Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Milyen processzort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, KÉRDEZÉS ELŐTT olvasd el!



HA KÉRDEZEL, EZEKRE AZ ADATOKRA SZÜKSÉGÜNK LESZ:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40175) bluyoo válasza atti_2010 (#40174) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Innen indult részemről , idézem magam :
Daert (#40129)
Ha netán az Intel mellett döntenél .... kicsit drágábban a i3-3225 -öt erősebb IGPU-val van szerelve (Intel HD Graphics 4000 and Intel HD Graphics 2500 Review).
(#40130) atti_2010
I]"a hatalmas teljesítmény különbséget a (Trinity javára)" :DDD Ez azért erős túlzás. A10-5800K vs i3 3220 .

Ez lett volna az általam kezdett idiótaság?
A többi meg történelem írod a saját kis marhaságaidat pl. " Anandteches fizetett teszteket" , " hatalmas teljesítmény különbséget a (Trinity javára)" , "fostalicska hd 2000" , "manapság már nagyon gyenge az a CPU." ....
"hogy jön egy HTPC-be I7 azt csak te tudod," Ezt honnan szeded azt nem tudom!? Ilyet nem írtam/állítottam hogy I7 kellene egy HTPC-be mondjuk a HTPC sem tudom hogy jött na mindegy gondolom ittál vagy ilyenek!
Részemről is vége!Asszem nem nagyon lehet veled építő jellegű kommunikációt folytatni!
(#40173) hunkryo
Valahogy mindig sikerült ebből kimaradnom de ennyire elfogult nézőpontot mint az övé még nem láttam! :W
Ráadásul össze vissza írogat .... és szajkózza a saját hülyeségeit.
Hozzászólásaim itt egy szóval nem írtam még azt sem hogy az I3-at vegye Daert ....... Sőt még azt sem állítottam hogy az Intel jobb lenne. Legfeljebb annyit hogy nem annyira sz.r.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Milyen processzort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.