Hirdetés
- ASUS Maximus VIII Ranger Z170 6-7-8-9-10 gen támogatás (Coffeetime mod)
- DFI és DFI Lanparty gyűjteményem
- Möbelix Milan íróasztal - a tapasztalatok összeszerelés után
- Keychron V6 Max (HU) Mechanikus vezetéknélküli billentyűzet (Bluetooth, RF, USB)
- Újjászületés: szombattól új szerverkörnyezetben a PROHARDVER!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- GoodSpeed: Egy bihari a Hajdúságban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Doky586: Torrent beállítás kezdőknek
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- eBay-es kütyük kis pénzért
- lionhearted: Telekom TV Mikrotikkel
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
PROTRON
addikt
válasz
betyarr #53706 üzenetére
Nekem egy hasonló lapom van, Gigabyte-tól. Gigabyte GA-H110TN Ebay-ről vettem pont 1 éve kb 50 ajró + szállításért, az eladónak volt még pár lapja de most nem látom a hirdetését.
Pedig alapvetően tudnám ajánlani neked azért a kb 68 ajrós összesített összegért, azért drukkolok hogy találj.
Mostanra sajna a hazai (meg nemzetközi) boltok polcairól az adott generáció már teljesen lekerült, tavaly még volt pár alternatíva.A procit mondjuk ha leteszteled lehet eltudnád adni HA-n és akkor belehetne ruházni egy GA-IMB410TN-re, ami már lga 1200-as és rendes x16-os pcie slot van rajta, továbbá már meg tud hajtani gyengébb VGA-t, meg van benne M.2 SSD slot. Anno ilyet akartam, csak pont hiánycikk volt, meg drágállottam.
Aztán még ott a használt piac valami jó kis mini-itx alaplaphoz, de szerintem nem fogsz olyat találni amihez tudod majd használni a DC-s tápodat.
Azon kívül minden mást tudsz majd használni, feltéve hogy pl a proci hűtődhöz minden eredeti alkatrész megvan. Tehát nem változtak ezek a felfogatások hogy ne tudnád használni.
Új hozzászólás Aktív témák
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Battlefield 6
- Padavan firmware
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Autós kamerák
- Opel topik
- "3D-s" hővezető csövekkel jön a Cooler Master legfrissebb CPU-hűtője
- Whisky topik
- GoodSpeed: Egy bihari a Hajdúságban
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Kingston HyperX Fury 1600MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- Corsair VENGEANCE SODIMM 2x16GB DDR4 3200MHz CL22 - Új, bontatlan - Eladó!
- MSI B450 TOMAHAWK MAX
- ASUS ROG STRIX X570-E Gaming WiFi Alaplap
- MINDIG VAN ÚJ és Jönnek MÉG! - 1GB (13db) - 2GB (13db) - 512MB (0db) DDR2 RAM-ok (és Kitek)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro Max 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3268, 100% Akkumulátor
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L480 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Laptop felvásárlás , egy darab, több darab, új , használt ! Korrekt áron !
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5600 / RX 6700XT 12GB / 16GB DDR4 / 500GB SSD
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2020 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2183, 100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő