Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- t72killer: Egy gyors töltőteszt
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Meggyi001: Vegán? Nem vegán?
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Őskoczka
- KISDUCK: Lamax NoiseComfort ANC párna csere
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
-
LOGOUT.hu
Kezdő vagyok, szeretnék projektort vásárolni, tudnátok segíteni?
Természetesen! Mindenképp olvasd végig ezt az összefoglalót és ha úgy érzed, hogy nem kapod meg a válaszod, akkor tedd fel a kérdésed nyugodtan!
Ami mindenképp fontos lesz tudnunk ahhoz, hogy segítsünk:
- mire szeretnéd használni a projektort (pl.: házimozi, iskolai célok, prezentációk, csak videó, főleg állóképek (bemutatók)),
- mire szeretnél vetíteni,
- mekkora méretű képet szeretnél vetíteni, illetve milyen távolságból néznéd azt,
- mekkora a szoba,
- van-e korlátozás arra, hogy hol helyeznéd el a projektort (plafonról, vagy asztalról esetleg a szoba másik végéből szeretnél egy polcról vetíteni),
- mennyit szeretnél rá költeni (cég esetén ha kell számla, akkor nettó vagy bruttó árról beszélünk-e?),
- mennyire világos/sötét a szoba/terem/iroda.
A topik általánosságban foglalkozik mindenféle vetítővel és ahhoz kapcsolódó kiegészítőkkel és megoldásokkal (üzleti, low budget projektorok, falra vetítés stb.).
Kínai olcsó projektorok kapcsán: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
a8l
aktív tag
válasz
Norbi 72 #31774 üzenetére
Én is így tervezem, de azért fél milkánál többet is költenék rá, még 1-nél is de azért 2-3M-t már nem szeretnék. Ha lenne elég 4k anyag már 1 éven belül váltanék.
Ezek az új DLP 4k projik elég ígéretesek, remélhetőleg lesz majd natív 4k panellel is, meg az árak is szépen lassan kúsznak lefelé. A sony meg addig talán csinál a következő 4k projihoz rendes éles üveg optikát. Megdöbbentő hogy mennyivel részletesebb a w11000 a vw520-tól pedig nem is natív 4k.
Addig is nekem tökéletesen megfelel a hw65, fullhd-ra szerintem hibátlan. Tegnap a hw10-et elvitték, már azt se kell árulgatnom.
Új hozzászólás Aktív témák
- Revolut
- Kettő együtt: Radeon RX 9070 és 9070 XT tesztje
- Miskolc és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Ubiquiti hálózati eszközök
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Google Chromecast topic
- Extrém magas az új GeForce-ok előállítási költsége?
- Megint ferde szemmel nézünk DirectStorage-re, pedig most is csak a dolgát teszi
- Stabil pályára állt az Android 16
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 16/32/64GB RAM RX 7700XT 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Lenovo ThinkStation P330 SFF / ThinkCentre M720s SFF -Számla, garancia, WIN11
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS ÚJ 7800X3D 200e / 9800X3D 235e / RTX 4070 280e / 4070 S 340e / 4070Ti S 420e / készletről
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest