Hirdetés
- Meggyi001: A kérdés...
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- gerner1
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Trewerr: Analóg-digitális jelátalakítás (zenefájlok leegyszerűsítésével magyarázva)
- hcl: Xiaomi pumpa pumpálás
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mercutio_
félisten
válasz
user137
#5826
üzenetére
Az új alaplap vásárlóknak egy reális, és jó alternatíva, valamint aki most vesz nettopot/netbookot az - várhatóan - ugyannnyiért kap egy ION-szintű konfigot, mint amennyiért most a "semmire se jó" ion-nélküli atomokat árulják. És mivel így már van alternatívája az atom+ion-nak talán az árak is konszolidálódnak ami a vásárlónak jó.
Míg a WDTV live-ot hiába vinnéd be előadásra, addig ezt viheted jegyzetelni, haverokhoz filmezni, családdal kapcsolatot tartani, és otthon hdmi-n rátolva a TV-re filmezhetsz, torrentezhetsz, stb.
Nyilván lesz aki a noti mellé is megveszi a fixen bedrótozott médialejátszót, de egy albiba pl. egyetemistáknak sokkal hasznosabb és multifunkcionálisabb egy ilyen netbook, mint a player.zodo: Izomkocka meglétét nem zárja ki, hogy egy brazos is ketyeg a nappaliban

-
Chaser
legenda
válasz
user137
#5826
üzenetére
Azt mondjuk kifelejted, hogy az igp-je jóval fejlettebb mint az ion, támogatja a hamarosan megjelenő flash gyorsítást, amik már gpu-ra fognak támaszkodni mint a böngészők is. Bőven jó netezős, letöltős gépnek, mediaplayernek, ezzel végre elérhető az usb3 is és aki most készülne atom kockát venni már nem kényszerül rá. Notebook/netbook fronton is az előbbiek miatt nagyon jó alternatíva, azok pedig egyre jobban terjednek.
A fogyasztásról meg annyit, hogy alulfeszelt athlon2-vel nálam is megvolt 40W idle és 60W load alatt, csak okosan kell összerakni a gépet meg jó tápot kell venni. Nekem pl tökéletes lenne egy ilyen alapú gép, de ahogy elnézem nem vagyok vele egyedül.
HTPC meg 20-30k-ért van jah, hdd nélkül, ennyiből meg is lehet venni a kis lap+cpu kombót. Egy géphez még kell táp meg ram is, meg valami házikó, de sokkal több dologra is lehet használni.
Új hozzászólás Aktív témák
- OLED TV topic
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- ASUS routerek
- Autóhifi
- Melyik tápegységet vegyem?
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- LG C3: egy középkategóriás OLED tévé tesztje
- Újra nekifeszül az asztali konzolok piacának a Valve
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Acer KG241QSbiip 24 165Hz TN FHD 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 64GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3871, 100% Akkumulátor
- iKing.Hu - Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium Titán stílus, 5 optikai zoom 256 GB- Gari
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


