Hirdetés
- sidi: 386-os Chicony gázplazma laptop memóriabővítése
- sziku69: Szólánc.
- Kalandor: „Ha engedtem volna a lelkiismeretemnek, az üzlet kevésbé lett volna jövedelmező”
- SzDavid99: Van 20 perced? Akkor tanulj meg koreait olvasni!
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
- Őskoczka
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
válasz
DanielLong #44592 üzenetére
Ha nagyon kompakt és nagy teljesítményű megoldás kell, valamint jó/javított a kupak-mag közötti termikus kontakt akkor ez is befutó: BXTS15A Teszt
-
HookR
addikt
válasz
DanielLong #44592 üzenetére
A sima hűtőlapos memória 35mm magas az alaplap nyákjától számítva, míg a CPU teteje 7,5-8mm.
A szélesebb Top-flow hűtők csak efölött szoktak kiszélesedni, ezért a memória elvileg nem kellene, hogy útban legyen. Például a Raijintek Pallas esetében így néz ki: E1 / E2 - modders-inc.com
A problémát inkább pont az ehhez hasonló, nagyobb aszimmetrikus hűtőkkel látom, mert az MSI Z390I-n a foglalat eléggé középen van és potenciálisan lelógnak mind a négy irányba (pl. az AXP-200, amit így elsőre leellenőríztem, az lelóg). Jó lenne tudni, hogy milyen házba szánod, hogy lássuk van-e hely az alaplap mellett is, vagy inkább szimmetrikus hűtőt érdemes keresni.Most hirtelen csak olyan audio csatlakozó házának a magasságát tudtam megmérni, amin nincs optikai kimenet, ez szintén 35mm.
-
diegho
nagyúr
válasz
DanielLong #44592 üzenetére
Új hozzászólás Aktív témák
- ASRock B550 Phantom Gaming 4 alaplap
- BESZÁMÍTÁS! 32GB (2x16) ADATA XPG Lancer RGB 7200MHz DDR5 memória garanciával hibátlan működéssel
- Corsair VENGEANCE RGB PRO DDR4 16GB ( 2x8 kit ) 3200Mhz memória eladó.
- Corsair Vengeance RGB 2x16GB DDR5 6000MHz CL30 - Új, 1 év gari - Eladó!
- Asus ROG STRIX B450-F GAMING Alaplap
- GYÁRI TÖLTŐK DELL LENOVO HP FUJITSU TOSHIBA Macbook---------- Budapest,/MPL/Foxpost
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3303
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A520M R7 2700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB GDDR6 ZALMAN S2 TG A-Data 600W
- Új elekrtomos rollerek 2/3 áron és e-bike dobozban, 1 év garanciával:
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L540 - i5-4GEN I 16GB I 500SSD I DVDRW I 15,6" HD I Cam I W10 I Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest