Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) inf3rno válasza maross (#7799) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Teljesen jó. Én nem nagyon foglalkoztam a kérdéssel egy jó darabig. Csak mostanában jöttem rá, hogy nem is usb3-al másoltam eddig filmeket. :DD Kipróbáltam, iszonyatosan melegedett a datatraveler. Szerintem simán kinyírja pár ilyen másolás. Tervben van, hogy rendelek én is pár sandisk extreme-et amazonról.

Buliban hasznos! =]

(#7802) kerti008


kerti008
aktív tag

Megjott a Sandisc Extreme64 GB. Meret ok. Elkezdem w10 twlepitot gyartani....lassu. Megformazom ntfs-re megjavul. Felteszem a polcra eltelik 2 het munkahelyen mentenek itt van usb3 . Ranezek 32 GB. Milyen programmal formazzam vagy paricionaljam?

(#7803) maross válasza kerti008 (#7802) üzenetére


maross
veterán

tuti 64gigas? (es a tutit nem a csomagolas feliratara ertem) mindig nagy felelmem hogy kinabol olyat kapok ami marhara nem annyi amennyi ra van irva.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#7804) pprod94 válasza maross (#7797) üzenetére


pprod94
aktív tag

Most ruháztam be én is egy ilyenre. Írásban van 30mb körül? Akkor nem lesz vele gondom! :)

(#7805) kerti008 válasza maross (#7803) üzenetére


kerti008
aktív tag

My bad. :W
Itthon ránéztem és FAT32-re van formázva 32 GB + 26,43 GB nincs particionálva. A W10 telepítő össze-vissza formázta... itthon meg nincs USB3, a benti gépen meg ma voltam utoljára. Mindegy majd szeptember végén letesztelem az új gépen a sebességét.
Ja a biztonsági mentéseim meg rajta vannak nagyon nem is formázhatom egyenlőre......

[ Szerkesztve ]

(#7806) maross válasza pprod94 (#7804) üzenetére


maross
veterán

igen, irasban 35-37, olvasasban 92-98 kozott produkalt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#7807) pprod94 válasza maross (#7806) üzenetére


pprod94
aktív tag

Ó köszönöm! Akkor ezzel elleszek egy darabig :)

(#7808) bul07


bul07
nagyúr

Pandawill noname nem ép sebesség bajnok de 0,29$ csak megért, itt van a sebességteszt 12/3.7 elég harmatos

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7809) werszomjas


werszomjas
őstag

Help me, elvesztem a pendrivek sűrűjében.

32GB-os, USB 3.0-st szeretnék venni.

KINGSTON DT100 G3
KINGSTON DTI G4
TRANSCEND JETFLASH 700
TRANSCEND JETFLASH 730
TRANSCEND JETFLASH 760
TRANSCEND JETFLASH 780

Segítsetek választani.

A legrosszabb, hogy azonos áron vannak ~3200ft, szóval nem tudom még az olcsóbbat sem választani :)

Gyors legyen és megbízható. :R

üdv

(#7810) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Tudtok ti bármilyen endurance test-ről mostani pendrive-oknál? Úgy rémlik valaki régiekkel csinál tesztet, de ilyen újakról, mint a Sandisk Extreme nem találni semmit, hogy mennyi írást bírnak. Kíváncsi lennék, hogy egy WorkStation típusú és egy ilyen jóval gyorsabb között endurance terén vajon mekkora és milyen irányú a különbség.

Buliban hasznos! =]

(#7811) TaaT válasza werszomjas (#7809) üzenetére


TaaT
veterán

-

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#7812) Ciccuka válasza bul07 (#7808) üzenetére


Ciccuka
veterán

H2testw eredményed is van?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7813) bul07 válasza Ciccuka (#7812) üzenetére


bul07
nagyúr

Legyen? :DDD

Holnap reggel majd lefuttatom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7814) Ciccuka válasza bul07 (#7813) üzenetére


Ciccuka
veterán

Most le tudnád?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7815) bul07 válasza Ciccuka (#7814) üzenetére


bul07
nagyúr

Kizárt
Én itt dolgozok a pen meg otthon, és biza reggel megyek csak haza

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7816) bul07 válasza Ciccuka (#7814) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát nagyon piros lett
Mindjárt formázom párszor és újra lefuttatom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7817) Ciccuka válasza bul07 (#7816) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ugyanezt a szart kaptam én is. Az enyém már teljesen kifingott.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7818) Troy. válasza TaaT (#7785) üzenetére


Troy.
addikt

Kifejezetten előny a kis méret! Csak a melegedéstől tartok (ha jól emlékeszem egy hozzászólásban olvastam).

.

(#7819) bul07 válasza Ciccuka (#7817) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen egy bitet se bíznék rá

Majd értékelésnél szépen leírom kuka az egész

Csak azt bánom hogy nem mást vettem a 5$ kuponból

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7820) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ez a most akciós ósanos pendrive mennyire jó?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7821) TaaT válasza Troy. (#7818) üzenetére


TaaT
veterán

Annyira nem meleg hogy ne lehessen megfogni, szal valszeg a hardvert sem károsítja még.

Give them hell Ukraine!

(#7822) TaaT válasza mobal (#7820) üzenetére


TaaT
veterán

link?

Give them hell Ukraine!

(#7823) mobal válasza TaaT (#7822) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

[link]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7824) TaaT válasza mobal (#7823) üzenetére


TaaT
veterán

sandisk cruzer blade, régi, lassú.

Give them hell Ukraine!

(#7825) mobal válasza TaaT (#7824) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Aha értem. Akkor inkább egy 780-as Transcendre gyűjtök! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7826) bul07 válasza TaaT (#7824) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem olyan lassú az
Írásra igen, de olvasásra már a 8GB-os példány is hozza a 28-30-at(Ez 2.0 plafonja majdnem)
Itt a tesztem a 8GB-osd példányról
Persze lehet hogy kifogtam agy jó példányt
Telepítőnek mindenképp jó

Mondjuk nem írta mennyiért

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7827) TaaT válasza bul07 (#7826) üzenetére


TaaT
veterán

google sok 20megás tesztet hoz olvasásra :)

Én sem tudom mennyibe kerülhet, árukeresőn ~2500ft-ról indul pl a 16gigás.

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#7828) Ciccuka válasza bul07 (#7819) üzenetére


Ciccuka
veterán

Kérd vissza a kuponod!

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7829) Victorio


Victorio
aktív tag

Hátha segít a döntésben valakinek, itt van a Samsung MUF-32BA 32GB pendrivejának a mérési eredménye.
Intel B75 chipsetes alaplapban, a legfrissebb Intel USB3 driverrel, FAT32 formázással lett mérve.

Masszív fémborítású, de kecses, meglepően jól néz ki.
Huzamosabb idejű írásnál kicsit meglangyosodott, de ezen túlmenően teljesen elégedett vagyok vele.

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#7830) outsiheder


outsiheder
tag

Tiszteletem mindenkinek!

Segítséget kérek, rendeltem névleg 512GB-os kulcs alakú 2 db pendrivevot egyet honkongból, és egyet kínából, elméletileg mind a két eladó 99% feletti illetve több ezer eladással rendelkezik, de az egyik névleg 512-nek,a másik 128-nak mutatta magát az első bedugáskor, de a h2testw végül is 8 gigáig tudta kezelni (visszaolvasni) őket! Ebay-Paypal vásárlás volt!
Mi lenne egy értelmes lépés az eladókkal szemben, valószínűleg a visszaküldés többe kerülne, mint az eredeti ára.
Melyik volt a legnagyobb tényleges kapacitású (kulcs alakú) ami nálatok előfordult, korábban rendeltem 8 gigásokat, az rendben megjött, hibátlan.
más:
Rendeltem Minions pendrivot, 16 Gb-os, kapacitás rendben, a burkolat/ház színes szilikon gumi, a test alsó része a kupak, jó szoros.

Köszi előre is, outsiheder

[ Szerkesztve ]

(#7831) TaaT válasza outsiheder (#7830) üzenetére


TaaT
veterán

"Mi lenne egy értelmes lépés az eladókkal szemben, valószínűleg a visszaküldés többe kerülne, mint az eredeti ára."

Az első hogy ilyeneket nem rendelünk, azaz nem szívatjuk magunkat előre megfontolt szándékkal. :)
A második, nyitsz egy ügyet ebay-en, a termék hamisítvány, nem kell visszaküldeni. Bővebben lehet itt tudnak mondani valamit. [link]

Give them hell Ukraine!

(#7832) inf3rno válasza outsiheder (#7830) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Azt mondják PayPal vagy EBay visszatéríti ilyenkor a pénzed, ha tudod bizonyítani, hogy átvertek. Mondjuk elég laikusnak kell ahhoz lenni, hogy 512GB-os pendrive-ot rendeljen az ember. Kb 128 lehet most a limit, de userbenchmark-ban pl nincs 64-nél nagyobb, úh. még a 128 elérhetősége is bizonytalan.

szerk:
Tévedtem, lehet kapni 1 terrásat is, csak tesztek nincsenek róla. Az árakat viszont érdemes megnézni... [link] Az 512-es 100.000 ft felett kezdődik...

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#7833) The.Bali


The.Bali
aktív tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy régebbi TV-be (plazma) milyen pendriveot érdemes választani? 64GB-osat megesznek még a régi TV-k? Vagy jobb lenne 32GB-os?
USB3.0-ásakat találtam már csak leginkább. Az Aqua-ból vagy eDigitalból kellene választani.
Ezeket néztem ki:
Kingston DataTraveler R3.0 (DTR30G2) 64GB
Pen Drive 64GB Kingston DataTraveler SE9 64GB
Pen Drive 64GB ADATA S102 Pro 64GB

Vélemény? :U

(#7834) vond válasza The.Bali (#7833) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ezek közül ADATA-ra szavazok, de plusz 3-4 ezerért már 500 gigás külső vinyót kapsz, pl. ezt: [link] Én inkább ezt választanám. Vagy eBay-ról 64 gigás Transcend JF790K ~5600 forintért. TV-be az is tökéletes.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#7835) The.Bali válasza vond (#7834) üzenetére


The.Bali
aktív tag

Szia!

Köszi szépen a gyors választ, de hordozhatóság szempontjából marad a pendrive :)

(#7836) outsiheder válasza inf3rno (#7832) üzenetére


outsiheder
tag

Köszönöm szépen a válaszodat!

Igen, az egy jó kérdés lehet, hogy mennyi és milyen kapacitású memória chip fér el egy az átlagosnál jóval laposabb tokba. Köszi még egyszer!

(#7837) Troy. válasza TaaT (#7821) üzenetére


Troy.
addikt

Értem, köszi!

.

(#7838) #92239104


#92239104
törölt tag

Hello,kaptam egy 64GB pendrive-t,a gépem lássa de írásvédett,nem engedi formázni se rámásolni valamit,mi lehet a gond?

(#7839) kerekfej válasza #92239104 (#7838) üzenetére


kerekfej
addikt

Több Konkrétum?

(#7840) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

sziasztok,
Remélem jó helyen kérdezem, egy kis segítségre lenne szükségem:
Munkáim miatt egy hordozható adattárolót vennék, ezt néztem ki:
A-Data 64GB Flash Drive UV150 USB3.0 Black
Megfelelő lehet? Mindenképpen 64Gb-osat szeretnék. Időközönként mentek róla.
Tud valaki olyan pendrive-ot ami csak jelszóval nyitható meg? És nem horror az ára?
Pl.: Kingston 64GB DT Locker+ G3 USB3.0 Fém
Kissé drága majd 30.000.-

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#7841) Klara_


Klara_
őstag

Fényképeim, dokumentumaim lementésére keresek pendrive-ot. Jelenleg 25GB mindez összesen, így 32GB vagy 64GB-os eszközt keresek. 2-3 hetente vagy ha esemény van gyakrabban van írva rá. Kukapos kialakításnak örülnék, de nem feltétel. USB 3.0 (Dell Latitude E6330, E6430) porton legalább 40MB/sec-el írjon.
Merre induljak, az itt olvasottak alapján a Transcend Jetflash 780 jó lehet erre a felhasználásra? Az adataim biztonsága lenne a legfontosabb.

(#7842) TaaT válasza Klara_ (#7841) üzenetére


TaaT
veterán

"Az adataim biztonsága lenne a legfontosabb."

Akkor a cucc legyen fent HDD-n, pendrive-on és min 2 felhőben. :)

A transcend JF780 jó, és sokan ajánlják még az Adata S102 pro-t is.

Give them hell Ukraine!

(#7843) Klara_ válasza TaaT (#7842) üzenetére


Klara_
őstag

2 HDD-n fent van, e melle kellene egy pendrive, nem felhozom. Adataval nincsenek jo tapasztalataim (SSD, mobil HDD is halt mar meg toluk), azt kihagynam. A Transcend JF780 megbizhato?

(#7844) TaaT válasza Klara_ (#7843) üzenetére


TaaT
veterán

A Transcendekről nagyon kevés rosszat hallottam. :)

Give them hell Ukraine!

(#7845) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Transcend JetFlash 780-al volt már valakinek olyan problémája, hogy nem lehetett róla oprendszert telepíteni (mint a Sandisk Extreme-ről)? Vennék egy párat telepítőpendrivenak, de ha nem jó, akkor inkább keresek mást.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#7846) Astrasattila


Astrasattila
tag

Szervusztok!

Tudtok valakit e-bay-en aki megbízható és Sandisk Extreme 32-64GB-os pendrive-ot árul? Nem szeretnék hamisítványba futni. Itthon sajnos mocskosul drágán adják.

[ Szerkesztve ]

(#7847) vond válasza Astrasattila (#7846) üzenetére


vond
MODERÁTOR

[link]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#7848) Astrasattila válasza vond (#7847) üzenetére


Astrasattila
tag

Köszönöm szépen! :)

(#7849) Mans20 válasza vond (#7847) üzenetére


Mans20
addikt

Hello

Ezek közül melyik a jobb?

Sandisk Ultra 16Gb
ADATA 102 pro 16Gb

az ADATA kb 80/25,a Sandisk meg írásba jobb.

(#7850) cigam


cigam
félisten

Most egy Sony USM16 pendrive-al szenvedek, de szó szerint. PortableApps fut(na) rajt, de pl. Firefox-ban egy oldal betöltése majd fél perc. Gyakran látom, hogy ott az oldal már betöltődött, de nem lehet scrollozni, és a pendrive LED-je szinte folyamatosan villog.


a tesztméretet le kellett vinnem 50MB-ra, hogy még a tél beállta előtt végezzen

Létezik olyan ami
- 16GB vagy nagyobb, de az ára 10k alatt marad(vagy nem sokkal több)
- a portableapps csomagot futtatva(böngésző, office, ftp,...) nem szenvedés a munka
- a (HW-es?)titkosítás multiplatform(Windows, OS X)

A Sandisc Cruzer Extreme, ill. Cruzer Fitt Ultra tényleg olyan veszett gyors, vagy csak marketing?
A HW-es titkosítású Kingston lenne a jobb választás?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.