Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Meggyi001: Csak úgy... ki kellett írnom magamból...
- GoodSpeed: Harcban az adathalászokkal - az AI tud segíteni?
- Toma
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- urandom0: Száműztem az AI-t az életemből
- sziku69: Szólánc.
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ðávid
aktív tag
válasz
patomi
#29682
üzenetére
és (#29683) Mercutio_
Eredetileg egy thin ITX alaplapot képzeltem el, amihez egy külső notebook adapter kellene. Bele egy Pentium processzort. Nos, ez azóta annyit változott, hogy valószínűleg sima mITX alaplap lesz belőle, amihez valamilyen pico vagy paneltápos megoldás kell, ha továbbra is azt szeretném, hogy könnyű maradjon a gép és csak egy adaptert kelljen vele cipelni.
Alaplap: ? (talán Gigabyte GA-B85N Phoenix)
Processzor: Pentium G3XXX
Hűtő: Noctua NH-L9i
Ház: ?
SSD
RAM: 4 vagy 8 GBLáttam, hogy van táppal és anélkül árusított változata is a Chieftec háznak. Ezért is kérdeztem, hogy elegendő lehet-e a gyárilag vele adott paneltáp és adnak-e hozzá adaptert is.
Ezek szerint az EPC3-at maximum táp nélkül lenne érdemes megvennem, ha azt választanám.
Új hozzászólás Aktív témák
- Új, bontatlan Kingston FURY Beast 32GB DDR5 5600MHz CL 40- 2 év garancia
- Új, bontatlan Kingston FURY Beast White RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL 30 EXPO/XMP -2 év garancia
- Eladó egy Corsair vengeance 48 Gb (2x24gb) ram RGB.
- Bontatlan ASUS TUF GAMING Z690-PLUS WIFI
- Fejlesztés hiányában megmaradt 8GB SK Hynix 2400MHz DDR4 SO-DIMM
- Windows 10 / 11 Pro Retail aktiváló kulcs Azonnal szállítással, számlával, garanciával!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A14/Samsung Galaxy A34/Samsung Galaxy A54
- Új Razer Kraken v4 vezeték nélküli gamer fejhallgató
- ÚJ HP ProBook 445 G11 - 14" WUXGA - Ryzen 5 7535U - 16GB - 256GB - MAGYAR - 2+ év garancia
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

