-
LOGOUT.hu
Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!
-
MODERÁTOR
(rögzített hozzászólás)
Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.Köszönettel:
Pyttawrx[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dhampir
félisten
válasz havri1 #128828 üzenetére
Változó, éppen ezért bizonytalan.
A szerviz topikja, bár főleg mobilokról írnak benne.
Az Y700 topikjában a hozzászólások között rákereshetsz a szervizre is.
[ Szerkesztve ]
-
Khelben
nagyúr
válasz havri1 #128822 üzenetére
Nem jobb. 960M mellé felesleges a 4 mag és a hűtése sincs a helyzet magaslatán, a Lenovo féle sivító hang ennél a gépnél is megvan. És ahogy a kolléga írta: ha garanciálisan javítani kell, akkor te is írogathatsz majd a tékozló homárra meg a fogyasztóvédőknek. Az N551 sokkal jobb választás. A vga ramból is untig elég a 2GB, mert ahol az elfogy, ott már csak diavetítésként mennek a játékok.
[ Szerkesztve ]
-
Khelben
nagyúr
válasz havri1 #114621 üzenetére
Játékos gépet használtan a lutri kategória megvenni, így azt nem igazán tudok mondani. Újból 300k-ért lehet olyat kapni, ami minden igényednek megfelel, kivéve a minőséget. Ha a T400 minőségét szeretnéd egy játékos gép erejével, akkor olyan 800k-1M forint körül járunk már. A legolcsóbb, ami kompromisszumokkal megfelelne az Asus K501, olyan 200k Ft körül. IPS nélkül persze és a Diablo sem fog maxon menni, csak olyan közepesen. És a T400 után sírva fogsz fakadni a minőségén.
(#114622) Adam333 : neked is az Asus K501-et tudom mondani. Az alatt nem kapsz normális minőséget ilyen konfiggal.
[ Szerkesztve ]
-
Brandynew
őstag
válasz havri1 #111588 üzenetére
Igen, arra amire való, abban az árkategóriában, amelyben van; ajánlott gép. De pl. a Fujitsu A555G strapabíróbb ebben az árkategóriában, tehát azért lenne jó kitölteni a kérdőívet. Ha valaki autót akar venni magának, és ajánlasz neki egy nagyon jó városi személyautót, de valójában terepen fogja használni, akkor hiába jó a maga nemében az ajánlott városi személyautó, ha az illető másra fogja használni.
-
tecsu
addikt
válasz havri1 #92396 üzenetére
400 euróért minőséget?
Mostanában olvasgatom a topikot és úgy látom, a legtöbben, akik laptopot keresnek, az ún. igényekkel nagyon el vannak röppenve, de mindazt persze a legolcsóbban... sajnos ez a "sz@rból várat" esete.
A legtöbbüknek nem is kell igazából laptop, bőven jó nekik egy asztali gép is, közepes teljesítményű procival...https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw
-
Khelben
nagyúr
válasz havri1 #91908 üzenetére
Amíg nem árulod el, mire kell, addig nem sokat tudunk mondani. Az biztos, hogy a munkaállomások egy kategóriával feljebb játszanak, mint a T510, de kérdés, szükséged van-e arra a különbségre.
(#91903) ivana : Azért a Precision meg egy T420 között van némi különbség strapabírásban, kijelzőben, hűtésben. 150k-ért simán megéri, ha olyan dolgokra használja, amire pl. a T420 kevés. Hiába gyenge játékok alatt a vga-ja, CAD-hez fontos.
[ Szerkesztve ]
-
Khelben
nagyúr
válasz havri1 #76521 üzenetére
HP 8440 meg hozzá egy ssd. Kérheted nagyobb hdd-vel is, lehet variálni. Esetleg 8540p, ami egy mérettel nagyobb, viszont ha nem lesz játék, akkor a benne lévő vga inkább hátrány, mint előny. Aztán itt a Dell E6510 fullhd felbontással, ami filmnézésnél jól jöhet, ha fullhd filmet is nézne.
Új hozzászólás Aktív témák
● kérdés előtt olvasd el a Topic összefoglalót!
● hirdetni a Hardveraprón lehet, a topicban nem!
- Politika
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Nagyon kevés GeForce RTX 5090 készül, és senki sem tudja, hogy miért
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Gyúrósok ide!
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Milyen processzort vegyek?
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- További aktív témák...
- Új CAPTIVA Gamer Tervező Laptop 17" -50% Bivaly i5-13500H 6Mag 64GB/2TB RTX 4060 8GB FHD 144Hz
- Lenovo Ideapad 320 : I3-6006U /// 4GB DDR4 /// 128GB SSD /// Windows 10
- Új HP OMEN Gamer Tervező Laptop 16,1" -40% i5-13420H 8Mag 16/512 RTX 4050 6GB FHD 144Hz!
- Lenovo ThinkPad T470 : I5-7300U / 8GB DDR4 / 512GB M.2 / Full HD
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L380 - i5-8GEN I 16GB I 256SSD I 13,3" FULL HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- gamer laptop, csere gamer pc, i9 14gen, rtx 4060, 16gb ddr5, 2tb m.2, 2év gari, számla, doboz
- Intel Core laptop / Notebook processzor Cpu
- Intel Core i7-4810MQ processzor i7 4810mg
- HP Laptop 10. gen i5, 16 GB DDR4, 14 col, 512 GB NVMe SSD
- Dell Latitude 5320 (i5-1145G7/16GB/256GB SSD/13.3" ) számlával és 1 év garanciával + táska
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest