- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Yézi: 10 év
- Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska
- GoodSpeed: Ugrás 32 GB RAM-ról 64 GB RAM-ra: Corsair Vengeance CMK64GX5M2B6000Z30
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
LOGOUT
Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!
Új hozzászólás Aktív témák
-
perge666
veterán
Én elég régóta motorozok,nekem is voltak borulások még tizenévesen,mindenhova csutkagázon mentem.....
Most sem vagyok öreg, / 34 / de mára lenyugodtam,nem döntögetem a mocit,nem megyek bele veszélyes helyzetekbe,de ahol biztonságos ott meghajtom a vasat azért.Ahogy felettem is írták ez sokmindentől függ hogy mennyire döntheted.....
-
Zoli bácsi
őstag
Ha kínai robogód van, azért főleg ne decemberben feszegesd a határait döntögetésben, azt olvastam elég kemények a gyári gumik, hidegben nem jól tapadnak.
Szerintem használd télen óvatosan, aztán ha megjön a jó idő, bátrabban próbálgathatod, szerintem rá fogsz érezni úgyis hol vannak a határok.
Amúgy benne van hogy kicsúszhat....Ez ilyen, két kerék. Örülök hogy anno Simsonnal buktam párszor, mire MZ-re ültem már volt annyi rutin hogy nem szálltam el a "kettőötvenessel".
Egyszer úgy ősz végén lemostam, letakarítottam, hogy elteszem télire az MZ-t. A gumikat átfújtam vastagon szilikonnal, és letakartam a garázs sarkába a mocit. Így decemberre egyik nap nagyon szép idő lett, beletettem az akkut, beröffentettem, hogy kerülök egyet. Szépen élvezettel megdöntöttem az első kanyarba, na én is úgy jártam, mire észrevettem mi történt, már az aszfalton csúsztam.....Amit az ember saját kárán megtanul, nem nagyon felejti..Azóta a gumikat óvatosan ápolgatom.... -
FeniX-
senior tag
Nem nagyon, mert a kanyaron belül is sok tényező adja meg, hogy mennyire döntheted le a robogót. (olajfolt, kosz, sár, vizes levél)
Anno a 125-ös vacsiúj cbf hondámmal úgy estem el, hogy nem is fogtam fel, hogy mi történt.
Piros lámpánál, 5 perce szemerkélő esőben jobbra kanyarodtam lámpaváltásnál, és felváltottam 2-esbe, és már lent is voltam a földön. Csak az a pillanat volt meg, hogy gyorsan állítsuk le, mert ráesett a moci a gázmarkolatra, és leszabályzásig felpörgött.
Nincs bombabiztos módszer. Ez motorozás, nem olyan, mint az autó, hogy "itt érzem, hogy nyikkan a gumi, ez a csúszáshatár, még jó vagyok", nincs több kerék, ami tapadjon.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L380 - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I 13,3" FHD / MT I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- DELL Universal Dock D6000 dokkolók, RTX Legion Pro laptopok 4 év Lenovo garanciával, licencek
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone 16, Apple iPhone 16e, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro
- AKCIÓ! Gigabyte H610M i5 13600K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Zalman S2 TG Seasonic 650W
- Így lesz a Logitech MX Keys magyar billentyűzetes
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged