Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SchumiBácsi

    őstag

    válasz ollie #45477 üzenetére

    Ez teljesen világos ha már úgy oldotta meg az istenbarma hogy a kiszedett fájlokat is külön dekódolni kell. Módosítás után egyértelmű a visszakódolás majd BNK-ba varázsolás.

    Most már csak azt kell kitalálni hogy a Wwise Launcher ablakon mit kell pontosan telepítenem, mert elég sok variáció van és végül közel 9GB helyet is felemészthet a telepítés.

    Mielőtt ide írtam volna már megvolt ez a Launcher, csak mivel felületes angol tudásom nem talált BNK kezelésre utaló nyomokat, úgy fordultam ide. Az a megoldás is jó lenne ha csak kitörlöm azt az egy hangot ami nem kell, de eddig mindenhol csak kibontó meg nézegető programot találtam, szerkesztőt nem. Ez a Wwise meg igencsak komplex, ha nem overkill egy szimpla törléshez. De jó nekem ez is csak találjam meg azt a részét ami erre alkalmas.

    Kékes525nek is köszönöm.

  • SchumiBácsi

    őstag

    Üdv all!

    BNK kiterjesztésű fájlokat mivel lehet editálni? Ezek olyan fájlok amikből egy adott játék kiolvassa a hangjait/zenéit.

    A kibontásra van program, az így nyert WEM kiterjesztésű fájlok OGG/MP3 fájllá alakítása is megoldott, de a BNK módosítása nem.

    Van egy "modern" játék és ki szeretnék szedni belőle egyetlen hangot vagy módosítva visszatenni de képtelen vagyok rá mert ugyan a SOUND könyvtárba ugyanaz a hang megvan szólóba is, de hiába törlöm mert egy másik BNK fájlba is benne van, amit ugye ki tudok olvasni, de már nem tudok vissza alakítani a játék számára az ominózus hang eltüntetésével.

    Biztos van ilyen program, csak amit eddig találtam addig jut hogy a szóban forgó BNK nem támogatott, holott direkt arra van kitalálva.

    Előköszi!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés