- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- Meggyi001: RTX 5060 - Az új népkártya?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Lauterbrunnen
- Gurulunk, WAZE?!
- btz: Internet fejlesztés országosan!
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
S.I
csendes tag
semmi extra, szimpla házi/kis céges szerver win alapon.
4 ip kamera + , emby, plex, p2p, helyi ftp szerver, plusz közös adatbázisok és backup programok.
meg időnként ráküldök egy nagyobb ocr-t, hogy ne a laptopon pörgessem a ventit. abban mondjuk nagyon jól jött a kontron időnként.
ami hardverigényesebb, hogy szoktam időnként muxolni mkv file-okat, meg hangot alávágni/illeszteni, kódolni, video hardsub-okból softsubot csinálni. illetve kisebbre tömörgetni lehetőség szerint már inkább x265-ben (kevesebb hely, meg kisebb hálózati forgalom). utóbbiban a j3455 vga-ja abszolút nem jeleskedett, az esetek felében szállt el még fast beállítás mellett is hibával. fast fölött 5-10 percig bírta. valami nem sikerült jól vele az intelnek.
meg azért, ha meg volt küldve a kontron, akkor üvöltött a ventije, kihallatszott, pedig 3 mag-ra voltak korlátozva az ilyesmik, meg a 2-3 vinyóval, ssd-vel belenyalt már a 80 watt-ba ilyenkor az egész gépnek a fogyasztása.
Új hozzászólás Aktív témák
- Combos kis mini PC-vel jelentkezett a GMKtec
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- RAM topik
- E-roller topik
- Milyen TV-t vegyek?
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- További aktív témák...
- Samsung LH46EDDPLGC 46" FullHD LED Monitor
- Asus ROG Zephyrus G14 GA401IV - 14" FHD 120Hz - Ryzen 9 - 4900HS - 16GB - 2TB - RTX 2060 - Win11
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 64GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2036
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- HIBÁTLAN iPhone 11 Pro 256GB Space Grey -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2937, 100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest