Mekkora zseni vagy. :DDD

Aki jól akar lakni menjen a Csülök Csárdába. :K

Tesóm a csajával két hete ment. 3k-ből úgy jól laktak hogy még maradt is egy kicsike. Szóval egy személy ott olyan 1-1.5k-ből szerintem jól lakik.

Smoke some weed nigga!

(#43994) Gus válasza Rendo84 (#43984) üzenetére


Gus
aktív tag

Ezt holnap kipróbálom. :D

(#43995) Bull Boss válasza PLaci58 (#43992) üzenetére


Bull Boss
senior tag

akkor huszár panzió

(#43996) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Aki meg a felét haza akarja vinni, az menjen a Palacsintahazba. Kértem egy foghagymakrem levest, hozták még hozzá egy tálca sajtos pirítós, mire mehettem, már csak pislogtam és akkor jött az 50 cm palacsinta, tejfölös - juhturoval nyakon öntve meg vörösboros marhapori, 3K.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43997) F.B.I. válasza adatfalo (#43989) üzenetére


F.B.I.
veterán

Meg van egy boltjuk a sétáló mögötti kavicsos parkoloban, a Kazinczy telefonosoknal, bent a sarkon.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43998) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Ha már ajánlások, én a hot city dinert ajánlanám, legfinomabb hamburgerek, igazi marhahúsból, diósgyőr városközpont mellett, a pizzacity szomszédságába.

(#43999) PLaci58 válasza Bull Boss (#43995) üzenetére


PLaci58
őstag

Igen, azt néztem (Huszár), csak az messze lenne a hoteltől, de állítólag az a legjobb.

F.B.I !!! Szóljál nyugodtan, ha enni kell. Megyek :DD

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#44000) Bull Boss válasza PLaci58 (#43999) üzenetére


Bull Boss
senior tag

ha a bodrog hotelre gondolsz, ott is adnak kaját :C amugy meg... főzök én neked ha arra jársz :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.