Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- A nagy BOR topic
- Meggyi001: Kuponok....
- gerner1
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- lezso6: Miért is jó, ha dohányzol?! Megéri rászokni!
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
válasz
SleepingSun1 #38050 üzenetére
Átlag használat mellett - amikor az idejének 90%-át idle-ben tölti a CPU - nem fogsz zajban különbséget észre venni. Ha elkezded folyamatosan intenzíven használni a CPU-t akkor jön ki a különbség.
Amúgy a 6600 "nevetséges" hűtőkkel is bőven 65C. alatt marad, játék alatt is, ezért nem gondolom hogy probléma lenne a kupak alatti hővezetés kérdése ilyen 1V körüli magfeszültségekkel.
Szerintem veheted a simát, ha nincs valami, ami nagyon limitálná a házba beépíthető TDP-t, passzív üzem, nagyon magas külső hőmérséklet.
Abban a házban a Táp venti fogja meghatározni a zajt.
Ha az alaplap felé fordítod a tápot, és raksz a cpu-ra egy szellős lamellázatú kopasz hűtőt, amin keresztül a táp áthúzza a levegőt min. fordulattal, akkor meg is vagy a CPU hűtéssel. -
cinemazealot
addikt
válasz
SleepingSun1 #38050 üzenetére
Én amondó vagyok, hogy az i5-6500T cirka 12 eFt-os felárát költsd inkább a halkabb és hatékonyabb hűtés kialakítására, minthogy a T throttling-jával megcsonkold az i5-6500 max. teljesítményét... ami egyébként ha nem játszol és éppen nem hajtod ki, alig fog fogyasztani és alig pörgeti majd a CPU ventit.
-
btudos
nagyúr
válasz
SleepingSun1 #38050 üzenetére
Nálam egy i5-4460 dolgozik ebben a házban egy Big Shuriken 2 alatt, nem volt hőmérséklet problémám sose, a ház tetején dolgozó venti szépen kitolja a meleget a házból.
Új hozzászólás Aktív témák
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A14/Samsung Galaxy A34/Samsung Galaxy A54
- Honor 400 Pro 5G Lunar Gray Prémium kijelző, AI-fotózás 12/512 GB-2028. 05. 21-ig
- AMD AM4-es HP OMEN 25L GT12 alaplapok - B550 chipset
- 16 GB RTX 4080 SUPER HP OMEN - garanciával
- Vadiúj számlás VGA kártyák! Már kamatmentes rèszletre is! Kèszleten lèvő termèkek
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest