- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- GoodSpeed: AMD Ryzen 9 9900X (100-100000662WOF)+ Samsung 990 PRO 2TB MZ-V9P2T0BW
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- Rap, Hip-hop 90'
Hirdetés
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
hegegabi80
addikt
válasz
gubisadam #44315 üzenetére
Grat a kis gépezethez, jó lett. Lehet egy SFX-es táppal jobban elférnél, de mivel nincs külön vga, ha jól látom, így nem igazán lényeges.
9cm alatt csak topflow hűtő jöhet szóba,
pl: ID-Cooling IS 40 9cm-es ventivel, IS-50 vagy IS-60 ezek 12-es slim ventivel vannak.
Cooler Master Gemini II m4 (12-es venti)
Scythe Shuriken RevB. (10-es)
Scythe Big Shuriken 2. (12-es)
Alpenföhn Panorama (10-es)
Esetleg még Alpenföhn Silvretta (9-es), de ez maxon már zajos lehet.Ebből nekem most IS-50 van, teljes mértékben elégedett vagyok vele. Most hogy nincs nagy meleg, max 1000 rpm-en forog hangtalanul, de nyáron se volt vészes max fordulaton.
Korábban volt Scythe Shuriken RevB., ez is vállalható, bár én ráfaragtam egy normal vastag 120-as ventit, előtte pedig volt panoramam is, az is vállalható.
Igazándiból már csak rajtad múlik, melyiket választod, ezek elvileg mind beférnek. -
hegegabi80
addikt
válasz
gubisadam #44219 üzenetére
Igaz nekem még csak normál házban van, egy ID-Coolling IS-50. 1000-1100 rpm körül van, amikor max-on van a proci 60 fok körül. Nyilván nyáron magasabb rpm-en, de szerintem halk is.
Ennek van nagyobb testvére az IS-60, vagy a kisebb IS-40. Ezek elvileg jók.
Vagy más topflow is szóba jöhet pl. Scythe Big Shuriken 2 Rev. B.
De lehet még egy Alpenföhn Silvretta is elég lenne, bár ennek már kisebb 90-es a venti, így zajosabb is. De majd még jönnek a többiek is javaslattal..
Új hozzászólás Aktív témák
- Kingston Branded Memory 64GB DDR5 4800MT/s ECC Reg 2Rx4 BONTATLAN INGYEN FOXPOST
- AKCIÓ! ASUS H81M-PLUS H81 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- MSI Meg X399 Creation alaplap AMD Ryzen Threadripper 2920X processzorral, 32GB memóriával eladó!
- MSI Z77 MPOWER Alaplap eladó
- AKCIÓ! ASUS PRO WS W790E-SAGE SE alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Asus rog g751y
- Új Asus 14 Zenbook WQXGA IPS Retina i9-12900H 5.0Ghz 14mag 32GB 1TB SSD Intel Iris XE Win11 Garancia
- DDR5 8/ 16/ 32GB 4800-5600MHz SODIMM laptop RAM, több db- számla, garancia
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3130, 94% Akkumulátor
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3131, 94% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest