Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58668) SkiDev válasza Speed® (#58662) üzenetére


SkiDev
senior tag

Köszönöm a választ! :) (Neked is codec, ha azon az áron lesz biztosan átgondolom, de sajnos én sem hiszek benne ~ így is sajnálok rá 30k-t.). Próbálok minél olcsóbb megoldást, nem érdekel mennyit fűt, mennyit eszik - persze ha elbír vele a táp - csak ne okozzon csalódást :) . Használtan is érdekel alternatíva, csak a 750 mellett a 3 év garancia és az alacsony fogyasztás szól. Ez eddig a jelöltem, csak próbálok várni addig, amíg ki nem jön a GTA V gépigénye, illetve nem adnak még valamit hozzá. Kicsit furcsa nekem, több akciót vártam a webshopoktól, de kevesebb lett :( December legelején eldurrantották az ASUS 750-eset minden jóval, amit voltam balga és kihagytam... Mondom hátha lesz még olcsóbb vagy valami, erre olcsóbb sem lett, de még a kontrollert is elvették mellőlük....

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.