Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) vond válasza pepe091 (#7350) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hard Disk Sentinel

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#7352) pepe091 válasza vond (#7351) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Á, így már ismerem. :D Köszönöm.

(#7349) jim bcs

Nem tudok vele így sem csinálni semmit, mert csak ismeretlen meghajtóként látja, és nem tud vele mit kezdeni.

(#7353) TaaT válasza pepe091 (#7352) üzenetére


TaaT
veterán

"Nem tudok vele így sem csinálni semmit, mert csak ismeretlen meghajtóként látja, és nem tud vele mit kezdeni."

detto

Give them hell Ukraine!

(#7354) pepe091 válasza TaaT (#7353) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ugyanez a típus?

(#7355) TaaT válasza pepe091 (#7354) üzenetére


TaaT
veterán

Transcend JF790

Give them hell Ukraine!

(#7356) vond válasza pepe091 (#7352) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Egy sima ellenőrzést sem tudsz ráküldeni? Más gépben, porton, eszközön gondolom, már próbáltad. Sajnálom, hogy ilyenbe futottál, futottatok bele. :(

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#7357) pepe091 válasza vond (#7356) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Semmit nem lehet csinálni vele. :(

(#7358) LógaGéza válasza TaaT (#7330) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nekem ma érkezett meg, mertem nagyot álmodni, direkt kocsiba vettem. Eddig ráraktam egy random albumot, mert egyből mennem kellett tovább, azzal konkrétan semmi bajom nem volt.

Ha elmondod hogyan tudom előidézni a problémát, akkor rápróbálok (esetleg ha Csabán járok, akkor odaadom, hogy meglesd :) ).

Amúgy tök jó a JF810, piszok stabilnak tűnik, és a gumibevonat is jó, konkrétan fél órája dobáljuk egymásnak, és a falnak néha :D

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#7359) TaaT válasza LógaGéza (#7358) üzenetére


TaaT
veterán

Milyen autós fejről van szó?

Give them hell Ukraine!

(#7360) LógaGéza válasza TaaT (#7359) üzenetére


LógaGéza
addikt

Pio MVH-X360BT

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#7361) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Üdv
Kéne egy új usb 2.0 pendrive. 32gb-s
Lehetőleg kicsi, esetleg OTG képes. És jó volna ha tudna 20 mb/sec -el olvasni.
Előzőleg egy Corsair flash voyager GT volt, de ez megadta magát.... pedig szegény mit kapott.
Régi gépekre telepítek vele és azokon a usb 3.0 nem gyere be...
Ezt néztem: Sandisk Cruzer Dual 32GB USB 2.0/micro
Sajnos semmi adat nincs hogy mi a sebbesége
köszke

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#7362) Danone+


Danone+
újonc

Sziasztok!
Mik a legjobb top 5 pendrive márkák?

Ha kupak nélkülit veszek,és nem gyakran használom,mennyire porosodik vagy vegyek hozzá tokot?

Behajtható mechanizmus mit jelent?
Ebben a leírásban találtam:http://www.digitstore.net/vasarlas/16gb-pendrive-sandisk-sandisk-cruzer-force-16gb-123810-930022

[ Szerkesztve ]

(#7363) saelin


saelin
veterán

Üdv.

Egy 16GB-os pendriveot keresek, amiről főként animéket/videókat szeretnék nézni és ha épp nincs hely a tableten, akkor oda is tölteném le őket. Eddig a SanDisk Cruzer Extreme 3.0 USB 32GB 245MB/s pendriveomat használtam erre a célra, de az már tele van és más felhasználási célt találtam neki, így most csak egy 8GB-os micro sd-n kuporgok.

10 ezret szánnék rá és csak annyi megkötésem van vele szemben, hogy usb 2.0 és lehetőleg ne összehajtható/kompakt kivitelezésű legyen. Kb csak otthon használnám, így a kompaktságot fölösleges lenne megfizetnem.

Nézelődtem kicsit és a Kingston Data Traveler Generation 4 kiszúrta a szemem. Amire én használnám arra lassú lenne? Gyanús ez a nagy méret...

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7364) vond válasza saelin (#7363) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hali!

Sokkal inkább UE700, vagy S102 Pro. Jobbak, gyorsabbak, 10 év garisak.

Ha külföldi rendelés is játszik, akkor Transcend Jetflash 790 innen.
A 32 gigás ~3600 Ft, a 64 gigás meg ~6500 Ft.

De egyébként miért nem veszel a táblába 32, vagy - ha kezeli - 64 gigás Micro SD kártyát? Ez nem lenne jó megoldás?

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#7365) saelin válasza vond (#7364) üzenetére


saelin
veterán

Android 4.4 alatt nem lehet 3rd party appokkal micro sd-re írni, így csak gépről vagy a gyári fájlkezelővel lehet rá másolni, de az utóbbi nagyon lassú. Ezért pendriveozok inkább.

Az S102 Pro tökéletes lesz nekem! Köszönöm. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7366) TaaT válasza LógaGéza (#7360) üzenetére


TaaT
veterán

Akkor lehet hogy mégis megcsinálták :))

Közben találtam videt a youtube-on, ez az amikor ugrál a felvétel. [link]

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#7367) andatti


andatti
senior tag

Kicsit off... bocsi.
A sok formázás mennyit árt egy pendrive-nak?
Mivel az 500 Gb-os külső vinyóm kattog, ha rádugom a tv-re, így beüzemeltem egy transcend 32 Gb-os pendrive-ot, ami szépen műkszik, elég gyors is, (gyárilag 90 Mb/s-es olvasást írtak, de sztem azt nem hozza azért...) de a tv-ből csak úgy tudok felvenni, ha az formázza az eszközt F akármire. Így, ha átdugom a pc-re, az nem látja és formáznom kell ntfs-re... De kezdem unni a macerát, ha naponta veszek, akkor naponta formázok is... Szóval ez a sok formázás mennyiben rongálja az élettartamát?

Még arra gondoltam, hogy esetleg veszek egy Y kábelt, aminek nem sima usb a vége, így a külső vinyó kábelét nem kéne használni és talán az (összesen) másfél amper talán elég lehet a meghajtáshoz, mert az 1 most kevés, mivel 5-ből négyszer kattog, igaz, addig kísérletezek a ki-be dugással, amíg nem látja... de már unom a macerát itt is...

A másik kérdés, hogy a tv 3 usb csatiját tudnám-e úgy használni, hogy 2-t lefog az y kábel a 500 Gb-os vinyóra, a maradék 1-et pedig használnám a transcend-re... De elbizonytalanodtam, mert a 3. usb-nél kamerát írt csatlakoztatni... akkor nem is lenne képes rá? Igaz kísérletezgethetnék a három csatinál, hogy melyik ismeri fel mondjuk az ntfs-es transcendet, de gondoltam inkább megkérdezem...

[ Szerkesztve ]

(#7368) LógaGéza válasza andatti (#7367) üzenetére


LógaGéza
addikt

Vagy veszel egy külső tápos USB Hubot :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#7369) MasterMark válasza andatti (#7367) üzenetére


MasterMark
titán

Miért nem formázod simán FAT-ra és kész?

Switch Tax

(#7370) andatti válasza LógaGéza (#7368) üzenetére


andatti
senior tag

Egyszer vettem, jó drága volt, az eladó mondta, hogy milyen megbízható és azért vettem a drágábbat... De haza vittem és mégsem működött, visszavittem, de még vissza sem vette az eladó és másikat sem adott, én meg buktam 5000 Ft-ot.
Szóval én ezekben nem bízom...

7369
Mert akkor nagy fájl-t nem készíthetek... 1 órás film is több mint 3 Gb lett... Szóval több időt nem lehetne felvennem, mert a fat rendszer nem képes kezelni... Ezért nem jó a Fat 32. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#7371) King Unique válasza andatti (#7367) üzenetére


King Unique
titán

Milyen (2,5") külső vinyó az pontosan, mert egy 5400 RPM-eset simán meg kell hajtania a HDD 5V 1A portnak?? Ha ennek ellenére kattog, ott más probléma lesz, a kábel hibás, v túl hosszú, esetleg lehet épp a merevlemez nem ok-s benne.
Pendrive-nak meg elég a sima 0,5A-es port.
Ha TV-vel felveszel külső USB-s eszközre, akkor sok esetben olyan partíciót, fájlrendszert hoz létre rajta, amit más eszközön, pl. PC-n nem tudsz megjeleníteni. Ez direkt van így, ezzel ez esetben sok mindent nem lehet kezdeni, max újraformázás...

(#7372) LógaGéza válasza andatti (#7370) üzenetére


LógaGéza
addikt

Azért mert egyszer rádsóztak egy rosszat, ezért az összes rossz? Ha először száraz kenyeret adtak el neked a boltban, akkor soha többet nem veszel kenyeret?
Nekem van, több is, egyikkel sincs bajom, még az utolsó random eBayessel se. De ha nem akarsz ilyet venni, szíved joga, csak éppen megoldaná a problémádat.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#7373) andatti válasza King Unique (#7371) üzenetére


andatti
senior tag

Köszi a választ. Most lesz 2 éve, hogy ajándékba kaptam szülinapomra...
A HD Sentinel szerint : HGST HTS545050A7E380 nevet viseli...
Újkorán se voltam vele elégedett, szinte azonnal volt vele gond. Idén lecseréltem a külső házat, mert egy helyi boltban megnézték, hogy szinte az összes "izéje" le van szakadva, így nem a zsinórral volt gond, amit elsőre ki akartam cseréltetni... Szóval kapott egy új 3.0-ás házat, új zsinórt, ami kb. 60 cm, a csatlakozója is jobb, mint volt, mert nem a lapos, hanem usb b megy be a házba. a srácnál a boltban a szgépére dugva jól működött, itthon már nekem is jó szgépen és laptopon is. A tv-re dugva jött elő a kattogás, és a boltban mondták, hogy az áram probléma lesz... Szóval máskor nem kattog, csak a tv-n...
Amúgy a sentinel most kondícióra csak 83%-ot írt, de teljesítmény 100%... lehet formázni kéne, vagy töredezettség mentesíteni... De nem hiszem, hogy ezért már kattogna...

Jah, persze... :W :W :W a tv-re tettem egy pici usb hosszabbítót, (kb. 40-60 cm lehet) mivel nem állandó a rádugás, és macera lenne a tv-t naponta többször forgatni...Így muszáj volt egy előre "kivezetést" megoldani... és arra a "kivezetésre" dugom rá hol a pendrive-ot, hol a külső, nagy vinyót...
Talán-talán az lehet a megoldás, ha a tv-ből két kanócot vezetek ki, a fél amperosba átdugnám a most használt zsinórt, és a külső vinyónak meg vennék egy usb b végűt, az jönne ki előre, az 1 amperosból, így már csak fele olyan hosszú lenne a zsinór, mint most...

A felvétel része tiszta sor, hiába "puffogok"... Ezért volna jó, mindkettőt rádugni...

A 7372-es hsz-re:
Nem arról van szó, hogy... 3-4 boltban is jártam előtte, hogy tájékozódjak... nekem eredetileg arra kellett, hogy egy mindigtv jelet vevő usb-t rádugjak a szgépemre, amibe le volt vezetve a tetőantenna... de került-fordult eldobta a hub összes csatornáját, amin csak az újraindítás segített, de ez se tartott sokáig, 2 hét - 1 hónap alatt megadta magát. (szóval nem csak a mindigtv usb-jét, hanem minden pendrive-ot, webkamerát, bármit, amit rádugtam...) Az eladó meg bunkó volt. Amúgy az eladók mindegyike mondta, hogy megbízhatatlanok, 10-ből 8-9 rossz... és csak saját felelősségre vegyek... Én meg nem akartam újra kidobni x összeget úgy, hogy lehet az se fog működni sokáig... De lehet neten kéne rendelnem 1, vagy 2 év garanciásat és akkor egy esetleges szerviz is "anonim" módon "könnyebb" lenne...

De egy Y kábel kisebb "befektetés"... (sőt, az usb b kábel is) Persze, csak akkor, ha megoldaná a gondomat...

(#7374) King Unique válasza andatti (#7373) üzenetére


King Unique
titán

Ez egy sima 7 mm-es 5400-as, az 1 A-es dedikált portnak ezt simán kéne vennie, nem kell ehhez Y kábel. Ha nem viszi, akkor a TV portja szar. Több kábelből összetoldva nem mindig az igazi, inkább célszerű 1 db hosszú kábellel megoldani. Bár USB 3.0 mini-B ritkább szokott lenni ilyenekben.
Megpróbálhatod Y kábellel, vagy aktív USB hubbal, talán úgy ok lesz.
"A felvétel része tiszta sor, hiába "puffogok"... Ezért volna jó, mindkettőt rádugni..." - ezt a részt nem értem, ez nem rácsatlakoztatott eszköz és nem is fájlrendszer függő tudtommal. Amit felvesz a TV, azt csak azon tudod lejátszani, más eszközön nem (ha olyan fajta). Van olyan multimédia eszköz is, aminél nincs ilyen "védett partíció, korlátolt rögzítés", ott nem gond.

[ Szerkesztve ]

(#7375) robi212


robi212
tag

Sziasztok,

Szerintetek egy új Kingston DTSE9 128 GB mennyire jó vétel 2700 Ft-ért?
Tudom írás/olvasásban nem túl izmos, meg azért a Kingstonról terjed, hogy nem annyira jó minőség. Nekem arra kéne, hogy hosszú távon tároljak rajta adatokat, kvázi második biztonsági meghajtó.
Ajánljátok?

Köszi szépen.

Ha a Vasembert felcseréled Bádogemberre, már nem ugyanazt a filmet nézed.

(#7376) Fecogame válasza robi212 (#7375) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha tényleg 128GB-os és nem írtad félre, akkor az kamu, biztosan nem akkora a mérete.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7377) robi212 válasza Fecogame (#7376) üzenetére


robi212
tag

Köszi szépen.
Ezért is kérdeztem rá, mert én is gyanúsnak találtam. Ali-n van, ráadásul van köztük jó néhány rossz visszajelzés is.

Ha a Vasembert felcseréled Bádogemberre, már nem ugyanazt a filmet nézed.

(#7378) robi212


robi212
tag

64 GB-os méretben mit ajánlanátok?
A megbízhatóság (és ár) jelenleg fontosabb, mint az írás/olvasás sebesség, mert másodlagos biztonsági meghajtóként szolgálna.
Köszi szépen.

Ha a Vasembert felcseréled Bádogemberre, már nem ugyanazt a filmet nézed.

(#7379) vond válasza robi212 (#7378) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Transcend Jetflash 790 innen ~6500 forintért.

Ha itthon akarod venni, akkor meg ADATA UE700, vagy S102 Pro, 10-10 év garanciával.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#7380) robi212 válasza vond (#7379) üzenetére


robi212
tag

Köszönöm szépen a gyors választ.

Ha a Vasembert felcseréled Bádogemberre, már nem ugyanazt a filmet nézed.

(#7381) jim bcs válasza vond (#7379) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

ez a bolt sajnos nincs a listában pedig nem mai gyerekek és igen korrektek

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#7382) vond válasza jim bcs (#7381) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ja, hát messze nem minden bolt kerül be az Árukereső és Árgép találataiba.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#7383) jim bcs válasza vond (#7382) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Jaja, lehetne még vagy 2-t hozzácsapni.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#7384) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!
USB3-as pendrive-ot szeretnék venni. Fontos lenne a jó ár érték arány, de azért ne legyen lassú sem.
Ezeket néztem ki, de ha tudtok jobbat ne tartsátok magatokban:

Kingston 16GB HXF30/16GB HyperX Fury
Kingston 16GB DTR30G2/16GB
Kingston 16GB DTR30/16GB

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#7385) jim bcs válasza < CyberBob > (#7384) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

ADATA UE700
ADATA S102 PRO

Olyan boltot válassz ahol megadják a 10 év garit!

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#7386) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Sziasztok!

Remélem jó helyen teszem fel kérdésemet, de ha mégse, bocsánat érte, most vagyok itt először :)
A képen lévő pendrive vadi új, és nem látja egy gép sem :Y
Formázni se tudom, ugyanis ha gépre dugom, akkor az állapotsávban ott van a pendrive jele, de ha rákattintok és megnyitom csak ...... -ot mutat, semmi mást. Sajátgépen keresztül pedig semmit.....Win 7 pro és win 8.1 pro alatt sem jó.....mi lehet a gond?? Tudnátok valami tesztelő progot, amivel ki lehetne deríteni mi baja van??

Köszönöm a segítséget.
Üdv.: Pisti

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#7387) TaaT válasza mediumgecso (#7386) üzenetére


TaaT
veterán

Szerintem dobd ki és vegyél egy rendes pendrive-ot.

Give them hell Ukraine!

(#7388) mediumgecso válasza TaaT (#7387) üzenetére


mediumgecso
őstag

:DDD
Kollégám apja kapta a Pioneer fejegységhez ajándékba.....szép kis ajándék :D :DDD
Átadom neki az üzenetet :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#7389) MasterMark válasza mediumgecso (#7386) üzenetére


MasterMark
titán

Futtatásba - diskmgmt.msc és nézd meg ott tudsz-e vele mit kezdeni.

Switch Tax

(#7390) TaaT válasza mediumgecso (#7388) üzenetére


TaaT
veterán

Ajándék lónak :)
Persze nem sok köze van pioneer-hez [link]

Give them hell Ukraine!

(#7391) mediumgecso válasza MasterMark (#7389) üzenetére


mediumgecso
őstag

Semmi......nem látja ha rádugom....teljesen halott
Köszi a tippet

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#7392) < CyberBob > válasza jim bcs (#7385) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Köszönöm a választ, meg fogom nézni őket.
Amúgy a Kingstonokkal mi a gond?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#7393) anonym1s


anonym1s
őstag

Sziasztok.
Vettem egy Grixx 128gb usb3 pendrive-ot.
Nagyon kicsi, nagyon konnyu, es nagyon jo :)
Exfat-ra formazva jott, ezt nem piszkaltam. Igy az irasi sebesseg 78-82mb/s, olvasasi meg 98-112mb/s!
112gb filmet kb 25 perc alatt masoltam ra.
Ennyi penzert csak a verbatim store n go v3 van, aminek sebessege meg sem kozeliti ezt.
Ntfs gyorsabb vagy az exfat?

[ Szerkesztve ]

(#7394) Myth


Myth
aktív tag

Sziasztok!

A-Data Superior S102 vagy Kingston 32GB DTR 3.0 G2?

Árban ugyanannyiért tudnám beszerezni...

Battletag: Myth#1775

(#7395) jim bcs válasza Myth (#7394) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

ADATA S102 PRO
ADATA UE700

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#7396) Arnoldo válasza anonym1s (#7393) üzenetére


Arnoldo
csendes tag

Szia, ha kérdezzem meg, hogy tesztelted e a pendrive-ot úgy a felmásolt fájlokba bele bele-néztél minél többe hogy tényleg jók e - csak mert volt már nálam egyszer 128 GB-os pendirve (exFat), amit elkezdtem tele másolni Windows Image fájlokkal, és amikor elkezdtem beléjük nézni Daemon tools-al, pár jó volt, de nagy részük használhatatlan, a 128 GB-os pendrive-ot kb. 16 GB-ig lehetett telemásolni, utána elvesztek a fájlok - szerencsémre úgy egyeztünk meg az illetővel, hogy amennyiben nem tetszik a drive, úgy ő visszaveszi - ezt meg is tette.

előre is köszönöm a válaszodat
Üdv, Arni

(#7397) pepe091 válasza Arnoldo (#7396) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ezért érdemes egyből a megérkezés után megvizsgálni a H2testw programmal, itt egyből kiderül, ha ilyen gond van.

(#7398) anonym1s válasza Arnoldo (#7396) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.

Beleneztem az osszes filmbe amit ramasoltam, hibatlan volt mind, de azota mar formaztam ntfs-re.

Azert lett ntfs, mert elso nap bedugtam a raspberry-mbe, megneztem egy filmet, aztan levalasztas nelkul kihuztam belole, mint ahogy mindig is szoktam, aztan atdugtam a gepbe hogy masolok ra mas filmet, de nem tudtam, mert fajlkonzisztencia hibat irt ki.
A rajta levo dolgok hibatlanok maradtak, de ramasolni vagy torolni rola semmit nem tudtam, csak a formazas segitett.
Azota ntfs, es mar vagy 30-szor kihuztam levalasztas nelkul es semmi baja.

Az exfat ennyire erzekeny erre?

(#7399) anonym1s válasza pepe091 (#7397) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Ismerem ezt a programot, de szerintem a legbiztosabb teszt az, ha elesben teszteled, amikor filmeket masolsz ra es mennek hibatlanul.
Azert hogy teljes legyen a nyugalom, most elinditottam a tesztet a programmal is.
Erdekes, hogy a win7 atlagban 78mb/s irasi sebesseget irt masolas kozben, ez a program meg csak 71-et.

(#7400) kerekfej válasza anonym1s (#7399) üzenetére


kerekfej
addikt

H2testw 1.4 az a legbiztosabb

Fakeflashtest is jó lehet

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.