Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gerner1
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- bkercso: Tápszűrő-5 SMPS-hez
- Sapphi: StremHU | Source – Self-hostolható Stremio addon magyar trackerekhez
- Luck Dragon: MárkaLánc
- sziku69: Szólánc.
Új hozzászólás Aktív témák
-
scream
veterán
válasz
Donki Hóte
#1947
üzenetére
Hát, ha van egy ismeretlen eredetű telepítésed, amibe látszólag valamennyire biztos belenyúltak meg egy, amit te tudott/biztos helyről töltesz le és raksz fel, akkor szerinted melyik biztosabb?

A bajlódás alatt a next -> next -> finisht érted vagy egy üres pendrive előkeresését?
Ha a mostani Win aktiválva lett, akkor a gépen, ha nem történik különösebb hw komponens csere, akkor ahogy azbest is írta, fel kéne tudni ismernie MS-nek, hogy ez ugyan az a gép, amire lett már aktiválva Win, így nem lesz vele bajod.
De tesztelni amúgy kulcs nélküli Windows is elég, ha ragaszkodsz másik SSD-hez.
-
azbest
félisten
válasz
Donki Hóte
#1947
üzenetére
Aham. Esetleg még földelés, földhurok vagy valami oda-vissza átfolyó áram miatt is lehet gebasz. Van olyan eszköz, ami visszaenged áramot az usb portra. Van olyan usb port, ahol nincs diódával védve rendesen a port. De akár a műanyag házaknak is lehet olyan negatívuma, hogy statikus feltöltődés vagy földelés szempontjából nem minden ideális.
Uh és ez még usb2-es, akkor nem túl gyors

Ahogy előtte írtam, én is inkább újrahúzom a rendszert. Nehogy vírus, kémprogram, vagy simán rossz beállítások miatt legyen gond.
Ha aktív volt a win, akkor 99% hogy újrarakáskor is aktívvá válik, ahogy internetet kap. Mert az ms nyilvántartásában benne van a gép egyedi generált azonosítója, hogy jogosult már. Telepítéskor a nincs kulcsom opciót kell választani és a telepítő megkérdi, hogy ez melyik változat (home, pro vagy hasonlók) és azt kell választani, ami rajta volt. Gondolom pro lehet.
Új hozzászólás Aktív témák
társtopik: Mini-ITX
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium-1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4480
- 27% - Számítógép! i7-4790 / GTX 1660 Super / 16GB DDR3 / 500GB SSD / 500w
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4322
- Samsung 870 QVO 8TB Sata 2.5 SSD
- Microsoft Surface Laptop 6 Ultra 7 16GB 512GB
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

