Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-08 08:40:14

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) KTU válasza essexboy (#6300) üzenetére


KTU
addikt

Esetleg 1 ilyen,
a felső 4, NR 655 patronokkal működik, alatta a patronkapacitást is írtam

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#6302) essexboy válasza KTU (#6301) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Köszi szépen!

essexboy

(#6303) yossarian14


yossarian14
tag

Sziasztok!

Erről a nyomtatóról mi a vélemény? 12 ezer Ft-ért megéri az árát, vagy drága a fenntartása? Átlagos otthoni felhasználásra lenne.

(#6304) QwErTy42 válasza yossarian14 (#6303) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ott van a "GYAKRAN VÁLASZTOTT CSOMAGAJÁNLATAINK" felsorolásban pl a színes patron. Ha annak a kapacitása adott árért Neked megfelelő, akkor nem drága fenntartani.
Vannak olyan emberek, akiknek havi 10 oldal nyomtatása mellett az oldalankénti 5-6 forint is drága és két pofára rágják a sz-rt. :) A drága relatív. Mindemellett ezeket a belépő vackokat(márkától függetlenül) a legdrágább fenntartani.
Havi 10-20 oldalra ez is jó lehet.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#6305) epzon válasza essexboy (#6297) üzenetére


epzon
őstag

ha fotót szeretnél nyomtatni és az tartósan jó minőségben akkor egyrészt elvárás hogy eredeti festékkel használd, másrészt fotónál nagyon el tudnak szaladni a költségek

hosszú távon (havi 10-20 oldalra sok) a legjobb választás az EPSON L800 --as lehet, ez olyan br 100 000 Ft de ez már tartalmaz 1800db 10x15cm-es fotó kinyomtatására elegendő festéket, utána pedig 3-3500Ft egy tubus festék amiből egy szett szintén 1800 fotóra elegendő úgyhogy egy fotó olyan 9-10 Ft-ra jön ki

ettől olcsóbban nem tudsz utángyártottal sem nyomtatni

ha sok a br 100eft akkor az EPSON L300 van ami szintén hasonló áron nyomtat 1 fotót, de ez csak 4 színes és nem tud szegély nélkül nyomtatni (minőségben viszont még mindig megver bármilyen utángyártott festéket)

[ Szerkesztve ]

(#6306) yossarian14 válasza QwErTy42 (#6304) üzenetére


yossarian14
tag

Hát igazábol az MG5350-et néztem ki magamnak, arról jókat olvastam, illetve a mostani nyomtatómnak is hasonló a patronfelosztása, csak meglep, hogy már 10k környékén is vannak multifunkciós nyomtatók.

(#6307) Casanova*


Casanova*
veterán

milyen nyomtatót ajánltok max 15 ezerért? dokumentumok nyomtatására kell win8 alatt. patron hozzá olcsó legyen! ez milyen?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#6308) minek?:S


minek?:S
őstag

Sziasztok, milyen nyomtatót tudtok ajánlani max 25k-ig?
Ami kéne, az csupán annyi, hogy lehessen vele fénymásolni is, előny, ha a színeket külön lehet benne cserélni.

Eddig egy HP DeskJet Advantage 3525 nevű gépet néztem ki, mennyire ajánlatos ennyiért?

Üdv.:M.

(#6309) greenfairy


greenfairy
tag

Sziasztok!

Nyomtatóvásárlásra adnám a fejem amelynek kb. az alábbi kritériumoknak kell megfelelni:
- multi gép (scannel, másol, faxol, najó a faxot tudom mellőzni)
-kétoldalas nyomtatás
-színes
-A3 méret
-tűrhető fenntartási költség (Eddig PX700W-t használtam, de kegyetlenül eszi a tintát - persze lehet, hogy én csinálok valamit rosszul - igaz cserébe gyönyörű, de annó rosszul döntöttem, mivel nem használom fotónyomtatásra)
-havi100-200 oldal max. inkább csak azért kell, hogy ne kelljen visszamennem melóba, ha kénytelen vagyok nyomtatni

Az Epson WF 7515-öt néztem ki, érdekel, hogy van-e értelmesebb alternatíva.

(#6310) QwErTy42 válasza Casanova* (#6307) üzenetére


QwErTy42
addikt

Szia!

Rossz választás lenne. Inkább a HP IA 2515-öt nézd meg, az kb fele annyiért nyomtat, mint az előbbi.

minek?:S: Teljesen jó annyiért.

greenfairy: Jobbat nem kapsz, csak mást. A Brothernek vannak még alternatívái 50-100 ezer forint között. A kellék kapacitását és árát lehet érdemes összevetned.

yossarian14: Már pár éve lehet 10 rongyos nyomtatókat kapni. Kb annyit is érnek.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#6311) greenfairy válasza QwErTy42 (#6310) üzenetére


greenfairy
tag

Köszönöm!
Megnéztem a Brothereket, de valamiért szimpatikusabb az Epson, kiegészítőkben meg talán nem olyan nagy az eltérés ilyen kis használat mellett. Már csak azt sajnálom, hogy itthon még nem kapni a WF7525-öt, ami két tálcás.

(#6312) QwErTy42 válasza greenfairy (#6311) üzenetére


QwErTy42
addikt

Vagy már nem kapni. Lehet, hogy kifutó modell.
A lapköltséget is kiszámoltad rájuk? Abban talán jobb a Brother a 2000+ oldalas patronjaival.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#6313) Casanova* válasza QwErTy42 (#6310) üzenetére


Casanova*
veterán

[link] ez tényleg jobb. 3 k hozzá a patron. köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#6314) Simtu


Simtu
senior tag

Sziasztok!

Elhalálozott a nyomtatóm. Szeretnék venni egy másikat, de nem feltétlenül kell, hogy új legyen.
Elsősorban fotónyomtatásra használjuk. Hobbi célra, tehát havonta 20-30 kép, ez sem mindig persze.
Milyen jó minőségű fotónyomatót tudtok ajánlani? ()Előző egy Canon MP 610 volt, legalább ilyen minőség kellene)
Ajánlottak itt az aprón 1-ért Epson R245-öst. AZ lehet jó?
Esetleg más alternatíva? Sokat nem szeretnénk költeni rá, így 20 alatt kellene használtan.

Köszi

(#6315) Csiplix


Csiplix
újonc

Sziasztok!
Én távmunkához keresek nyomtató-szkennert itthonra, színeset. Gondolkozom, hogy tudjon-e fotót nyomtatni, néha hasznos lenne. Az üzemeltetési költséget nézném inkább, miután elsősorban dolgozni fogok vele, ezért (ha már nem fizeti a cég) legyen minél olcsóbb. :) Ami nagyon fontos, hogy VPN-ről tudjak nyomtatni.
Előre is köszönöm minden segítséget.

(#6316) Csiplix válasza Csiplix (#6315) üzenetére


Csiplix
újonc

Ja, azt nem írtam, hogy nem könyveket fogok nyomtatni, kb napi 20-30 oldal maximum.

(#6317) minek?:S válasza QwErTy42 (#6310) üzenetére


minek?:S
őstag

Koszonom :R

Üdv.:M.

(#6318) carr


carr
őstag

Sziasztok!

Alacsony nyomtatási költségekkel bíró minden egybe (scanner, printer, akármi) öszvér megoldást keresek.
HP-val és a drivereivel (win7x64) ne is kínozzuk egymást. (F4280 kitalálta, h egy füles után nem hajlandó az addig tökéletesen működő utángyártott patronnal üzemelni tovább, sőt... )
Bármilyen megoldás érdekel aminek nem kerül a 200 oldalt nyomtatni tudó patronja 2000.- Ft-nál többe.
Plusz nem termel feleslegesen nagy szemetet.
Jó minőségű legyen, és ne kelljen 7-8 évnél hamarabb másikat vennem. Driver ellátottság szempont feni okok miatt.
Ugyanitt hp DJ F4280 eladó! Patron áráért vihető. 5k. -.-

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#6319) QwErTy42 válasza carr (#6318) üzenetére


QwErTy42
addikt

Naiv vagy, ha azt hiszed, hogy bármelyik mostanában vásárolt műszaki cikk(telefon, televízió, PC, laptop, nyomtató, hűtő, mosógép, orrszőrvágó, etc.) kibír 7-8 évet. Arról nem is beszélve, hogy egy f-stos alsó kategóriás= legolcsóbb, leggagyibb nyomtatótól vártad el ugyanezt( a márka és a típus nem számít, csak az ár).

Drivert nem csak, hogy a 7 évnél öregebb HP nyomtatókhoz nem fogsz találni de az Epsonhoz, Canonhoz, Minoltához, Samsunghoz, Xeroxhoz, Fujihoz és Lexmarkhoz sem. Pont azért, mert egyik nyomtatót sem 10 évre tervezték de még nagyon 5-re sem.

Jó keresgélést! :)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#6320) atala válasza carr (#6318) üzenetére


atala
Topikgazda

Én 3-4 évente cserélgetem a nyomtatóimat. Igaz, nem romlik el, de vagy a minősége nem felel már meg, vagy más miatt, de lecserélem.

(#6321) carr válasza QwErTy42 (#6319) üzenetére


carr
őstag

Nobakker. Tervezhetek én... -.-
Vegyek kurvadrágát, hogy 5 év (inkább 3) múlva megint vehessek jó sokért?
Szuper. :)
Köszi.

30e környéki kategóriában mik vannak a legfrissebbek?
Benne van valaki ebben a témában?
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#6322) yossarian14


yossarian14
tag

A Canon MG5350 árkategóriájában milyen multis készülékeket tudtok ajánlani? Az automatikus kétoldalas nyomtatás fontos. Elsősorban fekete-fehér dokumentumok, ritkábban színes dokumentumok nyomtatására lenne.

Köszi!

(#6323) Gergőke88 válasza yossarian14 (#6322) üzenetére


Gergőke88
addikt

HP IA 3525.
Tud nyomtatni üres színes patronok mellett is. (Canon nem tud..)

(#6324) Csiplix


Csiplix
újonc

Ezzel a VPN-nel kapcsolatban tud segíteni valaki? Èn is a Canon MG5350-re gondoltam. Köszi.

(#6325) fer


fer
őstag

Sziasztok! 8 év után behalt a jó öreg epson c45 nyomtatóm ezért elkezdtem keresgélni a megfelelő utódot! Először az epson Mp230-at szemeltem ki ciss-el, de mivel fotót is akarok majd nyomtatni, ezért továbbléptem, Mg2250, olvasgatok, és ez sem lesz az igazi! És így esett a választásom az Mg5350-re auto resetes patronokkal + tintával! Remélem, nem fogok csalódni benne! Esetleg van már valakinek tapasztalata ezzel a masinával?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#6326) fer válasza Csiplix (#6324) üzenetére


fer
őstag

[link] [link]

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#6327) meone


meone
tag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm megkért arra, hogy keresek neki új nyomtató mert a régi elromlott és kellene neki egy új.
Nem vagyok otthon ezen a piacon így a jártasabbak segítségét szeretném kérni.

A feltétel rendszer amit támasztott az ismerősöm a következő:
- Kedvező ár érték arány
- Aránylag megbízható legyen
- Preferált márka a Canon és az Epson
Otthoni nyomatásra szeretné használni nem kell neki nagy teljesítményű.
Olyan nyomtatót kellene találnom amibe olcsó a patron, vagy esetlegesen már gyártanak hozzá után gyártott patront is.
Nem kell a legújabb modell az a lényeg, hogy olcsó legyen fenntartani.

Segítségeteket köszönöm előre is. :)

Elnézést kérek mindenkitől a helyes írásom ért :)

(#6328) dbala


dbala
tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy új színes nyomtatót amivel lehet szkennelni is.
A lényeg az lenne, hogy olcsó legyen hozzá a tintapatron. Egy Epson Stylus SX115 nyomtatóm van melyhez 200 Ft körül van a tintapatron, de sajnos ezt a típusú nyomtatót már nem lehet kapni.
Preferált márkák az epson, hp és a canon.
Tudnátok ajánlani egy nyomtatót melyhez hasonlóan, na jó nem ennyire de olcsó az utángyártott tintapatron?

(#6329) epzon válasza meone (#6327) üzenetére


epzon
őstag

szia

ha tényleg az olcsó fenntartás a lényeg, akkor az EPSON L110 mint csak nyomtató, vagy az L210 mint multifunkciós gép

ezeket olyan 45-65eft között lehet kapni, viszont a kezdő ár már tartalmaz 4000 oldalra elegendő fekete festéket és 6500 oldalra elegendő színes festéket is

utána egy 70ml-es palack (ami 4000 oldalara elegendő) br 2-2500 Ft-ba kerül azaz kevesebb mint 1 ft-ért lehet vele nyomtatni 1 oldalt EREDETI kellékkel!!

és nincs beszáradás, meg nem ismeri fel a patront, meg csíkosan nyomtat.....

(#6330) fer


fer
őstag

Megjött az Mg5350! Eddig frankó, csodás képeket nyomtat, pedig nem is a legjobb fotópapirom van, és még a beállítás sem volt fullon!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#6331) ajani válasza epzon (#6329) üzenetére


ajani
aktív tag

Miért nincs beszáradás? Nézegetem én is ezt a típust, de félek a tintasugarastól, már megjártam vele párszor...

''Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.'' - Rejtő Jenő

(#6332) epzon válasza ajani (#6331) üzenetére


epzon
őstag

azért mert a beszáradás az amiatt van mert rossz a tinta minősége
gondolj bele mi az ami szárad? nem a nyomtatófej, hanem a tinta

Itt pedig az eredeti tinta nagyon olcsó, aminek viszont jó a minősége. Nem kell utángyártottal vacakolni ami tönkreteszi a nyomtatófejet.
Szélsőséges körülmények között az eredeti is beszáradhat (radiátor mellett tárolás, nap süti folyamatosan, több mint 1 évig nem nyomtatnak vele) de ezek már túl vannak a normális hétköznapi használaton.

(#6333) ajani válasza epzon (#6332) üzenetére


ajani
aktív tag

Hát nekem beszáradt a gyári HP patron is már... Lehet, hogy adok a tintás nyomiknak mégegy esélyt, tetszik az alacson nyomtatási költség. Nézegettem színes lézereket, de nagyon drága mindegyikhez a toner.

''Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.'' - Rejtő Jenő

(#6334) epzon válasza ajani (#6333) üzenetére


epzon
őstag

kis odafigyeléssel (hova rakod, hogy használod, ha ritkán használod legalább kapcsold kibe) a legjobb választás most egy ilyen tartályos gép. És hidd el, mivel olcsó lesz a nyomtatás meg fog jönni a kedved hozzá (pl 1-1 fotó kinyomtatása már nem tétel)

színes lézer zsákutca

[ Szerkesztve ]

(#6335) ajani válasza epzon (#6334) üzenetére


ajani
aktív tag

Még nem döntöttem. Miért zsákutca a színes lézer?

''Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.'' - Rejtő Jenő

(#6336) epzon válasza ajani (#6335) üzenetére


epzon
őstag

Eredeti kellékkel horror etetni, a gépek viszonylag nyűgösek nem szeretik a for use tonereket, nem is olcsó és nem is jobb semmiben mint egy tintasugaras.

Már most látszik, hogy esnek vissza az eladások.

(A4-es kategóriában)

(#6337) vhw válasza epzon (#6336) üzenetére


vhw
addikt

Üdv!

Tudnátok mondani pár ajánlott típust, a következő elvárásokat figyelembe véve;
- dokumentum nyomtatásra, tehát megfelel a fekete-fehér (A4-es méretben, de ha tudna A3-at is... nem bánom :) )
- a mennyiség; hogy havi hány oldal, így meg nem tudnám mondani, de nem fog megszakadni benne (alkalomszerűen, de hónapokatsem fog használat nélkül állni)
- alapvetően csak a nyomtatási funkcióra lenne szükségem, de ha "kicsit többért" van multifunkciós is, az sem akadály (ezalatt a másolást-szkennelést értem, fax és más egyéb finomságokra végképp semmi szükség).
- ár: 10-20 ezer Ft-os sávban

Persze legyen minél gazdaságosabb a fenntartás, megbízható, tartós, ne legyen probléma driverekkel... és így tovább. (persze a megjelölt ársáv lehetőségeihez képest)
Hogy tintasugaras vagy lézer? - amelyiket a hozzáértő Urak/Hölgyek javasolják a fentiek tükrében. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6338) atala válasza vhw (#6337) üzenetére


atala
Topikgazda

Elírtad az árat? Ennyi pénzért örülj, ha nyomtatót kapsz, nem hogy még A3-as, multis, gazdaságos...stb.

(#6339) vhw válasza atala (#6338) üzenetére


vhw
addikt

Bizonyára azért kérem itt mások segítségét, mert nem mozgok otthonosan a nyomtatók világában.
Elsőként leírtam, hogy mi az amire valóban szükségem lenne, majd hozzátettem, hogyha van lehetőség plusz funkciókra is a megjelölt sávban, akkor miért ne? Ha nincs, akkor nincs.
(benéztem egy webshop kínálatába; innen indul a licit)
Lehet, hogy 50k-ig ez mind hulladék; nem értek hozzá.

Igen szeretne az ember, jót, legjobbat, sose romlik el, és még olcsó is legyen... de ahogy írtam; az ársáv lehetőségeihez képest. Ha te azt mondod, ennyiért nincs említésre méltó/ajánlható termék, akkor így jártam, megköszönöm és mehet mindenki a dolgára. :R

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6340) grimmer


grimmer
csendes tag

sziasztok,

én tesómnak szeretnék venni egy nyomtató a szülinapjára. én is ilyen 10-20e forint körül mozgót szereték. de én se vágom az árakat.

legfőképpen word doksik, papírok és néhány könyv kinyomtatására használná. vett régebben valami hypermarketes gazdaságos nyomtatót, de az utántöltése is egy vagyon volt, és egy idő után be is krepált.

mit tanácsoltok?

(#6341) atala válasza vhw (#6339) üzenetére


atala
Topikgazda

Mivel szerintem úgy sem kapsz konkrét ajánlatot, így a helyedben én ezt tenném.
Megnézem,melyik a típus ami a számomra megfelelő mind tudásban, mind gyorsaságban. Mivel neked dokumentumokhoz kell, így a nyomtatás minősége nem számít, mert azt mindegyik szépen csinálja.
Utána megnézném a gyártó oldalán, hogy melyikbe, milyen patron kell, és megnézném, hogy lehet-e hozzá kapni jó minőségű olcsó utángyártott patront.
Én is így tettem annó az IP4700-as nyomtatómmal.
Egyébként ha használt is jó, akkor vedd meg az én Canon IP4700-as nyomtatómat. Sok patront adok hozzá, plusz tölthető patronokat tintával. Neked odaadom már 9000-ért. ;) Nézd meg az apróhirdetéseim között.

(#6342) QwErTy42 válasza vhw (#6339) üzenetére


QwErTy42
addikt

Szia!

Próbáld meg kérlek nagyságrendileg belőni a nyomtatott oldalakat!
Pl.: havi 20-30, 50, 100, 200 oldal...

A tízen pár ezres kategóriában a HP Deskjet Ink Advantage 2515 a vállalható kompromisszum, ha egy 360 oldalas fekete patronért nem sokallod a 3000 ezer forintot.
20 rongy alatt ez a leggazdaságosabb nyomtatót eredeti kellék mellett.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#6343) Zjunior


Zjunior
veterán

Canon 5350S mennyire ajánlott?:)
Sokan dícsérik, van hozzá utángyártott patron?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#6344) QwErTy42 válasza Zjunior (#6343) üzenetére


QwErTy42
addikt

Annyi van hozzá, mint a szemét. A nyomtató jó ellenben, ha szar patront rak bele valaki szar festékkel, akkor nem a nyomtató a hibás,ha behal a fej vagy ha hulladék lesz, ami kijön belőle nyomat címén. ;)
Lehetőleg ne a legolcsóbb ugy patront vedd meg hozzá és használd rendszeresen.
Érdemes megkérdezni a megfelelő topikban az emberkéket, hogy milyen márka vált be nekik.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#6345) Zjunior válasza QwErTy42 (#6344) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem kifejezetten fotó nyomtatásra kellene!
Arra mennyire jó?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#6346) QwErTy42 válasza Zjunior (#6345) üzenetére


QwErTy42
addikt

Amennyire a beletöltött festék.
A jó fotóhoz három dolog kell: nyomtató, festék, papír.

Ha valamelyik hibádzik, akkor nem lesz jó. Utángyártott kellék esetén nem a nyomtatón múlik.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#6347) -bbandi-


-bbandi-
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék színes lézernyomtatót vásárolni.
Mivel nagyrészt szöveget, táblázatokat, diagrammokat nyomtatnék vele, ezért nem elvárás a fotó minőség. (Ezért is nem tintasugarast néztem.) Ellenben szempont a viszonylag olcsó fenntarthatóság.
Az alábbit találtam elfogadható árban és megfizethető tonerekkel:
[link]

Mi a véleményetek róla? Van esetleg jobb választás ebben az árkategóriában?

(#6348) epzon válasza -bbandi- (#6347) üzenetére


epzon
őstag

És ez neked megfizethető?

Színes lézer A4-ben nincs megfizethető (br 100eft alatt). Ez a xerox 27-30Ft környékén nyomtat 1 színes oldalt. Inkább vegyél egy komolyabb üzleti tintasugarast azzal harmad áron tudsz nyomtatni eredeti kellékkel.

PL. EPSON WP-4015DN
duplex, hálózat, vízálló tinta, 16lap/perc nyomtatási sebesség, és akár még néha néha 1-1 fotóra is jó lehet.
olyan 13-15 Ft egy színes oldal, 3-4 Ft egy mono nyomat
3 év garancia

(#6349) -bbandi- válasza epzon (#6348) üzenetére


-bbandi-
csendes tag

Üdv!

Igazából a tintasugarastól az tántorít el leginkább, hogy beszáradhat a tinta, illetve amennyire tudom nincs is valami túl nagy kapacitása a tartályaiknak.

Mondjuk az általad ajánlott Epson sem tűnik rossznak, de az már kicsit húzósabb tétel (50+).
Ha már ennyiért vennék, akkor lehet inkább egy A3-ra is képesre költenék.
A WF-7015 -ről mi a véleményed?

[ Szerkesztve ]

(#6350) Csiplix válasza fer (#6326) üzenetére


Csiplix
újonc

Kedves fer, nem muszaj valaszolnod, ha nem ertesz hozza. Semmi gond, en sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.